14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • jazzy
    #9537
    Tudod modositani az uzeneteidet, tudod valtoztatni a neved savjanak a szinet, azthiszem ennyi. Meg jol neznek ki a csillagok:D
  • mustar
    #9536
    Valaki tudja mire jó a vip reg? Biztos valami értékes dolog, ha az első helyért jár. Ha nem akkor javítsatok ki.
  • ulrik
    #9535
    üdv!

    vki segítsen pls.:)
    hajam kihullik már ettől a sylvan campaign 5. küldetésétől
    nagy nehezen leöltem nicolait majd a az összes hősét, várát elfoglaltam, meg az összes sárkányt is leöltem, de nincs vége a küldetésnek, minden területet felderítettem, mit kell még csinálni???
  • IceTom
    #9534
    jaaa..hogy egyszer már beírtál:D akor bocs..:).na mindegy
  • j0nNyKa
    #9533
    jo, de utoljara irlak be, kivenni tobbet nem foglak :D
  • IceTom
    #9532
    igen akarok..csak bizonytalan voltam az idöbeosztás miatt..de ráérek..úgy hogy jövök:D
  • spyghost
    #9531
    én nem fikáztam a faq-t, legalábbis nem akartam, ha ti annak vettétek akkor bocsi...ellenben veletek sztem ti ilyenkor ütni tudnátok a monitort, de ha csak ezt szeretnéd hallani, akkor köszi a faq-t, télleg jó lett...részemről befejeztem a vitát és törölhetitek is a hsz-eimet
  • j0nNyKa
    #9530
    de te beszeltel butasagokat a FAQ-rol...
    nem muszaj ertekelni, hogy a masik ember szenved azert, hogy NEKED konnyebb dolgod legyen, de legalabb csendben lehetne maradni
    majd ha talalsz benne tenyleges hibat/hianyossagot, szolsz, addig menjel vissza jatszani
    koszi.
  • spyghost
    #9529
    kicsit elolvastad...ezt ugyanis "sir Hunnis" kérdezte a 9513. hsz-ben...én nem az első kampány 4. pályája iránt érdeklődtem...de hagyjuk...tökmind1
  • jazzy
    #9528
    O megirta a FAQ-t annak aki elakad. Te elakadtal, baszod megnezni a FAQ-t, es meg neked all feljebb. Legyel kedves megtalalni a FAQban vagy ugorj ki az ablakon. Koszonom j0nNyka neveben is.
  • j0nNyKa
    #9527
    de.de.de.de.de.

