14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • icah
    #9897
    szerintem is csak finoman elmagyarazta hogy nez meg a faq-t ha mas megnezi akkor te is megteheted ha meg nem akkor tenyleg huzz ...
  • agy666
    #9896
    Vene, Te hulye vagy,
    huzzal faqba
    ... legyszives
  • Mentol
    #9895
    Engem érdekel a legkevésbé a világon, csak megjegyeztem.
  • Mentol
    #9894
    Azért, ha fél oldal nagyságú kékpiros villogó betűkkel lenne ott, akkor talán kevesebb "olyan" hsz.lenne, szerintem.

    Mindezt írom annak tudatában, hogy én is használtam, és láttam milyen volt a verseny előtt a fejléc.
  • b-type
    #9893
    szócséplés :)

    Hány hsz fog még arról szólni hogy milyen hülyék mások?
    A Faq fent van, aki nem azzal a szándékkal jön ide, hogy márpedig én kérdezek és segítsenek és most...szal az megtalálja, aki meg nem annak teljesen mindegy mekkora és mennyire villogó betükkel írod.
    Aki pedig ezeken felhúzza magát, az írjon annyit csak hogy FAQ, és kész.
    Itt senki sem kiskirály, max a mod, szal nem kell itt höbörögni.
  • Cuchulainn
    #9892
    Amíg nem volt verseny, addig kétszer ekkor betűkkel volt, akkor sem találták meg. A keresőről már nem is szólva.
    Nem arról van szó, hogy jaj szegények nem veszik észre, hanem arról, hogy ilyesmi föl sem merül a kis fejecskéjükben, hanem nekiesnek a gépelésnek mint borjú az anyjának...
    Erre sajnos én sem tudok pozitívan megnyilvánulni...
  • Fairy Elf
    #9891
    hali:)

    még jó, hogy tegnap írtam azt, hogy a necro kampány sétagalopp volt:)
    a Warlock kampány 2. pályáján olyan szépen vertek le, hogy csak pislogtam pedig majdnem minden körben építettem, felfedeztem mindent amit csak lehetett elfoglaltam:) ti mennyire könnyen csináltátok meg ezt a pályát???

    amúgy nagyon jó a Dungeon vár!!
  • Smoke
    #9890
    Ja a verseny miatt egy picit tényleg pici lett. De szerintem nem vészes, bár ha ennyien nem találják meg lehet kicsit nagyobbra kéne mégis venni...
  • Mentol
    #9889
    Kedves János!

    Igazán nagyszerű, hogy megírtad a FAQ-ot, én magam is hasznát vettem! Köszönjük!

    Azonban, hiába van kész egy silivili homepage, ha senkinem látogatja, mert nem tudja, hogy van ilyen. Reklámozni kellene, kicsit jobban kidomborítani a létezését.
    Így csak üres sajnálkozás, amit írogatsz...
    (nem baszogatni akarlak, csakhát te is láthatod, hogy a rászorulók 75%-a nem találja meg...)
  • atis52
    #9888
    Nem lehetne a FAQ felirat mellé egy "Kampányleírások gyk" feliratot is tenni ?
  • j0nNyKa
    #9887
    vegulis azert irtam faqt napokig, hogy aztan 3 hszenkent bemasolhassam ugyanazt :]
  • gallik
    #9886
    Tényleg lehet egy picit nagyobbra tenni! Most a verseny egy picit elnyomja:)Bár, ha vki keresi akkor úgy is megtalálja!
    Az sem igaz, hogy itt ebben a fórumban nem segít senki! Ha a kérdésre nem érkezik válasz, akkor az nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy az azt olvasók nem tudják rá a választ.Én is olvastam, de mivel egy kampányt sem játszottam, nem tudok érdemben hozzászólni.A FAQ-ban a leggyakoribb kérdésekre általában ott a válasz, tessék elolvasni! Sokkal könnyebbb,és gyorsabb mint várni, hogy vki válaszoljon.
  • Mentol
    #9885
    LÁTJÁTOK, ÉN MEGMONDTAM!

    Azt a FAQ szöveget ott fent 120-as betűrméretre, és feltűnően villogósra kell állítani...
  • SaGa Jr
    #9884
    Szerintem bárki szívesen segít, de minek írja le ezredszerre is azt, amire van összefoglaló a bannerban. Szép sárga, nagy betűkkel kiírva a dolog. F.A.Q. Erre vonatkozott a húzzon a faq-ba kijelentés. Ott kap választ a kérdésére. De ha ennyire nem hajlandó valaki, akkor azzal nincs mit tenni. :-)

    Előbb olvasni tessék, majd kérdezni. Ha nincs benne a FAQ-ban a kérdésre a válasz, akkor a lap alján ott a kereső. Oda is be lehet írni a bánatot és kiadja a keresett problémával kapcsolatos hozzászólásokat.
  • b-type
    #9883
    Akkor mutatja az ásás lehetőségét ha megvan a teljes lépésszámod.
    tehát odaállsz ahol a puzzle map megmutatta a helyet, megvárod a következő kört és meglesz az ásás ikonja (a lépés helyére adja be).
    hudereggelvan
  • gareth21
    #9882
    Hi, elakadtam a The Queen kampány utolsó pályáján, nem tudom az istenért se megtalálni azt a Tears of Asha valamit amiért ásni kell, megvan a 3 Obeliskem, és a puzzle mapon is megtaláltam azt a helyet ahol lennie kell, de nem mutatja az ásás gombot, nem értem, valami bug vagy én nem tudom hogy kell, vagy talán már fel is vette a hosom?Help pls
  • Lammer
    #9881
    hat ez kesz ez az ember :DDDDDDDDDDddddddddd
  • zsolt11
    #9880
    ne aggódj majd segítek neked ha kell azon a pályán már túl vagyok,amugy ne várj itt segítséget,nem nagyon segítenek kivéve a gyevi bírót.:-)
    ha akarod akkor privebe írj és ne ide.
    más,jonnyka te pedig egy kissé nyersen fogalmazol,visszafoghatnád a lovakat.

