14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • I love Techno
    #10418
    c csoportból vki vmikor?
  • I love Techno
    #10417
    gondolom nem rohantak le az emberek
  • Agamemnon
    #10416
    nem is 200.000, ha jól emlékszem a 30. szint után vagy 1 misi xp kellene...
  • SLICK
    #10415
    kis szerencse :P olyan könnyedén gyilkoltál h namég -.-
  • dr Kotász
    #10414
    Cerberus a kulcsszó. Impek, horned demonök lényegtelenek.
  • j0nNyKa
    #10413
    kuldeni kell nekem az eredmenyeket
    tenyleg, aki mar jatszott le meccset, az kuldje el az eredmenyt nekem
    [email protected]
  • cziky
    #10412
    Okés, ha a megadott címre elküldöd akkor köszi
  • gallik
    #10411
    Hali!
    Végre sikerült Slick barátommal lejátszani a meccset, és nagy küzdelemben kis szerencsével nyerni is!
    Egyébként hol lehet megnézni a verseny állását, eredményeit ?
    Köszi!
  • Kodlovag
    #10410
    Leghamarabb holnap. De lehet, hogy a pálya elejéről már nincs mentésem, mert mindet felülírtam. Elég gyakran mentek...
  • DJ Bee18
    #10409
    visszaolvastam, megvan, bocs
  • DJ Bee18
    #10408
    FAQ:
    A wait a 'W' billentyûvel mûködik, illetve 1.1 patch-tõl fölfele gombot is kapott

    Létezik már ez a patch? mert a hivatalos oldalon nem találtam
  • cziky
    #10407
    Kodlovag, ez mind nagyon szép de nem oldja meg a problémám, el tudnál-e küldeni egy mentést a 3. pálya elejéről, mivel nekem még mindig nem működik. cím:
    [email protected]

    Köszi
  • Kodlovag
    #10406
    Most én is éppen a wizard 3-ik pályát játszom. Már ott járok, hogy meg kell ölni Markalt. De hogy ez egy mekkora szivatás. Utálom az olyan pályákat, ahol már rég kinyírtam az ellent, csak az utolsó brutál hős a még durvább seregével áll az utolsó várban, és a játékidő fele arra megy el, hogy elég pénzt gyűjtsek megfelelő hadsereg felállításához. Unalmas. Itt meg ráadásul nem is egy sereget kell állítani. Úgyhogy hajnali egykor, mikor megpróbáltam nekimenni Markalnak, és rájöttem, hogy miféle csata lesz itt, szépen el is napoltam a problémát.
  • Kodlovag
    #10405
    Inferno 1 Azon a pályán nincs vár. Futni kell az üldöző hős elől, és kijutni a területről. Mindenképpen legyen logisticod. Menet közben gyűjts sereget. Úgy emlékszem, a pályán lévő inferno egységek beállnak hozzád, de ezt a játék is közli.
  • Vanek
    #10404
    hi! inferno első pályán elakadtam:S... nemtom hol a vár,mindenhol ellenfélbe ütközöm,a csapatom meg elég gyenge,nemtom legyőzni őket...
  • cziky
    #10403
    Hali, na újra kezdtem a wizard 3. szintet ki is szabadítottam Godricot, majd jött az ellenfél és levert. Semmi hibaüzenet nem jelent meg, ez normális? Most ott rohangálok a varázslóval, és sehol Godric. Ha valakinek van megoldása vagy egy olyan mentése, amivel a 4. szint elején van az dobjon már meg vele, legyen olyan kedves
  • fawcet
    #10402
    Magyar heroes V mennyire jól fordított játék?
  • cziky
    #10401
    Saga Jr. az normális ha kiszabadítom Godricot akkor nem ír ki semmilyen küldetés teljesítést?
  • Dant0r
    #10400
    Mégis mit kezdenél 1500 xp-vel egy olyan pályán, ahol már 200000 kell egy szintlépéshez?

    Jóhogy scriptelt láda, custom gameben nincs ilyen...
  • kene84
    #10399
    Én a 3-al játszottam rengeteget és ott tuti,hogy nem volt ilyen értékű,de szerintem a 4-ben sem,bár azzal jóval kevesebbet nyomtam.
  • Agamemnon
    #10398
    Ezt már kérdezni akartam, de most legalább nem felejtettem el fotót is készíteni:



