Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hecker007
#66031
az ati kevesebbet zabál, meg szerintem sok mindenben gyorsabb is

king82
#66030
Jó reggelt!

Szerintem: MSI GTS450

www.bundesliga.de www.kicker.de

And5
#66029
Athlon :/

TaRka0107
#66028
Ki! Fõleg ha phenom.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

And5
#66027
2 magos 3,1 GHZ es AMD kihajta ?

allock
#66026
HD5830

#hhwnd

And5
#66025
Sziasztok !

VGA ötletekre lenne szükségem 20-30 körül. A válaszokat elõre is köszönöm.

Donchicco
#66024
Meghalt a beszélgetésünk és a kérdésem? :-)

Gigabyte GA-EP45 EXTREME,4GB 800MHz GAIL Black Dragon,Sapphire Radeon 4870,Intel Core 2 Duo E8500,Windows 7 64bit :-)

Solten
#66023
De. Bar nem sokan sajnos.

Saor Alba

Her Laca
#66022
Ha bele teszed igen , magától nem, lévén nincs lába.
Hogy lehet ilyet kérdezni😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66021
Bele

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66020
De ez az ASUS M4A78LT-M lap bele megy ATX gépházakba?

allock
#66019
Biostar-t nem forgalmaz már senki? :/

#hhwnd

GAthersw
#66018
Az Asus jobb valamivel, de, ha most vennél lapot egyiket sem ajánlom. Ezer éves Nforce chipsetes lapok. Ha olcsó AM3 lap kell ennél lejjebb semmiképp nem adnám.

01110000 01110010 00110000

#66017
Értem,jobb ez a GIGABYTE GA-M52LT-D3 mint az ASUS M4N68T V2?

#66016
Simán lehet partícionálni a vinyókat,semmi köze ahhoz. Annyi,hogy a vinyókat nem tudod összefûzni RAID-be.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66015
66002 hozzászólásnál tudna valaki segíteni??Elõre is köszönöm.

Donchicco
#66014
Jóféle táp,de most nem tudom fejbõl. Annó mikor vettem felvilágosítottak,hogy márkásat vegyek. Talán chieftec,és 750-es asszem.

Gigabyte GA-EP45 EXTREME,4GB 800MHz GAIL Black Dragon,Sapphire Radeon 4870,Intel Core 2 Duo E8500,Windows 7 64bit :-)

Solten
#66013
Udv. Junius elejen elrajtol a Bulldozer, szoval ne siesd el. Min. 24"-est monitort nezz magadnak ha mar ennyit szansz kolteni.

Saor Alba

Solten
#66012
Tudnal errol egy tesztet linkelni? Z68-al mi a baj, vegre elerheto a k-s CPU osszes ficsorje. Ezzel kellett volna kezdenie az Intelnek...

Saor Alba

#66011
Az a táp,az miféle 700W-os?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Donchicco
#66010
A Maffia 2 néha akadozott. (fraps fps: 7-21 között volt)
A Civilisation V is lefagyogat ha túlzottan távoli képet nézek a világról.
Amúgy meg BF2,rFactor,Football Manager 11,AvsP,Dead Space 2,The Sims 3,TDU 2,Victoria 2,MFS X,HAWKS...ezek mennek a gépen.
1280*1024 17" monitoron játszom.
De kinéztem egy Fujitsu 22" monitort magamnak.

Gigabyte GA-EP45 EXTREME,4GB 800MHz GAIL Black Dragon,Sapphire Radeon 4870,Intel Core 2 Duo E8500,Windows 7 64bit :-)

#66009
Mekkora felbontáson játszol?
Egyáltalán van olyan játék,ami a jelenlegi konfigodat megfingatja? (csak azért kérdem,mert nem olyan rossz gép ez még..sõt..)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Donchicco
#66008
Üdv!
Gondolkozom egy gép újításon,csak nem tudom,hogy mire.
Megéri most váltani I7-es procis megoldásra?
Milyen configot tudnátok ajánlani?
200-300e között.
Játékra használom, de nincs full HD 1000"-os monitorom... Monitor,kábelek,bill,egér,táp(700W),winyó nem kell.(jó a régibõl)
Egyáltalán cseréljem a jelenlegit,vagy csak vidikari csere azt ráérek még?