    üdv.zsolt
  • j0nNyKa
    #9879
    mer erzem azt, hogy nem is fogom ? :]
  • z0ty #9878
    csak azért mondod ezt, mert nem láttad a 'Kilences terv az űrből' című csodálatos filmet :D
  • j0nNyKa
    #9877
    nem jo az uj logod zoty, elozo jobban adta
  • z0ty #9876
    Na ide figyelj kis köcsög, én normálisan kértem a segítségeteket. De te kis barom elöadod magad mint ha telenél a kis király. Pedig csak 1 igazi büdős bunkó vagy. Aki csak így arc nélkül névtelenül bár kit el küld a faszba. Ez vagy te EGY IGAZI KÖCSÖG!!!
  • j0nNyKa
    #9875
    nem nagyon vagtad le a dolgot, latom
    :]]]]

    azt sem, hogy faqba mar leirtam a megoldast, nem fogom ide is
    a masik, hogy igy nezzel mar szet, hogy ki volt tragar :]]]
  • vene
    #9874
    Ok elnézést kérsz, de segíteni nem tudnál??
  • j0nNyKa
    #9873
    marmint 18 szobol 16 tragarsag, erre gondolsz? elnezest kerek toled :[
  • vene
    #9872
    Mindegya korod: ha felnőt vagy ha gyerek, szégyen igy viselkedni,
  • j0nNyKa
    #9871
    kihagytad a koromat :[
  • vene
    #9870
    Na ide figyelj kis köcsög, én normálisan kértem a segítségeteket. De te kis barom elöadod magad mint ha telenél a kis király. Pedig csak 1 igazi büdős bunkó vagy. Aki csak így arc nélkül névtelenül bár kit el küld a faszba. Ez vagy te EGY IGAZI KÖCSÖG!!!
  • j0nNyKa
    #9869
    te.
  • vene
    #9868
    már mint én??
  • b-type
    #9867
    Nekem az mindegy.
    Ahogy a #9860-ben írtam, nem ezt tartom a legfontosabbnak, jóval fontosabb a elemi támadások, illetve a gyík sebzése.
    A gyík azért mert nem kell vele betámadni elég odaáálni és egy olyan lénnyel aminek nem ütnek vissza azzal ütni és a gyík melléüt...ez elég táp tud lenni az amugy is gyors fúriával.
    Az elemi 'minijátékot' pedig fullosan megtudja keverni a csatát.
    ez a beáldozós móka pedig hasznos, mivel, ismétlem magam, ha beállnak olyan lények amivel nem tudsz mit kezdeni azok hasznot hoznak.
  • j0nNyKa
    #9866
    huzzal faqba
    ... legyszives
  • vene
    #9865
    Sziasztok!!
    Lehet hogy még zöld fülü vagyok (söt biztos) de nem tudok tovább menni az The Queen, The trap pályán. 1 feladatott nem tudok teljesiteni: Meet Alarons armyt.
    Tudnátok segíteni??
    Előre is köszi
  • j0nNyKa
    #9864
    ritual pit-re gondolsz?
    egyreszt kismillard leny kell hozza, hogy 1-2-vel megnovelje a growtjat 2 egysegnek, amibol csak az egyik hasznalhato
    masreszt valahogy itt az 5-ben nem nagyon jellemzo, hogy beallogatnak a semleges lenyek, foleg azok, amik nem a te varadhoz tartoznak
    ergo kb egyaltalan nem hasznos, csak nagyon, nagyon ritkan :]
    ha mar hozzam nagyobb mennyisegu leny csatlakozik, akkor sztem nincs szuksegem arra a kb. havi +8 darab lenyre..
  • gallik
    #9863
    Még jó, hogy egy csoportban vagyunk :) Szerencsén sokminden múlik.Már az elején is eldőlhet, hogy ki győz.De, hát játék az egész!
  • b-type
    #9862
    olyan lényeket amik nem kellenek, azokat beáldozhatod, de nem átalakítja őket hanem a szaporulatot nőveli.
  • j0nNyKa
    #9861
    aha
    es mi az a nepessegrobbanas vaze ? :D
    nem kotozkodok, tenyleg nem tudom, mirol beszelsz
  • b-type
    #9860
    Ne akarj ítélni feltétlen ezek elsősorban a heroes.hardwired-ről ragadtak rám.
    beáldozással amivel népességrobbanást idézhetsz elő.
    Ez még nem is annyira érdekes, inkább a gyík melléksebzése tetszik, illetve az amlített minijáték hangulat.
  • j0nNyKa
    #9859
    de utalom h az emberek magyarositassal jatszanak, es 1 szot nem ertek abbol amit irnak :D
    kodfejto kell hozza, hogy kitalaljam, mi lehet az a bealdozas
    tenyleg... miaza bealdozas ?
  • j0nNyKa
    #9858
    emlexem h irtad, es ugy is lesz