2267
  • Imremagdi
    #2067
    az 1.1 patch mit javit a jétékon ?
  • Tumor
    #2066
    OFF
    Nemsemmi a logód !! ;););)
    ON
  • DJ Skyline
    #2065
    akit érdekelnek ezek az itt megtalálja!
  • DJ Skyline
    #2064
    vagy ilyen?:P
  • DJ Skyline
    #2063
    ilyenje kinek van?:PPPP
    igaz nem egy nagy cucc...



  • radeer
    #2062
    Na mi van? Már nem Colin-ozik senki itt?
    Gyertek már Qneten > #cGc.hu -ra egy jó kis versenyre !
    Vasárnap .::. jelentkezés : 10h-tól 14h-ig


  • mtompi
    #2061
    Tuti w98 hiba. Az öcsémnek is folyton ezt írta ki újabb, nagyobb játékoknál. HA nincs patch, más oprendszert ajánlok.
    Köszcső
  • Fboy
    #2060
    Ez sztem win98 hiba, néha előfordul, asszem van hozzá vmi patch, de nem tom a címét, de minden iesfajta telepítés így áll le annál a hibánál.
  • radeer
    #2059
    Áve all!
    Annak idején csináltam klafa NFS bajnokságot, most akinek van kedve egy kis fun-ra valamiféle sorsolással és ráér vasárnap az jöjjön ide :
    A résztvevők összesorsolását majd webkamerán lehet skubizni

    irc.quakenet.org
    #cGc.hu



  • Met
    #2058
    caps lock off
    ban 1 week
  • IMYke2.0.0.0
    #2057
    Legközelebb kisebb képeket, ha lehet! És nem kell KIABÁLNI!

    Megoldás: hibás a telepítő CD-d!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • DJ RX7
    #2056
    PLEASE HELP KÖNNY ANNYIRA KEDVELEM A COLINOKAT
  • DJ RX7
    #2055
    AZ LENNE A BALY HOGY NEM TUDOMFELTELEPÍTENI A COLIN4 ELINDITOM A TELEPÍTŐT ÉS EGY KÉP PERCET VÁROK ÉS NEM LESSZ SEMMI HA MEG BELÉPEK EGY MÁSIK PROGRAMBA AKKOR AZET ÍRJA KI (2 KÉP) !!!!!!!!PLEASE hELP!!!!!!!!

  • Breki33
    #2054
    elküldtem újra
  • Breki33
    #2053
    aceval sok játék nem indul
  • Roll
    #2052
    Ez a játék csak erre jó. :D

  • Roll
    #2051
    Rendezzünk zúzóversenyt:

  • seAke
    #2050
    Na a K.Lite-al elindult csuhééé!
  • K@LoZ
    #2049
    Kösz a tippet, de nem használok semmi pakkot...De már nem is érdekel...az akaszt ki hogy összerakok 3 gépet per hét, full ugyanugy, egyiken megy a másikon nem...elég régi a xp-m, televagyok minden szarral, de emiatt nem fogok reinstallni....beleuntam...mondom valószínű nem akkora a gáz, de miaz hogy kodekek miatt keljen szponi....a többi game miért nem ijen??
    érted
  • Lacika 79
    #2048
    na az tutira nem ért ide. :-(
    Kimenőben megvan még? Ha igen, küldd már el újra lécci.
  • Breki33
    #2047
    05.28.
  • Lacika 79
    #2046
    ööö
    mikor írtál? Mert amit utoljára írtam még múlt héten, arra nem jött meg a válasz.
  • Breki33
    #2045
    ja megkaptad emilkét?
  • Breki33
    #2044
    gondolom fent van a nyerő hármas
    a k-lite pont ezt tartalmazza + pár finomságot
  • Lacika 79
    #2043
    Nekem egyik sincs fent, mégis megy minden film, és minden game. :-)
    Utálom a kodek pakkokat. Valszeg ők is utálnak engem.minket, és azért nem hajlandók normálisan működni. :-D
  • Breki33
    #2042
    ebben speciel nem a kódmesterek a hibásak

