Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez egy alapvetoen munkagep lenne, de akar intenziv igenybevetelre is hasznalnam, neha jatekokra, 3d-s programok, egyszerre tobbminden futna.
Alapvetoen mindig nvidia es intel parti voltam, ezen kivul, amire szuksegem lenne:
- egy jo szunetmentes tap, hogy egy kis aramszunet ne legyen gond. Ez mindenkepp kulso tap? Mert akkor nyilvan kell egy belso is.
- olyan videokartya, amivel jatszani is lehet azert, egy kozepfelso kategoriasra gondoltam (GTX 560 ti)
- 2500K proci
- 100/200 GB-os SSD rendszervinyonak
- 2 TB-os hattertar
- 2 * 4 GB RAM dualba, vagy 3 * 4 ha tamogatja triple channelbe
- az alaplap inkabb legyen nagyobb, bovitheto, amiben vannak plusz slot-ok, pl pci slot, videokartya slotbol eleg 1
A lenyeg, hogy hosszutavon jo legyen, jo arertek aranya legyen, es minosegi alkatreszekbol alljon. Arban nagyon nem akarok elszallni, de nincs kifejezetten felso hatar, olyan 200-250nel sokkal tobbet azert nem koltenek ra.
A kerdesem, hogy milyen konfigot tudnatok erre ajanlani ?
Manapsag az ipon-ban szokas vasarolni? Ha osszeallitottam es megrendeltem kb mennyi ido mulva lesz kesz?
Koszi a segitseget elore is!
VGA az 70 körül. egy gtx570
Egy jó táp olyan 20-25
Ház ,SSD ,,meg aprólék esetleg egy HDD adatnak.
Ezzel kb nem lenne bajod sokáig.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Vagyis maradjunk a komoly jelzõnél😊 De az tényleg kompromisszum mentes gép lenne.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Dübörög a 965ös x4
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
A válaszokat elõre köszönöm.
#65909: Persze nem tudom, komplett gépet akarsz-e, vagy most milyen alkatrészek állnak rendelkezésedre.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ki is cserélem a könyvjelzõmet : )
a sapphire vagy a gigabyte a csendesebb?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Szerintetek húgom Celeron 2,0-as 756MB ramos gépére jó 5let win7et rakni? úgy hogy Sims 3 al szokott játszani csak,semmi komolyabb. és ha igen akkor mind1 hogy Starter vagy Ultimate?
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Amikor utoljára néztem (cca. 1 hete) még 60-62k körül mozgott.
Akkor bocsánat,#65908-at sztornózzuk. 😊
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS E35M1-M 29.500 Ft
KINGMAX 2048MB DDR3 1333MHz 4775 Ft
Összesen: 34.275 Ft, de ehhez még kéne, hogy legyen házad, merevlemezed, ODD-d, tápegységed, ha ezek nincsenek, akkor a maradék ~6 ezerbõl ez esélytelen 😞
01110000 01110010 00110000
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Abból a 8 ezerbõl ha gondolod még vehetsz rá egy komolyabb,halkabb processzor hûtõt. 😊
LINK
Máshoz nem kell nyúlni,minden frankó! <#eljen>#eljen>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Egy pár hónapja kérdeztem meg itt,hogy 150k -bõl milyen gépet lehetne összerakni. Most összegyûlt az összeg. Ez a kofig "tarja még magát".
ASUS M4A87TD/USB3 20.938Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 27.300Ft
KINGSTON 4096MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/4GX 12.238Ft
GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE 51.613Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 9.250Ft
FSP Hexa 500W 10.600Ft
COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430 10.650Ft
ö.:142.589 Ft
Maradt még 8e mert lejjebb mentek az árak amióta elõször jártam itt.
Abból a 8e -bõl lehet -e valamelyik alkatrészt "jobbra" cserélni.
Köszi.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
\"fingjál bele a rencerbe\"
Hûtõ
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
\"fingjál bele a rencerbe\"
\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
ASROCK 785GM-S3: 12.050 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition: 27.300 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT: 9.350 Ft
SAMSUNG SH-S222AB/BEBE: 4.835 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 9.250 Ft
ASUS TA-K81: 5.500 Ft
VTX3D VX5750 1GBD5-HV2 PCIE: 23.088 Ft
FSP Hexa 400W: 8.325 Ft
99.698 Ft
VGA-bol jobb lenne ez: link.
Saor Alba
#65897: Köszönöm szépen 😊 kicsit súlyosabb az ára, de majd igyekszem ismeretséggel szerezni =)
\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
ASROCK 870 Extreme3 19.938Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 27.300Ft
GEIL 4096MB Value DDR3 1333MHz CL9 KIT 9.913Ft
SAPPHIRE 11169-00-51R HD5830 1GB GDDR5 PCIE 27.175Ft
FSP FSP500-60APN 85+ 500W 11.287Ft
Összesen: 95.613Ft
+
gépházzal: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.625Ft
105.238Ft
ipon.hu
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Mennyire ragaszkodsz az Intelhez?
Lehet akkor egy használtat nézünk, de oyat amin még van gari.😊
köszönjük még1x.
még ebben a hónapban új gépet szeretnék venni, mert a mostanin esélytelen videót vágni, konvertálni, de a fõ ok a játék persze 😄 a mostani gépem egy rakás phos, semmi alkatrészt nem szándékozok megtartani. Minél olcsóbban szeretném megúszni, 100k-nak nemakarok a közelébe menni.
Eddig ezekkel szemeztem:
Asus P7H55-M alaplap (kb 20k)
MSI 240GT 1GB DDR3 (VN240GT-MD1G) videokártya (kb 17k)
Intel Core i3-560 processzor (kb 30k)
Kingmax 2x2GB 1333MHz DDR3 memória (kb 10k)
A tápról lövésem sincs, hogy mekkora kéne, már vagy 7-8éve nem követem a témát 😄
A kérdés, hogy ebben az árkategóriában vannak-e jobbak és hogy milyen alkatrészeket ajánlanátok mellé/helyettük, szóval egy teljes low-cost konfig ilyesmi cuccokkal mennyibe fájhat (persze egér+bill meg monitor nemérdekel) Egy esetleges Amd-Ati kombóba is belemennék, ha árba jobban kijövök.
Elõre is köszi már annak is aki elolvasta ezt 😄
\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
kicsit off lesz a kérdésem, ezért elõre is elnézést kérek de csak hozzátok tudok fordulni segítségért.
apumnak tönkrement a Galaxy 9800 GT videókarija, ezért kéne egy új..😊
a proci intel core 2 dou e6400, és a ram 2x1gb..
Ehhez kéne valami jó kártya, ami persze nem drága.. 😞
Alapfeltétele lenne Neki, hogy a memória busz sebessége 256legyen, illetve minimum 512mbos kártya..
nagyon az ATI felé húz.
tudnátok ajánlani -akár több kártyát is- amik jó áron vannak és jók is..?
Azért kíváncsi lennék én a 128bitesekre is..😊 64es szóba sem jöhet!
köszönjük elõre.
a videó felvétel alatt nincs homályosság. csak ingame alatt. lásd itt
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Az miért van, hogy ha valamit 720p felbontásra állítok, akkor a képernyõm mindig elhomályosul. Full HD-ban. szintúgy. Max felbontásnál nincs gond amúgy (1920x1200)
HDMI a monitor a csatlakozás típusa am.
Saor Alba
