Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#49203
asus k50c-sx002x
Megéri? 99000 Ft. csak nincs OP rendszer...
Vegyek mellé külön Vistát, vagy töltsek le valamit? (persze csak egy törvényeset😄?)

every damn day

#49202
hja és arra gondoltam, hogy megvárom ezeket a core i5 öket, december közepéig kellene a csere, megéri várni?
#49201
ezt nem értem 😊
miért lenne másfélszer olyan gyors?😄 ez hogy lehet? és a magasabb számozott meg mégdurvább sokkal?

6400am van most, annál akarok egy picit erõsebbet, más alappal, rammal

húzni nem szeretném, viszont nem vagyok vastag se
Solten
#49200
Iponnal 2 ev ra a gari.

Amugy ha nincs szukseged optikai meghajtora, igy olcsobban kijohetsz:

ASUS EEEPC 700X2G-GR002: 34.107 Ft (link)
TRANSCEND StoreJet 250GB 2.5" SATA ALU: 14.863 Ft (link)

48.970 Ft

Radobsz egy EEE-re optimalizalt Ubuntut, es mehet a moka.

Kulso dvd iro egy 10-es kb.

Saor Alba

kifli
#49199
na ma gyün meg az új fülesem 😊
creative-labs fatal1ty gaming headset

egyedül talán az nem tetszik hogy ne állítható a mikrofon, de így elsõre jónak tûnik az állása, meg levehetõ.
Solten
#49198
Jaja, igy van.

Saor Alba

Solten
#49197
<#eljen>

#49184: Lobster, inkabb Logitech-et mint Genius-t...

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#49196
Veszel egy e6500-at az alapból másfélszer gyorsabb az e6400-asnál, húzva meg kétszer is. Ja és csak 20k!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kifli
#49195
abból a plusz 30k-ból inkább 5850 😊
Gunner
#49194
e6400el nem látok problémát, 2 gigád van akkor az is jó, esetleg vehetsz bel még 2x1-et

8800gt alá bõven elég

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#49193
szervusztok, szeretnék ilyen alkatrészeket egy 8800GT alá

alaplap
processzor
ram
táp(moduláris)

ha tudtok valami nagyon megbízható kombót akkor legyetek szívesek, +árat

nem kell csúcskategória, állandó bekapcsolva maradás, és néhány játékra kéne...
most ilyenem van:e6400, giga ram, 8800GT ennél kéne kicsivel jobb
Gunner
#49192
pakolj bele egy 256-os ramot, hamarabb vissza adja mint gondolnád 😄

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#49191
Legalább a RAM-ot vedd ki belõle....😄 Aztán majd csak meglepõdik! 😄D

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Arnold12
#49190
Intel 2.8, AGP, Sapphire 1600 Pro, 2 GB RAM, Codegen ház, thermaltake táp, 80 GB HDD... Nem sokat vesztek 😊

J&W JW-790GX-Extreme,Phenom II 920, Cooler Master Hyper TX2,Ati Radeon XFX 4890, Geil Black Dragon 2x2 GB, SB Audigy, Gigabyte SuperB Power 460, Antec 900, LG 37LG5000, Windows Vista Ultimate

#49189
Értem, kösz szépen

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#49188
A PCX biztos átment Tescó módba. <#idiota>
Ipon az szinte a legolcsóbb, nem is értem miért ott drágább. De nézd meg az Árgépet, ott más terméknél is van 30 ezer Ft-os árkülönbség is. Amúgy a PCX-é közelebb lehet a valós árhoz mert láttam ezt a gépet máshol 71k-ért. Lehet ez az ipon trükkje, hogy az alkatrészeket jól olcsón adja, ezeket a brand gépeket meg drágán.<#smile>

Mersant
#49187
ot

garantalt minoseg

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

#49186
Gyors kérdés:
Hogy lehet hogy EZ és EZ teljesen ugyanaz a gép és mégis ekkora az árkülönbség a kettõ között?
Ennyi lenne a különbség a két webshop között?

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#49185
Szerintem tökmindegy, amelyik tetszik. Mivel csak headset és nem zenés fejhallgató, ezért annyira a különbség nem számít. Szerintem.

Lobsterman
#49184
Szerintetek melyik headsetet vegyem?
Egy
kettõ
három
négy?

Sir Quno Jedi
#49183
De ha erõsen ócsóbb lapot, picinyt kisebb tápot és kevesebb RAM-ot választ, akkor belefér egy durvinyekebb kari, pl. valami X2, vagy ha az öregnek tûnik, akkor modernebb csúcskari (80-90k körül már hatnyelven beszélnek).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#49182
Vicc, pénz pocséklás.
sb1
#49181
Intel s1156 Gigabyte GA-P55- UD5 45 125
Intel Core i5 Quad I5-750 2.66GHz BOX 42 500
OCZ DDR-3 6Gb/1600 Obsidian Tri Channel KIT 31 250
DVD-RW NEC 24x AD-7241S LightScribe SATA 5 500
Samsung 1Tb SATA-II - HD103UJ bruttó:17 875
Ati Radeon PCI-e HD4890 1Gb Sapphire Vapor-X 45 750
Corsair 750W CMPSU-750TXEU SLI 29 000
bruttó: 217 000 Ft

250-nel számolva a maradék 30-ból egy igazán jó kis házat tudsz beszerezni...Természetesen ez csak egy ajánlat, ennyibõl már rengeteg variáció létezik, ízlések és pofonok, de az alaplap miatt sokáig áll rendelkezésedre bõvítési lehetõség, igaz, egy ideig, ez a gép tökéletesen ki tud szolgálni minden téren..

