181
Vásárló-turizmus kelet felé...
  • hykao #20
    Az általános fórum-ban megtalálod a helyét ennek is...
  • hykao #18
    Ez egyáltalán nem ilyen biztos.
    Sőt valószínű, hogy a játék tartalmazza legalább az angol nyelvi fájlokat is.
    A megjelenés nem (mindig) attól függ, hogy kész van-e a játék, avagy sem.
    Nyilván egyik kiadó sem hülye, hogy egyszerre jelentessen meg hasonszőrű játékokat, konkurenciát állítva ezzel saját házon belül is!!!
    De ez csak akkor fog kiderülni, ha a kezünk között lesz egy példány...
  • bon
    #17
    Az ALCATELGOD-nak meg üzenem bizonyitsa be az állításait. szeirintem csak etetett téged ezerrel: HYKAO
  • bon
    #16
    Mondjuk ha meg is jelent a Kreed nevezetű játék az oroszoknál akkor is szeirintem orossz nyelven. Tehát azzal nem sokra mennénk. Mert ha angolul lenne akkor már javába lehetne letöltenni mifelénk is.
  • hykao #15
    Gyerekek, ne hülyéskedjetek már!

    Ki a fasz mondta, hogy elhiszek mindent???

    Csupán leírtam a dolgokat, de egy pár dolgot nem tartok elképzelhetetlennek:

    pl: DOOM3, HL2, PAINKILLER alfái megjelentek a boltban dobozban, mint játék (keleti régió!!!)
  • hykao #14
    Nyilván - ha van egyáltalán valami alapja a hírnek - nem úgy fejezték be, ahogy a Valve fogja, hanem gondolom egymásbafűzték a pályákat, esetleg elhelyeztek néhány szörnyet stb.
    Nem láttam a HL2 alfáját, így nem tudom mit lehetett belőle fabrikálni.

    De a KREED sincs az NFOrce-on!!!
    És mondom, OTT a hivatalos oldalon: Az oroszoknál Augusztus 29-én megjelent!!! Ha nem hiszed nézd meg TE is!!!
  • Carlos
    #13
    ATYAÚRISTEN, HOGY MIKET EL NEM HISZNEK AZ EMBEREK!!!!!!
  • Tikal #12
    el is hiszed?

    fejlodget az orosz régio, de azért nem annyira hogy ott hamarabb megjelennek a játékok :)
  • bon
    #11
    Kamu az egész jól átvertek. Én mindig megnézem először a www.nforce.nl-t ha ott szerepel a játék sé Nincs NUKE-olva akkor megjelent a warez világába amúgy kamú az egész.
    Elöször is a Half Life 2-őt nem lehet befejezni (szerintem) a kiszivárgot alfa alapján mert az csak néhány pálya töredéket tartalmaz.
  • hykao #10
    Valószínű, de egy esélyt kell adni mindenkinek...
  • Dikkma
    #9
    lolololol
  • Dikkma
    #8
    "-Half Life 2 (állítólag a kiszivárgott alfa alapján befejezték az oroszok)"


    MWUHAHAAHHAHAAA
    De régen kacagtam már ilyen jót!
  • csabawarchief
    #7
  • hykao #6
  • hykao #5
    Nos ezt a topic-ot azért nyitottam, mert ALCATELGOD nevű barátunk felcsigázott a következőkkel, amit most megpróbálok röviden összefoglalni:


    Szóval állítása szerint az "orosz régió"-ban sok olyan játék kapható (2-3ezer forintnak megfelelő akármiért), ami nyugaton, vagy máshol nem, ezek ömlesztve:

    -Half Life 2 (állítólag a kiszivárgott alfa alapján befejezték az oroszok)
    -Doom3
    -Painkiller
    -STALKER (aszonygya 3cd-s)
    -KREED (na ez viszont biztos, a hivatalos oldal szerint augusztus 29-étől kapható Oroszországban)
    -MOHAA: Frontline

    Állításainak utána kéne járni, de ha csak a fele igaz, akkor érdemes kicsapatni kelet felé...

    Ja, mindegyik dobozos, bolti verzió!
  • insp
    #4
    YeaH.

    1980': Gorenje hűtő-turizmus. Magyarország-Bécs
    2004: Stalker-turizmus. Magyarország-Ukrajna

  • HuAn82
    #3
    A határ sokszor elég gáz! De megpróbálhatjátok...
  • Tikal #2
    ez most mi? :)
  • hykao #1
    Na nyitottam inkább egy topic-ot neki, mielőtt szét lenne OFF-olva a többi...