Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASROCK Z68 Pro3: 29.319 Ft
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX: 45.414 Ft
KINGSTON 8192MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/8G: 21.937 Ft
KINGSTON 96GB SATA2 SSD 2,5" SSDNow V+100 SVP100S2/96G: 33.333 Ft
2 x SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ: 26.550 Ft
GAINWARD 2234-BLISS GTX560 1GB GDDR5 PCIE: 45.681 Ft
FSP Aurum Gold 500W: 18.713 Ft
FSP EP1000: 19.175 Ft
240.122 Ft
Igen, ipon.
Saor Alba
meghalt haver vidikarija...
msi k9n neov2 alaplap
amd athlon x2 5600+
4 giga ram
milyen karit lenne bele érdemes venni max 40k-ért?
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
tápra gyanakszom én is, vagy arra hogy a vga lehet nagyon lezabálja, azért az nem egy energiatakarékos kártya
mindegy majd áttesszük bele az én 650-esemet én meg veszek egy FSP-t vagy Corsairt bele ennek úgy is rövidek a kábelei :S 😄
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Lecserélem a jelenlegi konfigomból a procit és a lapot és a procit erre fogom lecserélni de alaplapnál nem tudom hogy õ vagy õ legyen a lapka AMD ügyben suta vagyok szóval minden segitsége elõre köszönök
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
www.smart-bus.hu
igazabol orulnek ha eleg lenne csak a proci+videokartyat (9800GT 512 RAM) fejleszteni a Battlefield 3 hoz õsszel nemakarok egy 100asnál többet rákölteni 😊
Gigabyte vagy Chieftec 550-es táp éri meg jobban?
Mármint megbízhatóságra és élettartamra gondolok
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Én most váltottam I5 re és nagyon ,nagyon meg vagyok elégedve vele.
Idõ álló egy hardver lett ,pláne úgy ,hogy mondjuk egy I5 2500K ban bõven van 1-1,5 GHZ tartalék mindenfajta bûvészkedés nélkül.
Már az ára is szépen megy lefelé,szerintem ár érték arányban verhetetlen.
Kb egy 30-40 el kerülne többe ha azt választod.
ugye a proci drágább ,olyan 43-46 körül lehet kapni,no meg az alaplap is . A többi kb jó hozzá.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Ha ez a plusz 40-50 megmarad, érdemesebb lenne akkor már egy i5-ös konfigot kihozni belõle?
Tápot mennyi idõre érdemes elõre "tervezni"? Kb 10 évet kibír egy jó táp? PFC mit jelent? 6000 ftal többet ér egy Cooler Master Power 500w nál egy XFX 450 W Core Edition?
Az szeretném megkérdezni hogy a gépembe HKC 550w tápvan.De szeretnék venni bele egy Gigabyte 880GA-UD3 alaplap Kingston 8GB ddr3 1333mhz 2x4gb RAM és Amd phenom ii x4 975 procit.A gépembe Nvidia Geforce 9800gt 512mb vidi van, de videókártyát csak jövõre akarok venni, és amiket leirtam meg ha vennék bele egy vidit mondjuk 50 ezerért az a mostani HKC 550w tápom elbirná-e.De ha nem akkor Corsair gs700 vennék bele az szerintetek jó lenne-e?Elõre is köszönöm.
Mondjuk ha monitorral akkorEZ NAGYON JÓ és 47 ha jól látom.
Marad 150 ed kb ,abból Egy AMD-s konfigot lehetne kihozni.
Lusta vagyok de Ekos szaki alant összeírt egyet it van
SUS M4A87TD/USB3 20.938Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 27.300Ft
KINGSTON 4096MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/4GX 12.238Ft
GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE 51.613Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 9.250Ft
FSP Hexa 500W 10.600Ft
COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430 10.650Ft
ö.:142.589 Ft
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Egy kis segítségre lenne szükségem, egy teljes konfigot szeretnék összeállítani, ami elsõdlegesen játékra lenne használva és körülbelül 180-at szánnék rá (ha esetleg nagyon megérné még talán +20ezret áldonzék még rá).