    erre mar nem lehet mit irni :((((((((((((
    ugy kezdodik a tippek ful, hogy hogy kell atkelni a hidon :((((((((
    sirva fogok fakadni, es az egesz faqt letorlom mostmar a picsaba, aztan csinalja meg, akinek 6 anyja van
  • spyghost
    #9526
    nem kell ilyen primitív módon válaszolni...csak azért mer nekem nincs csillivilli nick képem még nem vagyok hülyébb nálad...de be is fejezem mert nem vitázni jöttem, ha olyat találok a faq-ban ami megoldja a problémámat akkor elnézést kérek a felelseges hsz-emért, bár úgygondolom amennyi karakterrel leírtad h "nézzem meg" a faq-t annyival akár segíthettél is volna...
  • j0nNyKa
    #9525
    nem emlexem konkretan, pedig minden butasagot megjegyzek
  • NeoMaN
    #9524
    Na honnan? Valamelyik főokos köpte ide...
  • NeoMaN
    #9523
    Ja, LOLbazmeg jövőhéten szabin vagyok... :)
    Feketében megyek sajna :(
  • j0nNyKa
    #9522
    most olvasom az alairasod, honnan szulted ? :DDDDD
  • NeoMaN
    #9521
    Karácsonykor volt valami ilyesmi. Mire rájöttem miez (tudtam javítani a kommentem, meg ilyesmi), elvették.......
    :)))))))
  • j0nNyKa
    #9520
    megkerhetnelek, hogy olvsad el normalisan a faqt? legyszives. kerlek. konyorgom neked. oralis szexet is vallalok, csak olvasd el rendesen, mas meg tudta irni, nem kerek toled sokat, csak hogy el tudd olvasni. kerlek. legyszi. i beg of you. koszonom megertesed, remelem, sikerrel jarsz.
  • j0nNyKa
    #9519
    te mi alapjan maszkalsz ki-be ? :D
    csak erdekel, mert picit neheziti a szervezest, hogy nem vagy kepes eldonteni, mit akarsz :]
    tehat ?
  • spyghost
    #9518
    a faq-ban egyelőre egy normális végigjátszás sincsen...az angol végigjátszás is csak azt írja le amit a játékban is leírnak egy-egy küldetésnél...
  • IceTom
    #9517
    na, akor mégis jelentkezem
  • Action
    #9516
    Sorry a dupláért!!!
  • Action
    #9515
    Hmmm... és mit szólsz a FAQ-hoz? Szerintem tökéletesen levan benne irva minden...
  • Action
    #9514
    Hmmm... és mit szólsz a FAQ-hoz? Szerintem tökéletesen levan benne irva minden...
  • sir Hunnish
    #9513
    Sziasztok!
    Tudna nekem vki segíteni? A gondom a 4. pályán támadt, amikor meg kell találnom az elf seregeket. Azonban a híd le van szakadva és több órás keresgélés után sem tudom hogy kell átjutni. Próbáltam már alul is, de ott sem volt semmi. Előre is köszönöm! Szevasztok!
  • spyghost
    #9512
    Hali! Elakadtam a necromancer kampány első pályáján. Miután elértem a várat és Isabellt a jobbfelső sarokban, mit kell csinálni? Pls help!
  • Kandurex
    #9511
    Nem, nem! A győztes nem mondhat le nyereményéről :)
  • NeoMaN
    #9510
    Ha nyerek, akkor átadom ingyé a nyereményem!
    :)

  • j0nNyKa
    #9509
    big is jo sztem
  • Acidlich
    #9508
    hat gondolom nem felnapokig tarto meccseket szeretnenk, tehat marad a normal map, ebbol van 3 egesz db:)
  • NeoMaN
    #9507
    Játszok én is.
  • j0nNyKa
    #9506
    de en azzal akarok jatszani, aki idejott kurvaanyazni a masikat, nem azzal, aki geciokos :( tobb eselyt latnek :D
  • Kandurex
    #9505
    Szvsz majd jövőhéttől, had gyűljön a nép :) Csoport beosztás még persze változhat, igazság szerint semmiféle dirket elrendezés nem áll fent, ahogy jöttek az emberek úgy lettek berakva. Végeredményben nincs különbség a csoportok között.
  • j0nNyKa
    #9504
    A csoportbeosztas tuti igy marad?
    Masik: mapokat kene megbeszelni, hogy hogy legyen... valamifele sorsolasos rendszer, vagy megis hogy ?
  • valaminick
    #9503
    srácok kellene egy kis help a necro 3. pályánal kell bone dragont gyujteni de honnan szerezzek? mert csak ugy lehet tovább jutni...köszi a helpet előre is
  • Kandurex
    #9502
    A és B csoport így már teljes. Egyelőre kibővítettem 20fő -re a létszámot, meglátjuk mennyien jelentkeznek még. Jövőhét közepétől lezárul a nevezés, és a hétvégétől pedig meccsek! Kényelmes tempóban, összeegyeztetéssel.

    Menjetek szavazni a verseny köridőkről! (SG Heroes Verseny! (részletek itt) katt)
  • Tutilevi
    #9501
    ki a rák vagy te hogy csak így szidod a felmenőim?
  • Black krisz
    #9500
    Szevasztok, én is szeretnék résztvenni e versenyen, irjtaok fel engem is thx! Ja és TutiLevi, anyukádnak huzogasd fel az idegzetét :P
  • Szaruman
    #9499
    Megpróbáltam még 3 különböző konverterrel, de nem akar műlödni:) Valaki konvertálja plz (vagy mondja el, h mi volt/van, de az úgy szar). Szal help me plz:)
  • Kandurex
    #9498