14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kene84
    #10458
    Hali

    Áttudom érezni,hogy most mit érzel.Nekem is ez volt a problémám teganp a Nekrok utolsó küldetésénél,negyedszerre sikerült úgy nyernem,hogy utána nem fagyott le.Sajnos ez ilyen.Baromira untam már ugyanazt a csatát lenyomni,de végül sikerült.
    Nem tudok mást mondani,mint,hogy remélem szerencséd lesz és nem fagy ki.Kitartás
    Csáo
  • dr Kotász
    #10457
    Patch fönt van?
  • jagie
    #10456
    Sziasztok! A kérdésem a következő: amit itt találtam magyarosítást a " gyakran feltett kérdések " link alatt, hány százalékos magyarosítás?
  • Charadras
    #10455
    Jóreggelt!

    Nincs szerencsém ezzel a q Necro kampánnyal Végre (négyszeri újrakezdés után) sikerült elérnem, hogy az első pályán azok a kretén wizard őrjáratok ne ragadjanak be az útba, gyorsan végig is vittem, erre az uccsó csata után (amikor "segítek" Isabel-nek leverni a lázadó csapatot)az átvezető felirat és a "Mission completed" felirat után kifagy a játék és akárhányszor töltöm be az állást, indítom újra a gépet, vagy játszom le újra ezt a csatát, mindig ez a vége Most már kezdem qra unni!

    Ha esetleg lenne vkinek vmi tippje, mit tehetnék, nagyon megköszönném!
  • fawcet
    #10454
    Másik amit nem értek, mindig előjel nélkül lép ki játék. Szóval kilépés előtt ha például videokártya okozna gondot belassulna vagy valami hasonló szokott történni. Talán a memóriát is le kéne tesztelni memtest-tel.
  • fawcet
    #10453
    Codec-ket direkt nem telepítettem fel hogy előbb a játékok menjenek rendesen.
    Semmi tuningot nem csináltam előbb említett okok miatt.
    Akkor marad az alaplapi hang kikapcsolása, megnézem úgy meddig bírja a játék kilépés nélkül.
  • I love Techno
    #10452
    ha nincs light magic-ed onnantól kezdve nem is érdemes varázsolni a hőssel egy mass akármien necrós hős ellen mert szart sem ér én mindenképp betenném a ligt magic-et nagyon hasznos!
  • Cobra.
    #10451
    Nem tudom, hang nélkül próbáld még. Ha emelve van az fsb, még akkor azt rakd vissza alapra. Esetleg codec akadás? Ha valami idióta codec pack fent van, akkor az is lehetséges okozó.
  • fawcet
    #10450
    77.72 Nvidia driver van felrakva.
    Bios-ban minden úgy megy ahogy leírtad Cobra.
    Csak a hangot nem maceráltam még.
    Swap-ot a rendszer kezeli 5 gb szabad terület van erre célra.
  • fawcet
    #10449
    Két dolgot próbáltam ki:
    - directx9 telepítését a heroes5 dvd-ről
    - fast writes bios-ban kikapcsoltam
    Nem megy a játék kilépés nélkül.
  • Cobra.
    #10448
    Fawcet neked tippek:
    alaplap biosát nézd meg a legújabb-e, fastwrites-ot kapcsold ki
    alaplapi driver mondjuk elég régi, szóval nagy valószínűséggel az 5.10 van fent, de ellenőrízd
    videókártyához legújabb drivert rakd fel
    legyen legalább 1Gb swap file-od, biosban a videóhoz engedélyezett memóriát rakd 128Mb-ra
    audio driverből rakd fel a legújabbat, ami az Asus oldalán van, és próbáld ki azért hang nélkül is
    HW cursor lehet bekapcsolva, az nem hinném ,hogy gond (akkor kellene kikapcsolni, ha nem megy rendesen az egér)
  • b-type
    #10447
    asszem a kis 'tündér' tud tisztítani a varázslataiból..akár szét is lehet pakolni őket ha van helyed.
    Én a sorcery-ből megéltem, ott Magic Insight-ból megkapod az összes 3. szintű varázslatot, beleértve úgye a Phantom Force-t is.
    Ennek ellenére az sem baj ha mágiázól (bár akkor kellene szvsz a Sorcery is a sorrakerülés sűrűsége miatt), mivel sztem elég magas spell power-t lehet összeszedni a történetében.
  • Cobra.
    #10446
    Lvl2-ig megkapod a varázslatokat mastery nélkül is, a Dispel meg ha jól tudom lvl2-es. Defense-nél meg Luck-nál kell a mágiavédelem és akkor jobbak a túlélési esélyeid. Bár most látom hogy a Luck-os mágiavédelem nem fér be, ha kell az ultimate skill. War Machine-t vagy Leadershipet vegyél fel szerintem, esetleg Summoning magic-et.
  • dr Kotász
    #10445
    Sylvan campaign-hez kérnék tanácsot. Az első pályán vagyok még, a hősöm skilljei: avenger, attack, defense, luck, logistics.

