14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • AtiRadish
    #10498
    És mikorra várható az 1.2-es patch?
    Lehet már volt róla szó csak lusta vagyok visszaolvasni,bocs.
  • dr Kotász
    #10497
    A közelgő 1.2-es patch tervezett tartalma:

    Exit battle option
    Hall of Fame
    Mission results
    Hotseat duel
    Topdown camera
    UI improvements : visited/not visited tag, ctrl key usage for shooters, range, number of turns distance on all icons, recruit hotkey on build screen
    2 new maps
    Various bugfixes
  • kene84
    #10496
    Hali!

    Vmelyik nap játszottam le pont ezt a pályát.Nem tudom hány hét után kiírja,hogy van hátra 3 heted,hogy megszerezz asszem vmi amulettet.Nem emlékszem már.Na most nekem amikor elkaptam Godric lányát akkor mégcsak esélyem se volt visszajutni a váramba.Félúton rámtámadt egy gyengus angyalokból álló sereg és kaptam tőlük egy artifactot amivel repülni lehet.Na azzal mindenen át lehet repülni.2 nap alatt ott lehetsz ahol meg kell támadni Godricot.
  • fawcet
    #10495
    Na letszteltem az új memóriát barátom gépén memtest-tel (ugyanezzel a floppyval) ott jó az új memória. Én is azt hiszem az alaplap a ludas.
    Meg kizárt hogy mindháromnak ugyanaz legyen a hibatípusa az én gépemnél, kivéve alaplap hibázik vagy processzor.
  • Turboraider
    #10494
    B csoportból vki?
  • Kandurex
    #10493
    lehet, hogy tényleg az alaplap a ludas
  • fawcet
    #10492
    512 MB PC-3200 DDR-SDRAM FSB-400MHz Corsair 3 év garancia - ezt a memóriát vettem.
    Tapasztalatok most a memtest-tel teszteltem le mindhárom memóriát külön-külön önmagában. És mindengyiknél a 6os számú tesztnél good:fffeffff bad:ffffffff jellegű hibák jönnek ki. Nem értem ez vadiúj memória. Lehet hogy az alaplappal van a gond? fene érti ezt. És most jön a java új memóriával is kilép a Heroes5.
  • hvuk
    #10491
    Collector edition, báűr ez a lényegen nem változtat. :)
  • hvuk
    #10490
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem a Necromancer 5. pályával kapcsolatban. Elkaptam Godric lányát és elvittem Lorekeep-be. Pont ahogy kérték. Viszont semmi sem történt. A küldi nem állítódott át befejezettre, továbbra is aktív. Pedig már mindent megpróbáltam, de az istennek sem veszi észre. Ez normális vagy bug és kezdhetem újra az egész pályát? 1.1-es patch fent van, collection edition-al nyomom.

    Előre is köszi!
  • gallik
    #10489
    A C csoportból vki ?
  • I love Techno
    #10488
    Végigfoglaltál mindent már és csak az utolsó vára van?mert akkor lehet nem érdemes ujrakezdeni ésszerüen , hanem gyorsan elnyomsz pár hónapot mindent megveszel egyesíted őket felcipeled egy elf hero-val és átpakolod agreal-ba és támadsz , asszem azon a pályán 3 elf vár van az utolsóval szemben így szerintem kivitelezhető ez a megoldás is pláne , ha agreál erősebb az utolsó várban lévő hero-nál.
  • lipovics
    #10487
    Kerdes visszavonva, azt hiszem megtalaltam a valaszt.
  • lipovics
    #10486
    Mit lehet olyankor csinalni, ha netrol valo a heroes es akarmelyik patchet probalom ranyomni, azt irja, nincs telepitve?
  • Kodlovag
    #10485
    nézd meg a FAQ-t! Tippek

    4. Inferno kampány negyedik pálya / The Ship / (fogynak az elfek)

    Pár kör után jön 1 videó, hogy az elfek dezertálnak... Mi lehet a megoldás?

