17220
  • zsolesz92
    #6435
    ja meg még annyit hogy nézd át ezt erősen :P itt ha majdnem mindent megcsinálgatsz, az alap dolgokat akkor már tudod. [ELVILEG]
  • zsolesz92
    #6434
    gabo91 egy kicsit probálkozni is kéne, mert ugy tanul az ember a legtöbbet(vagyis majdnem legtöbbet) probálgass, csinálj a képre csikokat filterezzed tele a képeket, nyiss meg egy fotót monnyuk magadrol aztán mittom én filter és ott válassz egyet monnyuk blur és progálgassad ki az összes blurt hogy mire való aztán a stílize-t is, egyébként forgatni ctrl+t és már forgathatod is/edit transform rotate/edit free transform, szasl ezeket is nézegessed meg, meg nézegess el a színek felé is: image adjustments...
  • Breki33
    #6433
    "Hello! Leírná valaki hogy kisebb minőségromlással hogyan nagyíthatok képet?"

    Pont erre való:
    #6339
  • gabo91
    #6432
    Találtam pár oldalt ahol van némi leirás meg elmélet meg mindenféle segítség, csak az a bajh, hogy azokat az angol progihoz csinálták, nekem pedig magyarul van meg, és igy semmire se megyek vele... nemtud valaki valami tanácsot adni, hogy hollehetne átálitani a nyelvet, vagy találok e valahol olyan leirást ami a magyar progihoz van?
  • gabo91
    #6431
    Sziasztok.
    Nemtudna valaki adni olyan linket, ahonnan stilusokat tudok leszedni (cs2-es hez)? És még azt szeretném kérdezni, hogy az egyéni alakzatokat lehet-e valahogyan elforgatni, vagy dönteni?
  • adobepremiere
    #6430
    Akkor sok sikert a szerkesztésekben!
    Nagyon jó progi!
    Ha megakarod egy kicsit a fantáziád mozgatni akkor töltsd le a Camera Raw 3.6-ot hozzá!
    Igy teljesen hozzá férhetsz a képszerkesztés fenomenális világába,egy új dimenzió tárul fel!
  • gabo91
    #6429
    Köszönöm a linkeket, és köszönöm mindenkinek a segítségét. Nemrég kezdtem el Photoshop-al szerkesztgetni, és még nemigen mennek a dolgok.
  • Amse
    #6428
    Jó, de engem zavar, hogy nem éles a fotó.
  • Amse
    #6427
    Ha popular szerint rendezi akkor jó, mert ott nagyon ritka a rossz. Ha meg shape layert talál azt a végtelenségig nagyíthatja romlás nélkül...
  • Icey87
    #6426
    Erről a képemről is írhatnátok pár szót...
  • Icey87
    #6425
    Gabo91 jobbannjársz, ha azpkat a köröket sima körbrush-okból rakod össze, mivel amik fent vannak a DA-n azok többsége elég rossz minőségű...
  • Icey87
    #6424
    AMSE!
    Direkt van elcsúsztatva a ház, nem is tudom, hogy hogy lehetne véletlenül...:)
    Gabo, jó gyűjtögetést!
    Peace
  • Amse
    #6423
    pl: www.deviantart.com
    Kategóriáknál:
    Resources > Application Resources > Photoshop Custom Shapes [link]
    vagy
    Resources > Application Resources > Photoshop Brushes [link]
  • gabo91
    #6422
    flappy house

    egyébként honan lehet ilyen mintákat szerezni pl.: ijen ugrálo emberek virágok, fák, madarak, meg olyan gömböket... ? mert nekem alig van pár darag ilyen egyedi alakzat a photoshop ba és még arra lenék kiváncsi , hogy hogyan lehet ilyen csikos hátterek csinálni? És hogyan lehet kivágni házat vagy valamit képekböl?
  • acsati
    #6421
    jujj télleg egy sávban én eddig ezt észre se vettem
  • Amse
    #6420
    mellesleg a Jump Down-nál el van csúszva a ház (ha direkt akkor sry) ami elég zavaró.
  • artschiatwork
    #6419
    Flappy House
  • Icey87
    #6418
    Csak, hogy tiszta legyen... erről a 2 képről van szó:

