17220
  • serito
    #7515
    A photoshop 9.0 CS2 futtatható Vista alatt?
    Nekem valahogy nem akar müködni. Mikor elindul folymatos hibaüzeneteket ad, hogy nem tudja betölteni az eszköztárakat.
    Mi lehet a gond?
  • kas123
    #7514
    Valaki tudna adni nekem 1 linket, ahol leírják, hogy hogyann kell 1 képen megnagyobbítani a nő mellét? :D
  • zsolesz92
    #7513
    start->futtatás beirod h regedit, aztán ott meg vmelyik mappában bent lesz a psp. azt töröld.(registry)
  • ivjoe
    #7512
    registry?
  • fitotron
    #7511
    Hello, mindenkinek! Nehari, de én most PSp 9-el kapcsolatban kérdeznék
    segítsetek rajtam...a psp9 demó változata lejárt, és hiába törlöm szerintem mindenhonnan,(uninstalláltam is) nem engedi újra telepíteni. Mi az az emlékeztető fájl, ami miatt nem sikerül újra feltennem....? honnan kell még törölnöm valamit?
    Lehet, hogy kérdezett már valaki ilyesmit, de most nincs türelmem végigolvasni az üziket...bennetek van minden reményem, olyan sokszor kaptam már így segítséget....köszönöm előre is, de benézek máshova is, hátha ott van psp help is...
  • ProGabe #7510
    extended,és mégis mit nézhetnék be?ha ennyire tudod,ugyan áruld már el nekem légyszíves hogyan nyissam meg úgy a gifet hogy lássam a frameket és rendesen szerkeszthessem mint anno ir-ben
  • The Garrett
    #7509
    vagy beneztel valamit vagy nem extended verziod van :)
  • ProGabe #7508
    cs3 miért nem boldogul rendesen gifekkel?nem arról volt szó hogy beleépítettés imageready-t is?erre itt szenvedek egy giffel,nem bírja rendesen megnyitni,csak egy layer van,animation elindul,de történik mondhatni semmi,tehát nem játsza le a fájlt
    most tényleg ekkora érvágást követett el magán az adobe hogy nincs nekik egy rendes gif szerkesztőjük vagy mi?
  • drowns41
    #7507
    Ez szép munka :)
  • sufnituning
    #7506
    Ott bal oldalt van egy eszköztár, ott megtalálod a nagyobbítást is meg a kicsinyítést is!

    Amúgy köszi a gyors választ!
  • Benc16
    #7505
    jah, azzal de azzal hogy lehet hogy nagyobbítani, azaz ugynevezett nagyobbítani + klicsiníteni? (ha azzal lehet)
  • ProGabe #7504
    liquify filter
  • sufnituning
    #7503
    Hello. meg tudná valaki mondani hogy ebben a videoban milyen eszközt használnak?
  • modellmaker
    #7502
    az opacity-vel meg a frame idejével játszadozz.

    ha ezt a gifet lemented, és megnyitod IR-ben akkor látni fogod hogy mit hogy kell. megnyitja framenként és onnan tudsz ötletet meríteni.
  • acsati
    #7501
    jo azt gondoltam, de azon belül hogy?
  • Met
    #7500
    Image Ready
  • acsati
    #7499
    hellotok
    ezt az animálást hogy tudnám megcsinálni? a villámra van turoialom csak az animálására nincs. tud vki?
  • Rage47
    #7498
    ahham kösz:)
  • bertino
    #7497
    köszi szépen, hálám üldözni fog a sírig (Y)
  • Met
    #7496
    szerintem nem lehet csak manuálisan segédvonalakkal
  • Rage47
    #7495
    Kép (137.1 KB)
    nm.
  • bertino
    #7494
    sziasztok

    Nincs photoshop-om és per pill minden PS-es ismerősöm offline
    ebből a képből nagy kérés lenne, hogyha vki megcsinálná ugy, hogy csak a szöveg látszódjon a fekete háttér nem ?
    iszonyat hálás lennék érte!
  • Rage47
    #7493
    Hi!
    Hogy lehet(ha lehet) olyat photoshopban, hogy csináltam 12 vektoros alakzatot, és azt akarom, hogy egyenletesen elrendezze őket kör alapkban?
  • droidika
    #7492
    dds plug-in
    ( GOOGLE! )
  • grebber
    #7491
    DDS plugint honnan lehetne letölteni?
  • Basic
    #7490
    Jobb megoldás, mint ami a tutorialban van, legalábbis nekem szimpatikusabb.
  • droidika
    #7489
    Ezt válaszoltam neki.
  • Basic
    #7488
    Nekem is PS 9-em van, csak angol, de nincs semmi baja, simán végigviszem a tutorialt. Biztos jó szűrőt alkalmaztál?
  • Gerygrey
    #7487
    Hálás köszönetem, kitöröltem onnan a monitorprofilt és beraktam a helyére egy másikat, most már faszán működik!
  • artschiatwork
    #7486
    megnyitod őket?
  • Desmond20
    #7485
    ÜDV!Valki segitene abba valaki nekem hogy a:EPS,AI,PNG fájlokat hogy kell használni (hova kell betenni őket)Photoshop-ba.
    THX!!
  • josi1
    #7484
    Hi all

    Nemrég raktam fel a PS-t, és lenne 1 kis problémám tutorialokkal szorakozok még de van ez a tutorial amit egyszerűen nem tudok megcsinálni :S:S
    http://www.thedesignworld.com/photoshop-tutorials/filter-effects/tentacles/

    Ugye kiejöltem a háromszöget és be is színeztem feketével de a Shear effekt a magyar cs 9.0-ban a hajlítás és ott nincs olyan opció hogy tudnám a pontoknál hajlítani az alakzatot....


    PLS help me fontos lenne
  • ndaveed
    #7483
    Csá
    Hol tudom letölteni küldenétek egy linket?
  • droidika
    #7482
    jobb klikk az asztalon-tulajdonságok-beállítások-speciális-színkezelés...na ott ne legyen társítva a monitorod színprofilja!
  • Gerygrey
    #7481
    Huh nekem volt ilyen, igen. A múlt héten vettem új monitort, és volt valami hasonló ablak, és akkor nem az ignore-ra kattintottam hanem a másikra. Így utólag vajon hogyan lehet visszaállítani? A Color Settingsben hiába állítom át Monitor Color - LG 194WT-ről Adobe RGB-re vagy bármi másra, ugyanúgy sárga marad.
  • artschi
    #7480
    ok, de nálam nem jelenítődik meg, a View menüben pedig nem látom, hogy hol lehetne bekapcsolni.
  • boyscout
    #7479
    nekemis volt ijen. de nkm a fals monitorbeállitások miatt..
    első inditáskor (ha nem veszedk i apipár akkor mindik) megkérdezi hogy most a monitorral micsinájjon mer hogy mások a beállitásai vagy rosszak vagy mitudomén.. ott nyomd hogy ignore és kész is. mármint nálam yó lett. sárgából fehér lett..
  • MerlinW
    #7478
    Ahol minden programnak van:) Az ablak alján.
  • artschi
    #7477
    srácok! a CS2-ben hol találom a Status Bar-t?
  • Met
    #7476
    Ezzel én is szívtam nemrégen:)
    Az edit/color settings-ben turkáljál