17220
  • artschiatwork
    #7556
    királyság az ilyen monitor, nekem is 20"-os moncsim van, csak Viewsonic, és a Photoshop-nál szinte új távlatok nyíltak meg
  • modellmaker
    #7555
    mennyibe fájt? :)
  • Crem
    #7554
    Hát!:) Elsőre elég furcsa. Úgy nézem a monitort, mint egy teniszmeccset!:DDDD
  • droidika
    #7553
    ...és nem volt furcsa a "szélesvászon"? (vetetett velem sógorom egy notebook-ot, az ilyen szélesvásznú volt nekem nem jött be (igaz az csak 15 colos volt! (most szerkeztheted át a háttérképeidet :D))
  • Met
    #7552
    jaa, azthittem van ps-hez valami egyedi funkciója :)
  • Crem
    #7551
    20" széles látható képméret
    300 cd/m2 fényerő
    1000:1 kontrasztarány
    Maximális felbontása 1680 x 1050
    16,7 Mil. színmélység
    Beépített videójel: analóg RGB, DVI
    Jeltípus: szeparált H/V, kompozit H/V, SOG
    DVI (HDCP), MagicBritht3


    A 1.5x nagyobb terület amin lehet dolgozni! Nem kell ledobnom mindig az asztalra a rétegeket, hogy elférjek!:) Persze akinek már ilyen van, annak nem mond semmit !:) Nekem új élményt adott.
  • Met
    #7550
    nem értem mi a pláne
  • Crem
    #7549
    OFF


    Új értelme van a PS-nek!:) Besz@rás! Most vettem ezt a monitort!:) Hihetetlen....
  • ffxi
    #7548
    Ha lehet akkor inkább megvenném. Egész családnak lesz :D
    Newm, csak az ősöknek és nekem.
  • Met
    #7547
    majd megnézem, hogy lehet e még kapni, gondolom nem emailben gondoltad a küldést :D
    amúgy nem értem minek a PS ehhez, felraksz egy darab anyagot a képedre és megkérsz valakit, hogy rajzolja körbe a fejeden
  • ffxi
    #7546
    Még ABC-hez is 2km kell elszánkózni :)
    És szigorúan délelőtt 10 előtt mert 10-15 között bezárnak :(

    De ha elküldenéd nekem az sem baj.
  • Met
    #7545
    Nagyobb Smatch nincs a környéken?
    Én ott vettem, ami a Westend alljában van.
  • ffxi
    #7544
    Ahol én lakom ott nem lehet kapni. Gúglival is szimatoltattam, de neten sem lehet kapni normális áron :(
  • Met
    #7543
    lehet kapni ilyen "szemüveget" készen
  • ffxi
    #7542
    Üdv!
    Vállalkozó emberektől kérnék kis segítséget. Akarok összevarni magamnak alvószemüveget és kellene egy alapvászon. Ha megszerekesztene vki A/4-esre az jó lenne. Köszönetem naon.

    Erre gondoltam
  • lantlant
    #7541
    Valaki nem tudja veletlen hogy lehet layerre kirakni vanishing point gridet?
  • modellmaker
    #7539
    passzolom. radír tuti jó.. =/
  • droidika
    #7538
    ...őszinte részvétem :D (radír)
  • repvez
    #7537
    Erre én is gondoltam ,de mivel vonalas rajz igy nem különul el a nem kivánatos rácstol igy nem tudom kijelolni hogy mi kell belöle,mert ugyan olyan macera lenne mint ha radirozgatnák.
    Itt van egy részlet a rajzbol hátha igy könnyebben tudsz mondani pár tanácsot hogy mit lenne érdemes használni.
  • modellmaker
    #7536
    lásd #7535

    kijelölöd ami kell és egy új doksiba bemásolod
  • modellmaker
    #7535
    Kijelölés, maszkolás, élesítés

