Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Klemice
#65881
37ért van már 5870 is

hardverker elvileg

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

jetblack
#65880
Mind a kettõt 40-be tudom megyszerezni

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

#65879
Attól függ melyiket mennyiért?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

jetblack
#65878
Sziasztok Szerintetek 6850 vagy 5850-et éri meg jobban venni ?

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

redmonk
#65877
vedd meg az enyémet.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#65876
hali srácok milyen gépet ajánlanátok + monitort, durván 130 a keret rá vki mondana egy olyan konfigot ami kb ennyibe kerül és szépen viszi a játékokat is ? gondolok itt call of duty sorozatra gta4 stb.

redmonk
#65875
Értem, meg is hírdettem annyiért pont. Majd meglátjuk mit tudok kezdeni a dologgal. Ha egy olyan 100körül bevenné a cég rádobnék még 50-t és vennék egy HP Pavilion DV6-3100sh-t, ez lenne a cél.

Nagy köszönet a véleményekért srácok.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

sb1
#65874
Nagyjából az egész cuccért egybe kapnál kb egy 110-120 ezer forintot!

Gigabyte GA-P55A-UD3,Core [email protected]+Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2,Kingston DDR3 8GB 1600MHZ, Samsung 1Tb HD103SJ, nVidia GTX680 2Gb OC ,CM HAF 932 Black, Be-Quiet! 700W PS4 + LG 55LA690s

Zsolti9014
#65873
Szerintem ez cégfüggõ, van ahol foglalkoznak ilyen cserével, van ahol meg nem. De ha be is vennék, azt valószínû hogy kevesebb pénzért tennék, mint amennyit kapnál érte, ha szimplán eladod. Azért, mert ugye ha be is veszik tõled, õk azt tovább akarják majd adni, nyereséggel.

De ezt inkább tõlük kellene megkérdezni, mindenesetre anyagilag - szerintem - jobban jársz, ha magad próbálod értékesíteni. Azt hogy ez így mennyit ér, azt meg majd megbecsülik itt mások, akik jobban otthon vannak ebben.

Hajrá Magyarország!

redmonk
#65872
Sziasztok

Segítségetekre lenne szükségem.
Adott egy még 1 hónapig garanciális gép.
MSI 770-G45, X2 240, 4GB Kingmax 1600Mhz, Sapphire HD5750, WD 640Gb + WD 250Gb, NEC 7123, Corsair CX400, Gigabyte M1004, CM HTX3, TP-Link WiFi adapter, Asus VH222T, Logitech S520, Logitech H330, Logitech X140.
Szeretném bevinni a céghez itt a városban akiktõl vettem és cserélni egy notebookra ha olyan kell persze fizetek keveset bele. Abban kérném a segítségeteket, hogy ilyenre manapság MO-n van lehetõség és ha igen, hogy van a folyamat. Anno kb. 220ezer volt minden kis szarral együtt. Nyílván nem ér túl sokat most de hátha. Mit tegyek?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#65871
SATA 3-asokat nezegess inkabb szvsz.

#65862: en is elfogadnam ha hozzamvagnak...😊

Saor Alba

#65870
Cserélnék pár alkatrészt a gépemében játék, net, filmre van használva a max keret 60e Ft kell: proci, alaplap, külsõ dvd író, RAM a mostani egy P4 3.0Ghz 2x1Gb DDR2 ezekre gondoltam:
AMD Phenom II X4 840 3,2GHz AM3 BOKSZ
Geil 4GB DDR3 1333Mhz Value Dual Channel (2x2G😎 CL9
Asus SDRW-08D2S-U/DBLK/G/AS Black
GIGABYTE GA-870A-USB3L.

