2828
  • Voltan
    #1669
    Jól átérzed a hangulatát a játéknak...
  • Madmaxx
    #1668
    Azért ez a Lee Hong kivégzése pálya már keményebb :) Ki lehet valahogy vinni a muffot a bordélyból vagy el kell kábitanom?
  • ceas
    #1667
    LOL:)
  • neménvoltam
    #1666
    thx!!!
  • Madmaxx
    #1665
    ehh megelőztél vazze :)
  • Madmaxx
    #1664
    SPOILER
    ------------------------------------------
    Kezdéskor felveszed az ID cardot bemés za hotelbe, elkéred a portán a kulcsokat. A hallból a lezárt jobb szárny felé mész, amikor nincs ott rendör feltöröd a zárat és bemész a lezárt részre. A 108as szobában egy csóka zuhanyzik és feszit a tükör elött, mikor zuhanyzik beosonsz a szobába és felveszed a rendöregyenruhát. Visszamész a hallba és a bal oldali ajtón a lépcsősor alatt, bemész a termálfürdőbe és ott megfigyeled a fiatalabb Fuchs testvért hogy mit csinál....majd megölöd..... Kezdetnek ennyit
    ------------------------
  • ceas
    #1663
    SPOILER!!
    Ahogy bennt vagy a hotelben jobbra fordulsz a recepció mellett, az első ajtó nyitva, a második le van zárva. Azt feltöröd és haladsz tovább, ott látsz egy szellemet az egyik szobánál, bennt zuhanyzik egy rendőr, óvatosan belopakodsz és elveszed a ruháját, rendőrruhában már egyszerűbben tudsz mozogni. Van még egy két trükkös rész de azokra gyere rá magadtól, úgy az élvezetes:))
  • ceas
    #1662
    Mindig az aktuális helyszínhez kell alkalmazkodni pl. a kínai étteremben az éttermi részben a piros inges, öltönyös csávók nyugodtan mozoghatnak, de az alagsorba és az étterem mögötti parkba nem mehetnek, oda csak a sárkányos csávók mehetnek, jobban mondva ők bárhova mehetnek. Szóval ez jellemző az összes pályára, figyelni kell, hogy kinek hol lehet tartózkodni.
  • neménvoltam
    #1661
    Tud valaki adni egy kis segítséget a pesti hotelben hogy kezdjek hozzá? Eddig minden pálya normálisan sikerült, de itt most nagyon elakadtam... nem szeretnék agyongyilkolni mindenkit...
  • cifuatwork
    #1660
    Csak lopakodva kicsit egyszerűbb és gyorsabb :))
  • Madmaxx
    #1659
    Ponthogy a piros csókát kell eltüntetni. Én speciel abba a csatornába dobtam amibe belehúgyozott :)
  • Madmaxx
    #1658
    Pont ugyanigy csináltam meg elöbb! :)) Egy lövés sniperrel és két fej loccsant szét :) Ezek a hongkongi pályák nagyon egyszerüek. Max. 10 perc pedig expertben nyomom. A Beldingfold Manor-os ezerszer nehezebb volt :)
  • zoli80
    #1657
    ezt sajna én sem értem,nem ölök meg senkit mégis rámrontanak a taplok,a kezem ures,átvedlek stb:(
    néha felmegy a pumpa és akkor nem marad mas mint a sarok meg sok löszer.
  • tomasz
    #1656
    Figyi én úgy csináltam hogy átötöztem séfnek mérget tettm a piába felvittem megöltem a 2 embert a méreggel,és lelőttem a pirosat de nem tom hova dobjam le a csávesz mert a kéket meg a rendőrt kell aszem!!hova kell pontosan??
  • antijedi
    #1655
    ezzel csak megerősitetted amit mondtam , grat
  • ceas
    #1654
    Nincs nekem bajom igazából a rövidséggel, csak annyi talán, hogy szívesen nyomnám még tovább. És megint ismétlem, hogy nekem a hitman az egyik kedvencem, szóval én örülök ennek a résznek is, a kevés innováció ellennére, csak utálom, ha a köcsög kiadók egy-egy sikeres darabbal lehúzzák az embereket. Mert hangulat ide, hangulat oda, meg az az egy-két újszerű grafikai trükk, valljuk meg őszintén kevés egy új részhez. A becsületes az lenne, ha egy ilyen gamét kiegészítőként adnák ki, esetleg alacsonyabb árkategóriában. Egyébként volt már erre is példa pl. Haegemonia kiegészítő.
  • grebber
    #1653
    Szép gyerek vagy valszeg tudod mi a stilusom LOL ne nevetess.
    Ha nem tetszik ahgy ezzel nyomom nem érdekel nekem teljesen mindegy hogy lopakodni kell vagy sem igy is ugy is át lehet vinni a pályákat.
  • hykao #1652
    Amúgy a budapesti hotelban a dagadtabbik német abbahagyja valaha is a zuhanyzást???
  • hykao #1651
    ...de persze máshogy is meg lehet oldani.
  • hykao #1650
    SPOILER!
