195
576 Lóerő (Road To Fame)
  • The Hedgehog
    #155
    ő is volt! Zolee után...
  • M@TriX
    #154
    hamarosan...
  • M@TriX
    #153
    naná, ő volt a hajó elsülyedésekor a főszeri... :)
    alig bírták utána épkézláb újságot kreálni.
    A szövegeléshez értett de a vezetést nem neki találták ki :)
  • Krinyo
    #152
    nah, Cowboy-ra gondoltam (asszem ez volt anno :D)
  • The Hedgehog
    #151
    meg az sem tetszik, hogy pl a bokrok sima spriteokkal lettek megoldva és ahogy fordula a kamera mindíg csak egy szögből látszanak! tiszta wolfeinstein3D :D
  • The Hedgehog
    #150
    bennem tiszta TD4 hangulatot ébresztett amikor a videókat néztem...
  • JuanG
    #149
    gyerekjáték a videók alapján...de annak jó lesz!
  • M@TriX
    #148
    itt egy jobb kép:

  • M@TriX
    #147
    egyébként nekem akkor sem tetszik, hogy nem lehet belátni az autókba, már az NFS4-be is be lehet kukkantani.
    Vagy legalább valahogy megoldahatták volna, hogy mondjuk sötítítettek az ablakok valami jó kis textúrával...

    ez így a 90es éveket idézi :)
  • Vlala #146
    De súlyos... komolyan belerántottak egy Trabit? Kíváncsi vagyok tuningokra...
    1. Wartburg motor
    2. Fiat 900-as motor
    3. Polo G40-es motor
    4 Chevy V8-as big block, de akkor te nem férsz bele
  • BaLeeX
    #145
    Low budget kategória a játék. Szóval szerintem max 3-4000Ft.
    Szóval ha valamit megvesznek emberek akkor szerintem ez a játék az meg a hasonló kategóriájúak.
    Ugyanis nem tudom ki hogy vélekedik ettől, de ajándéknak egy ilyen 3-4000Ft-os játék ideális de ki ad ki 13000Ft-ot pláne ha nem saját gyermekének vagy családtagjának lesz?
  • The Hedgehog
    #144
    Martin minden hónapban megörvendeztet minket az ország legszínvonalasabb magazinjával. 576 KONZOL. Ő a főszeri tudniillik. :D

    Zolee meg gondolom éli saját kis életét. Bár szivesen olvasnék még tőle. Azok a Csevegők... meg a Hónap Dumája... na ne mert mindjárt megsiratom a KByte-ot!
  • Szabyka
    #143
    Meg Zolee
  • Krinyo
    #142
    off:
    Mi van a régi 576-os gárdával?
    Pl. Martin hol van micsinál?
  • Krinyo
    #141
    a sok egy kicsit túlzás
  • Fritz Von...
    #140
    Sokan. Nem fullos ára lesz, hanem megfizethető.
  • Krinyo
    #139
    Hát elég Test drive feeling...
    Ez a fajta játék az, amit nem tudom ki venne meg eredetiben
  • Fritz Von...
    #138
    Jah. Lesz Trabant, Lada, Skoda. Meg jópár más is. :)
  • PrOceSs
    #137
    Megnéztem a vidókat. Olyasmi lesz, mint a Downtown Run, csak abban nem volt trabant:)
  • The Hedgehog
    #136
    jah oda tutkó! :p a trabit észre sem vettem Királyság!
  • M@TriX
    #135
    amúgy rájöttem mire lesz jó mindenképpen, a benti rozoga irodagépeken hálóba!! :)

    úgyis régóta keresek valami jó autósgamét, de eddig csak az NFSU vált be.
  • M@TriX
    #134
    jah már alakul a dolgo, nagy bukta talán nem lesz, de korszakalkotónak sem nevezném, de ami jó pont hogy lesz Trabi?:

