14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #9937
    Ez maximum csak a kiegészítőire igaz, az alap játékra nem!
  • Kandurex
    #9936
    Az első házigazdaságom nekem is így volt, 2 hét után kaptam meg :XD (Doom topik)
  • j0nNyKa
    #9935
    oks koc
  • Myrkul
    #9934
    Hali!

    Nem rég megtudtam, hogy a Heros IV kampányait végig játszva megnyílik egy újabb kampány, ahol azokkal a hősökkel játszol, akiet az előző kapányokban során feltápoltál. Ez igaz?? És hogy kapcsolodjak ehhez a fórumhoz is, vajon az V. részben is így van?

    Köszi!
  • Kandurex
    #9933
    Szvsz azért nem vagy még házigizda, mert a szerkesztő nyaral :(
  • Kandurex
    #9932
    Készültök? Vasárnap indul a verseny!
  • j0nNyKa
    #9931
    mar ne kavarjunk, meg ez igy azert jo, mert a vegen csoportonkent 2, azaz 8 tovabbjuto lesz, es azt konnyu lesz megszerverzni
  • Dant0r
    #9930
    (ha még nem kezdtétek el: legyen 5 csoport, 4-4 taggal, úgy "könnyebb" mindenki-mindenkivelt lejátszani)
  • j0nNyKa
    #9929
    Jo hat akkor sracok, akar el is kezdhettek jatszani egymassal, es akkor leirnek 1-2 dolgot.
    Szabalyzat a bannerben levo linkben, azokat tartsatok be, hamachin beszeljetek meg az aktualis ellenfellel, hogy ki kreal, viszont mapokat nem tudom... szerintem mehet az is elozetes megbeszeles alapjan, aztan majd hogyha szukul a kor (mondjuk 8an maradnak), akkor majd megadott mapok lesznek.
    Eredmenyeket kuldjetek el a [email protected] -ra legyszives.
    Ha valaki valamit nem ert, kerdezzen nyugodtan!
  • mzprox
    #9928
    Ha mindenki mindenkivel játszik akkor megeshet (bár nem valószínű), hogy mindenkinek 2:2 lesz az eredménye (döntetlen esélye heroesban elhanyagolható :) ). Akkor nem tudom mi alapján lehetne dönteni..
    egyéb esetben minden csoportban két játékosnak lesz 3 (vagy 3 és 4) pontja, tehát akkor egyértelmű, ki a továbbjutó.
  • mzprox
    #9927
    sztem csak úgy van értelme 8ezért kezdjü el már most a hétvégén)
  • SLICK
    #9926
    htx -.-
  • j0nNyKa
    #9925
    van sgn hamachi topic, ott le van irva
    az exebol erdemes a 3asat, mivel az a legujabb, az tuti working
  • dr Kotász
    #9924
    Ez valóban jó kérdés...
  • SLICK
    #9923
    hi!

    nah készülgetek a versenyre és már csak anynit kell beálíltanom h hamachi meg az 1.1 es verziót kell felrakni. Az 1.1 már töltés alatt, és most szedném a cracket hozzá de melyiket szedjem le ezek közzül?
    Heroes of Might and Magic V v1.1 [ENGLISH/RUSSIAN] No-DVD/Fixed EXE #3
    Heroes of Might and Magic V v1.1 [ENGLISH/RUSSIAN] No-DVD/Fixed EXE #2
    Heroes of Might and Magic V v1.1 [ENGLISH/RUSSIAN] No-DVD/Fixed EXE #1

