181
Vásárló-turizmus kelet felé...
  • hykao #101
    Nekem nem jön be az oldal, amit belinkeltél.

    A Bumert a BuyCD.ru oldalán láttam, sok egyéb érdekesség mellett.
  • ALCATELGOD
    #100
    Még nem láttam, melyik oldalon nézted fargus??? mert akkor már van Munkácson. Egyébként még itt is vannak fasza cd-ék
  • hykao #99
    BUMER-ről mit tudni???
  • ALCATELGOD
    #98
    Na szóval kicsit utánajártam és rájöttem azért vannak kint demok, mert kint nem nagyon ismerik azt a szót hogy írott játék cd. De egy jó hír eme hétnek megjelent a DOOM3 3cdés de még nem vettem meg. KREED 2CD-és 30griveny asszem ennyi
  • ALCATELGOD
    #97
    Ez hülyeség , szerintem .....
  • CaviaR
    #96
    Van benne valami. Asszem még egy kis "zsebpénzt" is lehetne vele kaparni.

    Jól hangzana: "Eladó DF:Black Hawk Down Team Sabre, Call of Duty, Broken Sword 3 stb... dobozos, jogtiszta, 2000 FT-ért" :)))))
  • hykao #95
    Na ne komolytalankodjunk itt kérem!!!
  • grebber
    #94
    Most adták az embereim az infót: annak a nagyon kevés képnek az alapján amit lehet látni valahol a neten kiadták Méghozzá Kijevben a Duke Nuken Forevert!!!!! :D
  • hykao #93
    Bumer nincs meg neked??? (alább a képek)
  • hykao #92
    Ja, rá is van írva (a cím alá), hogy aszonygya: Demo Verszijá...
  • ALCATELGOD
    #91
    A nem fargusos half life 2 csak demo, a másik pedig egy "folytatott" játék ami egész kellemes.
  • zaki
    #90
  • insp
    #89
    Itt van még egy link: :D LOL
    http://www.theinquirer.net/?article=13573
  • hykao #88
  • ALCATELGOD
    #87
    Na szóval... HALF LIFE 2 megvettem 15 grivnya. Megnéztem és egy bét szerűség de mégsem az angol szinkron angol felirat+választható orosz felirat. Végigvittem össz-vissz 6 pálya. Rendeléssel csak annyit, hogy én naymutterhez megrendelem és én postaköltséggel elküldöm 500FT hasznonnal azt ha jól számolom 1500FT EGY, CD EGY 2 CD-S AZ 2500 vagy 3000 FT vannak fordítógépek amik lefordítják a beírt mondatokat. Bár nem a legjobbak, de határozottan jó próbálkozás. STALKLER-rel meg csak annyit NEM béte mivel afőnök orosz ezért csak oroszországabn jelenik meg A fargus (ami ukrán illetőségű) átvitte úkrajnába. REMÉLEM ÉRTHETŐ VOLTAM. Sosem akartam felvágni, de jó tudni hogy nem mindig a nyugat a legjobb
  • hykao #86
    ALCATELGOD ide írj (orosz-ukrán játék ügyben), ne a "Játékmagyarításról tudtok-e?" topicba!!!
  • hykao #85
  • hykao #84
  • hykao #83
    De ezek nyomott cd-k, nem írtak és anno a haver nem adott hozzá dobozt......mindez 6$.
    Persze, hogy warezes cuccok, legalábbis ami a nem orosz-okat illeti, de akkor is nyomott, nem írt, és dobozolt.

    Végül is amit kapsz itthon, vagy bárhol a világon, általában egy doboz, egy (vagy több) cd, esetleg egy kézikönyv, ami ritkán hasznos...
    ...és még mindig ritkaságszámba megy, ha ezen kívül mást is találsz a dobozban...
    ...a másod kiadásokról már nem is beszélve (amit ugye a legtöbben vesznek az ára miatt), amit ennél a 6$-nál többért veszel, és több éves játékok...
  • Dikkma
    #82
    Majd jön ide is, angolul.
    Bumer érdekes lehet :)
    Ez olyan mint a Cabela's offroad adventure nevű screamer 4x4 folytatás, csak usaban volt, nem terjedt el (csak a netnek köszönhetően) máshol.
    Szal ez most olyan hogy kinn boltban árulják a megírt cd-ket, amiket te régen havertól vettél egy ezresért, most meg letöltöd.
    Az USA-ban is lehetett anno premier előtt SW Ep2-t venni, mégsem mondtuk hogy ki kéne menni amcsiba mert ott már kapható a SW Ep2.
  • insp
    #81
    Kreed-re neveznék én is be.
  • hykao #80
    Mondom, hogy engem inkább a Bumer, és a Kreed érdekelne, amik orosz játékok, és egyelőre csak ott jelentek meg.
  • Lifeforce
    #79
    Ez úgy érné meg, hogy egy ismerős lenne kint és le iso-zná... :)
  • Lifeforce
    #78
    Ez így van.
    De azért ne feledjük, hogy nagyrészük hamisítvány.
    Magyarul nem fogsz tudni vele neten játszani.
    És a doboz csak egy szines nyomtató kérdése.....
    Azért kimenni meg egy állatság és pénzkidobás....
  • hykao #77
    Ezt én is tudom, csodálkozásról nincs szó.
    Csupán arról, hogy érdemes lenne bevásárolni ezt-azt, hiszen ezek annyiért adják dobozostul, mint amennyiért régen cd-t írtak (anyagárral), és ráadásul egy-két program szerintem sohase fog másutt megjelenni.
  • hykao #76
    Az oldalon lehetőség van a megrendelésre, de szerintem csak országon belül.
  • rezsofiz
    #75
    Ya.Tudnak ők,ha akarnak. A Mafiát is a csehek csinálták,pedig a cseh játékpiac... :D
  • Lifeforce
    #74
    Nem értem min csodálkoztok...
    A ruszkik nagyon jó kis programokat csinálnak, csak nehezen és nem mindegyik terjed el, ha nem egy nagy cég áll mögötte.
    Pl az Echelont is ők csinálták...
  • rezsofiz
    #73
    És megrendelni nem lehet?Vagy legalábbis tudsz róla?
    Mert így engem is érdekelne,de ki nem megyek. :)
  • rezsofiz
    #72
    Yo kis game lehet. :DDD
  • hykao #71
    Nagyon komolyak ezek a ruszki fejek, főleg a jobb szélső...
  • hykao #70
    Háttérképek orosz módra a Bumer-ből:



  • hykao #69
    Ja, egyből felkeltette az én érdeklődésemet is!!!

    Gyerekek, én komolyan gondoltam, hogy ki kéne csapni, legalább Ukrajnába, és bevásárolni!!!

    Pl: KREED eredeti orosz, Bumer orosz, HL2béta (ha belepiszkáltak, ha nem - évek múlva is érdekes lehet egy orosz dobozos béta) Ez a 3 játék összesen kevesebb, mint 5ezer forint!!!
  • Adam5
    #67
    és végül egy utolsó:
  • Adam5
    #66
    érdekes ez az orosz oldal
  • Adam5
    #65
    meg ez is
  • Adam5
    #64


    láccik a kép?
    mert ha igen akkorez meg mi a?
    ilyen dobozt még életemben nem láttam
  • rezsofiz
    #63
    ya
  • hykao #62
    HL2 SDK-t adnak ki nemsokára, érdekes módon előbb mint magát a játékot.
  • rezsofiz
    #61
    mármint a rendes beta.tod,ami pár hónapja a neten terjett.