17220
  • Blasta
    #6395
    Ohhh, ezer kösz, ez is valami :)
  • Met
    #6394
    Asszem nem lehet, viszont tudod ide oda rakosgatni és ha duplán kattintasz a legfelső részén akkor összecsukja magát kicsire :)
  • Blasta
    #6393
    Halilalipapi

    Lenne egy kérdésem!
    Nem-e lehet-e a bal oldalon lévő, szerkesztő sávot-e, vagy eszközpalettát-e felrakni fixen a menüsor alá??? Engem tökre idegesít, hogy belóg és folyton eltakarja a képeim egy részét.
    Hmmmmm???
  • MerlinW
    #6392
    1000+ font felett megzuhan a PS. Válogatott betütipusokat kell telepíteni. Senki sem használ 1000 fontnál többet:) Egyébként a teljes rendszer belassul 5-10ezer font jelenléte esetén. Office-tól a Corellig minden.
  • Shortstop
    #6391
    kellene nekem egy kis segítség!

    az van hogy átrakom quickmask módba és besatírozom a kívánt terültet,de miután kilépek ebből a módból nekem az egész kép ki lesz jelölve...
    nemtudja valaki mit tudnék tenni az ügy érdekében, vagy mit állíthattam el???
  • Blasta
    #6390
  • artschi
    #6389
    fogod vmelyik kezeddel és megfordítod

    egyébként Image/rotate
  • peak30
    #6388
    köszi! az A4-es papírt, hogy lehet fekvőre fordítani? előre is köszi!
  • oO VinyuS Oo
    #6387
    király vagy ez az!
  • artschi
    #6386
    esetleg ez?
  • oO VinyuS Oo
    #6385
    Nem ez volt hasonló!
    Külföldi oldal volt és rajta volt minden külföldi embléma meg logo!
    Nike adidas meg ilyenek
  • modellmaker
    #6384
    :CC de hülye vagyok :D sry. [rájött]
  • artschi
    #6383
    ezt?
  • oO VinyuS Oo
    #6382
    van ilyen
    csak már nem tom a címet
    volt egy format c és elvesztek a könyvjelzőim
  • Blasta
    #6381
    Én csak olyat tudok, hogy fontkészleteket tölthecc le, melyekben különböző terméklogók vannak.

    www.dafont.com
  • Blasta
    #6380
    Most ez komoly? :D
  • oO VinyuS Oo
    #6379
    Régebben találtam egy olyan oldalt ahonnan terméklogokat lehetett letölteni eps formátumban, de sajna elfelejtettem a címét.
    Nem tudja valaki véletlenül mi ennek az oldalnak a címe?
  • modellmaker
    #6378
    Mond el lécci hol/hogyan? :)
  • ivjoe
    #6377
    Kiválasztás és maszkolás...
  • peak30
    #6376
    Az lenne a kérdésem, ha van egy képem és van rajta egy vagy két személy akkor azt hogy vághatom ki őket? vagyis a háttér eltünjön! És másik hátteret, hogy tudok rakni majd ezután? (adobe photoshop-ot használok:D)
  • Blasta
    #6375
    Jah, amúgy az én gondolom úg ynéz ki megoldódott.
    Csak egy XP reinstall és egy PS reinstall kellett hozzá... :)
    Mindenesetre az Illustratortól mostmár kissé idegenkedek
  • Blasta
    #6374
    Sorry, senki se vágta a megoldást, sértődni tán nem kell.
    Kellemes Corel használatot kívánok, bár a PS-t nem váltod ki a Corellel.
  • Tsippsy2
    #6373
    Na, köszi a segítséget.
    Kérdésemre választ nem kaptam.
    Photoshop CS2 törölve --> Corel 12 telepítve...
  • Blasta
    #6372
    Ok, ezt megtaláltam.
  • Blasta
    #6371
    Már csak azt kéne megtudnom, hogy a feltelepített fontok közül, hogy választom ki az alap windowsos fontokat
  • autoszimulator
    #6370
    de az alap windows fontokat nem kell eltávolitani... azokkal ugy sincs vbaj, elég az áltlad betetteket kivenni
    majd széépen visszarakosgatni.. feltéve ha ez a probléma forrása.
  • Blasta
    #6369
    De nem értitek.
    1. A FONTS mappa egy rendszermappa, áthelyezni NEM LEHET!!!
    2. Ugyan ez a helyzet a tartalmával!!!
    3. Ha átmásolom a tartalmát máshova, nem oldódik meg semmi, mert az eredeti fileokkal amúgyse tudok csinálni semmit. FOlyton kapom a hibaüziket, hogy ezt-meg-azt nem tehetem
    4. végül megcsináltam egy Fontexpert (thx to AMSE) nevű programmal a műveletet, eltűntettem lényegében az összes fontot, pár eredeti windowsos font kivételével, DE A PROBLÉMA TOVÁBBRA IS FENN ÁLL!!!