    Én úgy oldottam meg ezt a pályát, hogy amikor érkezik piros fölsős triád küldött, megáll egy pillanatra egy beugróban hugyozni, akkor hátulról elkaptam, majd bedobtam a csatornába. Lemásztam, átöltöztem, amulettet magamhozvettem. Majd - amikor már a másik triád küldött, meg a korrupt rendőrfőnök elhelyezkedtek az étteremben - felmásztam az étteremmel sréhen szemben lévő állványzatra, ahonnan a távcsövessel egy lövéssel lelőttem mindkettejüket, amikor épp összehajoltak. (senki nem vette észre, sem engem)
    Ezután besétáltam az étterembe, és a hullák melletti asztalra helyeztem az amulettet...ezután már csak séta a kocsihoz...és újabb SILENT ASSASIN...
  • cifuatwork
    #1649
    Amikor bemész a főkapun, akkor utána rögtön balra, amíg egy lépcsőig el nem érsz, ott meg fel, itt pedig menj oda, ahol a térkép az ürgét kijelzi. Amúgy végülis tökmindegy hol mész fel, mer felső szint két része között át lehet menni a tetőn.
  • tomasz
    #1648
    valaki segítsen!aszem a budapesti pálya után vagyok vagy valmilyen hongkongi pályán vagyok 2csávó be megy el kínai étterembe de jön rá egy másik ki kell csinálni őket elkell vanni egy amulettet rákell rakni az aztalra,és a testet elkell tültetni a föld alá!!valaki segítsen!!
  • DePreSsZYo
    #1647
    Hol a csaj a 2. pályán?:D
  • antijedi
    #1646
    figy ez nem a te játékod szvsz, ugyan fan ennek is fps nézete de akkorsem az a stilus ami neked kell...
  • grebber
    #1645
    Azért vetemedtem a gyilkolásra mert elvileg lopakodni kell de bármibe öltözök mindig lelönek tehát csak a gyilkolás maradt.
  • hykao #1644
    Csodálkoznék is, ha nem lett volna gond veled a játék kapcsán...
  • grebber
    #1643
    Amugy sem értem a gamet mert átöltözök az ugyanugy lönek.
  • cifuatwork
    #1642
    1.: Nem lehet, ez nem Doom.
    2.: Bajnak nem baj, csak max. a topiclakók fognak gyerekes mosolyal illetni...
  • Madmaxx
    #1641
    Nem baj csak nem ez a játék lényege. Amit te keresel az a THE BUTCHER nevű gém. Igy nem kapsz extra fegyvereket meg értelmét veszti a játék.
  • grebber
    #1640
    Valaki megmondaná hogyan lehet feltölteni az életerőmet?
    Ja és az baj ha a tengeralattjárós pályán meg minden máshol mindenkit kinyirok?
  • antijedi
    #1639
    1. ez kurvára nem fontos senkinek max neked...
    2. mint mondtam már attol még hogy 50szer beirod nagyon nem fog tudni senksiem adni...
  • horbykeee
    #1638
    hi all!!!
    Van egy nagyon fontos dolog,nekem ATI 8500 kártyám van és a töltés 3/4énél leéll és kilép a windowsba,na most ezt elvileg kijavitja a patch174uk DE!!!
    ehhez kéne crack mert ha bemásolom a cd-n lévő cracket ugyan az hogy leáll és kilép,kéne egy olyan crack ami már a patchel együtt készült tehát nem 1.0-s verzio számú pls help!!!!

    ha vki talál akkor ide írjon,adjon linket,vagy küldje el...
    [email protected]
  • K@LoZ
    #1637
    SUCKA rövid játék....se őserdő se semmi.....csalódtam
  • Kaszi46
    #1636
    4. mapon mérget merre találom?
  • hiba
    #1635
    a 2-es rovidsegevel votl gond? mikor az elso alig 6 palya volt :)
  • hykao #1634
    SPOILER!
    Ha végigvitted az egész játékot!
    Utána már választhatod bármelyik pályát, és tetszőleges fegyverarzenállal ugorhatsz neki. (Nagyobbméretű fegyverből persze csak egyfajta lehet nálad, viszont a többi cucc közül akár nálad lehet mindegyik...)
  • Madmaxx
    #1633
    Fegyvert mikor lehet végre választani? Már Budapeste nvagyok van 4 SA-m és sose tudok választani. Expertben nyomom.
  • antijedi
    #1632
    mielöt elmenél a "vonatal" robantsd fel adetonátoral (ott tudod kiválasztani ahol fegyvereket és utána csak tüzgomb) utána megcsodálod az animot majd elmész
  • [NST]Cifu
    #1631
    Akkor hülye kérdés: hogy robbantod fel? Amikor a villanyvasúttal mászok az alagútban, közli, hogy a detonátor hatósugarán kivül értem, erre elkezdtem azzal próbálkozni, hogy felrobbantom a bombát. Naja, csak mivel? :)

    Vagy csak túlkombinálok, és simán fel kéne szálnom a repzajra? :)
  • antijedi
    #1630
    ha felveted a bombát akor rögtön vna detnátorod is..., nem kell külön felvenni :)