  • Icey87
    #6417
    köcc :)
    Várom mások véleményét is..
    THX mégegyszer!
  • Amse
    #6416
    Flappy House
  • Icey87
    #6415
    Hello!
    Aki tudjon segítsen!Az oldalamon szereplő 2legújabb kép közül kellene eldönteni melyik a jobb, mivel pályázatra mennek... Köszönöm előre is, ha lehet szavazzatok majd a jobbra!itt látható az oldalam (klikk a szövegre)
  • Amse
    #6414
    Nem igazán találtam megfelelőt, de thx.
    Ha valaki még tud hasznos linkel szolgálni akkor ne habozzon ;)
  • artschiatwork
    #6413
    vagy csinálhatsz shape-et te is, wingdings-ből :)
  • artschiatwork
    #6412
    vagy itt is szétnézhetsz:

  • artschiatwork
    #6411
    itt az uccsó 2 hasonlít egy iránytűhöz :)
  • Amse
    #6410
    Valaki nem tudja, honnan szerezzek vmi szép iránytű shape layert, vagy jó minőségű brusht?
  • Icey87
    #6409
    Hello!
    Tudna valaki segítenni abban, hogy honnan lehetne letölteni kész FLASH GALÉRIÁKAT?Nézegettem már jó néhány helyen, de sajnos elég régiek vannak fent!Ha valaki tudna valami nagyon ütőset, hálás lennék, ha szólna!Előre is kszönöm!
    Peace_Icey
  • Dj Faustus #6408
    "Hello! Leírná valaki hogy kisebb minőségromlással hogyan nagyíthatok képet?"
    A resample image legyen bejelölve...
    Topic, ami ezzel foglalkozik
  • DaemoonHunter
    #6407
    Kössz! Megvan:)
  • acsati
    #6406
    Ilyen efektet hogy tudok csinálni mint a képen is látszik?
  • Amse
    #6405
    Edit/image size - felütöd olyan méretre amilyenre kell.
    Van egy Blow Up nevű plugin is ami kicsit okosabban nagyít azt is érdemes megnézni. (keress rá a topic alján lévő keresőbe és megtalálod)
  • Amse
    #6404
    Userbar-nak hívják őket, ha arra gondolsz. (topicja)
    Hova akarod feltölteni? Próbáltad már mésik képfeltöltő oldalra? (akár ide az sg-re s feltöltheted)
  • DaemoonHunter
    #6403
    Hello! Leírná valaki hogy kisebb minőségromlással hogyan nagyíthatok képet?
  • gabo91
    #6402
    Nemtom elmagyarázni értelmesen, mert nemigazán tom mi az..
    na vannak ijen kis csikok amiket forumokba tesznek be aláirásokba... valami filmet vagy oldalt vagy valamit reklámozva vele. azt nemtudom beteni sehova se mert feltöltö oldal lekicsinyiti :S mitkezdjek vele?
  • Amse
    #6401
    lehet ilyet.
    a jobb felső sarokba be lehet húzni bármelyik lapot (layers, history, info, navigator, stb...) és akkor onnan lenyitható lesz és nem fog többé oldalt zavarni, csak ha lenyitod.
  • acsati
    #6400
    arra van vmi tutor mintha ittasan látnék? szolval egy pont éles és a többi ugy párhuzamosan homályos.
  • Blasta
    #6399

    Most komolyan, szerinted értelmes magyar beszéd amit leírtál?
  • gabo91
    #6398
    köszi.
    Valaki mondja meg hogy akkor mitkezdjek a banneremmel, hogy tudom megcsinálni azokat a kodokat?
  • Crem
    #6397
    ingyen font
  • gabo91
    #6396
    Hello.
    Tudna valaki adni pár linket hogy honan tudok szedni fontokat ingyen.
    És lenne még egy kérdésem.
    Elég kezdö vagyok még a ph ban és most kezdtem imagereadybe a dolgokat, készitetem egy olyan képcsikot vagy mi, és van olyna ott hogy firefoxba megnézés, ha rámegyek akkor ad valami html kodot meg mindenféle szöveget , és a képet fellüre, na azzal mitkell teni, vagy hogy tudom ezt beteni forumnickekhez?