17220
  • Malakai
    #16122
    Habár a CSI féle hülyeségektől messze van, de azért az októberi sneak peeken így is nagyokat pislogtam. :)

    Még úgy is, hogyha belevesszük, hogy ezeken a demókon mindig olyan képeken mutatják be, aminél a legjobban teljesít a feature.
  • Toto652
    #16121
    Nincs mit!
  • RaZoK
    #16120
  • MatWood
    #16119
    Köszönöm szépen! Profi lett, erre gondoltam.
    Átméretezni a képet én is megtudtam volna csinálni, de a lényeg az volt, hogy éles legyen.
    Köszönöm még egyszer, nagyon jó lett! És kösz mindenkinek!
  • pxxl
    #16118
    sajnos nincs :CC
  • pxxl
    #16117
    húzd le a kék színt ròla (ctrl+L)
    vagy ha egységes a kék szín és nem zajos a kép (vagy hasonlò) akkor select-color ranage és a pipettával kijelölöd a kéket majd delete pl.
  • kirol
    #16116
    Van egy papír alapú lapom, ami kék színű. Ezen van egy kép. Azt szeretném, hogy a háttér, ne kék legyen, hanem fehér, de a rárakott alakzat megmaradjon.

    Az a baj, hogy az alakzat nem zárt, ráadásul bonyolult, írás is van benne, így körbefuttatni és kivágni nem tudom.

    Van rá egyéb mód, hogy mégis fehér legyen a háttér?
  • Toto652
    #16115
    Mit szólsz?
  • Toto652
    #16114
    ÉS ha éles pixeleket akar?
    Nem tart semeddig újragyártani... még ma meg is csinálom...
  • Met
    #16113
    Nincs PS-hez CSI plugin?:)
  • Gis80s
    #16112
    ...ha valami fénykép lenne, akkor érteném a kérésedet, de így nem nagyon. Egy ilyen kép nagyítása és javítása után nagyon gondod nem lesz a végeredménnyel szerintem.

  • pxxl
    #16111
    "amiből szeretnék egy nagyobb méretűt, pontosan 1680x1050 pixel és természetesen minőségromlás nélkül"

    felejtsd el amit a tv-ben látsz :) ilyen nincs. max olyan van, hogy megpróbálja újraszámolni a program a képet, de jelentős nagyítás azzal sem érhető el, és ahhoz is egy jó minőségű kép kell. pár éve a nyomdában használtam ilyen programot, de ott csak 5-10mm-el nagyobb kép kellett csak, az még belefért. hogy mi a neve azt ne kérdezd, nem emlékszem rá :D
  • Toto652
    #16110
    Pontosan ugyanez a kép kell, vagy az is jó, ha gyártok neked egy újat?
    Bármilyen méret és szín megvalósítható!
  • MatWood
    #16109
    Hali!

    Olyan kérésem lenne, hogy van egy kis méterű háttérkép amiből szeretnék egy nagyobb méretűt, pontosan 1680x1050 pixel és természetesen minőségromlás nélkül, mert úgy nekem is menne. Annyi még, hogy fektetve kellene. Megtudná ezt nekem valaki csinálni?

    Link a képhez!

    Előre is köszönöm!
  • Spészgószt
    #16108
    Nem kötekedni akarok, de most meg ilyen lett. nem zavar...csak szólok...
  • Toto652
    #16107
    Nekem fontos a képminőség... annak aki csak játszik meg netezik annak megfelel bármi.
  • PrasCo
    #16106
    Ha ráuszít az ember akár egy 5nanós kínai fos spektrofotométert egy LCD-re meg egy CRT-re, úgy az állítás érthető lesz, de a gamutban az LCD többnyire mégis általában kicsit odaver a katódnak. Én mindenesetre nem gondolnám, hogy manapság húsbavágó differencia lenne közöttük, legalábbis, ami van, azt nem annyira a színekben kell keresni. (Pontosítok: Nem a létrejövő színingerekben, egy-egy polikromatikus fény előállítása még mindig halál máshogy néz ki LCD-n meg CRT-n.)
  • Toto652
    #16105
    Már késő... vérig sértődtem, és mérgemben telenyomtam a géped vírussal, a letöltéseidet pedig likvidáltam >:)
  • rooney8
    #16104
    nyugi csak vicc volt :)
  • pxxl
    #16103
    inkább ne menjünk bele :D

    #16101
  • Toto652
    #16102
    Jah, majd egy 50ezer forintos tökéletes állapotú cuccot kidobok mi? Magyarországon élek te! :D
    Különben meg a színes dolog igaz! benn a suliban mikor dolgoztam a szakdolgozatomon (elvileg) kalibrált lapos fosokon, mikor hazahoztam itt meg tök sötét volt az egész.

    Kevesebbet fogyaszt... ennyi az össz pozitívuma.
  • LaliK
    #16101
  • rooney8
    #16100
    crt egy rakat szar, sztem dobd ki a kukába
  • pxxl
    #16099
    flame on

    hagyjuk már ezt a jobb színe van dumát :D
  • Toto652
    #16098
    Érdekes, nekem eddig minden monitorom bírta ezt, sőt. Az 1024 nekem túl nagy képet ad, nem tetszik, ez részletesebb :)
    Különben meg CRT monitorom van... ezeknek még mindig szebb a színe, mint lapos tesóiké.
  • pxxl
    #16097
  • Malakai
    #16096
    Nem a leggyakoribb felbontás, legtöbb gyártó vagy gyártotta tovább az 1024x768-as XGA monitorokat, vagy 1280x960 SXGA-ra váltottak, ha 4:3-ról van szó.
    Attól persze még nem béna. :)
  • Toto652
    #16095
    Mert nem 16:9? Ugyan már...
  • Spészgószt
    #16094
    1920*1200 on vagyok és ráadásul a képpont távolság nálam 0,247 mm az átlag ~0.3 helyett.
  • pxxl
    #16093
    míly béndzsa felbontás az már
  • Toto652
    #16092
    1152x864-en vagyok... tökéletesen látok mindent! :)
  • pxxl
    #16091
    de a 14 már majdnem az o_O :DDD
  • Malakai
    #16090
    Azért 13px elég távol van a lóbetűtől. :)
  • LaliK
    #16089
    Azért mondtam hogy csak 1-el, mert nekem már a 14 is nagy lenne :p
    Mondjuk én 1366x768-on vagyok :x
  • pxxl
    #16088
    vagy inkább vegye kisebbre a felbontást :D ne 1 ember miatt olvassunk lóbetűket :DDDD
  • LaliK
    #16087
    Ha esetleg még mindig nem látod, akkor még 1-el növelhetem :p
  • Spészgószt
    #16086
    ctrl + egérgörgővel szoktam, ha nagyon muszáj...de néha úgy meg elcsúsznak a pixelek bizonyos méretnél...mind1 elvagyok :D
    A lényeg, hogy tetszetős az új dizájn !
  • Gis80s
    #16085
    A CTRL + "+" billenytűparancsot próbáltad már? Hátha segít az olvashatóságban...
  • Evin
    #16084
    Innen felrakod a legfrissebbet, és menni fog.
  • pxxl
    #16083
    én is most újítottam dizájnt :DDD