    eldöntöd melyik kell.
  • repvez
    #7534
    Lenne egy nagy problémám van egy elég nagy méretü vonalas ábrám amivel az a gond,hogy az egész ábra egy négyzetrács hálora készült és azt hogyan lehet gyorsan megoldani hogy a négyzetrács eltünjön és az ábra egy sima fehér háttéren legyen.
    Olyan az egész mintha egy matekfüzetrbe rajzoltak volna és bescannelték.
    kézi raddirral beleörülök mire sikerül eltüntetnem ugy hogy az ábrába ne tegyek kárt vele.
  • Firerock
    #7533
    de nekem az kéne csak hogy hogy tudok kivenni mondjuk 1 fejet(magyarul körülvágni)és berakni 1 másik heélyére
  • Met
    #7532
    azt felejtsd el, hogy valaki nekiáll tanítani téged msn-en
    vedd meg a könyvet vagy a bannerban a tutorial.hu
  • Firerock
    #7531
    mert el kéken magyarázni részletesen
  • modellmaker
    #7530
    és miért nem ide írod, ha kérdésed van??
  • Firerock
    #7529
    aki ért a photoshophoz az lécci vegyen már fel msnre vagy priviben adja meg a címét.köszi
  • Met
    #7528
    nem
    arra van külön topic
  • balintART
    #7527


    Sziasztok. Most járok itt először,és hiányolom az illusztrációkat, a képeket. Nem lenne szinesebb a rovat ezekkel?
  • BladeW
    #7526
    A clone-t es a healing brusht vegyesen kell hasznalni, nehol az egyik jon be, nehol a masik. Probalgasd es tapasztald ki.
  • ProGabe #7525
    erről valaki felvilágosíthatna...
  • Serpa
    #7524
    a nyersanyagból (megvan szinte az össze cover, vmelyiken jobban látszik a felirat) nem tudnám kiszedni vhogy a fontot?
    amit linkeltél, ott az 1ikse hasonlít igazán az eredetire.
  • droidika
    #7523
    Logóműhely
    Bannerműhely
  • droidika
    #7522
    ...hááát! legjobban akkor járnál,ha keresnél egy hozzávaló betűtipust és ÚJ RÉTEGEN azzal játszanál a kívánt szint eléréséig...fontok
    ...és igen a clone-al szépen el lehet tüntetni a hibákat
  • grebber
    #7521
    Ha nagyonszépen megkérek valakit nemtudna összedobni egy frankó Colin McRae DiRT-ös bannert ?? Márha nem nagy feladat! Előre is köszönöm a segítséget!
  • lantlant
    #7520
    Valaki nem tudja veletlen hogy lehet layerre kirakni vanishing point gridet?
  • Serpa
    #7519
    segítséget kérek.
    [URL=http://yaibafan.extra.hu/1/DBZ-Individual.DVD16-front.jpg]"nyersanyag"[/URL]
    [URL=http://www.sg.hu/galeria/1039939510/10399395101170065435.jpg]"célanyag"[/URL]

    a, hogy tudnám a nyersanyag jobb felső szövegét és jobb alsó számozását (# jellel együtt) úgy átalakítani, h hasonlítson a célanyag aranyozott, hologrammos szövegére, számozására (ne üssön el az egésztől, ne viritson)?
    b, a DVDtok gerinctörését clone -nal szépen el lehet tünteni?
    c, a kisebb maszatokat szintén clone -nal lehet?

    nagyon megköszönném ha mind3 kérdésemre tudnátok válaszolni, de a legfontossabb az "a," pont.
  • modellmaker
    #7518
    tutorial.hu
  • Firerock
    #7517
    tudnáto kadni vmi magyar kezdő tutorialt adni hozzá?
    most telepítrettem fel.szóval annyira kezdő kéne
  • Atika :o)
    #7516
    Sziasztok nem tudja valaki hogy adobe illustratorban ha van egy linear gradint-el keszitett szinskalam azt ki tudom valahogy menteni ugy hogy aztan pl photoshopban hasznalhassam? (picit nem nagyon ertek az illustratorhoz) elore is koszonom