14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • robotnyk
    #9577
    gondolom erre gondolsz
  • j0nNyKa
    #9576
    fasza creature stat list
  • j0nNyKa
    #9575
    #9574: la perfecto :]
    #9573: mostmar a szavazashoz nem csinalok beleptetorendszert, ezexerint a mapvalasztashoz sem kell
    #9572: beirtalak
    #9571: beleteszem a FAQ-ba, ha pontos ertekek lesznek.. majd megkeresem, valahol csak le van irva
  • Lammer
    #9574
    total egyszeru javaslatom(starcraft scenebol loptam xD): ki vannak valasztva a mapok min lehet jatszani, ez eddig stimmt... van EGY KEZDO PALYA(amit a versenyigazgatosag dont el)! es ha mondjuk nem bo1re(azaz 1nyert meccs) megy hanem bo3(ket gyozelem, max 3 meccset jelent)ra megy egy parositas, akkor jon az, hogy a vesztes valaszt...
    gg :D
  • Axsys
    #9573
    :), úgygondoltam hogy bárki tud:), csinálj egy beléptetőset és akkor ott csak a versenyzők tudnak, ha van rá időd és akarsz.
  • volvic
    #9572
    Sziasztok!
    Szeretnék jelentkezni a heroes 5 versenyre.
  • Shiwo
    #9571
    jah

    ezek szerint tehát...

    Few - Kevés (0-4)
    Horde - Raj (50-99)
    Legion - Légió (1000+)
    Lots - Sok (20-49)
    Pack - Falka (10-19)
    Several - Számos (5-9)
    Swarm - Sereg (250-499)
    Throng - Tömeg (100-249)
    Zounds - Horda (500-999)

    a számértéket a H3 alapján írtam, a H5 manualjában nem láttam leírva (bár lehet vhol le van..)

    esetleg mehetne a FAQ-ba, hátha másban is felmerül a kérdés...
  • j0nNyKa
    #9570
    ugy, csak mondjuk nem nagyon ertem, hogy aki nem jatszik, az mire fol szavaz :D
  • Axsys
    #9569
    Ez úgy működik hogy ott bárki szavazhat,nem?
  • j0nNyKa
    #9568
    sztem adslesek tobbszor tudnak szavazni
  • Tutilevi
    #9567
    de jó a szavazás alapján már 32 résztvevője van a versenynek
  • j0nNyKa
    #9566
    gondoltam valami olyasmi rendszerre, hogy meglesz a 4 csoport az 5-5 emberrel, (feltetelezem h igy maradnak a csoportok) csinalunk valami rendszert, hogy ki mikor mi alapjan kivel jatszik, aztan irok 1 scriptet, beleptetorendszerrel, aminek a lenyege, hogy minden meccsen, ahol jatszol, szavazhatsz mondjuk 3 palyara, amin jatszani szeretnel, a script osszeveti a masik jatekos szavazataival, es kidob 1 eredmenyt, hogy meik mapon jatszodjon

    velemeny ? (johosszu lett, tudom)
  • Kandurex
    #9565
    Jaja, +ként hozzáadódik!
  • ulrik
    #9564
    üdv!

    vki segítsen pls.:)
    hajam kihullik már ettől a sylvan campaign 5. küldetésétől
    nagy nehezen leöltem nicolait majd az összes hősét, várát elfoglaltam, meg az összes sárkányt is leöltem, de nincs vége a küldetésnek, minden területet felderítettem, mit kell még csinálni???

    esetleg egy mentés is jól jönne, ha van vkinek
  • Agamemnon
    #9563
    Illetve még annyi lehet, hogy nem volt elég lépéspontod ahhoz, hogy átkelj a vizen. Sétálj le a partra, nyomj egy következő kört, és utána próbálj meg átmenni. (azt nem engedi a játék, hogy a víz fölött állva nyomj új kört, ha elfogynak a lépéspontjaid, akkor inkább fel sem enged a vízre. Szóval mindig a víz utáni szárazföldet célozd meg, ne a vizet.)
  • Agamemnon
    #9562
    A csizmát, amit kaptál beteszed a csizma/cipő helyére, ha azután, hogy megkaptad nem tudsz átmenni a vizen, az azért lehet, mert már felvettél egy másik csizmát/cipőt, amit a gép automatikusan betett arra a helyre. Cseréld le, és menni fog.
  • j0nNyKa
    #9561
    egyebkent megprobaltal mar elfaradni a faqba ? koszi.
  • j0nNyKa
    #9560
  • Dokszy
    #9559
    Sziaztok!
    A The Trap című fejezetbe, már mindent felszedtem és hogy tudom ezeket a dolgokat használni,mert úgy tudom hogy a csizával kell valahogy átmenni a vízen, de hogyan?
    Előre is köcke a segítséget....
  • j0nNyKa
    #9558
    'h5 mappad'\data\texts.pak
    ezen belul: Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts
    nekem igy nez ki :
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Few.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Horde.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Legion.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Lots.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Pack.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Several.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Swarm.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Throng.txt
    Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts\Zounds.txt

    ebbol gondolom ki tudod kovetkeztetni
  • Shiwo
    #9557
    1 kérés..