  • The Hedgehog
    #133
    aha nekem is tetszett... olyan "nyomok vele néhány versenyt esténként" kategóriájú játék! a rajzok viszont nagyon ott vannak!
  • BaLeeX
    #132
    Na én néztem 1-2 videót és ez már nem annyira gáz mint amiket először láttunk. Sőt ha lesz benne pár ötletes újítás akkor egy igen jó kis poén arcade autóverseny is lehet belőle szerintem.
  • The Hedgehog
    #131
    Teljesen új infók, képek és videók:

    http://www.576.hu/rtf/videos.html

    A demót meg már osztogatják a médiáknak :)
  • Kaplan
    #130
    Bővebb infókat nem lehetne mondani a gameról.
    Liquid azt mondta sokkal szebbek már a kocsik.
    (by: Liquid 576 fórum)
  • Hentes Bill #129
    legalább nem fog szaggatnia gépemen
  • grebber
    #128
    Arra jó lesz hogy 1-el több lesz az autos gamek száma :)
  • M@TriX
    #127
    khm :)) kissé mosolyogtató a gépigény ami alátámasztja a grafikai motor minőségét.
    Road to blame

    persze mint mindig most is leírom, hogy ne legyen igazam :)
    szeptemberben kiderül...
  • Hentes Bill #126
    Road to Fame -új infók
    [2004-08-11 @ 19:03 - sHadeS] (kommentek: 0)
    kikka80 mester szeretne üzenni néktek. Engedelmetekkel át is adom neki a szót:
    Felvettem a kapcsolatot a Road to Fame játék készítőivel, a kérdéseimre Baráth Endre, a Team vezetője válaszolt, hozzájárulva a hír továbbításához. Előre láthatólag októberre elkészül a Road to Fame magyar nyelvű változata, kicsit később, mint az angol verzió. A bétatesztelés szervezés alatt áll, előfordulhat, hogy lesz esély jelentkezni. Megnyugtató hír viszont a játék minimális gépigénye, ami jelenleg 1Ghz-es procit és geforce 2-es videókártyát jelent, de szeretnének még az engine-en gyorsítani, tehát remélhetőleg emiatt nem kell aggódnunk. Demo-t szeptember közepére terveznek.

    info: gamestar
  • coltcannon
    #125
    Szornyu. :(

    Kepek, zenek elerhetetlenek a rossz perjel miatt.
  • M@TriX
    #124
    új honlap :)
  • 12346
    #123
    most olvasgattam csak bele a game leírásába.
    "Rally-arcade utcai autóverseny játék, valósághű fizikai modellezéssel..."
    az árkád meg a valósághű fizika nekem nem passzol össze, de lehet, hogy bennem van a hiba:)
  • davos80
    #122
    Láttátok már a honlapját?Elég gáz, egy ötéves gyerek is jobbat csinál.
  • 12346
    #121
    jesszusom, ezek fel sem merültek bennem:)))) alapból kizárt, hogy sl féle szerelés legyen. az autók se úgy néznek ki, mintha nagyon részletesek lennének és szét lehetne őket kapni:)
    nfsu script fílinget hagyjuk
    full szimulációt se tartom valószínünek. eleve kizárt, ha már nfsu fíling lenne:))
    nekem ilyen london racer meg hasonlók jutnak hirtelen eszembe a képek láttán.
  • M@TriX
    #120
    erősen kétlem, hogy azt megcsinálnák, de mint írtam én bizakodok, de az előérzetem ami nem szokott csalni, rosszat sejtet, amúgy érdemes lepillantani és az MM2-nek a grafjával összehasonlítani...
  • Skyline
    #119
    Én aszondom hogyha tudja hozni azt a tuning/autószerelés lehetőséget mint a Street Legal és a versenyeknek van olyan hangulata mint az NFSU-ban valamint a szimuláció fulligényesre meg van csinálva akkor körülbelül leszarom milyen a grafika.
  • pauly
    #118
    Én azt nem értem,hogy ha képesek egy játékot megcsinalni,akkor miert kell olyan grafikat belerakni,ami néhány évvel ezelott talán még jó lett volna.
    Mert gondolom ez nem időhiány miatt ilyen,és nem is a kevés tudás miatt.
    Egyébként ez az első játékuk? Nem volt már valami kis oldalrol nézett mászkálós vagy milyen játékuk is?
    Szerintem ezen már egy szuper fizika sem segítene sajnos,és meg sem uti a gta szinjét az autok,főleg mivel belseje sincs.
    A kocsi kasztnija sem álhhat többől mint 400-500 face.
    Pedig jó lett volna ha összehoznak egy jó autos játékot.
    Kár érte.
  • M@TriX
    #117
    bevallom nekem még mindig nem tetszik a cucc, sorry. Szeretném szeretni, de egyszerűen nem megy... :)

    de majd meglátjuk én mindig optimista vagyok...
  • M@TriX
    #116
    ;) hihiááá