    ja és láttam múltkor, ha jól tudom Jazzy linkelte be h le kell tölteni a hamachit, ha leszedtem utánan felrakom és mit kell még vele csinálni? :o
    sry h vok még, de nem akarom h az utolsó pilaantban miattam csússzon az verseny :|
  • j0nNyKa
    #9922
    mindenki mindenkivel az rengeteg meccs, eselytelen osszehozni 1-2 heten belul szerintem
    szted ?
  • mzprox
    #9921
    Ha egy csoporton belül nem játszik mindenki mindenkivel, akkor miért vannak 5-en egy csoportban?
  • Holy75
    #9920
    Az semminek, csak nem akartam még 1 szer be irni, nem kellene minenkit egyből támadnod megpróbál az ember normális dolgokat írni (persze nem mindig sikerűl) de te egyből lehurrogod. Miért is van ez??? Ait meg irtam az is neked szólt, mert azt kérdezted miért nem próbálom kérdezősködés hejett.Ugyhogy te is vissza olvashatsz néha.
  • j0nNyKa
    #9919
    jo csak nem ertem, hogy minek bele az, hogy te mikor tudsz jatszani ?
  • Holy75
    #9918
    Nem nem tévedsz de ugy gondoltam mivel 1 nyilvános forumon beszélitek meg és én is itt vagyok gondoltam hozzászólhatok. De javits ki ha tévedek.
    De ugy gondoltam építő jellegu dolgokat azért lehet irnom, legfeljebb nem tetszik valakinek......
  • j0nNyKa
    #9917
    kene also-felso ag, ami nem, nem, es nem lesz
    masreszt a vegen 5 ember maradna :]
  • Holy75
    #9916
    De mi lenne akkor ha A a B első sorával, B a C-első sorával, ugyan igy lefele utána csak A-B és C-D győztesének kellene játszani 1 mással.
  • icah
    #9915
    a celestialheaven-en megvan sok, vagy talan az osszes igaz angolul de nagyon jo nekem is segitett sokat a warlock kampany elejehez. mondjuk nekem az a lenyeg mindegyiknel hogy milyen skill-eket es abilityket erdemes felvenni a tobbi aztan mar konnyu...
  • j0nNyKa
    #9914
    javits ki ha tevedek, de neked tudtommal nem sok kozod van a megrendezendo versenyhez.
  • Holy75
    #9913
    Jókor kezdesz gondolkodni rajta.:) Amugy azért nem mert most tartok ott éppen hogy megnéztem a bevezető intrót, és csak esténként tudok játszani 1 kicsit.Amugy mer ha ugyis benne vagy csinálhatnál valami véletlen generátort, összerakná az emberkéket,és elkerulhető lenne az is, hogy én ezzel + ezzel akarok.
  • j0nNyKa
    #9912
    Tehat kerdesem: Nektek megfelel, hogy mindenki a bannerben talo tablazatban levo 2 szomszedjaval jatszik 1. nekifutatasra, aztan a kesobbieket meg kitalalom(juk) ?

    Ergo A csoport igy nez ki:
    mzprox: j0nNyKa, nektrain
    j0nNyKa: mzprox, Szaruman
    Szaruman: Tatyla, j0nNyKa
    Tatyla: Szaruman, nektarin
    nektarin: mzprox, Tatyla

    Tobbi csoport is ilyen elven lenne
  • j0nNyKa
    #9911
    ki is talaltam, ilyen 5 csucsu graf... ah nem magyarazom, szemleltetem :]
    tehat a,b,c,d,e az 5 ember 1-1 csoportbol, es igy mindenki 2 emberrel jatszik
  • Fairy Elf
    #9910
    olyan jelentéktelennek érzem magam, hogy mindig csak az én írásaimra nem válaszol senki:)

    amúgy tényleg jó a FAQ is meg a leírás is csak a kampányleírások egy kicsit hiányosak!! pontosabban 2 kapmány leírás van csak meg a 6-ból!!!!!!!
  • j0nNyKa
    #9909
    na ja, csak most ki kene talalni, hogy mit kezdjunk azzal, hogy 1 csoportban 5 ember van :]
  • mzprox
    #9908
    Sztem nincs akadálya, hogy elkezdjük a hétvégén. (jó lenne, mert hétköznap kevésbé érek rá..)
  • j0nNyKa
    #9907
    de akar hamarabb is.
  • j0nNyKa
    #9906
    jo lenne kapni bannerjogot, aztan entolem elkezdhetjuk hetfon
  • gallik
    #9905
    A versenyről van hír ?
  • j0nNyKa
    #9904
    miert nem probalod ki ?
  • Holy75
    #9903
    Ha nem okozna tul nagy gondot kifejthetnéd bővebben is. Mert igy kicsit kusza:)
  • icah
    #9902
    ja, szamithatsz :)) mindjart az elejen
  • Holy75
    #9901
    Kiváncsi vagyok a kiegészitőkben mivel fognak még előrukkolni.Mert szerntem tuti, hogy lessz, nem tartanám kizártnak ha karácsony felé már it lenne.De most még eggyenlőre ez is megteszi, néha még ez is feadta a leckét.:)A Warlock kampányt kezdtem most el, számithatok valami nehézségre_???
  • j0nNyKa
    #9900
    en raknam, de sajnos nincs jogom a bannerhez, mar kb 1 hete szoltam az adminoknak, dehat...
    amint megkapom a jogot, novelek a betumereten, meg csinalok vele valamit, hogy kiszurja mindenki szemet
    tobbet nem tudok tenni.
  • gallik
    #9899
    Legyen most már más téma is ! :)
    A versenyről van újabb hír? Mindenki jelentkezett ? Leadta a szavazatát ?
  • icah
    #9898
    Szerintem a FAQ linkjet bel elehetne tenni a kek savba ahol a hozzaszolo nickje szerepel, mindjart mell, akkor barkinek azonnal lathato, egyszeru .php modositas...