    A korábbi Heroes-okban is volt ilyen értékű kincsesláda? Mert az 5-ben kb most találkozom ilyennel harmadszor...
  • kene84
    #10397
    Végre le tudtam verni Godric-ot a Nekrok 5-dik küldetésében erre mikor kiírja a veszteségeket akkor dob ki az asztalra.Hát kész vagyok,pedig baromi hosszú harc volt és megizzasztott rendesen.Teljesen kész vagyok tőle.Egy ideig nem is próbálom meg újra az tuti
  • I love Techno
    #10396
    szolj majd ha ráérsz gamelni
  • I love Techno
    #10395
    pár kincsesláda meg egy kinyírható elementál tanya , asszem csak enyi kb.
  • dr Kotász
    #10394
    Ne kezdd, én tegnap fejeztem be azt a pályát, ugyanez volt a probléma. Simán megcsinálható.
  • kutjus
    #10393
    OK. Köszi, meg kell nézni akkor, hogy át lehet-e írni valahol...bár ezért nem fogom asszem újrakezdeni.
  • Vanek
    #10392
    pls segítsetek,kéne nekem egy 100% save,vagy vmi,amivel tok játszani az össszes hadjárattal. nemtaláltam faqban.
  • Cobra.
    #10391
    Igen, hibásan van megadva a Keymaster és a kapu, de a játékmenetet nem befolyásolja, mert nincs mögötte semmi, ami kellene a pálya befejezéséhez. (azt nem tudom mi van mögötte, mert én se jutottam be).
  • 3P
    #10390
    Azért elérhető az hazai helyről is...
    A hivatalos magyar forglmazó.
  • SaGa Jr
    #10389
    Elindulsz a mágussal. Lemész a föld alá és kiszabadítod Godricot. Vele elmész a fenn lévő kapuhoz és elhozod onnan az őrséget. Lemész Godrickal az első városhoz (haven) és elfoglalod. Aztán szép sorban elfoglalod az összes Haven várost amit találsz.
    Ha mind a tied már, akkor elindulsz lefelé az úton és bejön egy videó ahol újabb hőssel találkozol.
    Eztán elfoglalod a DK-i sarok közelében lévő nekró várost és megerősített seregekkel elindulsz az utolsó nekró város felé.
  • kutjus
    #10388
    Emberek!Az normális, hogy a Dungeon kampány 2. pályáján van egy Keymaster tent, ami pirosnak látszik, de tan van ráírva? Ezek után pedig csak egy piros guard van, ami persze nem enged át, minden más az enyém a pályán már.
    Ez bug vagy én vagyok nagyoon vak és van valahol ezeknek párja?
  • fawcet
    #10387
    Mennyiért vetted?
  • CsőKujts
    #10386
    Na jól van googléba végre találtam egyet ahol nem kell várakozni. De az is valami külföldi. Érdekes, hogy egy magyar verziójú patchet csak külföldi oldalakról lehet leszedni....
  • CsőKujts
    #10385
    Na sikerült felcseszni az agyamat ismét. De nem fárasztok ezzel senkit. :) Lényeg, hogy valaki nem tudna mondani egy normális linket ahonnan le lehet szedni a kifejezetten magyar példányhoz készült patchet? Mert ma elmentem megvenni a gamet de álmomban nem gondoltam volna, hogy ezzel azonkívül, hogy pénzt költök még jól be is szopatom magam és órákat várakozok játék helyett különböző amerikai oldalakon, hogy a kifejezetten magyar kiadáshoz készült patchet levadásszam. :(((
  • cziky
    #10384
    Hali, valaki tudna abban segíteni , hogy az Wizard kampány 3. pályáját hogyan kell megcsinálni? Minden elfoglaltam, de a célok közül semmi nem lett kipipálva, valamint Godricon kívül semmilyen más hőst sem találtam. Lehet, hogy csak nálam működik rosszul a pálya. Ha esetleg valaki tudja orvosolni ezt a problémát annak nagyon örülnék, vagy esetleg egy olyan játékmentést tudna felrakni, amelynél a 4. szint eleje van.
    Köszi előre is
  • agy666
    #10383
    En mar az 5. kampanynal tartok, de a kozepso szuper skillt meg soha nem sikerult kifejlesztenem. Pedig 3-szor ki is akartam fejleszteni. A kedvencem a Necro kampany volt, ahol a 4. map-on level cap volt, az utolso map meg idore ment. Es annyi ido alatt en nem birtam olyan magas szintre huzni a karit, hogy meglegyen a superskill.
  • Nandq
    #10382
    FAQ!

    de lásd kivel van dolgod!



    kattints a középső "szuper" skillre.
  • fawcet
    #10381
    Engem egy jó leírás érdekelne hogy érdemes fejlesztgetni a skilleket.
    És köszi Bull a tippet.
  • gallik
    #10380
    ok
    játszhatunk
  • SLICK
    #10379
    holnap reggel 10 től du 3ig ráérek... remélem nem alszok el :D
    C csoportból ha vki ráér akkor az írjon htx -.-