    Lemész alvilágba, megölöd a narancssárga playert, és inferno egységeket használsz

    Persze van sok alternatív megoldás, pl. hogy Agraelt kíséred egy elf hiróval, és minden csata elõtt és után átadod az egységeket Agraelnek, majd vissza az elfnek

    Ezekre mindenki rájöhet magától, lényeg, hogy itt inferno egységeket érdemes használni
  • Vucli
    #10484
    De hülye vagyok most jövök rá hogy ezt direkt csinálják(dezertálnak), érdekes ugy jutottam el az utolsó váráig, hogyészre se vettem:) De ott akkoraserege van hogy igy képtelen vagyok elfoglalni, 30+ sárkánya van, 100+ druid, 70+ paci 200+ ijjász , hogy a fenébe kaparjak igy össze ekkora sereget?
  • Vucli
    #10483
    Szia mindenki! A következő problámám lenne, remélem tudtok segiteni, a démon küldi sorozatba a The ship pályán van egy óriási bugom, minden körbe maguktól fogynak az egységeim, csata vagy bármi nélkül, próbáltam patchelni, ujratelepíteni, az előtte lévő pályáról kezdeni de semmi nem segit, CE edites (reload -es ), jó nagyon a játék de igy egyszerűen képtelenség befejezni a pályát
  • fawcet
    #10482
    Itt egy cd-re írható változat a memtest-nek.
    Onnan bootol és érdemes az 5ös tesztet kiválasztani. Ha legalább 3szor lefut hiba nélkül, akkor 95% esélye van hogy jó a memória.
    http://www.letoltelek.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=0&func=fileinfo&parent=category&filecatid=76
  • fawcet
    #10481
    Wesker pihentesd pár napig a játékot és mikor elég erősnek érzed hozzá magad nyomjad, biztos sikerülni fog.
  • fawcet
    #10480
    Nagyon bízom hogy végre le tudok játszani egy pályát anélkül hogy kilépne, a történethez hozzátartozik hogy volt a rossz memóriának egy ikertesója a gépemben. Csak fogta magát és kipurcan.
  • Agamemnon
    #10479
    Melyik pálya volt az?
    Nekem tetszett az elf hadjárat, most vagyok az utolsó pályáján...
  • wesker24
    #10478
    én meg már nem is játszok vele az elfeknél már annyira felhúztam magam az egyik pályánál hogy már nem tud érdekelni !!!!
  • Cobra.
    #10477
    Mivel a processzorod csak 333-as fsb-n megy, ezért elég a 333-as memória, bár tuningolni így nem fogod tudni. Hogy a 2 modul megy-e dualban, az kérdéses, mindenesetre a lassabb legyen az egyes slotban.
    Hogy a témához is szóljunk kicsit, most fejeztem be a Warlockos küldetést, és persze, hogy szintlépésnél 2 olyan skill közül választhattam, ami semmire sem jó :(
  • fawcet
    #10476
    Memtest-et cd-re szeretném kiírni csak munkahelyemen van újraírható cd. Tulzás lenne 1 dvd-t erre szánni.
    Tegnap nem akart életre kelni a floppymeghajtóm (memtest-tel), úgyhogy 1 speciális cd-n találtam a goldmemory memtest-et és inkább azt futtattam.
  • fawcet
    #10475
    Kingmaxot szándékozok venni 1db 512MB-ot, az bőven elég bármilyen játékhoz. Winchesteren a játék partíciója kb. 10gb szabad hely, és swap partíció 5gb szabad hely van.
    Most teszteli jelen pillanatban is a másik 256mb ramot a goldmemory memória tesztelő.
    Kérdésem az lenne hogy a másik 333Hz-es OCZ memória érdemes e összerakni 512MB 400Hz-es Kingmax memóriával?