    Mostmár a második rendszervisszaállítás után vagyok, de szar az egész.

    A minap telepítettem fel az Adobe Illustratort, sztem az piszkított bele a registrybe, ami szétcseszte a PS-t (mivel ez az effekt az Illustrator felteleptése óta van).
  • ivjoe
    #6368
    beállítod, h a rejtett fileok is látszódjanak, windows/fonts mappát pakolod át
  • Shortstop
    #6367
    régi gépemen 512SD-vel elvolt. egy másodperccel több türelem kellett hozzá de elvolt :)
  • artschi
    #6366
    windows/fonts mappa (vagy ahová vannak telepítve a fontok) tartalmát átpakolod máshova, aztán visszapakolod.
  • Blasta
    #6365
    "Vezérlőpult >>>betütípusok>>>>egy másik mappába átteszed"

    Ezt ezt ezt a műveletet légy oly szíves részletezni, mert én áthelyezni nem tudok fontokat, maximum törölni, de az is gázos, mert folyton kiabál a rendszer minden marhaság miatt, az eredeti fontok miatt gondolom.
    Előre is köszi a helpet!!!
  • Crem
    #6364
    Vezérlőpult >>>betütípusok>>>>egy másik mappába átteszed. Innen meg törlöd, aztán vissza.!:D

    Én egyszer kaptam ezt a hibaüzenetet, bár nálam inkább megfagyott a PS. Akkor az volt a gond, hogy beraktam egy hibás fontkészletet. Hiába raktam újra a PS-t akkor is minden indításnál behalt. Aztán huszasával visszapakoltam, mire rájöttem melyik szivat...
  • Blasta
    #6363
    Körbenéztem a neten, egy fórumot találtam, ahol azt mondták, hogy a fontokkal van a gond és helyezzem át az összeset valahova majd vissza, így újratelepíti őket. Na ezt a műveletet fogalmam nincs hogy lehet megcsinálni.
    Egy másik arc azt mondja, hogy kevés a RAM, 1 GB nem elég.
    Ez csak azért gáz, mert jóideje megy a PS 1GB rammal, nemcsak nálam.
  • Blasta
    #6362
    Valaki vágja eme kedves kis hibaüzit?


    Egy ideje ezt kapom, ha dolgozni szeretnék PS-ben. Ez az üzi pl. akkor jön, ha megnyitok egy új lapot és csak simán rászeretnék írni egy textet...
    HELP PLZ!
  • ffxi
    #6361
    Jah most jó!:)
  • ivjoe
    #6360
    Firefox? XP?

    Akkor: link és látszani fog.

    Amúgy a banerben lévő linkek:
    tutorial.hu
    pixel2life.com
    http://zdavid.akg.hu/photosh.html
  • ffxi
    #6359
    Vmiért nem lácik a banner:(
  • ivjoe
    #6358
    #6356
    Ill. banner!
  • ffxi
    #6357
    Szűz vok a PS-hez. Most telepítettem fel a 7-et. Hol találok leírás a progi használatához?
  • Shortstop
    #6356
    www.google.com