14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Aspyrin
    #12480
    Engem szopat ez a játék rendesen. Egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni az inferno 1-es küldetést. Ha véletlenül sikerül magam elverekednem a feljáratig tuti, hogy a dámonsereg sz@rráver :(
  • Maksi
    #12479
    köszönöm! Akkor majd igyekszem arra gyúrni :)
  • lee56
    #12478
    Mer az a verázslat csak élőhalottakat hozza vissza az "élők" sorába :), minden más élőlényre csak a csata erejéig hat, ha élőkkel vagy, van másik varázslat az kell neked (asszem resurrection)...
  • Maksi
    #12477
    Hogy lenne az övé? az én csapatomból hullanak el, feltámasztom őket, és a csata végén egycsapásra meghal mind ismét... Kivéve akkor, ha az élőholtakkal játszok.
  • Cskölök
    #12476
    mer azok nem hozzád tartoznak...az az ellenség emberei:)
  • Maksi
    #12475
    Arra lennék kíváncsi, hogyha nem az élőholtakkal játszok, miért hal meg minden más a RAise Dead használatával feltámasztott halottak, miután vége a csatának?
  • TreDoR
    #12474
    Fél Budapestet körbejártam, heroes 5-öt nem találtam, mindenhol a HOF virított, lelövöm magam itt, az biztos.

    Kénytelen leszek neten megrendeli, 576 vagy heroes.hardwired. Aki már megtette, honnan rendelte?
  • Maksi
    #12473
    Az én kérdésemre nem tudja senki a választ?
  • Tomy Lee
    #12472
    Hát mivel kellőképpen elboldogul a hard fokozattal ezért nem kellett kipróbálnia a normál fokozatot mivel az biztos nem nehezebb a hard-nál.Eszes:)
    Egyébként jó a játék
  • TreDoR
    #12471
    Ha hardon nyomtad az elejétül honnan tudod, hogy a normál túl könnyű?
  • dr Kotász
    #12470
    Akkor előre szólnék, hogy ha elakadsz, először faq. A legtöbb szívatós részre benne van a megoldás.
  • Tomy Lee
    #12469
    Ok!Köszi szépen.Elkezdem hard fokozaton(legyen kihívás).
  • dr Kotász
    #12468
    Nem lesz, a normal is túl könnyű. Én hardon nyomtam az elejétől.
  • Tomy Lee
    #12467
    A nehézségi fokozatokkal kapcsolatban lenne 1 kérdésem:
    Könnyű fokon kezdtem el de tényleg ultra könnyű:)
    Normálon már van azért némi kihívás vagy a könnyű fokozat is bedurvul majd a későbbiekben?A normálból + nem lesz brutál nehéz a játék folyamán?thx
  • Cobra.
    #12466
    Tárgytalan, megtaláltam, bár kerülőúton :)
    http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520
  • Cobra.
    #12465
    Új Skillwheel-ből (2.03) keresek angol nyelvűt, de csak németet meg oroszt találtam. Valaki tudna adni linket?
  • Cskölök
    #12464
    Igen Lantee ahhoz külön patch kell.Nekem is azzal működik:)http://www.gamershell.com/download_16352.shtml ez a 1.4-es verzió.
  • Maksi
    #12463
    Mitől van az, hogy Multiban játszunk Hot-Seat-ben, van egy rakat kimentett állásom, és egyszercsak nem akarja visszatölteni egyiket sem, mi több, meg sem találja a játék őket, pedig a Profiles\Default Profiles\Saves könyvtárban mindegyik megvan.
    Talán az zavart be, hogy 2 multis játék között kezdtem egy kampányt. De hogy lehetne megtalálni, folytatni a mentett játékaimat?

    Köszönöm!

    Jaaa, patch-et még nem tettem fel semmilyet.
  • Lantee
    #12462
    OK...kérdés törölve! Faq megadta a választ! :S
  • Lantee
    #12461
    Hali!

    Oblivion miatt csak most jutottam el odáig, hogy nekiállok ennek a játéknak. Rövid kérdésem lenne --> A Collector's Edition-t szedtem le (tudom, itt nincs helye wareznek), és leszedtem a legújabb 1.04-es patchet is. Amikor frissíteném, közli velem, hogy nincs a gépen HoMM V.....pedig van! Na itt jön a kérdés --> A Collector's Edition-höz külön patch kell, vagy egyáltalán, kell hozzá patch?

