2828
  • Ikarus
    #1709
    ha rányomok az exe-re, fekete képernyő és utánna visszadob az asztalra, miért van ez? és mi a megoldás?
  • mukika
    #1708
    köszi szépen. akkor töltöm is. :O)
  • Ikarus
    #1707
    valaki a problémámra? (1705)
  • Corey
    #1706
    kis híján majdnem ugyanaz mint az 1:) Megéri leszedni, bár rövidebb, de nagyon hangulatos és sötét
  • Ikarus
    #1705
    ok, crack, aztán ha rányomok az exe-re, fekete képernyő és utánna visszadob az asztalra. én ezt már nem értem
  • mukika
    #1704
    JOAK játék???? érdemes leszednem? van olyan jó mint az 1?
  • Madmaxx
    #1703
    hát lelöheted menekülés közben is ha kell az izgalom :) Biztos nagyon koszos azért zuhanyzik ennyit :)
  • hykao #1702
    Ez idáig rendben van, én is így csináltam, de azt a kurva zuhanyzást sosem hagyja abba? Más kinyírási lehetőség nincs? Csak a zuhanyban?
  • Madmaxx
    #1701
    1. Bemész a dagadt melletti szobába kimész az erkélyre és átugrasz az ő szobájának az erkélyére :)
  • hykao #1700
    Ja mégegy: a hangosbeszélőt fel lehet venni...vajon kezdeni is lehet vele valamit?
  • hykao #1699
    SPOILER hegyek...

    Két kérdés:

    1. a budapesti pályán a fiatalabbik németet már négyféleképpen is kinyírtam, de az idősebbik (és egyben dagadtabbik) sehogy sem akarja abbahagyni a zuhanyzást! Őt is kinyírtam észrevétlenül egy gyors félig nyitott ajtóból eleresztett fejlövéssel, de érdekelne, hogy kinyírható-e másképp is???

    2. az uccsó pályát sehogyan sem sikerül megoldanom, hogy ne nyírjak ki legalább egy rendőrt, vagy tűzoltót (nem azt amelyiket eleve ki kell).
    Ha saját öltözetemben közelítem meg a tűzoltót, akkor nem tudok mögékerülni, tehát akkor meg őt kell kinyírnom! Így viszont már nem kapom meg a kívánt minősítést!
    Megoldás?
  • hykao #1698
    Nem kell megölni a katonákat (vagy inkább rendőröket, mert azok...)!!!
    Az étterem két oldalánál parkol egy-egy piros taxi, ezekbe belelőve (persze úgy, hogy ne lássa senki) megszólal a riasztó, mire az őrök elhagyják az őrhelyüket...
  • hykao #1697
    Patkányméreggel! Ami asszem a csatornában volt, de lehet, hogy valamelyikszemetes konténer mellett.
  • hykao #1696
    De, ugyanez volt az első részben (a teljessel nem játszottam, de a demó pont ez a pálya!), csak máshogy kellett megoldani!
  • Ikarus
    #1695
    Hi. most "vettem meg bounce-tól" a gamet, de nem akar menni, egy nocd-kéne, segítsetek, ha lehet valami linket kérek, vagy egy mailt.
    Köszi!!!
  • BlackShadow
    #1694
    már nem azért de ez h kinyírni két embert 3.at elrejteni amulettet pedig elhelyezni, ez nem volt véletlen az 1. részben? :D (is)
  • Atiii
    #1693
    nahh megvan....most van még egy kínais pálya... jee :D
  • Corey
    #1692
    rosszul csinálod az egészet, sztem kezd előlröl.. ha érdekel egy lehetséges és csendes végigvitel, szólj és leirom
  • Atiii
    #1691
    vörös sárkány belöktem a csatornába , de azt a kettő katonát nem lehet úgy megölni hogy ne jöljön a többi...megoldás?
  • steweee
    #1690
    magyyar végigjátszás van vhol? de jó lesz az angol is
  • Corey
    #1689
    amugy én a szakácsöltözékhez nem nyúlnék..
  • Corey
    #1688
    sztem kezd előlröl, van 1 tuti biztos tippem rá, megéri
  • Atiii
    #1687
    bázz....nekem bejött az étterembe.....addig vártam...ott nyírtam ki...
  • Corey
    #1686
    dehogyis, a vörös sárkány közvetitőt már az elején el kell gyorsan intézni.. a sikátorba épp betér elintézni a kis ügyét, neked akkor kell elkapnod.. egyszerű ha fejbe lövöd hátulról és belebukfencezik a csatornába, el is van intézve az elrejtés is. csak csatornába rejtheted el testét
  • Atiii
    #1685
    ez is megvan......vörös sárkány pasit el kell rejtenem..gondolom a WC-be kéne...de nem nyílik..mi a megoldás ( chef kulcs van)
  • Atiii
    #1684
    felkászálódtam a 3 pasihoz...ott vagyok és ott a pia is de nem mérgeztem meg....hogy lehet?
  • Atiii
    #1683
    ha meglát a pincér aakkor rámlőő
    fönt a WC ben bujhatnék el.....de oda a chef kulcs sem megy
  • Atiii
    #1682
    felvettem a szakács jelmezt.....ott vagyok a konyhán ..ki tudom adni a kaját...erre ő felviszi? eddig jó?
  • Atiii
    #1681
    hogy mérgezdet meg a kaját?
  • bon
    #1680
    Nállam is jöttek. Aki jött az már nem ment el a helyszinről nállam. Nem egy elegáns megoldás de ők keresték a bajt nem én :)
  • bon
    #1679
    Nagyon hasonlít a korábbi részben lévő pályára. Mondjuk nekem más pályák is hasonlitottak a korábbi részekben lévőkre.
  • Atiii
    #1678
    a pince elött 4 őr áll..ha azokat kinyírom akkor jön a többi
  • bon
    #1677
    Nos ha két mafiozot és a rendőrfőnpkt kell kinyirni akkor én így csináltam. Az étterem bögöt van egy pince ajtoval ahol lelehet kapcsolni a gázt mire lejön a szakács, hogy visszakapcsolja én megöltem elvettem a kulcsát majd felvettem a ruhát. Bementem az étterembe az oldalsó ajtón. A konyhába mérget kevertem a tálcán lévő itokába. Ovatosan felmentem az emletre ahol az egyik kinai és a rendőr beszélgetett letettem az asztalra majd megitták és meghaltak eközbe megjött a másokid kinai akit megvártam az emeleten és simán tarkon löttem elvettem az amuletét majd letettem az asztalra. A holttestét elrejtettem a csatornába és már csak elkellett mennem a pálya kilyáratáig
  • Atiii
    #1676
    #1672 + 1673 megoldás?
  • zoli80
    #1675
    bar a roman rendorség nem auggal nyomja,azt sem tudjak mi az.naluk is kala van még de sebaj.
  • zoli80
    #1674
    a dilihazban a roman kiejtés kurva jó,nagyon komoly szovegek vannak rosszul forditva angolra.
  • Atiii
    #1673
    rendőrségnek a figyelmét nem szabad felhívni? akkor hogy nyírom ki az étteremben lévő 3 pasit?
  • Atiii
    #1672
    3.kínai pályán vagyok....3 embert kell asszem legyilkolni azokat lenyomom, és erre misson failed...mi lehet a hiba?
  • BlackShadow
    #1671
    (amúgy végre magyarul beszélnek nem angolul :D)
  • BlackShadow
    #1670
    amúgy ez a budapesti pálya nem uaz mint az 1.ben v 2. ben? (vmeyikben volt bp pálya) akkor is volt bomba, fürdő emberke virágosbolt stb :)