14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • gallik
    #9617
    JOnNyKa : Próbáltátok már Hamachin a játékot ? Javítottak már a multin ?
    Megy rendesen ? Megszűnt a desynchron ?
  • j0nNyKa
    #9616
    ja azt nem tudtam, hogy feliratozza a videokat
  • mooo
    #9615
    De alá kiírja a szöveget...Írta is,hogy dezertálnak a mocskok.Meg ha nem tud angolul,akkor a továbbiakban is jól jön.
  • j0nNyKa
    #9614
    1.1 verzio link a faqban
    hamachi link faqban, ill. topicja van itt sgn
  • SLICK
    #9613
    nah aki már eléggé benne van a dolgoban az segíthetne nekem egy két dologban, de előre szólo ka FAQ-ot már végigolvastam -.-
    nah szal:
    -1.1-es verziót honan szerezhetek be? vagy baj ha nekem 1.0 és ne meredeti a game, bár gondolom azért leszünk hamachin...
    -a hamachit is elmagyarázhatnátok,h hoyg is műküdik...

    elnézést h ne mvo kteljesen képben de nem mindig tudom figyelemmel követni a topikot. éppen eztért ez pü-ben beszéljük meg ha lehet, spamelni/flémelni nem akarok a topikban
    htx előre is ...
  • j0nNyKa
    #9612
    irtam mar 2 ora fele, nem kaptam valaszt

    ugy tunik, megvan a 20 ember, szeretnem, ha mindenki visszajelezne priviben, hogy valamikor a jovo het kozepetol-vegetol raer, illetve a velemenyet a korido-limittel kapcsolatban

    elore is thx
  • Kandurex
    #9611
    GothiK Aesh

    is jelentkezik, jó lenne, ha átvennéd a házigazdaságot mert nekem most kevés az időm a veresennyel törődni, majd jövőhéttől érek rá komolyabban, kérlek írj mail -t a [email protected] -ra, hogy szeretnél a házigazda lenni, említsd, hogy sheltem már jó ideje nem jelentkezik!
  • j0nNyKa
    #9610
    videot nem szinkronizalja a magyarositas, sokra tehat nem megy vele
  • mooo
    #9609
    Mér nem szeded le a magyarítást?
  • j0nNyKa
    #9608
    jo reg lehetett :P

    felhivnam a jonep figyelmet, hogy 1 hely van mar csak a versenyre !
  • kene84
    #9607
    Aham, régebben néztem már eme részt és akkor még nem volt a negyedik küldetés leírva.Pláne bocs.
  • j0nNyKa
    #9606
    mellesleg... faq...
  • kene84
    #9605
    Bocs akkor a kérdésért,látszik semmit nem tudok angolul.Kösz a választ.
  • j0nNyKa
    #9604
    igen, ezt 1 video demonstralta is az elejen
    csak az elf egysegek fogynak
  • kene84
    #9603
    Szevasztok!

    Srácok lenne egy olyan kérdésem,hogy az természetes,hogy az Inferno kampányban a 4. küldetésben(The Ship) csak úgy fogynak maguktól az egységek?
  • gallik
    #9602
    köszi!
  • j0nNyKa
    #9601
    beirva
  • gallik
    #9600
    Szeretnék jelentkezni én is a versenyre! Sajna, most jöttem vissza a nyaralásból :)
    Köszi!
  • Acidlich
    #9599
    na mikor lement a h5 verseny, rendezhetnenk egy h3 versenyt is
  • Acidlich
    #9598
    vannak meg itt ilyen emberek paran, de a remeny hal meg utoljara:)
  • j0nNyKa
    #9597
    jahm latom, csak nem tudtam, hogy mennyire hiteles, de akkor ezek szerint ezt meghagytak
    helyes...
  • odex
    #9596
    heroes mánikus vook :D
  • odex
    #9595
    Remélem énleszek az 1. :D mert már 1999 óta fojton csak Heroeseztem szinte :D kezdtem a Heroes 3-ommal addig játszottam vele amíg kinemjött a 4! utána a 4-el játszottam meg a 3-ommal addig amíg kinem jött az 5 :D jah meg közbe azért mással is gameltem :D
  • Shiwo
    #9594
    tök ugyanígy..a #9571 -es kommentbe írtam, hogy a H3 alapján írtam be az értékeket..
  • j0nNyKa
    #9593
    Na, megtalaltam a data.pak-ban

    Few : 1-4
    Several: 5-9
    Pack: 10-19
    Lots: 20-49
    Horde: 50-99
    Throng: 100-249
    Swarm: 250-499
    Zounds: 500-999
    Legion: 1000-

    Valaki vagja esetleg fejbol, hogy a 3-ban hogy volt?
  • Lammer
    #9592
    izgulizgul... szerintem engem elvernek mint a rongyot de sebaj... a jatek a lenyeg :D
  • Kandurex
    #9591
    Majd a hétvégén lesz kezdés, szal van időtök bőven!
  • Tutilevi
    #9590
    akkor az pont ideális mert én meg szerdáig érettségizem+egy csoportban vagyunk
    de sztem a többiek se fogják addig elkezdeni
  • Cuchulainn
    #9589
    Izé....az a helyzet, hogy én szerdáig nem leszek itthon mert vizsgázom, Pesten meg nincs netem. Szal én szerdán tudnám lenyomni az első meccsemet legkorábban. Ha esetleg van még más is így akkor jó lenne vele összepárosítani engem és akkor nem váratnék senkit. Ha nincs és ez nagy gond akkor persze visszalépek...
  • j0nNyKa
    #9588
    jaj, miert irtam en sg.hu -t linkbe ? :]]]
    na mind1, faqban jol van benne, az a lenyeg
  • Lacee
    #9587
    poén de én igen :D

    a necro campaign alatt volt egy ilyen, hogy 0 db skeleton archer szállt be a csapatba :P
  • Kandurex
    #9586
  • dr Kotász
    #9585
    Few = 0-4? Te találkoztál már olyan stack-kel, akik 0-n voltak? :)
  • valaminick
    #9584
    aha mert az alap váramon már minden épület megvan szal, azért nem is gondoltam, hogy lenne értelme másikat fel fejleszteni..
  • SLICK
    #9583
    amúgy értesíten ifogtok mindenkit h hogyan lesz akkor a verseny bár ha jól olvastam igen... amúgy nekem van pár egyéni problámám, talán ha vki szánna rám egy kis időt akkor püben beszélgetnék egy két dolgoról a gameval kapcsoaltban :|
    amúgy htx a beírásért, gondolom 19-ig még elég idő van h normálisan emgszokjam a gamet :D
  • Kandurex
    #9582
    Sheltem srác nem jelentkezik a hétvégén, leváltjuk helyette j0nNyKa lesz a gazda.
  • jazzy
    #9581
    Van a palyan elszorva vagy megatkozod az egyik academy varat es ott megepited.
  • valaminick
    #9580
    szoval senki nem emléxik már erre a dologra?:)
  • z0ty #9579
    de. -.-
  • Tatyla
    #9578
    a Király bukása cimü pályán hol kell kiásni azt a relikviát mert nem találom a 3. térképoszlopot?