14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #12440
    Unatkozva rágóztam alatta...
  • TreDoR
    #12439
    Arról a pályáról nincs mentésem
  • dsdasa2
    #12438
    Tredor nekem nem Heroes V-ös mentés kell.Hanem Hammers of Fates
  • TreDoR
    #12436
    Mármint szerintem, hát igen, az sg újragondolhatná ezt a szerk. lehetőséget...
  • TreDoR
    #12435
    Hát kb., szerinte, ez volt az egyetlen normális csata a HOF-ban amiben csinálni is kellett valamit és nemcsak a "w" bill.-t nyomogatni . Főleg, hogy még a betegség hetét is bekaptam . De ha kiveszel minden sereget a várból sztem nem lesz gond.
  • j0nNyKa
    #12434
    a sajat seregeddel.
  • doncsabi
    #12433
    hali laszló seregét hogy lehet le gyözni?
    elöre is köszi
  • j0nNyKa
    #12432
    a buta emberek rajohetnenek, hogy a butasagaik maximum 8 orat maradnak meg, utana ugyis torlom oket
  • TreDoR
    #12431
    Mondom, hogy nem tudom kitalálni, hogy a 46 mentés közül melyik az...

    Itt az egész:

    mentések

    Az 1-2 hadjárat működik az 1.0-ás verzióval, a többi betöltéséhez 1.4-es patch kell.
  • peti193
    #12429
    nem tom mért jutott ez eszedbe.Én csak azt írtam h gondolom eredetivel csapatod otthon!!!semmi warezról nem volt szó:)
  • TreDoR
    #12428
    Mi a fene, mégis warez oldal?
  • peti193
    #12427
  • peti193
    #12425
    ehhhhh.....kössz!!!!!
  • TreDoR
    #12424
    Beteszed az eredeti dvdt?
  • peti193
    #12423
    Hi!a FAQ nálam nem mükszik!így muszály vagyok itt feltenni a kérdést!a Secureromos védelem hogy oldható meg?előre is kösz a segítséget!!!
  • TreDoR
    #12422
    Hát, az egész profilom 187 mega . Ha kell feltöltöm.
  • dsdasa2
    #12421
    de ha az egész profilt adnád az jobb lenne de mind1 csak lécci küldd el
  • dsdasa2
    #12420
    vagy csak az user, input.cfg file-k kellenek
  • dsdasa2
    #12419
    kössz de nem akar működni
    elküldenéd lécci az egész profilodat?
  • doncsabi
    #12418

    hali
    mért van az a törpe küldetés 3 dik pályánál hogy ki szabaditom a höst és kudarc a küldetés vége pedig 3 héten belül szabaditom ki?
    elöre is köszi
  • TreDoR
    #12417
    Tess:

    Campaign.sav
  • dsdasa2
    #12416
    campaning save a neve a mentéseid között van (nálam legfelül)
    És nagyon kellene,mert nem tok továbbmenni
  • TreDoR
    #12415
    Ha elmondod, hogy találjam meg a több tucat között...
  • dsdasa2
    #12414
    ok Tredor de nekem akkor is kellene egy mentés
    Lécci küldd már el a tied vagy egyet
  • TreDoR
    #12413
    A heroes-hardwireden pontosan le van írva, hogy a legtöbb helyőrség (a legerősebbek) kikerülhetőek a föld alatt... Egyébként énis normálon toltam és a legdurvább helyőrséget leszámítva a többit le tudtam győzni. Használj meteorzápor, földmozgás, a tél köre varázslatokat (ha van "a jég mestere" képzettséged.
  • odex
    #12412
    RE: van a sötét elfeknél az utolsó pálya és hát az a gondom hogy van 1 kuva nagy ördög csapat ami elvernek mint az anyósom engem :D na szóval arról van szó hogy most kurva erős varázslataim vannak meg ilyenek! inkább töbnyire támadási varázslataim vannak! pl most a legerősebb varázslatm 1700 életet vesz lesz 29-es szintű a hősöm! és hát az a helyzet hogy most valamit rafináltoskodjak velük hogy kikerülöm őket és közben felderítek területeket vagy éppen még derítsek fel mindent az egész térképen és szedjek össze minden nagy sereget vagy mégis hogy csináljam? pl az ellenségnek 35 ördög van nekem meg 11 fekete sárkány... na mind1 tanácsokat kérek! ja és a heroeshadwired.hu oldalon szart se írnak csak az easy fokozatosoknak szinte... normálon nyomom a gamet pls help!!
  • TreDoR
    #12411
    A faqban benne van, hogy lehet megcsinálni azt a pályát. Én hősies fokozaton csináltam és ezzel ment.
  • dsdasa2
    #12410
    A hof-ból kéne mentés a Heroes V kész
  • dsdasa2
    #12409
    hát mert melyikről kérjek mentést tán az 1. kampány 1.küldetéséről?
    én csak kérdeztem ha nem akkor nem majd szerzek vagy átviszem és elég nehéz!
  • TreDoR
    #12408
    A fekete sárkánynak van olyan képessége, hogy növeli a saját lények kezdeményezését? Mert az egyik várostromnál kb. felváltva lépnek az én és az ellenség egységei, de mikor kiszedem a sárkányt, akkor az ellenfél összes egysége kezd és csak utána jövök én. + a pusztító varázslatok is 6-od annyit sebeznek ha nincs fekete sárkány a csapatban. Ezek mitől vannak?
  • j0nNyKa
    #12407
    na azert annyira nem volt bonyolult a kerdese, az 1. kampany 5. palyajat neheznek talalja, igy a 2. kampany elejerol ker mentest
    az mas teszta, hogy mivel spamol, eltunt a hozzaszolasa. :d
  • TreDoR
    #12406
    Hol a 2.? Heroes V vagy HOF? És ez mi?: 1. 5.-diket
  • TreDoR
    #12403
    Láttam már ennél 10X hosszabb gamet
  • TreDoR
    #12402
    Láttam már ennél 10X hosszabb gamet
  • fawcet
    #12401
    Na kicsináltam a démonuracskát, ezzel egy időre befejeztem a heroes V-öt. Jó hosszú volt. Kiegészítőt majd később kezdem el.
    Legkönnyebben a varázslónak ment a harc, mert neki volt olyan speciális képessége, hogy minden idézett vagy kapunyitott lény elűzése. Utána azt a nyavalyás impet gyorsan átküldtem másvilágra.
  • doncsabi
    #12400

    hali egyezkedés küldetésnél mit kel csinálni hogy tudjam tejesiteni a küldetést?
    elöre is köszi
  • scorpeeon
    #12399
    Empowered Implosion sebez ennyit :)
  • odex
    #12398
    vagyis elfek utolsóü mapján
  • odex
    #12397
    utolsó mappon 1600-as sebzés villám varázslat :D komoly :D
  • odex
    #12396
    nemkell már kössz! megvan minden már!