    Kérdésem a következő: az utolsó skill slotba light magic menjen vagy teljesen lemondhat a Ranger hős a varázslatról? Ha igen, az imbue ballista miatt a war machines-re gondoltam. Csak attól félek, hogy ha nincs semi mágiám, mihez kezdek, ha jön egy dark magices hős és nyomat a lényeimre egy mass confusion/mass slow/frenzy-t?
  • mzprox
    #10444
    ma ráérek kb 10-ig az A csoportból játszani vkivel..
  • j0nNyKa
    #10443
    helyes
  • I love Techno
    #10442
    Talán ma meg holnap még 1-2 mecs c csoportból lemegy azt szerintem akkor külgyük.
  • j0nNyKa
    #10441
    eddig 1 darab eredmenyt kaptam
  • Holy75
    #10440
    J0nNyKa, a táblán látszani fognak az eredmények??? Mert már olvastam hogy ez is játszot meg az is. Csak kiváncsi lennék rá eddig ki az aki vezet.
  • Holy75
    #10439
    Ha nekem nem tetszene akkor nem nem venném rá a fáradságot, hogy keressek 1 fórumot, és ott elmondhassam, hogy mennyire szar.
    De a te dolgod ha nem tetszik ne játsz vele.
  • I love Techno
    #10438
    hát itt már volt néhány dolog felsorolva mien hibák vannak a játékban és többségben olyanok is mondták akiknek ezen hibák ellenére is nagyon jó a játék , de ilyet hogy gyenge a grafika szerintem még senki nem mondott és ezzel szerintem csak jó nagy hüjeséget mondtál.(de nyilván mindenkinek más az ízlése....)
  • uniu
    #10437
    nem a te eszednek valo ez!
  • Turboraider
    #10436
    Sziastock aki velem egy csoportba van (B) a versenyben lécci privátban msn címet adjon már meg v hamachi szervert! thx
  • emikrisztian
    #10435
    CSÁ! nekem nem tetszik a H5!:-(
    azt hittem jó lesz erre meg.......... gyenge grafika stb MAJD A 6 jó lesz:) ha lesz olyan:P
  • fawcet
    #10434
    Amit ma kifogok még próbálni:
    - kikapcsolom az alaplapi hangkártyát
    - videókártya:
    drivercsere
    fastwrite off
    - dirext9 reinstall a játék dvd-jéről
    - videóbeállításnál mi az a HW kurzor? (korábbi hozzászóló)
  • fawcet
    #10433
    Jó leírom a konfigot:
    GeForce 6600GT 128MB
    Asus A7N8X-E Deluxe (AMD)
    Barton 2800XP+ processzor
    512MB DDR RAM
    SWAP: Rendszer kezeli (stabilabb de még mindig kilép) előtte 384 fixre volt min-max

    NVIDIA driver:
    - gyártói cd drivere
    - minden letiltva: AA és társai
    - függőleges szinkron kikapcsolva
    - Fast Write bioS-ban be van kapcsolva
    - minőségi a beállítás

