14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Shiwo
    #9977
    majd jön a WOG és orvosolja a hibákat
  • Szaruman
    #9976
    Abba is gondolj bele, h a "majer" képességgel+ a többi hasznos kis képességgel legyőzhetetlen lenne a hős. Warlock hadjáratban meg a defense a hősnek alapból jár.
  • 3P
    #9975
    Hát mint írtam is pont emiatt nem gyúruk a sepc abilykre. :)

    A Pathfinding-be meg pl. az az érdekes, hogy van ahol benne van a fejlesztési útban a Pathfinding (pl. Knight, Daemon Lord, Necromancer), de van ahol nincs (pl. Warlock, vagy a Ranger), s ezeknél a scouting van helyette. De könyörgöm pont a Ranger-nek nem kell pathfinding?! Hát nem volt egy zseni aki tervezete a dolgokat... :-/. Szóval tényleg kellene nagyobb rugalmasság, legalább a skill-eken belüli 3 alap ability között.
  • Agamemnon
    #9974
    Hát igen, ez nekem sem teljesen világos, hogy miért van az, hogy a fő ability-hez kellő nem alap ability-k többsége jóval kevésbé használható/kevésbé jó, mint az a 3 ability, ami alapból jár egy skill-hez... Ezen még tényleg dolgozhattak volna egy keveset...
    pl.: Ranger: logistics -scouting - silent stalker - familiar ground
    -pathfinding
    -navigation
    Szerintem a silent stalker és a familiar ground együtt sem ér annyit, mint a pathfinding, de ha te a fő ability-re gyúrsz, akkor...
  • 3P
    #9973
    Ja igen a hangulat egyébként remek, a kiegyensúlyozás is eddig jónak tűnik. Sokan szidták, hogy túl gyenge lett a Necro, de szerintem inkább erős, sőt... A harcokból szaporodó csonti ijjászok, és az hogy a csatlakozó lények átváltoznak a szintjüknek megfelelő nelcromanta lénnyé és úgy állank be nagyon dúrva, főleg jó diplomácia mellett. Szerintem a Necro heroicon talán még könnyebb is volt, mint alapon, mert gyorsabban nőt az ijjászok a száma a nagyobb csatákból adódóan... ;)
  • 3P
    #9972
    Elég érdekes tervezték meg a kampányokat a fejlesztők...
    Most kezdtem el Heroic-on a Dungeon kampnyt. A Warlock hősnek a Warlock alap skillen kivül még beadta a Defense-t. Ebben az a gond, hogy a Special Ability-jéhez (Rage of the Elements) kellenek a következők: Luck, Logistics, Enlightenment, War Machines. Ez a 4 skill + a direktbe beadott Defense és az alap skill, azaz az Irresistible Magic mellet nincs szabad skill hely. Hát b@... meg! Most vagy nem hajtok a speciális skill-re, vagy nem lesz mágia osztály egy Warlock-nak. Könyörgöm ez nagyon dúrva ostobaság!!! Mágus hős mágia nélkül... :-/

    Akár hányszor kezdem újra mindig beadja ezt a Defense-t, ami eléggé haszontalan skill.
    A nekró is érdekes volt, ott a végéig sem adta be a Logistic-ot, és nem is találtam rá sehol. Így ott is ugrot a spec. ability...

    Picit kevés ez a 6 skill hely, főleg, hogy az ultimate az 5 szabadból 4 megköt, s ráadásképp a kampány tervezők mindig beadnak egy skil-t az 5 szabad helyre, persze nem hasznosat, így azért cseszhetjük a skill tervezést, mert rendesen megkötik a kezünket... :(

    Így 3 kampány után Heroic-on szinten azt mondom, hogy maga játék nem rosz, de a skll rendszerről kezd megváltozni a véleményem negatív irányban. Szerintem kellene +2 skill hely, de legalább + 1, azaz a spec skillen kivül is kellene minimum 6 hely, nem csak 5 mint ahogy most van.

    Az Enlightenment is eléggé használhatatlan, ha ott is a "csúcs" ability-re törünk, mert akkor pl. az egyik legjeobb ability-ről az Intelligence-ről (+50% mana) le kell mondani. Ez általánosságban is igaz lehetne, hogy a fő skillek al abilityeinél, ahol csak 3 hely van nagyobb rugalmasságot is adhatna, pl. a skillen belül van 3 alap szintű ability és erre jön rá egymás után +2 az alap 3 szerintem jó lenne, ha tetszőlegesen választható volna, s nem ilyen rugalmatlan...
    A jelenlegi skill rendszer mellett csak nagyon uniformizált hősök toborozhatóak, vagy le kell mondani a spec ability-ről, én most ez utóbbit teszem...
  • Bagoly81
    #9971
    a hösöm utánpotlását hogyan tudom megoldani?
  • Turboraider
    #9970
    Neten nem tudom h kell De nekem mind1 csak ne a gép ellen :) Egyébként te játszanál?
  • Mayday
    #9969
    Egyebkent miert Hamachin? Miert nem neten?
  • Turboraider
    #9968
    Sziasztok. Kár h csak mostantól érek rá, pedig a versenyre szivesen jelentkeztem volna. Ha van esetleg vki aki hamachin keresztül játszana velem jelezze plz! köszi
  • gallik
    #9967
    ok.köszi!
  • j0nNyKa
    #9966
    ugy lesz, mindenki mindenkivel
    mivel totalisan 2fele oszlott a csapat (vagy ne legyen idolimit, vagy 3 perc legyen), ezert szerintem erdemes lenne azt is az eppen egymas ellen jatszoknak megbeszelni..
  • gallik
    #9965
    Csoportbeosztást levettétek ? Nem látom.
    Egyébként az lenne jó, ha a csoportban mindenki játszana mindenkivel, így igazságos! Igen, egy meccs eltarthat egy teljes napig is, sőt ...
    Nem úgy kell elképzelni, hogy megvan 1-2 hét alatt, talán 1 hónap is kell.
    De sztem mindegy, mennyi idő! Sürget minket a tatár ? Ja, és az időlimittel mi a helyzet? Mi lett a szavazás eredménye?
    Köszi!
  • gallik
    #9964
    csinálj szobát ! Vagy jelentkezz be pl: heroes5hungary, pass: heroes5hungary
  • j0nNyKa
    #9963
    hogy erted hogy nem megy ? nekunk megy sima lanon is, hamachin is
  • dywlkr
    #9962
    sziasztok sracok..van mar vmi megoldas a h5 lan problemara ?:(
    seh se akar menni ez a kaki, pedig a halo joh minden jatek muxik a halon at.
    hamachival semmegy... mielott azzal kezdenetek oltani... :(
  • j0nNyKa
    #9961
    oke, meg tettem 1 probat sheltem hsz-ere hivatkozva.. meglatjuk
  • Kandurex
    #9960
    hmm... hmm :( Na mindegy, a táblázat egyelőre így marad csak kiegésszül még E csoporttal. Egyelőre leveszem innen! Majd a csoport mérkőzések eredményeit tesszük ki!
  • j0nNyKa
    #9959
    Kandurex: nem lesz hazigazdasag, azt mondta az admin ba', hogy sheltem aktiv.
  • xfactor
    #9958
    valaki nem jön gémelni? ja és a heroes5hun csati tele van. Ewz lehet azé me csak 16 peer a limit a progiban ha nem premium verzió?
  • Ano Nymus
    #9957
    Szassztok!
    Légyszi, valaki küldjön e-mailen egy mentést a következő pályáról:

