195
576 Lóerő (Road To Fame)
  • 12346
    #115
    menj má, az tényleg megasztáros mini??:))))
  • CSOCSO
    #114
    de azert meg mindig eleg lol hogy tuning supran ilyen karcsu szarny van
  • CSOCSO
    #113
    meghallgattak az egiek?? vegre raktak a suprara szarnyat!!:)
  • Bucser
    #112
    Még mindig....
  • zaki
    #111
    tényleg az...
  • davos80
    #110
    Megint ronda.
  • zaki
    #109


  • zaki
    #108


  • zaki
    #107


  • zaki
    #106


  • M@TriX
    #105
    most hogy nézzem szinte ua az engine nem? ;)
  • M@TriX
    #104
    Jujj, de jó memóriám van, tényleg a Midtown Madness-ben volt ez a stílusú krómozás. Nézzétek csak:

  • M@TriX
    #103
    te nagyon jó szívű vagy, sztem a GTA verdák szintjét sem éri el, de komolyan. ;)

    meg persze, igaz, hogy a játszhatóság nagy dolog, meg írtam, hogy optimista vagyok és meglátjuk, csak a gondolataimat íram/írtam le.

    Pl. az egész autó egy objekt, ezért alkatrészek külön visselkedése deformációja kilőve, még a kipufogók is rajzok. A motorháztetők is csak rajzolatnak tűnnek, azaz még motor sincs a gépekbe, ami ugye a GTA-k ban van. A kerekek meg gagyik.
    Gondolom láttad már a GTAkhoz készült nem hivatalos verdákat.

    pl.: krómra egy példa, ez szerintem egy rendes krómozás:



    itt meg egy példa az autók kidolgozására és nem hosszan kerestem csak beleválasztottam:

  • BaLeeX
    #102
    Sajnos ez tényleg ronda lett. A pályák grafikái nem olyan rosszak de az autók GTA Vice City minőségűek ami egy kifejezetten autós játéknál elég kevés.

    Mind1 ha a fizika és a feeling nagyon jó lesz és az ára sem lesz túl borsos akkor még lehet belőle jó játék, nem minden a grafika.
  • M@TriX
    #101
    ettől féltem.
    Most mondhatnám, hogy megmondtam, de nem mondom, mert megmondtam. ;)

    Az autók akkor gyengék, voltak, de most remélem lejön mindenkinek.
    Ennél még a jópár éves magyar termékek, az 1Nsane és a Screamer 4x4 is szebb volt, igaz azok nem városban játszódtak, de ha témánál maradunk, akkor a Midtown Madness-ben volt az, hogy teljes krómot kapott a verda, még az ablakok is. ;)

    Amúőgy emlékeztet a játék a mostanában kiszállíingózó autós játékokra, mint Tokyo Street Racer vagy mi meg hasonlók. ;)

    Persze Bucser-rel is egyetértek, hogy kicsi ronda, meg pixeles, de a miénk. ;)
    De ez nem fogja megmenteni a bukástól

    persze a remény hal meg utóljára, mert én mindig optimista vagyok, amíg nem próbálom ki a saját gépemen, de rossz előérzeteim vannak....
  • M@TriX
    #100
    mondjuk a graffal? ;)
  • grebber
    #99
    Szerintem jó lesz ez csak elbasszák biztos valami fontos dologgal.
  • PrOceSs
    #98
    Olyan gagyik az autók, mintha matchboxok lennének:)
  • Bucser
    #97
    Lehet menteget ni ahova akarjuk, meg mondhatjuk, hogy Kicsi Sárga savanyú, de a miénk, de ez akkor is ronda .....
  • HuAn82
    #96
    az
  • davos80
    #95
    Ez ronda.
  • zaki
    #94
    új képek:







  • The Hedgehog
    #93
    Ja hát igaz. Nekem van PS2-m szal' veszem!
  • Bucser
    #92
    KOnzolt nem veszek mert nem akarom olyanra költeni a pénzem amiben semmilyen számomra érvényes lényegi információ van...
  • The Hedgehog
    #91
    Pedig az egy igényes lap! Ajánlom...

