2267
  • bodesz
    #2107
    tudom ezt akarod írni:
    Forditva minek mukodjon?!?!?! Epp az a lenyeg, hogy a TRD2 reder engine az ujabb, frissebb (talan gyorsabb, szebb), es azt hasznalom a Colin4-ben:)
    Minek hasznaljak egy "regit" az uj helyet!?!? :))
    erre a válaszom:
    hát nemtom csak érdekességből :D
  • bodesz
    #2106
    fordítva is működik?
  • Deajka
    #2105
    Halihó!

    Tudna valaki segíteni?
    Nekem is fordítva a fék és a gáz!
    Légyszi,légyszi...
  • Alexease
    #2104
    Erdekesseg:))
    A teljes (dobozos) TRD2-bol a render DLL-eket bemasolva a Colin4-be tokeletesen fut a jatek:)))))
    Termeszetesen NEM azonosak a DLL-ek, raadasul tobb mint fel evvel frissebbek, nagyobbak:))))))
    Bar sok ertelme nincs, mert hirtelen nem lattam hogy sokkal gyorsabb vagy szebb lenne:))))))
  • bodesz
    #2103
    kihalt a topic?
    na mind1.UP!
  • KViktor15
    #2102
    Hello!
    Próbált már valaki kormánnyal játszani? Mert én egyszreűen nemtudom beállítani, az autó nem kanyarodik és a gáz a fék, a fék pedig a gáz. Volt már vkinek hasonló problémája
    Logitech MOMO Racing Force a király!!

  • Deajka
    #2101
    Köszi,közben meglett.
  • Deajka
    #2100
    Hello$
    Kollegák mondja már meg valaki légyszives, hogy jó-e cd1 binje!
    768 992
    És ha jó eltudná küldeni a cue-jét?
    Köszi.
  • samsung
    #2099
    az ace mega kodek pakk a hunyó
  • braincruiser
    #2098
    üdv skacok,

    telepítettem a játékot, indítom és nagy fekete képernyő....láttam már hasonló hozzászólást, de nem találtam hozzá a választ.

    K-Lite pakkot leszedtem mert gondoltam kodekhiba.. de azzal sem megy..
    segítsééég!:)
    köszönöm,
    bc
  • PeeTeR
    #2097
    valaki mondjon mar nekem egy programot amivel tudok tetu skin -t csinalni a kocsihoz. blackholemotorsports -on vagy mi a rakon csak egy rakas tetu skin van de program egy g sincs
  • Lacika 79
    #2096
    Ezzel egy picit vitatkoznék azért. :-)
  • Lacika 79
    #2095
    Csak ghost car van, legalábbis én mással még nem találkoztam. :-)
  • Dante2
    #2094
    206-os a király!
  • M@TriX
    #2093
    alapban a játékban nincs igaz?
  • Lacika 79
    #2092
    :-)
    Szerintem a 4-hez még nem csináltak ilyet. De nézz szét a http://www.bhmotorsports.com/CMR4/downloads címen, hátha találasz valamit.
  • Lacika 79
    #2091
    Ace mega codecs pack. Olvass vissza. Nem a radeon a hibás.
  • M@TriX
    #2090
    LAnba akarjuk itt nyomni a munkahelyen ööö akarommondani otthon. :)
    Olyan mod nincs, hogy lássuk egymást úgy hogy egymásnak is tudjunk menni?
  • Jack_x
    #2089
    Nekem senki nemtud segiteni? #2082
  • RelakSfromhome
    #2088
    #340, #338 :D
  • RelakSfromhome
    #2087
    volt fenn képem, amire ezek voltak a reakciók:

    aknára hajtottál?

    szétszedted, mint hülyegyerek a mesekönyvet
  • fifi
    #2086
    Mi a fütykösért csinálja ez a tetű azt, hogy ha iso-ból telepítem akkor a 2.cd-t elkezdi és beszól, hogy "hibás kötet van a meghajtóban" ??? Maga a bin tuti jó mert más gépen működik. Valaki segítsen már ki, mert megőrülök :) !!!
  • Cobra.
    #2085
    Nekem szándékosan se sikerült így összetörni az autót
  • bodesz
    #2084
    nekem volt 3szors kerek kidurranas is de csak a kerekek mentek tropára szinte meg egy kicsit a kaszni
  • M@TriX
    #2083
    Kétszeres hátsó deffektel elég esélytelennek érzem magam ;)



    Még most tanulom a Rallyt:



  • Jack_x
    #2082
    Sziasztok.