Elõre is köszönöm!
Talán a Videó kártya az ami kevéske .Jó nem talán.
De tényleg sok függ attól mikre használod.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
-AMD Phenom2 X4 B50 3,2Ghz (gar): ~ 14-16k (gondolom, ez x2, csak négymagosítható változat)
-Asrock N68C-S UCC(gar): ~7-8k
-Kingmax 2+2GB 1600Mhz CL9-es(gar) DDR3: ~8-9k
-Gainward 9600GT Golden Sample 1024MB: ~12-14k
-vinyók: Maxtor: ~4-5k, Samu: ~5-6k.
A többi cuccod árait nem nagyon vágom, sajnálom, próbálj keresgetni.
Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Eladó vagy cserélhetõ 4 magos gamer pc.
proci:AMD Phenom2 X4 B50 3,2Ghz (gar)
Alaplap:Asrock N68C-S UCC(gar)
Memória:Kingmax 2+2GB 1600Mhz CL9-es(gar) DDR3
Videó:Gainward 9600GT Golden Sample 1024MB
Winyo: Samsung 320GB, Maxtor 250GB (sata)
Táp: Spire Rocketeer 500W
Ház: Colorsit
4 házhûtõ venti vezérlõvel,LG DVD író,igény szrint monitorral: Fujitsu 19-es LCD 16:9-es képátló,
Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
\"fingjál bele a rencerbe\"
// Dicsérik még az EKL Cold Tower-t, és az Alpehnföhn Sella-t is.
Ettõl függetlenül a Hyper 212+ és a TX3 mindegyike egy kiváló ár-érték aránnyal bíró hûtõ.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
\"fingjál bele a rencerbe\"
#bullseye9
Köszi szépen!
MSI P43 Neo-F: ~ 7-8k
Intel Core2Quad Q8300 2,5GHz: ~ 22-25k
4GB DDR2: ~ 6-9k, erõsen típusfüggõ
Nvidia Geforce 9600GT: ~ 11-14k, itt is nagy eltérések vannak.
Ez eddig 46-56 k között van, plusz még írod a HDD-ket, DVD-ket, ha azok normális állapotúak, és jó minõségûek, sokat dob rajta. Ha van ház, táp is, még többet.
Ha 45-ért adja, az rögtön best buy szvsz.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
szerintetek mennyit szabad adni ma ezért a konfigért maximum:
Alaplap: MSI P43 Neo-F
Proci: Intel Core2Quad Q8300 2,5GHz
RAM: 4GB DDR2
VGA: Nvidia Geforce 9600GT
+ 2db DVD rom és 4db vinyó(össz. 1,2TB, 2 sataII és 2 IDE)
moncsi nélkül, használtan
köszi elõre is...
Akkor viszont a 2. link játszik csak,elsõ kilõve.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
A gép: i5-2500K, 8GB ram, 1SSD+3-4HDD, 1ODD, GTX560SLI
Szerintem ennek kell azért 700W legalább.
Havernak kellene és fontos hogy a tápnak elég hosszúak legyenek a kábelei hogy szépen el lehessen vezetni õket hátul.
ASROCK Z68 Pro3: 29.319 Ft
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX: 45.414 Ft
KINGSTON 8192MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/8G: 21.937 Ft
CRUCIAL 128Gb SATA3 2.5" CT128M4SSD2: 53.610 Ft
WD 2000GB Caviar Black 7200rpm 64MB SATA2 WD2001FASS: 36.093 Ft
GAINWARD 2234-BLISS GTX560 1GB GDDR5 PCIE: 45.681 Ft
FSP Aurum Gold 600W: 20.988 Ft
FSP EP1500: 32.233 Ft
285.275 Ft
Nezd at hol lehetne ebbol sporolni.
Saor Alba