    Játék:
    - Minimum beállítás.
    - patch + nodvd crack (mind a 3 félét kipróbáltam)

    És köszönöm hogy ennyien segítetek!!!!!
  • Holy75
    #10432
    Álitsd a fizikai 2x esére és a minimumot és a max-ot egyformára.
  • Holy75
    #10431
    Álithatod akár mennyire de általában a fizikai 2x ese szokott lenni
  • gallik
    #10430
    Igen! Valószínű, hogy memória probléma! A 384 mb virtuális memória tényleg kevés.Sztem állítsd jóval magasabbra! Bár nem tudom a gépedben mennyi ram van
  • Cobra.
    #10429
    Természetesen nem kell neki AA, de egy DirectX9-es kártya igen. Vedd le minimumra a grafikát és próbáld úgy is, még ha jobb kártyád is lenne. Aztán ha úgy jó, akkor lépésenként növelheted a képminőséget. Ha van 1Gb ramod, akkor sem árt legalább 2Gb swapfile.
    Nekem menet közben szerencsére még sose szállt el (illetve talán egyszer), ezért nem tudom mi okozhatja ezt a gondot.
  • fawcet
    #10428
    Kérdésem az lenne hogy Heroes 5 igényli AA-t és társait? Mert a cod2 miatt le van tiltva globálisan videókártya driverében.
  • fawcet
    #10427
    Úgyanúgy kilép patch-el és anélkül is.
  • fawcet
    #10426
    Kizárólag ezen múlna akkor tegnap nem csinálta volna az első pálya 2/3-nál. (Rendszer kezeli a virtuális memóriát)
  • Cobra.
    #10425
    A H5-nek egy idő után jóval több memória kell, mint a COD-nak, szóval ott lehet a gond, hogy kifogysz a virtuális memóriából.
  • fawcet
    #10424
    Még fogok kísérletezni vele. Tegnap fix 384mb virtuális memóriát átállítottam rendszer kezelje a partíció-t (másik meghajtó nehogy a játék és win partíciója töredezzen emiatt.) Kicsit tovább ment a játék mint szokott.
    Most hétvégén volt feldobva az xp.
    Akitől kaptam a dvd-t az meg directx reinstalálását javasolja a dvd-ről. Remélem közelebb jutok hozzá a rendes megoldáshoz.
    CPU, procihőmérséklet játék után 58 fok szokott lenni.
  • gallik
    #10423
    Patch rajta van ? Rendszerkövetelményeknek eleget tesz a géped ?
    Töredezettség mentesítés, windows "pucolás" biztos jót tesz !
    Ha gyakran leáll, használd az autosave funkciót.
  • fawcet
    #10422
    Ha valakinek volt ilyen hibaüzije, és utána megoldódott leírhatná, hogy mit változtatott.
  • fawcet
    #10421
    Hali!
    Szeretném heroes 5 vásárlása előtt kipróbálni a gamét. De sajnos kilép egy idő után hogy heroes5.exe-vel gondja van sajnálja...

    Van valakinek tippe, hogy mi okozhat ilyen jellegű hibát? 1 pályát sose tudok végigtolni mikor errorral leáll. Más játékot csak cod2-vel tolom az meg nem csinál ilyesmit.
  • gallik
    #10420
    MSN
  • b-type
    #10419
    nekem 800.000 rémlik.
    A Findan utolsó pályáján a 33-as szint teljesen elérhető, és kis szerencsével a 34-es is.
    Az lenne a lényege, hogy a pályán két artifact piac van, ha valamelyikbe besorsolja a +20% Xp-s cuccost, akkor az első szint bőven kiléphető ölésböl, a következő két szintre pedig van szintlépő fa (szellem..mittomén), szal azt némi aranyért, drágakőért kilépi.
    és így 34es szinten fejezhetné be.
    ..Talán még akkor is kiléphető ha csak a második hónapra sorsolja be.