Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#49252
http://www.bestbyte.hu/termekek/24788/ASRock_P45TS_Intel_P45_LGA775_ATX_alaplap.html

Na és ez? DDR2-es és DDR3-as memót is lehet bele rakni. Vagyis egy ideig még megtarthatom a 2-est, azt ha fejleszteni akarok akkor jöhet a 3-as. Ráadásul inkább intel párty vagyok, és ebbe jó lenne egy core 2-es proci 😊.

Solten
#49251
Nm. Muszaj sajna, mert a lap csak azt tamogatja. Na varj, nezek DDR2-es lapot:

MSI 770T-C45: 15.175 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition: 25.850 Ft

Remelem ATX meretu a hazikod... 😊 De az is egy ut, amit Blum tanacsolt, elpasszolod a ramot.

Saor Alba

#49250
Abba a lapba amit most írt Solten,nem megy bele a DDR2.

De megéri,hidd el. A 2,5Gigát,meg elpasszolod,vagy ha van ott a környéken egy PC bontó,beadod oda...(én is úgy csináltam elõzõ gépnél...😛)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Blekk Síp
#49249
Köszi! <#vigyor2>

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#49248
Thx! Amúgy gondolom a mostani ramjaim is jók lennének, csak mert nem akarok 2,5 gigát kihajítani a kukába 😊. Vagy muszáj ddr3asnak lennie?

#49247
<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49246
MSI 785GM-E51: 17.893 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.599 Ft
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.100 Ft

48.592 Ft

Saor Alba

#49245
Hát mivel a proci belekerül vagy 30 ezerbe körülbelül, ezért jólenne ha az alaplapot minnél kevesebb pénzbõl kitudnám hozni.
Nem tudom 20 ezer forintig bemenõleg lehet-e nekem megfelelõ alaplapot venni. Ha nem akkor az a lényeg, hogy minnél kevésbé legyen 20 ezer felett. 30ig bemenõleg már csak van 😊.

Solten
#49244
Mennyi penzt szannal a dologra, az a kerdes.

Saor Alba

#49243
Milyen viszonylag olcsó alaplapot tudnék hozzá beszerválni, amivel jó lenne?

667mhz-es ramjaim vannak,(4850es kari, bár szntem ez lényegtelen).

Solten
#49242
Hi, egyiket se tamogatja a lapod...

Saor Alba

Solten
#49241
Uhum.

Saor Alba

#49240
Ha rádobsz 1 tizest és veszel egy E8400-at,úgy jársz a legjobban. Nekem is az van,ba**ott jól tuningolható még gyári hûtéssel is.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49239
<#eljen> Haz:

POINT OF VIEW V85: 6.429 Ft

Megiscsak van valami neve, egyfajta minoseggel, nem egy noname gagyi.

Saor Alba

#49238
E7500..
A q8400 egy rakás hígfos.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#49237
Hi! Kéne egy kis help!
Szeretnék venni egy új procit, és hát lenne 1-2 kérdésem ezzel kapcs.

Jelenleg egy Asus p5ld2-VM alaplapom van, amiben egy 3 ghz-es dual core-os proci üzemel.

1. Kell-e új alaplapot vennem, ahhoz, hogy egy core 2 duo vagy egy core 2 quad procit beletehessek a gépembe.
pontosabban:

Processzor_Intel s775 Core 2 Duo 2,93GHz BOX E7500
Processzor_Intel s775 Core 2 Quad 2,66GHz BOX Q8400

2. Melyik proci érné meg jobban? Vagyis melyiket tudnám hosszabb távon használni? (tudom, h a 4 mag az több, mint a 2, de a 2 magosnak ha jól tudom több az fsb-je. Másrészt a 3 ghz-es core 2 duo az már egy árban van ezzel a 2,66os quaddal. a 2,93as core 2-es viszont 10 rongyal olcsóbb... fura 😄)

Blekk Síp
#49236
MSI 785GM-E51 1 db 17.892 Ft
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX 1 db 21.850 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1066Mhz KIT 1 db 13.074 Ft
SAPPHIRE HD5750 1GB HDMI PCIE 1 db 33.654 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ 1 db 11.976 Ft
SAMSUNG SH-D162D/BEBE
M-TECH 27-04 1 db 6.862 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.042 Ft

Össz.: 120.446 Ft

Errõl vélemény?

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#49235
Ezt az alaplapot néztem ki: M4A785D-M Pro (micro atx-es, http://www.aqua.hu/asus-m4a785d-m-pro-alaplap-73477.html) és a régi szerintem atx-es házamba ezt bele tudom szerelni?

mila69en
#49234
volt nálam egy darabig X540 nem egy nagy szám, viszont vedd meg nyugodtan mert ebben az árban nem fogsz jobbat találni😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

V43 1105
#49233
Annyi bizony <#eljen> , no akkor jövõhéten megy a rendelés <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#49232
17 ropi kb? Annyiert eleg korrekt...