    The Warlock (Dungeon Campaign)
    4. The March

    E-mail: [email protected]

    Köszönettel
    Ano Nymus
  • Ted Beneky
    #9956
    Mi a búbánat történik az oroszlán hetében ? A hetek leírásában nem találom ...
  • j0nNyKa
    #9955
    nalam is bugolt a script, 1.1-ed van mar fent ?
  • V1P3R
    #9954
    Írták már itt egy páran, keresni kéne...
    Első-Második hónapban jön egy Demon sereg, azt kell kiirtani
    Ha nem jött - bug -restart
    Skill:
    Findannal sose lesz natures luck-od.
    En Destructive-War Machines-Sorcery-Light Magic-ot nyomtam, elég jó volt
    Tripple Ballista Imbue-val, meg Expert Destr. Magic-kal ÜT!
    Logistics azért hiányzott... :(
  • mzprox
    #9953
    valószínűleg bug, mert nálammmár a másdik héten jöttek.
    én a luck, logistic, attack, light magic, enlightment skilleket választottam.
  • wesker24
    #9952
    hello nem tudja valaki mi a francot kell csinálni a Sylvan első küldetésében már mindent elfoglaltam de az ellenség még az istenért se akarja letámadni a határőrségeket csak megy összevissza mint aki megkergült én meg nem mehetek ki mert ha igen you lose !!!

    Szerintem kezdhetem elölröl a pályát mert ez igy nem jó biztos egy ***** bug !!!!

    Amugy legyen szives irja le valaki milyen skilleket érdemes fejleszteni az elfeknél !!!! elöre is köszönöm !!!!
  • Holy75
    #9951
    Na látod, erről beszéltem le lehet ezt igy is irni nem kell egyből an...i igy is érti az ember, hogy hova kellene neki menni:).
  • j0nNyKa
    #9950
    mar probaltad a faqt, igaz ? igaz ? nem ?
  • Szirob
    #9949
    Hogyan lehet megcsinálni a Fall of Kings nevű pályát, mely az első campaignba van? Bármennyi egységet csinálok, az ellenségnek 5* annyi van, kezdő heroesos vagyok. Ez az első amivel játszok.Please help!
  • j0nNyKa
    #9948
    faqban valasz :]
  • Matt9HUN
    #9947
    Sziasztok!
    Nem szeretnék konkrét címet kérdezni. Csak annyit hogy vmelyik warez oldalon letölthető-e már a magyar verzió vagy még az angol van fent?????(akinek meg van a magyar nem boltból :DD) Köszi
  • j0nNyKa
    #9946
    :DDDDDD
  • Ted Beneky
    #9945
    Nincs . Csak piros ló
  • Bagoly81
    #9944
    van ebbe a játékba karaván? mert én nemtalálom.
  • Holy75
    #9943
    Akkor megnyugodtam, már kezdtem azt hinni rossz cigire gyujtottam.:)
  • uniu
    #9942
    sehogyse. ez a kampany resze volt...
  • Ted Beneky
    #9941
    A demó ment Nálad ?
  • Forton
    #9940
    Hali, miko elindítom a játékot, akkor elsötétül a kép, és ezt írja ki:

    "A(z) Heroes of Might and Magic V hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük."

    Olvastam a FAQ-t, de ott csak patchet emleget. Nem tudtok vmi megoldást esetleg?
  • Holy75
    #9939
    Nekem sem esett tulzottan nehezemre de, már csak 1 katonája volt, és én következtem, gondoltam rágyujtok és utána tarkon vágom.:)De jött a meglepi mire vissza jöttem A Haven egység várt rám.....Mondjuk elintéztem azt is könnyen csak arra lettem volna kiváncsi, hogy hogy csinálta az a nyomorék,......
  • uniu
    #9938
    Tegnap bejejeztem a nekro kampanyt. A vegen Godrick-ok fel kezzel csaptam le, ugyanis nem jatszottam vele ez elozo kuldikben, igy maradt 9-es szintu :)