Gigabyte GA-P55A-UD3,Core [email protected]+Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2,Kingston DDR3 8GB 1600MHZ, Samsung 1Tb HD103SJ, nVidia GTX680 2Gb OC ,CM HAF 932 Black, Be-Quiet! 700W PS4 + LG 55LA690s

gurubefree
#49180
Gyorsan csinalj a kettobol egy frankot a cica meg viheti a maradekot <#boxer>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#49179
200-250k-ból egy viszonylag jó gépet összedobnátok házzal együtt?
#49178
Tudod mikor adnám oda a gépet... kutyát, kocsit akármit, de a gépet.<#ejnye1><#zavart1>
#49177
Ez egy régi 1,33as AMD Athlon helyett lenne, szóval sztem azt a minõséget biztos tudja majd nyújtani.
A mostani gépemben (kb. 6 éve megvan, ha nem több) van 512Mb RAM meg egy FX 5200es nVidia meg a fent említett proc.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

gurubefree
#49176
Milyen szerencses vagy <#kuss> Bar a gep elvesztese eleg szomoru

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Arnold12
#49175
Az asszony 5 év után elhagyott Kedden, mert túl sok idõt töltök a gép elõtt. <#idiota>
Sajnos viszi magával az egyik gépemet, amin dolgozom.
Már megint vehetek uj gépet...

J&W JW-790GX-Extreme,Phenom II 920, Cooler Master Hyper TX2,Ati Radeon XFX 4890, Geil Black Dragon 2x2 GB, SB Audigy, Gigabyte SuperB Power 460, Antec 900, LG 37LG5000, Windows Vista Ultimate

Solten
#49174
Hello.

"Csak és kizárólag internetezésre valamint letöltésre lenne használva"

Arra tokeletes. Csak nemelyik flash video akad a "koeros" atommal.

Saor Alba

Solten
#49173
Meg.

Saor Alba

#49172
megéri bizony havernak ilyen van és nincs vele gond jó proci

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#49171
AMD Phenom II 720 BOX 26,913 Ft

Megéri az árát?Ezt magamnak venném és most néztem körül!
#49170
Hellosztok.
Lenne egy olyan kérdésem hogy az MSI Wind Nettopja mennyire lenne jó választás?
Nagyon kicsi a helyem ahol gépet tudnék tárolni ezért gondoltam erre a típusra.
Csak és kizárólag internetezésre valamint letöltésre lenne használva.Errõl lenne szó.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

mila69en
#49169
ez van sajna gta 4 alá kell egy 4 magos proci kicsit gyûjteni kell még a kest és bele invesztálni egy 4magos core-ba, ha a gta a cél

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49168
én is ezt mondtam neki de a szülei másra nem adnak neki xD és a legviccesebb h agusztus 22.én töltötte a 19 et _😄xD

akkor baszok bele elköltök 90 ezret azt csá thx solten meg milan !
mila69en
#49167
az egy házikó cs-ok gta4 ha pc-n akar játszani nyúljon bele mélyebben a pénztárcába😄 ha nem tud vegyen egy olcsóbb gépet cs minden szaron elfut meg egy kikszboxot oszt lehet tolni a gta-t

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49166
xDD 😄 x😄😄😄

Akkor mit mondjak neki ?😄ja és miez a POINT OF VIEW V85? 😄

neki csak cs 1.6 meg gt4 kell azt mondta 😄xD
#49165
GTA4? ne mááár....Egy atomerõmûben sem futna jól....jó vele játszani amúgy. (lelocsolod benzinnel a lemezt és meggyújtod a ge*ibe...<--tesztelve <#vigyor1>)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#49164
közepes grafon eldöcög rajta

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49163
ty solten!Valahogy gondoltam h te fogsz válaszolni 😊

Ezen fog neki futni gta4?ja és 1 nem ide tartozó kérdés Ipon rol mennyi idõ ha rendelek 1 készleten lévõ procit?
Tono34
#49162
Köszönöm a sok segítséget. Bevallom most kicsit tanácstalan vagyok a sok jó láttán amit írtatok 😊

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Solten
#49161
Cs.

MSI 785GM-E51: 17.938 Ft
AMD Athlon II X2 245 2.90Ghz AM3 BOX: 13.975 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.599 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.213 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 11.976 Ft
SAPPHIRE HD4670 512MB GDDR3 HDMI PCIE: 16.749 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.700 Ft
POINT OF VIEW V85: 6.429 Ft

89.579 Ft

Saor Alba

#49160
csáó!haverom most áll gép vásárlás elõtt.Tudnátok ajánlani 1 configot 90 ezer körül?Ugy hogy már megvan neki a proci.. amd AM2 4800+

ty elõre is
Solten
#49159
F*szomat ezen sporolnak, egy 15k-s lapon is van mar tobbcsatornas HD chip. Hangkartya kell a t*komnek, nem vagyok zenesz... <#alien>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#49158
Na majd kipróbálom, ha lesz idõm, hogy játék is mén-e vele.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#49157
Az gáz, de akkor gondolom rá lehet valami kábellel dugni a hangicsálót a lapról a karira. Ha meg nem, érdemes úgyis jóminõségû hangicsálót venni digitet akkor már, ha valaki vájtfülû.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#49156
Jah, azt vagom az minden ATi-n szeriatartozek (HD jelzo a szam elott), azt viszont nem vagom hogy minden esetben mukodik-e a digit. hang. Tudtommal csak HD kodolasu videoknal, jatek, stb eseten eselytelen.

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#49155
Úgy, hogy a nóóómális HDMI-s VGA-knak van hangkaridriverük is ám, merthogy hangicsálócsip. A film stb. ha megy, mehet azon szépen kifelé a HDMI-n ollá! Lásd. 4350, magam szenvedtem vele a rohadékkal pár hete.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#49154
Jogos, így még az AMD is bocsánatos lehet. Szükség törvényt bont.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3