Saor Alba

V43 1105
#49231
"Operacios rendszer: Ubuntu Linux (free)"

...<#hehe>

Kérdés, mit gondolsz Solten bátyám a Logitech X-540-rõl ? 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#49230
MSI 785GM-E51: 17.893 Ft
AMD Athlon II X2 245 2.90Ghz AM3 BOX: 13.975 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.599 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.213 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 11.976 Ft
SAPPHIRE HD5750 1GB HDMI PCIE: 33.654 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.700 Ft
POINT OF VIEW V85: 6.429 Ft
LOGITECH Deluxe 250 Fekete: 2.738 Ft
LOGITECH S90 Value: 1.795 Ft
LOGITECH S120: 2.587 Ft
SAMSUNG S2033SW: 35.944 Ft
Operacios rendszer: Ubuntu Linux (free) <#alien>

149.503 Ft

Saor Alba

#49229
Kösz!

every damn day

#49228
MSI 785GM-E51 17892.Ft
AMD AThlon II X2 240 2.90Ghz AM3 13638.Ft
KINGSTON 2x1024 Mb DDR3 1333Mhz 6038.Ft
XFX HD4850 512Mb DDR3 PCIE 23873.Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 9812.Ft
LG GSA-H22N SATA FEKETE 5451.FT
GENIUS SlimStar 100 2250.FT
A4TECH K4-3D FEKETE 2037.FT
XDL HERO-22BK FEKETE 6000.FT
GIGABYTE Superb 460W 9042.FT
SAMSUNG 943NW 28909.FT
WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64 Bit Magyar OEM 26576.FT
Össz: 157.556 Ft.
Egy picivel több lett, ha nem kell az egér és a billentyûzet, akkor vagy egy komolyabb ház vagy pedig egy HD4870-es vga.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

V43 1105
#49227
Celeron proci.. minek ahhoz DDR3-as lap? Inkább spórolj öregem egy új configra ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#49226
Oprendszert töltesz azt csõ, amúgy ha lejebb kukucskálsz vannak konfigok ;D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#49225
Tudtok ajánlani egy KOMPLETT asztali gép szettet
.250 gbnál több merevlemezzel
.dvd íróval
. OP rendszerrel
.140-150 e körül
.játékok futtatására alkalmas
?

every damn day

#49224
ok
kösz

#49223
Ebbe biztos hogy nem mert ez egy AM3as tokozású lap. Ebbe csak az AM3-as AMD mennek bele.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#49222
erre az alaplapra rámegy: http://www.gepepito.hu/index.php?oldal=term_adat&term_azon=1944
az intel pentium D-s processzor?

Lobsterman
#49221
Utánaolvasva, tanács megfogadva, füles berendelve. Kösz.

#49221
Amd procik ára elkezdett esegetni. Nemrég még volt az ipon-on a Phenom II 945-bõl, és csak 25k volt, mivel elérte az árcsökkenés. Elvileg a PHenom II 955-öt és 965-öt is eléri a közel jövõben. Akinek esze van az kivár és samsungból csak mikrohullámú sütõt vesz.
#49220
hjaja, erre ment: #49196 , bocs
#49219
akkor tudnátok ajánlani valamit egy jó ddr3-ast meg egy jó ddr2-st
amúgy mi a különbség?

#49218
Olyant tilos.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

gurubefree
#49217
soha ne vegyel olyan lapot ami ddr2 es ddr3-at is tamogat.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#49216
és tudnál ajánlani egy alaplapot (tudsz olyat amelyik ddr2,ddr3-as ramokat kezeli)

#49215
köszi srácok<#eljen>
#49214
alaplap/VGA. Szerintem.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49213
Hello van egy ilyen gépem:

Asus P5LD2 se
Intel Pentium D 3Ghz
2 GB ddr2-s ram
300W-os tápegység
Asus x550-es vga

És szeretném frissíteni a gépemet (már eléggé ráfér). Elõször vga-t akartam venni, de felhoztak egy csomó olyan cuccot amit kellene frissíteni (topik: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1012331929)
Most nemtom hogy mit frissítsek.
Szerintetek mit kellene elõször frissíteni (kb.: 30000-35000Ft)
Elõre is kösz.

#49212
Hello
Kösz az ajánlatot, de azért gondoltam az MSI-re mert van monitorom és nekem az optikai elengedhetetlen mert sok dolgot kell kiírnom.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#49211
OMFG!!! Erõmû! <#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49210
Ja, nem rossz... 😊

#49211: elengedtem kicsit a fantaziam.. Egy ilyen johetne nekem is... <#vigyor>

Saor Alba

Solten
#49209
GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P: 27.812 Ft
AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX Black Edition: 44.576 Ft
KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1800Mhz CL8 KIT: 27.274 Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE: 5.839 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ: 18.375 Ft
2 x XFX HD5770 1GB DDR5 HDMI PCIE: (2 x 38.494 Ft)
FSP Epsilon FX-600-GLN 600W: 22.187 Ft
COOLERMASTER RC-690K Pure Black: 20.387 Ft

243.438 Ft

Saor Alba

#49208
Jólérzem én,hogy az acer kurvajó árban van? 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49207
Nem. Egy hartmatgyenge celeroncs van benne valami sis-es sz@r megjelenitovel. Inkabb ezeket: link1, link2

Saor Alba

Solten
#49206
Hi. Ne varj vele szvsz, minel kozelebb a karacsony, annal szebben mennek fel a hardverarak.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 19.800 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 40.690 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 25.175 Ft
FSP Everest 400W: 13.000 Ft vagy CORSAIR PSU-450HX: 18.001 Ft

Saor Alba

#49205
Letöltesz egy Win7-et.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49204
Szerintem eltevesztetted a cimzettet... 😊

Saor Alba