Gigabyte GA-EP45 EXTREME,4GB 800MHz GAIL Black Dragon,Sapphire Radeon 4870,Intel Core 2 Duo E8500,Windows 7 64bit :-)

#66007
Hi!

LINK

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

UltraZord
#66006
üdv uraim
tönkre ment a 8800gt-m és szeretnék egy jóval jobbra váltani a keret max 50ezer
ehhez a konfighoz: 945amd4mag,4giga ram
nvidiát preferálom, de ha van jobb ár értékû ati az is jöhet
kösz

#66005
Milyen tápegység volt a gépben,ha szabad tudni?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66004
Részvét :/

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Super Saiyan
#66003
Ment a táp, alaplap, ram. Meg talán a proci is

>:C

#66002
Üdv.Ebbe az alaplapba (GIGABYTE GA-M52LT-D3)úgy látom hogy nincs RAID vezérlõ, ez azt hogy jelenti hogy egy merevlemezen nem lehet csinálni c és d meghajtót??Nem értem hogy most ez hogy van.

Melyik a jobb alaplap??
GIGABYTE GA-M52LT-D3 vagy ASUS M4N68T V2

TaRka0107
#66001
Nekem is volt ilyen, csak megmozgattam a kábeleket és faja volt😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#66000
Nagy valószínûséggel a táp vitte magával az alaplapot,vagy valami nincs rádugva rendesen az alaplapra.

KATT

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Super Saiyan
#65999
Sziasztok! Ti értetek a géphez, mi a baj akkor, ha leégett a táp (nem tudjuk más ment-e vele), piros lámpa ég, zöld nem, másodpercenként csipog. Vettünk új tápot, ugyanaz, piros világít, zöld nem, másodpercenként csipog. Mi lehet a baj?

>:C

Her Laca
#65998
nem.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Prince23
#65997
Az szerintetek normális, hogy most tettem fel az új gépre az office 2007 Enterprise-ot és restart után a BIOS fogadotT????

save and exitre kattoltam akkor. csak nem kellett beállítani a BIOS emiatt az office miatt

#65996
~2 éve mikor én vettem a jelenlegi gépemet,akkor én is így voltam. Meghalt a gép,ami menthetõ volt,azt eladtam bontóba,utána másfél hónapig egyáltalán nem volt gépem,és akkor jött a jelenlegi. Emlékszem még,hogy mennyit nyaggattam Soltent ezügyben privátban,merthogy õ írta össze,hogy mit vegyek <#nevetes1>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bullseye9
#65995
Értelek, az õ esetében bõven van létjogosultsága annak is, amit te mondasz.

//OFF: én is most váltottam -igaz, kényszerbõl, javítani kellett az alaplapomat- Phenom ii X2-re, meg AM3+-ra, két hónapig nem volt rendes gép otthon, csak egy régi Celeron, de megérte kivárni. Sok választásom nem volt, csak elõször el kellett adni a régi alkatrészeket, meg gyûjteni a különbözetet...

#65994
Persze,világos. Nem is azt mondtam,hogy aki most gépet akar venni,az várjon õszig,vagy kitudja meddig,mert akkor a Q95xx már 20-30k körül lesz. Óriási marhaság lenne,ez tény 😄
Kimondottan neki (zöldeshányás) lehet,hogy jobb lenne várnia addig. Elismerem,ez az i3-2100 jó kis proci ebben az árban,viszont nálam még ígysem játszana,ha új gépet raknék össze,mert 2 mag! Akkor már inkább egy Phenom 955. Egyre több és több játék jön,ami a 4 (vagy épp 6) mag révén hasznot tud húzni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bullseye9
#65993
Máris egy eltérõ vélemény 😊 //pedig amúgy hasonlóan gondolkodunk sok mindenben.

