2267
  • báttyó02
    #2147
    Hát akkor ez
  • Breki33
    #2146
    java-s colin4 játék telefonra

  • Cobra.
    #2145
    Gondolom DX8-as kártya kel hozzá, a tiéd meg csak DX7-es
  • báttyó02
    #2144
    kössz
  • Lacika 79
    #2143
    Hogy micsiná'tá'?? :)
  • Lacika 79
    #2142
    Szerintem az a kártya nem igazán támogatja a "normális" felbontást, illetve effekteket, és valszeg azért nem megy. De hátha bejön valami okosabb meberke, és tud segíteni, de nem hiszem, hogy orvosolható a probléma.
  • báttyó02
    #2141
  • báttyó02
    #2140
  • báttyó02
    #2139
    Segitség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • báttyó02
    #2138
    Pontosabban gef. mx 440 64 mb.
    No és ezzel meg lehet e csinálni valahogy,hogy koszolódjon? Mondom a colin 3-ba is ugyanez a problematikám. Továbbra is
  • sumi
    #2137
    Hali.Nekem gef mx 440 128ddr,8x agpés a karim ,s mégse tudja......a koszolódást.Azt mondták 1x,vegyek jobbat...
  • Breki33
    #2136
    tudom én terjesztem P
    amúgy most raktam fel telcsire a colin4-et
  • báttyó02
    #2135
    Vagy a 1.01-es patch nem segit, hogy koszolódjon a kocsi?
  • Lacika 79
    #2134
    azt mondják jó, de én még nem próbáltam.
  • báttyó02
    #2133
    gef. mx 440
  • Lacika 79
    #2132
    rakj új vindózt, ne rakj fel semmi szutykot, csak a Colin4-et, és akkor menni fog.
  • Breki33
    #2131
    énmeg a k-lite használom
  • CLINT EASTWOOD9
    #2130
    most se megy
    segítsetek már
  • Lacika 79
    #2129
    milyen az a gyengébb videókártya?
  • Lacika 79
    #2128
    Én felrakom külön-külön, amire szükségem van, nem kell codec pack.
  • báttyó02
    #2127
    Hahó!!!!! Válaszoljon valaki aki tudja
  • Breki33
    #2126
    meg azis amikor egy ace-s megszólal, hogy de nálam eddig minden rendben ment

    azabaj, hogy ezek terjesztik P
  • Lacika 79
    #2125
    szedd le a hülye codeceket a gépedről, és utána elvileg menni fog. Komolyan nem értem, hogy van ez. Nekem soha nem volt ilyen gondom, hogy valami nem akar elindulni, mert ez vagy az fel van rakva a gépre. Nem vagyok én saját magam ellensége, hogy minden sallangot felrakjak a gépre. Inkább 1-2 órával továb görcsölök vele, de akkor "tökéletesen" működik, és nem dobál ki semmi az asztalra. De úgy látom, kevesen vagyunk, akik így gondolkoznak, mint én. Remélem, nem sértettem meg senkit, de picit már uncsi ez a dolog.
  • Breki33
    #2124
    szedd le magyarul
  • báttyó02
    #2123
    Sziasztok!
    kérem segitsen valaki!
    Azt meg lehet valahogyan oldani,hogy gyengébb videókártyán is koszolódjon a kocsi? A Colin 3 vagy 4 nél.
  • CLINT EASTWOOD9
    #2122
    mi ez az ace mega codecs pack uninstall meg magyaráznád az tudom hogy mi az uninstall de a többit nem????????
    segítenél????????
  • Lacika 79
    #2121
    ace mega codecs pack uninstall. Már vagy 500 hozzászólásban le van írva.
  • CLINT EASTWOOD9
    #2120
    segítenétek?#2119
  • CLINT EASTWOOD9
    #2119
    Kilép a játékból mikor elinditom mi a teendő?
    Pedig be van crack-elve jól telepítettem.
  • keji
    #2118
    sziasztok! tudna valaki segíteni abban, hogy elkűldi nekem a cmr 4 ff emulatort. netről rossz volt a link. koszi
  • Gabyee
    #2117
    Köszi,majd kiprószálom
  • Cobra.
    #2116
    ACE-t visszaraktad? Ha igen, akkor valószínűleg az lehet a gond. Esetleg próbáld ki azt a drivert, amelyik a CMR CD-jén van. Én másik játék miatt vettem Audigy LS-t, de úgy tűnik, hogy lassabb, mint amikor az alaplapi RTL chippel ment a hang
  • Gabyee
    #2115
    És bocs hogy ilyen hosszúra sikerült
  • Gabyee
    #2114
    Sziasztok!
    Előre leszögezném hogy tele a faxom ezzel a qrva gaméval
    A pobléma a köv:Volt egy Live 5.1 hangkártyám,szarul ment a game a hang miatt,recsegett,zúgott,szaggatott minden szart csinált.Olvastam hozzászólásokban hogy hangügyileg elég gyenge a stuff.A végén nem szenvedttem tovább,úgyis akartam már venni egy Audigy 2.
    No meg is vettem,felismerte a gép,tökéletesen szól minden,még a colin is szebben muzsikál.
    De ez így túl egyszerű volna,ezért most az elején a kódmesterek logo alatt nincs hang és a játékban nem pofázik a navigátor csóka.(baxák szájba a szüleiket ezek a "kódmester" köcsög faszok)
    E szerény kis kitérő után megtudná nekem mondani valaki hogy ezzel a kurva játékkal lehet normálisan(minden működik)játszani az életben,vagy töröljem le a picsába és égessem el a lemezt,a maradékot meg ássam el?Visszaolvasgatva azt vettem észre hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával(mármint hogy tele van a cipőm ezzel a szarral)Azóta baszakodok vele amióta megjelent,kicsit bepöccentem:(Gondoltam jön az új karesz az megoldja a poblémát.Hát nem elég neki a 20000hufos hang???
    Amúgy a legújabb drivert raktam fel hozzá,más játékkal nincs gondom,a zenék,filmek is szólnak faszán.Kodekra gyanítottam,ace,divx letöröltem majd felraktam de semmi változás.Újrarktam a gamét is de semmi.
    A winfost is le kell gyalulni hozzá,vagy most mi van?
    Kérem segítsetek mert kezdek begolyózni
    Köszi!
  • copass
    #2113
    hi!pár kedvenc pályám és a legjobb időim!

    http://cpsldr.atw.hu/cmr4
    (az usa pályák este 5-től elérhetők teljesen)

    Neo: próbáld meg cmr4 -novideo
    nekem is csak így megy amúgy fekete,és megáll!:)
  • N.E.O.!!!
    #2112
    A tesóm játsszani akar vele, de bekapcsolja pár pillanatra fekete képernyő, majd kilép. Nem eredeti a játék.
  • loser
    #2111
    thx alex. megpróbálom igy
  • Alexease
    #2110
  • loser
    #2109
    Hali !
    Van a blackhol motorsport-on 1 új (legalábbis nekem)Force Feedback emulátor. Használja vki ? kéne 1 kis help a beállitásoknál, az a baj hogy iszonyatosan ráz az egész kormány (ha a söröm nem teszem le a földre le is rázza)

    Ha vki használja tenne be 1 képet vmi jó beállitásról.

    thx
  • sumi
    #2108
    a kormány beálitásainál keresd a probléma kulcsát:combinet.......-et keress.az elötte lévő kocka legyen bepipálva,és ok...