    gondolom ace meg ilyesmi szarokat használtál eddig
    szedd le aggressive removerrel
    és rakd fel a k-lite-t

    de ezt párszor már elmondtam
  • K@LoZ
    #2041
    Sziasztok!
    Előrebocsájtom, nem vagyok egy programozó matematikus, de azért láttam már számgépet.....Gondoltam megnézem ezt a gammát, mivel kedvencem az autós gamma.
    Csekély 4 cd feltelepít, mx440 en nem megy....Beszereztem egy 5600 ost, gondoltam az már csak elég....Talán elég is lenne, ha nem lenne ez a kodek baszás, ami már a cmr3 nál is lehetetlenné tette a játékomat. Gondoltam most kitartóbb leszek, codec le fel, driver ide oda, minden le, minden fel, gyenge 4 órai próbálkozás itán most vagyok ott hogy ki tudnám baszni a cuccot az ablakon...A megoldás tuti nem bonyesz, de nem egyértelmü...egyszer elindul de tört képpel, utána elindul de csak az intróig, aztán addig sem...soha nem produkál egyforma hibát ugyanarra a változtatásra...Bocsesz hogy ezzel zaklatlak benneteket, be is felyezem....lehet hogy a game jó, de tisztelettel a codemasters leszophat....
    csá
  • seAke
    #2040
    #2036 Valaki?
  • Chaos Mad
    #2039
    be kell másolni aszem a cars könyvtárba
  • gercse
    #2038
    Boccs hogy ide írom,de azért nincs annyira töle messze
    A colin 2-ben melyik progival tudok autókat berakni,vagy ha manuálisan is,honnan tudom letölteni?
  • Chaos Mad
    #2037
    ha vki kiváncsi a Colin 4-es videomra akkor itt megtalálja az idei Duna Alba rally videonkkal eggyütt: link
  • seAke
    #2036
    Hi all!

    A minap feltettem és nem fut!Újraraktam a DX9-et az Ati drivert,újrakrekkeltem és nem akar menni!
    Elindítom és fekete képernyő!
    Mit tegyek?
  • Lacika 79
    #2035
    www.gamecopyworld.com
  • gercse
    #2034
    Megoldódott a probléma,rosszul írtam be az összes autókódot,aztán másodszorra bejött,nagyon kiráály a lancer,és Ranga lászlót is szép ott látni.
  • gercse
    #2033
    senki nem tud segíteni?
  • gercse
    #2032
    Inkább azt mondjátok,hogy a mod felrakása után tudtatok citroennel,mitsubishivel...menni?(nekem ezek vennak:2peugeot,skoda,focus,hyundai,subaru)
  • gercse
    #2031
    Boccs hogy ide írom de nem tudjátok honnan tudnám a cmr2höz a wrc 2002 modhoz a nocd cracket letölteni?
  • Shan
    #2030
    Nem. Engem az egész game zavar, de kurvára...remélem nem élnek meg az eladásokból a programozók...
  • Roll
    #2029
    Titeket az nem zavar, hogy holmi biz-basz táblán fennakadtok a 100mph-es sebességnél a kocsival?
    Én hülyét kapok tőle, reméltem, hogy ezt elfelejtik a szerkesztők a 3-ból, de nem így lett.
  • Pupcika
    #2028
    a helyzet az hogy egy darabig nékem is jó volt a játék.
    azt jelenti hogy egyik este még jó a másik nap már nincs motor hang (azóta se)
    és nincs audigy-m csak egy integrált.
    ma fel akartam rakni a motogp2-t és ugyan ez az eset. mindenki másnak van hangja de az én gépemnek nincs.
    ez most mi lehet? vki help (colin lehet a gond vagy motogp vagy vírusom van (pedig folyamatos frissítések és eredeti nortonom van) vagy búgos és kell vmi peccs?!