195
576 Lóerő (Road To Fame)
  • M@TriX
    #75
    hát ezt ne itt vitassuk megm, de nézd meg egy erőművön a legújabb javításokkal... megéri.
    a többit az SL topicban
  • The Hedgehog
    #74
    A Street Legal a tipikus példája a fantasztikus 5letnek és a gyatra megvalósításnak.
  • The Hedgehog
    #73
    Igen, de nem is várok tőle korszakalkotó megoldásokat. A versenyből való képek tényleg hiányoznak. Nem tudom miért nincsenek. Ennyire "suta" lenne még a játék vagy mi a szesz?
  • M@TriX
    #72
    Amúgy nem vagyok ilyen szurkálódós, de a honlap is bugzik és a "történet" erősen halyaz a Street Legalra. ;)
    Meg az zavar, hogy az autók kidolgozása hagy némi kivetnivalót, de ezt mintha mondtam már volna.
    Az autók kerekeit érdemes nézni, csak egy objektum textúrával, ez még a GTA VC szintjét sem éri el.

    De én leszek a legboldogabb ha király játék jelenik meg, csak közben nézem az eddig megjelent dolgokat és kétségek gyötörnek...
  • M@TriX
    #71
    Hát engem a graf még mindig nem győzött meg.
    Ahhoz képest, hogy nyáron lesz a megjelenés még egy képet sem látztam ahol autó akció közben lenne....
    A képen látható dolgok érdekesek, de szerintem gyengén kidolgozottak... vagy nem?
  • grebber
    #70
    Beindult a weplapja.
    IDE!
  • Carlos
    #69
    Há' de!
  • M@TriX
    #68
    háát, a gra engem nem győzött meg a kocsik mint írtam kb VC szintűek.
    De azt is írtam, hogy nem a graf a lényeg, de ahhoz képest, hogy mostanában akarják kiadni ewlég nagy a csönd, legalább pár ing-game kepnek illene lennie már.
    vagy legalább pontosabb infóknak vagy mi...
    nem?
  • BaLeeX
    #67
    Szerintem Vlala a játék stílusára gondolt nem a minőségére. De én azt mondom nem is a grafika a lényeg, az eddig mutatott képek bíztatóak ha ez egy jó játszhatósággal párosul és nem olyan "5 óra alatt ember" szerű lesz akkor már csak jó lehet.
  • M@TriX
    #66
    nem hinném, mert ez a 2 játék a maga kategóriájában most az etalon. De ne nekem legyen igazam, legyen tényleg best a gém. ;)
  • Vlala #65
    Az tényleg picit 'magyarpoén'os.
    A game tényleg a SL és a NFSU között lesz?
    Lehet majd kapni Magyarországon?
    iszámoltam: 576 lóerő = 24 Kispók :-)
  • zaki
    #64
    hát ja. tavaszt írtak
  • M@TriX
    #63
    hááát, kissé kevés poligont látok, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet jó játék. Olyan GTA:VC MOD minőségűeknek tűnnek, de egy full autós játéktól részletesebbet várnék el de majd meglátjuk milyen játék is lesz valójában.
  • grebber
    #62
    Cool képek.
    Hamarosan jönnie kéne nem???
  • BaLeeX
    #61
    Hát szépek annyi szent. Remélem valami NFSU szerűen lehet azért alakítgatni, színezgetni őket. Mert az a tütüüüüüü brumm felirat a Peugeuot-on elég idióta. :)
  • zaki
    #60


    Éppen a Cég főhadiszállásának "Játékfejlesztés - beléphetsz, de meg fogunk ölni" kódnevű részlege mellett sétálgattam, amikor feltűnt, hogy senki nincs a fejlesztő urak szobájában (a konyha felől a kávéfőző szörcsögése hallatszott). Az alkalmat kihasználva villámgyorsan lekepcsöröltem az legszélső gép képernyőjének tartalmát, és Szolid Kélgyó módjára kiosontam a helységből. Mint később kiderült, az 576 Media nagy erőkkel hegesztett autós játékából, a Road to Fame-ből sikerült képeket szereznem - azaz valahogy így fognak kinézni a járgányok. Nyomás a galériába, mielőtt az üldözésemre kirendelt droid-kommandó elpusztítja a képállományt:




    info: 576 Online
  • Alexease
    #59
    A GameStar-t nem kell emliteni, akkora arcuk van, hogy alig fernek be az irodahazukba:))))
  • Alexease
    #58
    Mikoze a komoly autoban valo ulesnek a jatek ertekeleshez?!?!
    Esetleg ha valodi szimulatort tesztel szakmai szempontbol, de az ritka. A valoban jo szimulator is ritka, de ha pl. tesztelne a Nascart vagy a GPL-t, meg ha szeretne sem ulhetne be olyan autoba:)))))))))

