2267
  • Shan
    #626
    JuanG: Szabálytalan művelet....
    Remélem, csak az integrált videó miatt...Már alig várom, hogy hazaérjek...:)))
  • JuanG
    #625
    #586 :)
  • Shan
    #624
    Az istenit ezeknek a kódmestereknek, már megint!!! Annyira biztam benne, hogy 2 sz@r próbálkozás után végre alkotnak vmi játszhatót...De sanja ismét gyufásdobozt kell tologatni a fák közt...ehhhhhhhhhhhh.

    mit ér így a grafika?????

    EHHHHHHHHHHHHHHHH

    Valaki csináljon már egy normális fizikájú játékot...
    (RallyTrophy,RallyMasters szintűt...)
    Arcade-ból már van épp elég...
  • Danny
    #623
    Meg fogom nézni a teljes játékot azért, de ez már megint nem éri el a cmr2 szintjét fizikából. Mondjuk kurva szép a játék.
  • donpedro
    #622
    Az a gáz, hogy mint mondtam még van benne valamivel több, mint egy másodperc, maximum 2, ezzel a nemzetközi ranglistán sehová nem lehet jutni a sok csíter miatt :((
  • donpedro
    #621
    Basszus, 2.01.35, 4 tized kellett volna és akkor lenyomom tomper-t. Legalább egy másodperc bennemaradt, féltávnál 58.91-et mentem, pedig korábban volt már 57.96 is, ráadásul a végét is eltötymörögtem. Azért örülök :))
  • zaki
    #620
    erről beszéltem tegnap én is, attól a qrva hídtól szívbajt kapok
  • donpedro
    #619
    Totál kész vagyok. Legalább 20-szor voltam kb. 3 másodperccel belül a legjobb köröm részidején féltávnál, és egyszer sem sikerült hiba nélkül befejezni a kört. Az erdőben mindig elcsesztem valamit. Meglehetett volna a 2 perc a finn pályán.

    Különösen attól kapok idegbajt, amikor a visszapillantó tükör beleakad a híd korlátjába, és bár a kaszni hozzá sem ér a korláthoz, az autó mégis egy pillanat alatt megáll...
  • donpedro
    #618
    Odanéztem :)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #617
    irc-re néha oda nézhetnél;)
  • IMYke2.0.0.0
    #616
    Adat editálással.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • donpedro
    #615
    Ó, hogy aza..... majd két és fél másodperccel jobb volt a részidőm az utolsó ellenörzőpontnál, mint az eddigi rekordom, amikor ez a ********* **** beszaggatott, de mint állat. Neki is mentem az első fának, vissza az útra, nyomtam tovább és így 2.03.54... :(
  • Ramore
    #614
    a lengyelek hogyan mentek a finnen 1:50 körüli időt?
  • oneal1
    #613
    2:02
  • steweee
    #612
    szerintem egész jó, bár azért már a komolyabb játékhoz kellene venni egy kormányt.billentyűvel is játszható, de nem az igazi.lehet hogy veszek is egyet.
  • donpedro
    #611
    2.03.96 a finn pályán, alakul ez, bár innen már nagyon nehéz lesz.
  • Chaos Mad
    #610
    holnap meglesz nekem is a demo
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #609
    up!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #608
    van olyan beállítás ,hoyg flip azzal átkapcsolod!
  • oneal1
    #607
    2. vagyok!!!:DDD
  • oneal1
    #606
    ahhaaa
  • Met
    #605
    Van valakinek még momo racing kormánya? Nálam a gázra fékel a fékre meg gázt ad.
  • zaki
    #604
    itt nézd +
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #603
    lehet!Mikor stage-re entert nyomsz a köv képen kiválaszthatod hoyg car setup on-off azt állítsd on-ra utána pálya választás után lehet állítani az autót.
  • oneal1
    #602
    lehet az autót állitani a demo ban mer én nem találtam??!
  • ubi
    #601
    nagyon király kis program, tanulhatna codemasters, gratula a készítőnek!!!
  • oneal1
    #600
    ma este megyk majd japánon meg az usa pályán is
    bár szeretnék a finn pályán 2 perc alá menni
    mondjátok már az finn időket:))
  • oneal1
    #599
    feltöltöttem!!
  • donpedro
    #598
    ok, el van sikálva :)
  • Caponee
    #597
    Bocsi. :)
  • zaki
    #596
    én sem vagyok elájulva a játéktól, de szerintem szódával elmegy. majd jön ricsárd börnsz, meg xpand rally és akkor jó lesz
  • robotnyk
    #595
    szerintem nem tudás kérdése, hanem az hogy nem akarnak hardcore szimet csinálni. asszem nem kell magyarázni miért
  • toMpEr
    #594
    hosszú váltó, magasabb felfügesztés
  • Fam
    #593
    másnak is van olyan problémája hogy 9700pro-val fagy a járék?
    én két gépen is próbáltam, mindkettőben 9700pro volt és mindkettőnél fagyott a game, pedig még a driver is különböző
    (9500-tel siman megy)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #592
    az autó beállításait megoszthatnád amcsi japó és fin pályán;)
  • JuanG
    #591
    ...és ha megtanulsz az úton maradni, fel sem tűnik az "alacsony gravitáció" :)) ...
  • JuanG
    #590
    nem :)...jó, a gravitáció még nem okés, meg ez még csak próbálkozás egy ember részéről, de még így sokkal élethűbb és élvezetesebb mint a colin 3 v. 4...
  • Jacek
    #589
    egyebkent szimnek nem nevezheto:D de azert igy demo alapjan a 3-nal jobb azert a colin4 :P
  • Jacek
    #588
    nem par honapja csinalja egy ember:) szerintem meg csak probalgatja
  • toMpEr
    #587
    ez a holdon jatszodik?