De hadd érveljek egy picit: C2Q9550 szvsz. nagyon soká fog 2xk-ba kerülni, most használtan 30-40 között van.
Egy Core i3-2100 újonnan 27k, mondjuk ehhez alaplap meg ram csere is kell, de: i3-2100 vs. C2Q9500

#65991: egy válasz volt már

#65992
Ha egyáltalán kapsz pénzt érte,már annak is örülhetsz 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Csabesz6
#65991
hm?😊

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#65990
Azért akárhogyis nézzük egy C2Q 9550 2x ezer forintért nem lenne egy rossz üzlet 😊 Jó kis procik azok még. 2GB DDR2-t meg lehet kapni 4-5ezer HUF-ért. És akkor már nyeregben is van,ha van mellé egy fasza VGA-ja.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bullseye9
#65989
Megint csak egy szubjektív vélemény: én már LGA 775-be, és ddr2-be nem fektetnék pénzt, de várd meg más észrevételét is, lehet, teljesen eltérõ az enyémtõl. (egy LGA775 cikk: LOGOUT blog

CPU-VGA párválasztáshoz, ha van idõd, olvasgass: PH tesztek ebben a témakörben

#65988
800 és 1066Mhz között mezei user számára semmi különbség nincs. 800Mhz-es mellé csak 800Mhz-eset rakhatsz,legalábbis az az ésszerû,így tudnak Dual Channelben dolgozni.
Õsszel történõ huszon-akárhány ezer forintért Q9550 vásárlása pedig egészen jó ötlet. Q9550-et gyári hûtõvel fel tudod majd tuningolni 3,4-3,5Ghz-re,aztán azzal el leszel egy darabig,pláne ha veszel rá egy jó hûtõt.
De amúgy azt is megcsinálhatod,hogy most megveszed a jelenlegi procidra a hûtõt,tuningolod,aztán ha megvan a pénz és a C2Q procik árai is lejjebb mentek (mondjuk õsszel),akkor megveszed azt,a mostani hûtõt meg rápasszintod arra (merthogy ugye teljesen kompatibilisek)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

zöldeshányás
#65987
ramnál mennyire számít hogy 800 vagy 1066 mhz?most egy 800mhz van benne mellé lehetne rakni egy 1066mhz-set?vagy inkább tök ugyanolyat mint ami most van?és ha szeptemberre 20-ért lehet venni c2q-ot akkor lehet jobban megérné mint hûtést venni erre 7-8000-ért és húzni nem?(nem vagyok érteten nem blum-ot akarom idegesíteni 😊, nem lámáskodni akarok, csak annyira nem értek hozzá és itt tudok a legjobban informálódni a nagyoktól.)

\"fingjál bele a rencerbe\"

Hecker007
#65986
nem hozza a videókari azt a teljesítményt amit tud, mert a többi alkatrész nem képes tartani vele a lépést

zöldeshányás
#65985
én most vettem 6850-et.

c2d 2,7 és 2gb ddr2 ram mellé

mit jelent az hogy nem fogja kihajtani?nekem eddig minden megy faszán

\"fingjál bele a rencerbe\"

bullseye9
#65984
Egy saját vélemény:
Szerintem egy 40k-s kártyát nem fog kihajtani ez a konfig (látom, hogy úgy írtad, max. 40k, de egy 30-asat sem).
40-bõl én megpróbálnám eladni a lapot+procit+ram-ot, vga-nak vennék egy 5830 Extreme-et (25k), az eladott cuccok árából meg a megmaradt 15k-bõl vennék AM3-as lapot, ddr3-at, meg egy Athlon ii x2-t.

Persze nem mindenki szeret bajlódni a hirdetésekkel, eladással, ebben az esetben a Blum által linkelt hsz.-ben lévõk tökéletesek.

#65983, Csabesz6: ha egyben elviszik, akkor ok a 10k, alkatrészenként talán többet érne, de nem sokkal.

Csabesz6
#65983
Üdv!
Van egy Celeron 1,7 P4 , GeForce FX5700, 1GB ram, vinyó nélküli gépem. Örüljek ha adnak érte 10 ezret?😄 Valami azt súgja, hogy igen.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

pointer4
#65982
Minek Z68 ha lesz VGA-ja? Úgy tudom P67-nél lassabban teljesít bõ 10%-al.