Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Megéri? 99000 Ft. csak nincs OP rendszer...
Vegyek mellé külön Vistát, vagy töltsek le valamit? (persze csak egy törvényeset😄?)
every damn day
miért lenne másfélszer olyan gyors?😄 ez hogy lehet? és a magasabb számozott meg mégdurvább sokkal?
6400am van most, annál akarok egy picit erõsebbet, más alappal, rammal
húzni nem szeretném, viszont nem vagyok vastag se
creative-labs fatal1ty gaming headset
egyedül talán az nem tetszik hogy ne állítható a mikrofon, de így elsõre jónak tûnik az állása, meg levehetõ.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
8800gt alá bõven elég
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
alaplap
processzor
ram
táp(moduláris)
ha tudtok valami nagyon megbízható kombót akkor legyetek szívesek, +árat
nem kell csúcskategória, állandó bekapcsolva maradás, és néhány játékra kéne...
most ilyenem van:e6400, giga ram, 8800GT ennél kéne kicsivel jobb
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
J&W JW-790GX-Extreme,Phenom II 920, Cooler Master Hyper TX2,Ati Radeon XFX 4890, Geil Black Dragon 2x2 GB, SB Audigy, Gigabyte SuperB Power 460, Antec 900, LG 37LG5000, Windows Vista Ultimate
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
Ipon az szinte a legolcsóbb, nem is értem miért ott drágább. De nézd meg az Árgépet, ott más terméknél is van 30 ezer Ft-os árkülönbség is. Amúgy a PCX-é közelebb lehet a valós árhoz mert láttam ezt a gépet máshol 71k-ért. Lehet ez az ipon trükkje, hogy az alkatrészeket jól olcsón adja, ezeket a brand gépeket meg drágán.<#smile>#smile>
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Intel Core i5 Quad I5-750 2.66GHz BOX 42 500
OCZ DDR-3 6Gb/1600 Obsidian Tri Channel KIT 31 250
DVD-RW NEC 24x AD-7241S LightScribe SATA 5 500
Samsung 1Tb SATA-II - HD103UJ bruttó:17 875
Ati Radeon PCI-e HD4890 1Gb Sapphire Vapor-X 45 750
Corsair 750W CMPSU-750TXEU SLI 29 000
bruttó: 217 000 Ft
250-nel számolva a maradék 30-ból egy igazán jó kis házat tudsz beszerezni...Természetesen ez csak egy ajánlat, ennyibõl már rengeteg variáció létezik, ízlések és pofonok, de az alaplap miatt sokáig áll rendelkezésedre bõvítési lehetõség, igaz, egy ideig, ez a gép tökéletesen ki tud szolgálni minden téren..
Gigabyte GA-P55A-UD3,Core [email protected]+Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2,Kingston DDR3 8GB 1600MHZ, Samsung 1Tb HD103SJ, nVidia GTX680 2Gb OC ,CM HAF 932 Black, Be-Quiet! 700W PS4 + LG 55LA690s
ゾルターン
A mostani gépemben (kb. 6 éve megvan, ha nem több) van 512Mb RAM meg egy FX 5200es nVidia meg a fent említett proc.
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
ゾルターン
Sajnos viszi magával az egyik gépemet, amin dolgozom.
Már megint vehetek uj gépet...
J&W JW-790GX-Extreme,Phenom II 920, Cooler Master Hyper TX2,Ati Radeon XFX 4890, Geil Black Dragon 2x2 GB, SB Audigy, Gigabyte SuperB Power 460, Antec 900, LG 37LG5000, Windows Vista Ultimate
"Csak és kizárólag internetezésre valamint letöltésre lenne használva"
Arra tokeletes. Csak nemelyik flash video akad a "koeros" atommal.
Saor Alba
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Megéri az árát?Ezt magamnak venném és most néztem körül!
Lenne egy olyan kérdésem hogy az MSI Wind Nettopja mennyire lenne jó választás?
Nagyon kicsi a helyem ahol gépet tudnék tárolni ezért gondoltam erre a típusra.
Csak és kizárólag internetezésre valamint letöltésre lenne használva.Errõl lenne szó.
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
akkor baszok bele elköltök 90 ezret azt csá thx solten meg milan !
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Akkor mit mondjak neki ?😄ja és miez a POINT OF VIEW V85? 😄
neki csak cs 1.6 meg gt4 kell azt mondta 😄xD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Ezen fog neki futni gta4?ja és 1 nem ide tartozó kérdés Ipon rol mennyi idõ ha rendelek 1 készleten lévõ procit?
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
MSI 785GM-E51: 17.938 Ft
AMD Athlon II X2 245 2.90Ghz AM3 BOX: 13.975 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.599 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.213 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 11.976 Ft
SAPPHIRE HD4670 512MB GDDR3 HDMI PCIE: 16.749 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.700 Ft
POINT OF VIEW V85: 6.429 Ft
89.579 Ft
Saor Alba
ty elõre is
Saor Alba
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Saor Alba
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3