    Köszi a tanácsokat, rengeteget tanultam előle!!!
  • gallik
    #10474
    Még egy megjegyzés: Nézd meg, hogy azon a partición ahol fel van telepítve a H5, és a rendszerpartición, van-e elég hely.Mert, ha nincs, akkor ez is okozhatja a problémát.
  • Cobra.
    #10473
    NForce2-es lapnál nem sokat számít a dual memória, max 10%-ot, inkább még annyit sem. Bár ebbe a gépbe nem érdemes 1Gb-nál többet rakni, így jobban jársz 2db 512-esssel (ami egyforma és márkás).
    Ezt a GoldMemory-t nem ismerem, azért futtasd le a Memtest-et is (www.memtest.org)
  • gallik
    #10472
    Sztem ha csak egy van magában, biztosabbb! De ha elromlik, akkor 1 gb ugrott!
    Próbálj ne noname ramot venni talán azzal kevesebb gond lesz
  • fawcet
    #10471
    Tegnap:
    - kikapcsoltam az alaplapi hangot egyből konyec
    - GoldMemory-t elkezdtem futtatni: az egyik memória biztos hibás mert két hexadecimális érték nem volt egyforma 0 és 1 volt a különbség.

    Memóriáim: duálban futottak

    Kérdésem a következő lenne:
    melyik a jobb? 1 GB DDR-Ram vagy 2x 512MB DDR-Ram Duálban?
  • I love Techno
    #10470
    na ne bazd 4 db angyal várad van (nyilván ha elfoglaltad....) , neki meg egy csupán , egyik legkönnyebb pálya szerintem , csak jó gyorsan végig kell rohanni a pályán minden várat elfoglalni utána összeszedni a statokat meg tp-okat meg közben felépíteni az angyal várakat és ugye ilyenkor már a gép nem is lép azt pár perc alatt heteket hónapokat lehet elnyomni.(gyorsan megvan....)
  • Agamemnon
    #10469
    de igen, lehet akár egy lvl 3-as hős is, aki szépen sorban leszedegeti a sárkányaidat, mert minden egyes lövése levesz egy egységet...
  • windly
    #10468
    sziasztok

    én a Mage 4. pályályán akadtam el ahol Isabel-t kéne megruházni, de akkora serege van amit lehetetlen leverni, és hiába probalok gyujteni neki gyorsabban nő...
  • I love Techno
    #10467
    ez nem vmi olyan képesség ha meglövi a hősöd az ellent akkor akármien erőset vagy gyengét sebezne rajta , egyet az egységek közül mindenképp legyap?
  • I love Techno
    #10466
    a ranger hösök speciális képességei aszem többségben a kiválasztott esküdt ellenségre hatnak
  • dr Kotász
    #10465
    A Ranger hős egyik speciális képessége a deadeye shot. Én semmi különbséget nem veszek észre a többi hős sima lövéséhez képest. Valaki elmagyarázná?
  • Kodlovag
    #10464
    Hát annak valahogy úgy kellene működnie, hogy amikor kiszabadítod Godricot, akkortól megjelenik a sárga játékos, az szerintem Findan. Akkor találkozol vele, amikor először átgyalogolsz a necrok földjére vezető szoroson. Van ott egy kilátó, amihez odamentem, és akkor láttam meg Findant.
  • izem
    #10463
    sziasztok
    a varázslos küldisor 3. részénél elakadtam.
    Hol van Findan? vele kellene találkoznom de nincs sehol
    már kipucoltam az egész térképet
  • jagie
    #10462
    Kösz!
  • IceTom
    #10461
    ELvileg 100%-os,de én is találtam hibákat..
  • 3P
    #10460
    Hali!

    A Heroes megjelenése után kísértetiesen ilyen problémám volt. Drivert cseréltem, (kodek pack soha nem is volt nekem sem fent), sőt kínomban már a win-t is újra raktam, de semmi. Majd jöt egy eretnek hitt gonolat, de mégis megoldást jelentett a problémámra. Vissza vettem a memória órajelét (névleges alá), s láss csodát működött. 2 db memória modul van a gépben, s csak(!) a Heroes V alatt nem tudnak névleges órajel együtt meni, de önállóan igen.
    Szóval próbáld meg visszavenni a memória órajelét, s szerintem jó eséllyel menni fog. Nekem legalább is bejött.
    Sok szerencsét!
  • uniu
    #10459
    Nalam is csinal ilyet, ha kisse megrottyan a videokartya, azaz tulforrosodik. Ennek lehet oka a rossz szellozes, es/vagy tulhajtas, a proci tulhajtasa is...