    Az atlag autos jatekhoz, meg nem sok szakmai szem kell, mert a vak is latja, hogy koze nincs semmilyen autohoz:) Azokat eleg jatekkent kezelni, de persze az is szubjektiv lesz, mint minden teszt.
  • grebber
    #56
    Nekem tetszik a képek meg a video alapján!
  • M@TriX
    #55
    ez így is van ezt én is tapasztaltam. Lehet van egy IP figyelő, csak lehet nem gondoltak a dinamikus IPs halandókra. ;)
  • Cat #54
    többször voltam ott, mindig megkérdezte
    és ha aztmondom hogy NEM akkor ne rakja már be magát...
  • M@TriX
    #53
    nem is azért mert szutyok, de én az első html-el oldalba raktam be ilyet, hogy akarod-e kezdőlapnak. ;)
    Ha ott egy menüpont, hogy az ember rákattint, az ok, de így egy kicsit nekem is sok. ;)
  • Hmuda
    #52
    Hm. Fura. Kétszer voltam azon az "oldalon" és mindkétszer megkérdezte. Meg alapvetően mi a fasznak szeretné bárki is azt a szutykot kezdőlapnak? Őszintén. :PPP
  • WiZZaRD
    #51
    csak az elso alkalommal kerdi meg mikor latogatod, ha nemet mondasz tobbet nem kerdezi...illetve a sütik torleseig..:)
  • ollie
    #50
    he
    576 SUX!
  • Cat #49
    én az 576.hu t amiatt nem nézem meg sose, mert brutálisan agressziv weblapjuk van. Megnyitom, megkérdezi hogy be akarom e állítani kezdőlapnak, rányomok hogy nem, erre berakja, és megkérdezi hogy rendben van e... és csak akkor nem kerül be ha itt is cancelt nyomok
    ez 2004ben csöppet nevetséges, nem?
  • WiZZaRD
    #48
    ez egy jo otlet, koszike:) epp most fejeztem be az r: racing revolution karrier modjat, hat eleg rovidke volt, de jo szorakozas. meg pgr2 van folyamatban. igen, kisse atszoktam konzolra, arra legalabb van autos game, megha a minoseg neha vitathato is, bar ez a ketto tutira sikeredett:) bar a temaban szerintem a scgt a kiraly!
  • K.András
    #47
    Rakd fel STCC2-öt, még mindig üt minden turaautos játékot mind grafikában mind fizikában,plusz ffb-s effektekben(minden autonál más ereje van a kormánynak stb)...
  • WiZZaRD
    #46
    en is varom, eleg sovany a kinalat mostansag, RB Rally messze van, Colin 04 szinten, vmi jo kis GT versenyrol nem is almodom, es sajna nincs Le Mans se lathataron, pedig jajj de jo lenne abbol vmi komolyabb fizikaval megaldott...
  • M@TriX
    #45
    engem az zavar, hogy nincsnek akció képek, és a megjelenés elméletileg tavasz.
    Viszont ha nagy durranást akarnak és azért ilyen vékony a képanyag, akkor viszont minden rendben van és várom.
  • WiZZaRD
    #44
    szvsz az, hogy a grafika stilusat a STALKER-hez hasonlitgattam, szerintem csak dicseret, es a palyavezetes hasonlitasa az E-Racerhez, az is csak dicseretes, hiszen nagyon jo palyak voltak abban a jatekban...csak hat a tobbi, de ez mar mas tema
  • Serpa
    #43
    fekete - fehér tartalom.

    régi szép idők !
  • Hmuda
    #42
    Még jó hogy csak az újságot vettem még a fénykorában.
  • Serpa
    #41
    ok.

    azzé ez JÓ nagy szemétség.
    ember kiperkálja ~12000ft, azt nem is biztos, hogy működik a neten.

    kösz az infot.
  • Hmuda
    #40
    Nem tudom pontosan a részleteket. Ment el a www.swgalaxies.hu címre és olvasgass bele az "576" című topicba a fórumon.
  • WiNters
    #39
    Velem is ezt csinálták OFPnél.Ajándékba kaptam aztán bontom ki és ki van szedve a lapocsak a koddal...
  • Serpa
    #38
    nincs becsomagolva ??


    azt tudod melyik boltban volt ez ?
  • Hmuda
    #37
    Az első részre alább láthatod a választ, a másodikra meg a 8. üziben.
  • Hmuda
    #36
    Azt nemtudom, bár én már láttam úgy játékot Tescoban is, hogy csak egy síma műanyag szalaggal volt lezárva a fólia nélküli doboz és semmi más védelem nem volt rajta (érdekes mi?). Nos nem feltétlenül az ujság hibája, hanem az eladóké, hogy ilyen gerincetelen módon átbasszák az embereket (mondjuk bizonyos mértékig a játékos se szólhat egy büdös szót se, ha nincs fólia a dobozon).
  • BaLeeX
    #35
    Ez nem 576-os betegség. Elég ha van egy haver az adott boltban és máris kiírhatod a kódot a játék dobozából. Annak idején a média marktban is volt bőven ilyen balhé mert volt olyan ember aki ~100db hl kulccsal mászkált és 1000-esért árulta darabját a boltban 4000-ért lehetett megvenni az eredeti játékot abban két kulcs volt. De ha épp olyat vettél amit már eladott a srác akkor szivacs.
    Mondjuk az 576 boltok nem olyan nagy üzletek ezért talán figyelhetnének ilyesmire de a pénz nagy úr és gondolom az alkalmazottak sincsenek túlfizetve...

    Ja 576-ot meg nem fikázni, mert a legjobb játékmagazi volt. Igaz főleg Zolee idejében, még CoVboynál is elment de ott már csúszások meg ilyen balhék voltak és amikor a vadi új teammel végre kezdett talpra állni akkor megszűnt.