2267
  • JuanG
    #586
    nem tudom ezt ismeritek-e:

    http://www.hszk.bme.hu/~s8554dea/

    érdemes elgondolkodni: mire képes egy ember, és mire egy olyan multicég, mint a codemasters...

    a fenti linken található kis progival majd minden nap nyomok egy 3/4 órát, mert ez tényleg élvezetes, és nehéz is...
  • 12346
    #585
    pfú megnéztük haverral ezt a "csodát". negyed óra után del és így is marad. nehéz dolog a fizika..:/
  • JuanG
    #584
    ez nem teljesen igaz...az első rész a maga idejében nagyon ott volt, még árkádnak sem mondanám...
  • K.András
    #583
    Egyébként azért olyan szarok a mai autos játékok mert kijön egy colin és mindenki oda van töle hogy hu de király meg milyen sirály...Erre a készitök meg azt hiszik valoban jo játékot csináltak és kiadják ugyanazt más névvel,esetleg egy kicsit csiszolnak a semmin és azt mondják,na ez aztán ütös!!Szerintem colin mindig is szar volt,és ezt a készitök is tudják.Nem véletlen igérgettek fut fát állandoan aztán mindig ugyanaz a játék jött ki.
  • hen-tes
    #582
    nekem nem tetszik, csak unalmamban megyek 1-1 futamot
    egyépként a colin sorozat soha nem tudott megfogni..
  • JuanG
    #581
    nem játszom vele...kipróbáltam kb. 1 órát "szórakoztam" vele hátha megfog... de nem. Azért fikázom, mert nem értem, hogy tetszhet ennyire az embereknek, de mindegy, abbahagyom...
  • hen-tes
    #580
    lol :DD
  • donpedro
    #579
    ok, akkor rendben vagyunk. Bár azért egy bocs jólesett volna, ha már effektíve lebunkóztál. Én elnézést kérek, hogy "lecimboráztalak", bár elhiheted, egyáltalán nem volt bennem rossz szándék. Ezzel együtt részemről nincs harag.
  • Caponee
    #578
    Semmit.Azt hittem nem indul neked a game instal és sokszor szivatott meg külömbözö codecpack.Most hogy vissza olvastam nem istalt irtal hanem setup-ot.
  • donpedro
    #577
    És én azt honnan a rákból tudjam, bazzeg :))) Nálam a cimbora azt jelenti, ami: haver, pajtás, stb... Azt viszont még mindig nem tudom, hogy mit akartál a codecpackkal mondani.
  • Caponee
    #576
    Utálom ha cimborának szolítanak.Enyi
  • donpedro
    #575
    Kösz, bár én épp a controlsnál nem találtam, de megeshet, hogy vak vagyok :)
  • donpedro
    #574
    Ne haragudj, de te miről beszélsz?????????

    Milyen install nem megy??? Mikor sértegettelek én??? Mikor voltam bunkó??? Te valószínűleg nagyon összekeversz valakivel...
  • Alexease
    #573
    A Controllsnal lehet felhuzni. Maxon eleg jo eros, valtas kozben kitepi az ember kezebol a kormanyt rendesen:))
    Nagyreszt kamu efektek vannak, de viszonylag jo, elvezetes.
  • hen-tes
    #572
    jóvan akkor :)
  • Alexease
    #571
    Semmi csak 2 pici video Xsararol:)
  • Caponee
    #570
    Nem emlékszem rá, hogy sértegettelek volna cimbora. De ha neked egy egyszerű instal nem megy, akkor a véleményedre se nagyon vagyok kíváncsi. Egyébként hogy legalább én ne legyek bunkó. Néz körül a codecpack környékén.
  • hen-tes
    #569
    vmi info?
  • donpedro
    #568
    Valaki meg tudná mondani, hogy hol lehet feljebb venni a force feedbacket? Nálam olyan, mintha egyáltalán nem is lenne.
  • Alexease
    #567
    Vid 1
    Vid 2
  • zaki
    #566
    JuanG: ha nem tetszik a játék, azzal nincs semmi gond vele, de akkor miért játszol vele?
  • Alexease
    #565
    A "hirdetes" es a "megjelenes" kozott azert van kulonbseg:) Bar jo lett volna:))
  • ubi
    #564
    kerestem
  • ubi
    #563
    google-ban leredtem róla videókat, és sok oldalon hirdetik már PS2-re!
  • Alexease
    #562
    Tudom, csak "kevesen" vagyunk:) Vagyis a "marketingesek" szerint vagyunk kevesen:))
    De ha megneznek a GPL-t, ami 5 ev utan is eladasokat produkal, es a mai napig a legnagyobb a rajongotabora, talan elgondolkodnanak:)
    De az uzlet az uzlet. Most mar negyedeves penzugyi strategiak vannak, vagy kaszalnak azonnal vagy inkabb nem. Elsodleges a "ugy ahogy mindenkinek megfelelni", es a gyors, hatalmas bevetel:)))))
  • JuanG
    #561
    hiába áll az autó sok poligonból, meg csillog-villog összevissza, ha ilyen mecsbox érzetet kelt :) ...
  • JuanG
    #560
    nem a textúrára céloztam...ajánlom mindenki figyelmébe, hogy min2 képen egyforma a kerekek mérete és a tengelytávolság, mégis a játékban mennyire "torz" az autó és nem amiatt mert az első murvás, a valós kép (2.) meg aszfaltos...
  • donpedro
    #559
    viszont a setuppal tényleg segíthetne valaki, mert én akárhogy állítom, egyre csak rosszabb lesz :)
  • donpedro
    #558
    Ne nekem mondd, én pont ugyanezt írtam kb. 6-8-al előbb. :)
  • K.András
    #557
    Nem vagy ám egyedül:)))
  • Alexease
    #556
    Itt van hozza link is: http://www.bhmotorsports.com/file/5193
  • JuanG
    #555
    a gagyi kocsigrafika...
  • JuanG
    #554
    no comment (mégegyszer):


  • Alexease
    #553
  • toMpEr
    #552
    ez tenyleg az :)
  • JuanG
    #551
    no comment:


  • Alexease
    #550
    Nekem igen (legalabb is, amennyire a program engedi ;D)
    En csak belsonezetben megyek, ha lehet akkor minden segitseg kikapcs, kormany, FFB, manualis valto, megprobalok csak a kijelolt uton menni, nem utkozni, nem hasznalok kezifeket csak nagyon ritkan, amikor amugy is lenne ra lehetoseg stb.

    De ez az en maniam, en a szimulatorokat szeretem(-nem) :DD Nekem az jelenti a jatekelmenyt, hogy lehetoseg szerint az "autovezetessel" kuzdok meg.:)
  • JuanG
    #549
    honnan tudod???
  • toMpEr
    #548
    miert, ha a gep ellen jatszol idore, akkor az az autovezetesrol meg a rallyrol szol?
  • Alexease
    #547
    Teljesen is felesleges megtanulni a palyat, ez rally:) Egy normalis vezetessel, rendesen lehet teljesiteni a palyakat, boven nyujtja a jatekelmenyt.
    Ahol meg ilyen es hasonlo internetes "idoversenyeket" jatszanak, az mar ugy sem a rally-rol, autovezetesrol szol.