    Zolee csevijei után nem tudtam már CoV-on sem nagyon mulatni. Ő sem volt a régi. SzJVC-t meg hagyjuk. Erőltette és nem is ment neki, a főszeri szerep sem. Martin a KONZOL-lal csodákat tesz és erről vehettek volna példát a KByte-osok.
  • BaLeeX
    #90
    Az újság tényleg nagyon sokáig király volt (nem csak a CoVboy idejében) nem kell fikázni ezt el kell ismerni.
    A játék pedig?
    Ha tényleg szar lesz, senki (legalábbis nem mérhető számú) nem fogja azért megvenni, mert rajt van az 576 logo.
    A képeket nézve a weblapon nem vagyok annyira kétségbe esve, a terep annyira azért részletes amennyire részletesnek kell lennie, a kocsik meg GTA kidolgozásúak (annál talán kicsit jobbak) de ha vizuálisan lehet majd rajtuk alakítgatni akkor az már pont elég.

    Amíg nem jön ki a demó addig ne nagyon temessük inkább örüljünk, hogy végre megint egy ígéretes magyar fejlesztésbe kezdtek.
  • M@TriX
    #89
    hát valami oka volt, hogy letűnt az újság, de anno nagy király volt... ;)
    Kár érte, de most nézzük majd a játékát.
    Kiváncsi leszek, mert szerintem ha olyan sz@r lesz, mint amit levontam eddig, akkor nagyon vakok és csak pénz öltek a fejlesztésbe.
    De mivel akciókép és videó nem jelent meg, így sztem nem kell még levonni következtetéseket.
    hamarosan kiderül vagy mi. ;)
  • Bucser
    #88
    Jahh és 576Kbyte rulez volt CovBoy és Zol fejlesztése alatt én sajnáltam mikopr SZJVC megpróbált levrovot irni.. fantasztius szim pilóta, de humora nem volt.... Az már az 576 halála volt.... Ratyi fos trágya volt... Megalázták az ország valah volt egyik legjobb és legelső gamer magazinját..:(((( Ugyhogy 576KFT lehúzhatná magát a retyón, ha nem lett volna az 576Kbyte magazin.... ÉS ők kicsinálták az egészet...
  • Bucser
    #87
    Long Life nekem is megvolt, de nem az 576 fejlesztette, csak tudosított a fejlesztés fázisairól, mert akkor még olyan nem volt:)) ÉS felvállalta a kiadást..
  • Bucser
    #86
    Én meg nem tisztelek az 576-ban semmit... Rohadt drága a boltja szart adott a lap az utsó 3 évben miután Cov eljött és most is csak pénzt akarnak kihúzni a játékosok zsebéből... Én akkor fejeztem be az 576 olvasást mikor Cov bejelentette, hogy eljön... JA és Konzolt soha nem vettem...
  • The Hedgehog
    #85
    Ja és C64-re anno megvettem a LONG LIFE-ot!!! Úhhogy neszójjábe :D
  • M@TriX
    #84
    én csak a KByte-ot, mert PC-s voltam/vagyok. ;)
  • The Hedgehog
    #83
    hehe :) 1990, vagyis a kezdetek óta veszem a lapjukat, vettem a KONZOL-t és a KBYTE-ot is, most már csak előbbit. Szerintem ez elég tisztelet...
  • M@TriX
    #82
    nana!! tiszteld az 576-ot! ;)
  • The Hedgehog
    #81
    3. ki mondta, hogy megveszem? :D
  • M@TriX
    #80
    1. most nem kezdem el sorolni, egyes csapatok első próbálkozását. ;)

    2. Én a véleményemet mondtam el visszafogodtan

    3. Jópár évig járt az 576, ami nagyon király volt és most is olvasgatom őket. De azért nem fogom megvenni a játékot, mert ők csinálták, vagy legalábbis a nevük alatt fut ha nem mutat fel semmit.
    De mindenképpen vetek rá egy pillantást amikor megjelenik, mert nem mondtam, hogy rossz lesz, csak jelenleg nem látok pozitív dolgot.

    Aztán majd meglátjuk.
  • The Hedgehog
    #79
    Én meg tisztelem az 576-ot... de első próbálkozásnak nem rossz!
  • M@TriX
    #78
    én nem akartam ennyire kegyetlen lenni ;)
  • Bucser
    #77
    Igen az érdekes és a gyengén kidolgozott szerintem erősen hmmm hogy is mondjam..... NEm túl túlzó állítás... Én szívesen megkockáztatom a ronda kifejezést is....
  • The Hedgehog
    #76
    Tudom. Nálam is erőművön megy. Azon élvezem, csak 3 hónapja még dühöngtem emiatt!