Asus P5KPL,Intel E5200,2x1Gb RAM,Nvidia 8800GT,Maxtor 40 IDE +250 SATA2,Pioneer 111D

Hecker007
#65869
szerintem akkor ezeket megvárom még

És lenne még egy kérdésem, van valakinek valami infója arról hogy milyen magasak az ASUS P8P67-es lapon a hûtõbordák amik alapból rajta vannak?
Csak mert nem vagyok biztos benne hogy fel lehet tõlük rakni a procira a D14-es Noctuát :S :S

pointer4
#65868
Vicces benne az az incifinci videókártya 😄
#65867
Semmi szükség rá. Esetleg nagyobb vihar esetén,de akkormeg az egész elosztót kiszoktam rántani.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Prince23
#65866
Még egy hülye kérdés, de nem baj, vállalom 😄

Mikor kikapcsoljuk a gépet, a tápot érdemes áramtalanítani? tehát kikapcs?

#65865
Mindkettõ jó. Ha van idõd akkor viszont várnék pár hetet, mert jönnek az OCZ Agility 3-asok.
SATA3 ,50000 IOPS, 500 MB/s-os olvasási- és 450 MB/s-os maximális írási tempó (4kb szek.)
Ugyanolyan áron jönnek mint a most kapható vertex 2 széria.

#65864
Nem tudsz hibázni, bármelyiket veheted. Én személy szerint az Intelt választanám.

www.smart-bus.hu

zzeN
#65863
Ennek örülök, akkor rendelem is meg. Köszönöm a tanácsokat!<#worship>

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

bullseye9
#65862
OFF:
Ez de szép kis kuckó, be tudnék rendezkedni benne.
//Biztos jobban, mint most a CM Elite 331-ben, bár nem panaszkodom rá.

Hecker007
#65861
Szerintetek melyiket éri meg megvenni a kettõ közül?
OCZ Vertex 2
Intel 320
Vagy esetleg van hasonló árban és méretben ami jobb?

Solten
#65860
Ez a teljesitmeny jo ideig eleg lesz... 😊

Uhum:




Saor Alba

Prince23
#65859
A tálca színét, hogy tudom átlátszóvá varázsolni? Most ilyen halványkékes. Áttetszõre kéne állítanom, csak nem tudom hogyan.


Meg a Black ops játéknál, menübetöltés után ezt írja ki a játék bal alsó sarkában: Shader warning. De nem fagy ki a game, megy szépen.

zzeN
#65858
Akkor meg is van a gép:
- AMD Phenom II X6 1090T 3.20GHz
- GIGABYTE GV-R695OC
- FSP Aurum Gold 600W(ugye elég hosszúak a kábelei egy alsó tápos házba?)

Ezzel a géppel nem lesznek gondok az elkövetkezõ idõkben? Majd 2-3 év múlva szeretném csak cserélni a fõbb alkatrészeket( addig magába VGA-t lehet h cserélni fogom... ki tudja).

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Hecker007
#65857
attól hogy most normális hõfokot mutat még lehet a melegedés, a szenzor is tönkremehet vagy program hiba miatt is mutathat más értékeket

Her Laca
#65856
Szerintem nézz rá arra a VGA ra hõfokilag.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

bency
#65855
Akkor a nagy melegedés volt a gond,ujrapasztáztam kipucoltam a proci hûtõt ,de akkor nagy hõfokom volt tényleg,ami most nincs és mégis csinálja.

:) Semmi okosság :P

Her Laca
#65854
Alaplap kondijait nézd át pl.
Azt írod már volt hasonló gondod és megcsináltad.
Mit csináltál?

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

bency
#65853
Melegedést azért zárom ki mert már volt ilyesmi gondom megcsináltam és elmúlt,mikor ellenõriztem nem volt nagy hõfokon mégis fps gond volt! +fél perc alatt nem igaz hogy felmelegszik annyira. Lehet elvan szaródva az egész ott már....csak tudnám konkrétan az.

:) Semmi okosság :P

bency
#65852
Én a procit vagy az alaplapot tartom esélyesnek csak. :S

:) Semmi okosság :P

Her Laca
#65851
Lehet memória hiba,vagy ahogy mondták HDD.Vagy az alaplapod rakoncátlankodik,de még a proci is. Bármi. Ja még a videó kártya is.
Annak milyenek a hõfokai? Lehet poros a hûtõje és az melegszik .
De még táp is .

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

bency
#65850
Jah és windows csere volt már semmit nem értem vele.