    Előre is köszi a választ!
  • Gustafson
    #12460
    Ha el is foglaja a kaput a necro, utana elmegy. Vegyel a varadban 5 kezdo host, allitsd a kapukhoz, majd amikor elfoglalas utan elmegy a necro, siman foglald vissza. Nem kell bele helyorseg.
  • TreDoR
    #12459
    Vártál 2 napot?
  • erendil91
    #12458
    üdv lenne egy kis problémám
    a heroes v alapjátékban az emberek küldetésénél az utolsó küldetést viszem és már olvastam a végig játszást is ahol azt írja hogy ha beakarom fejezni akkor küldjem el godrickot nikolajhoz és van egy tök jó videó de nekem miután godrick eltünt a szinről csaj csak annyit mond hogy mostmár minden rajta mullik... egyedül 2 dolog nincs még kipipálva az egyik az hogy véggyem meg a várat a másik pedig az hogy iza és godrick maradjon életben de ez nem lenne baj csak hiába csináltam meg nem akar tovább menni a 2 fejezetre
    ha valki tud pls segítsen
  • indy32
    #12457
    De a csatáknál eléggé szaggat is
  • indy32
    #12456
    Uninstaláltam az ace-t és a heroes 5 nél is 2 féle verziót telepítettem fel de mindkettőnél u.a. a helyzet bár a mentés a régi
  • j0nNyKa
    #12455
    fu hat ace az egyebkent is bekurhat sokmindennel
    hogyha olyan keson jott ki a gond, lehet, hogy az adott videofileod serult, vagy hianyos, amit eppen ott kene lejatszania
  • indy32
    #12454
    Ksz! csak azt nem értem miért az 5. hadjárat 3.küldetésénél jön ki.Ace mega van felrakva de próbáltam uninstalálva akkor is ue. a probléma
  • j0nNyKa
    #12453
    codecgond valsz.
  • indy32
    #12452
    Sajnos ennél a csatánaál nem engedi.:( De nem is a csata közben van a gond hanem miután legyőztem és megkaptam a tapasztalati pontot gondolom jönne egy átvezető video és ott lép ki.
  • odex
    #12451
    értem akkor fölös volt betenni erősíteni :@
  • TreDoR
    #12450
    Nálam mindig mást támadott, de ha 1 el is veszik attól még nem vesztettede el a pályát. Biara úgyis a 2. hónap elején jön, szal a nekro nem fog túl sokat támadni.
  • Mayday
    #12449
    Meg annyival egeszitenem ki, hogy ugy nez, csak akkor van lassulas, ha "Túl nagy" meretu map-et inditunk, az alapban a "Nagyon nagy" volt ugye a legnagyobb, ez meg nagyobb meg attol is. (Ezek a magyar verzio megnevezesei, angolul nem tudom most hirtelen, mi a meretek neve)
  • Mayday
    #12448
    Eppen igy vagyunk mi is a felesegemmel, Hot Seat modban, es mar minden palyat lenyomtunk. Talaltam tegnap jonehany uj terkepet a magyar heroes oldalon, de ezek a www.maps4heroes.com oldalrol szarmaznak. Vannak kulon random, meg sajat keszitesu map-ek az oldalon. Ott azt irja a jatek konyvtaraba tegyem egy letrehozott Maps konyvtarba. A jatek igy latja is, azonban van egy olyan szomoru tapasztalatunk, hogy ezeken a map-eken jatszva belassul ezerrel a jatek :( Ez nem tudjuk, miert lehet, de szinte jatszhatatlan. Az alap palyakon egyebkent boven birja a konfig. (1.4-re peccselve, eredeti CE, meg kieg nelkul)

    Erre a problemara, ha valaki tud megoldast, az erdekelne! :)
  • odex
    #12447
    van a campaing-ba a természet csapat (elfek) na annak az első maplyán vagyok és az a kérdésem hogy azon a mappon vannak ilyen kapuk amin az ellenség nemjöhet át! és az a helyzet hogy 1 kaput többször is tmadnak vagy mindig mást? mert ha 1 kaput többször is támadnák akkor oda kéne vinnem mindig a seregem abba amit megtámadtak! pls help!
  • gabo91
    #12446
    Nincsen valaki mapja amit betok teni játékba és lehet rajta játszani kinpadon? Mert ott alig van valami pálya és már mindegyiket megcsináltuk 2-3 szor tesomél igy meg már unalmas a játék...
  • j0nNyKa
    #12445
    data.pakba
  • Mayday
    #12444
    Sziasztok,

    Szedtem le terkepeket, hova kell bemasolni oket? :)
  • erendil91
    #12443
    hy nem tudja valaki hol tudom leszedni a sima h 5 special verziójához megjelent kézi könyvet???????
  • j0nNyKa
    #12442
    mien ragot ?
  • TreDoR
    #12441
    A g*ci jól tolhatod a heroest