    Kéne egy kis segitség.Radeon 9600-os vga-m van,és nem megy a colin 4.Mikor elinditom a jatekot,kidob a desktop-ra.Felragtam a pach-et,az sem segitett semmit.Ja es ugyan ez,persze ment tesom gépén (geforce ti 4200).
    Pls help me,if you can!
  • tytan
    #2081
    Nem hiszem hogy hiányozna file mivel racken átvittem a 4cd-t 2 haveromhoz,és min2-nél működik! Szóval más lehet a baj!
  • Cobra.
    #2080
    Lehet, hogy hiányzik valamelyik file a játékodból. Rip vagy image ?
  • tytan
    #2079
    Hello mindenki! Segítségre lenne szükségem! A colin bajnokságát a 4wd-s kocsikkal nem tudom megcsinálni,mert lefagy a játék! Az első szervízpark utáni betöltéskor fagy le! De a 2wd-s autókkal végig lehet csinálni a bajnokságot! Aki tud segítsen! Kössz
  • via_mala
    #2078
    hmmm??
  • JiM001
    #2077
    Megjelent az első pecs végre, persze miután felraktam kéri a CD-t. Nem tud valaki hozzá valami nocd crack-et?
  • HellBurner
    #2076
    Olyan 10.000 környékén melyik a legjobb kormány? Logitech Wingman 12.999, ? Ez elehetséges hogy egy forc feedback-es 14.000? (az ilyen olcsó cuccok hamar elromlanak?) Tök hülye vagyok kormány ügyben please help?
  • NaNoKuTyA
    #2075
    hasonló problémával küzd egy haverom is! valaki tud erre orvosságot??
  • serious
    #2074
    Logitech Formula GP-m van, legfrisebb driverrel, a Windows felismeri, mivel a tocával is evvel játszok. Ja és a LFS-se ismeri fel!
  • Vlala #2073
    Ennek két oka lehet:
    1. A Windows sem ismeri fel a kormányodat (bár ennyire kezdőnek senkit nem illik nézni)
    2. A játék nem ismeri fel. Ebben az esetben a) Milyen kormányod van? b) A legfrissebb kormánydrivert használod? c) A játék readme-jében benne van a kormány támogatottsága? A LFS-sel szívtam, még egy régi demója pont az én kormányomat nem támogatta...)
    c) esetben a patchelést javaslom. Valaki: jelent már meg patch ehhez a játékhoz?
  • serious
    #2072
    Hellosztok! Tudna vki segiteni? Beakarom állítani a kormányt és a gázpedált,de például annál hogy turn left elforditom balra a kormányt és nem ir ki semmit!ugyanigy van a pedállal is.
  • PeeTeR
    #2071
    valaki
  • PeeTeR
    #2070
    meg tudja mondani nekem valaki hogy milyen progi szukseges skin keszuiteshez ? (kocsi meg osd erdekelne)

    amugy akit erdekel es van kedve neten jatszani az megtalal alltalaban 20:00 - 20:30 korul, hostolok 'hungatian rally team' nev alatt server -t. amd nick -en vagyok
  • via_mala
    #2069
    Nagyon szépek haz is viszek egy csokorra valót! Köszi!

    És egy kis szösszenet: tegnap este mentem hazafelé és az úton egy gyönyörű piros, kisuvickolt Citroën Xsara ment át előttem. Mondom is magamban: milyen jól meg van csinálva a mapping, aztán gyorsan kapcsoltam, hogy ez most nem a CMR4.
    Pedig még csak 2-3 napja játszok vele ...
  • IMYke2.0.0.0
    #2068
    -------------------------------------------
    Colin McRae Rally 04 Patch 1.1 ReadMe
    -------------------------------------------

    Bugs Fixed:

    1) Improved the ghost car tracking system, to improve the visibility over LAN/Internet.

    2) Controller calibration is now smoother and less hard to control.

    3) The gear box testing sections are now better balanced.

    4) The game now report the ready state correctly in LAN/Internet multiplayer modes.

    5) Added code to display name, damage, tracks, etc when using GameSpy Arcade.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------