:) Semmi okosság :P

bency
#65849
Jaja, bármilyenbe.....még egy facebook játékba is be be lassul.Akár WoW ahol 200fpsrõl esik le fokozatosan vagy bármibe.

:) Semmi okosság :P

franc0
#65848
Én a vinyóra tippelek, de sok oka lehet.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Her Laca
#65847
Intel Core 2 Duo E4600,2GB RAM,Nvidia Geforce 9500GT 256MB GDD3

Ez a géped?
És milyen játékban,felbontásban,beállításban van fps zuhanásod?

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

bency
#65846
Már voltam itt hasonló problémával,szerintem ti kéne tudjátok mitõl van az hogy 30 másodpercenként kb fps zuhanásom van...és lehetetlen játszani....aztán visszaugrik.Melegedés kilõve....

:) Semmi okosság :P

Solten
#65845
Nem irtam hogy nem jo; jo cucc az ADATA, csak egy CWT bel, semmi extra, atlagos cucc. Van jobb is ennyiert... VGA-val semmi, de nem er meg +10 rongyot szvsz a Gigabyte-hoz kepest.
Miert lenne sok, valamelyik kifejezetten szereti a 6 magot.

Saor Alba

zzeN
#65844
Gyors kérdés: miért nem jó a táp, meg a VGA?<#vigyor> 6 magos proci nem sok játékra?!

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Solten
#65843
Hi.:

tap: link

VGA: link

CPU: link

Saor Alba

Her Laca
#65842
Nagyon jó. Mit jó.Remek.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

zzeN
#65841
Hali!

Eljött az idõ egy gép újításra.
Ami kellene:
-táp(ezt sokan dícsérik:ADATA HM-650)
-VGA(MSI R6950)
-proci(logikusan 4 magos)

Remélem még megfelelõ az alaplap és memória, az már sok lenne ha azt is cserélni kellene. A válaszokat elõre is köszönöm!<#worship>

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#65840
Pár programból kifejezetten a 64bit-es verzió fog kelleni,de nagytöbbségük elérhetõ így is. Nem lesz ott gond semmivel.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Prince23
#65839
Még egy fontos kérdés, remélhetõleg az utolsó is egyben...

Most hívott a srác, hogy Windows 7 64 bites verziót rakna az új gépre rá, az új alkatrészek miatt.

Játékok, vírusírtók és egyéb progik terén nem okoz a 64 bites rendszer galibát? kompatibilis problémát?

mer van a laptopon 64 biten win 7 és pl. pár progit nem támogat. játékok futnak.

kifli
#65838
nekem c 100gb (vagyis 99 😄)

jelenleg 36gb szabad, és csak az olyan progikat teszem c-re, amik a rendszernek szükségesek (driverek, keretrendszerek stb)

a win még nincs egy hónapos!
Láma!
#65837
csak a win 7-nek a saját cuccaival kell 20, de inkább 25 giga. ehhez jön majd a késöbbi frissités, fixpakk, stb... szóval ha eddig 50 nem volt elég, menj biztosra és duplázz. ne legyen ebbõl gondod pl egy év múlva.

Prince23
#65836
Ma telepítik a Windows7-et az új gépre.

szerintetek a C meghajtóra mennyi szabad helyet hagyjak a programoknak és a windowsnak. 50 GB nem nagyon elég, ugyanis ennyi volt a mostani gépemnek. a sok progi és frissítés elég hamar zabálja a helyet.

én kb olyan 70-80-ra gondolnék. remélem megfelelõ.

#65835
😄

Viszont egy slotos... ebbõl egy sli... hmmm... termálfürdõt is nyithatnál! 😄

www.smart-bus.hu

Her Laca
#65834
Kissé drága😊 De eszembe jutott a megoldás. Rákötöm direktbe a kerti csapot ,amikor játszani akarok csak megnyitom,és ami felmelegszik azzal öntözöm a kertet. Szomszédokkal meg kifizettetem a vízdíjat😊 Nem kell pumpa ,radiátor ,semmi,így már megérné😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#65833
EZT nézd Laca! Erre én is elkurvulnék... 😄

www.smart-bus.hu

Láma!
#65832
oh, világos😊 <#worship>