    valaki leírná, hogy a magyar verzióba mi mennyinek felel meg ? mert az angolul nagyjából tom, hogy mire számítsak, ha az ellenfél few/horde/several/stb, de hogy most mellik minek lett fordítva..
  • j0nNyKa
    #9556
    igy igen, ezt nem is tudtam
    normal growth-ra kell gondolni, tehat semmi citadel, semmi natural dwelling? mer abban vannak furcsasagok azert, mig a zombibol kapunk 15ot vagy mennyit, az assasinbol alig kapunk talan 7-et ? :D
  • Lammer
    #9555
    izeke-bigyoka es ha vipes is bekerul az elso haromba?(en kizartnak tartom magamat) :P akkor szerintem az lenne a korrekt, ha megtoldanak a vipjet, nem? ;)
  • Cuchulainn
    #9554
    Jajmár :D
    Nem az elf hanem a démon várban...Minden lény saját várában lévő base population growthjának kétszeresét kell megölni. Így megfelel? :P
  • j0nNyKa
    #9553
    a hiany az altalaban nem igazan jo, viszont ja, lehet codecbaj (hogyha videoknal fagy; ha nem, akkor 99% h nem codecbaj)
  • GothiK Aesh
    #9552
    sziasztok nekem ugye fagy a heroes igy néha néha kilépked, és azt kérdezném milyen kodek az ami segit ezen? vagy a kodek hiánya még jó is lehet?
  • j0nNyKa
    #9551
    de figymar, a sajat elf varadban hany devil termelodik pl. ? :D

    nektarin: beirtalak
  • nektarin
    #9550
    Hello, én is szeretnék jelentkezni eme megmérettetésre amennyiben van még hely
  • Cuchulainn
    #9549
    Mindegy, hogy hány csoport, kétszer annyi lényt kell megölnöd amennyi a saját várában hetente megvehető belőle és utána választhatod fav enemynek. A deadeye shot, imbue arrow tényleg gyengék, még talán a rain of arrows nem olyan rossz 1vs1 ben...
  • Lynx_TWL
    #9548
    nem számít
  • j0nNyKa
    #9547
    ghost mode off
  • Lynx_TWL
    #9546
    Ha nektek menni fog ez a versenyesdi hát grat hozzá, de mi haverral még mindig olyan szép desynceket szopunk be multinál, hogy öröm nézni:d
  • Tatyla
    #9545
    megint bambáskodok,a király bukása cimü pályán nem találom a 3. térképoszlopot...
  • j0nNyKa
    #9544
    bar megjegyzem a leirasok mindenhol 2t irnak, de en tisztan emlexem, hogy 1x pack-ot oltem meg valamibol, es valaszthattam
  • j0nNyKa
    #9543
    nem, a csoportot ugy ertettem, hogy 1 adag, tokmind1, mennyi
  • Kandurex
    #9542
    1 csoport, az mennyi? (6?)
  • Kandurex
    #9541
    Szóval Academy lesz a Sylvan kampány legnagyobb ellenfele?
  • j0nNyKa
    #9540
    1. gyenge
    2. nem, kivalasztasz egy olyan lenyt, amibol mar megoltel 1 csoportot (pl. a fabanyat orzo.. mittomen, gremlint), es az lesz a kedvenc enemyd, erre nagyobbat sebzel te, a lenyeid, a mindenfele arrowjaid
    gyakorlatilag annak a lenynek lepni nincs eselye ellened
    ebbol mittomen milyen expert szinten 3-at valaszthatsz, 1on1ben nem rossz, ha tudod, milyen var az enemy (jahogy most sugtam :D)
  • Kandurex
    #9539
    A ranger -nek milyennek az alap speckói? Érdemes rá fejlődni, ezekre az Imbue Arrow, Rain of Arrows, Deadeye Shot -ra gondolok. Meg ez az egyedi képessége...? ez most mi is pontosan? Kiválasztok a Sylvan várból pár kreatúrát és ezek erősebbek lesznek vagy mi?
  • Kandurex
    #9538
    A VIP fórumozók jogai

    50 MByte tárterület a Galériában
    200 Kbyte maximálisan feltölthető képméret
    Saját üzenet törlésének lehetősége bármely témában a hozzászólástól 4 percig
    Saját üzenet szerkesztésének lehetősége bármely témában a hozzászólástól 4 percig
    Választható megkülönböztetett üzenet fejléc szín
    Választható 150x25 pixel nagyságú logo
    16 Kbyte maximum logo méret
    Csillagokkal jelölt VIP státusz az üzenet fejlécében

    Továbbá a győztes neve bekerül (Örökre? Mindenesetre a második versenyig) a banner -ba, mint Heroes Master :D