17220
  • Gerygrey
    #7475
    Segítség, valami nagyon nagy zűr van a Photoshopommal (CS3), egyszerűen megsárgult :)

    Ha új dokumentumot hozok létre, és beállítom hogy fehér legyen a háttér, akkor ilyen sárgás színű lesz, és a color pickerben egyáltalán nem is létezik fehér szín. De ha beillesztek CTRL+V-vel valamit, az is árnyalatú lesz. Mi lett vajon a PS-al?




    (érdekes módon amikor ezt az SG screenshotot elmentettem JPG-be, akkor képnézővel megnyitva normálisak voltak a színei)
  • zoolee
    #7474
    Amikor regelek, akkor nem kéne nekik, egy e-mailt köldeni valami activation kóddal???
  • Met
    #7473
    Valszeg a fent levő cuccok valami csomag részeként lettek telepítve és úgy gondolta, hogy Te a fentlévő csomag összetevőit akarod módosítani
  • Amse
    #7472
    próbáltam...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minden Adobe cuccot uninstaltam ami még fentvolt és segített. Most telepedik...
  • artschi
    #7471
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    írd ki CD-re/DVD-re, próbáld úgy.
  • Amse
    #7470
    próbáltam...
  • Newfronter
    #7469
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Másold egy mappába a vinyódra, és onnan telepítsd.
  • Amse
    #7468
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pls help! Nem tudom feltenni a Cs3-at (pedig már egyszer sikerült), mert állandóan az adathordozót akarja berakatni velem. Nem emlékszem, hogy ilyen gondom lett volna amikor először raktam fel. Tud vki megoldást? Thx
  • SeLFisCH
    #7467
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki tudna 7.01hez CRACKET,privátot dobjon,fontos
  • BiG G
    #7466
    hehe :D csak rákontráztam 400Daniéra :))

    amúgy reinstall nem fog menni, mert ez ilyen rippelt verzió, kitömöríti, beregeli a windowsba és megy :) Semmi serial, regisztráció, aktiválás, stb anyámkínja :D

    Csak hát ugye a type tool hiánya elég mellbevágó...
  • Armani
    #7465
    Help----->Registration
  • zoolee
    #7464
    Nekem senki se??
  • ivjoe
    #7463
    Canoff - Nikon mi??? :)
    [Nemsegít.]

    Sztem ez CS3 reinstall, vagy ha béta, akkor ne azt. :)
  • ivjoe
    #7462
    Mindkettő jól működik. :)
  • BiG G
    #7461
    Sziasztok!

    Olyan gondom van a CS3-al kapcsolatban, hogy amikor szöveget vinnék a képre, akkor ezt írja ki:

    "Could not complete your request because something prevented the text engine being initalized"

    És akkor nem tudok írni természetsen... mi lehet a gond? :(
  • brashA
    #7460
    na heló, nekem is ezt volt a gond (please close Explorer) itt a megoldás (véletlenül jöttem rá,de nálam bejött):
    inditsd ujra a gépedet és amint betölti a windows+antivirust baromi gyorsan indítsd el a cs3 setupját, szóval az a lényeg hogy elöbb túljuss a Cs3 system checkjén minthogy a szaros Windows betöltse azt a explorer akármit...
    nálam működött
  • zoolee
    #7459
    Hali, azt szeretném kérdezni, hogy ps cs2 ben, hol van az activation kód és az authorization kód???
    Szeretném neten aktiválni, de nem találom.
  • szabishop
    #7458
    nekem mi lehet a gond ugyan is amikor elindítom a telepítést a system check-nél megáll!!! vki segítsen hogy milehet a baj
  • Crem
    #7457
    Hát olyannal még nem találkoztam, hogy spyware miatt nem lehet feltelepíteni egy programot. (persze minden fejlődik)

  • szabishop
    #7456
    azt hogy Adobe Photo Shop CS3 cannot be...................
  • grims
    #7455
    hát nekem is ott áll meg,mert egy spyware miatt azt hiszi,h fut az explorer...de neked kiír egyáltalán vmit oda?
  • Harly18
    #7454
    Hi! Gyertek és szavazzatok arra az átalakított Audira, melyik a legjobban bejön! Csak a kép felett lévő nevet írjátok be.Itt...
  • szabishop
    #7453
    figyeljetek már!! ekem mi lehet a gond ugyan is amikor elindítom a telepítést a system check-nél megáll!!! vki segítsen hogy milehet a baj
  • grims
    #7452
    én lefuttattam vagy 5 ilyen-olyan spyware keresőt,most is megy egy. ha az sem találja a gondot,akkor elindítok egy nod keresést is
  • szabishop
    #7451
    nem nagyon!! mert szerited mi lehet a baj???
  • Sonajk @:o)
    #7450
    víruskeresővel nézted a gépedet mostanában?
  • szabishop
    #7449
    én elindítom a töltést és a system check nél nem lép tovább vki tudja hogy mért??????
  • grims
    #7448
    hát nemtom,sztem már mindent kilőttem,ami használhatja..de most olvastam,h van egy ilyen spyware,ami pont az explorerrel csinál vmit,úgyhogy lefuttatok egy irtást...
  • Met
    #7447
    valamilyen program használja a háttérben az ie-t, azokat kell kilőni
  • grims
    #7446
    hali
    telepítem a cs3-at és rögtön a telepítés első lépésénél kiírja,h nem folytathatom a telepítést,amíg az Internet Explorer fut. megnéztem a windows feladatkezelőbe,és télleg fut két helyen is az iexplorer.exe, de ha azokat bezárom,akkor másik két ilyen exét nyit meg.
    plz help mert így nem tudom telepíteni!!
  • artschi
    #7445
    innen
  • szabishop
    #7444
    császtok!! honnan lehet letölteni a Photo Shop cs3 at meg a photo hsop cs3 extendet vagy mit???
  • ProGabe #7443
    duplán kattintasz a layeren és előjön az a sáv
  • Atika :o)
    #7442
    Igen ha CS3 Extended verziod van akkor lehet benne 3D -s dolgokat megnyitni es festeni a texturajukat.
  • Met
    #7441
    Akkor esetleg erre gondolsz?:)
  • acsati
    #7440
    ja mégsem. van egy lyndás videom ahol egy ilyen karaktert forgat meg minden, van egy külön ilyen sáv
    ezt a videobol fotoztam
  • acsati
    #7439
    szerintem igen. köszi
  • Met
    #7438
    Erre gondolsz?
  • acsati
    #7437
    nem tudjátok honnan szedhetnék photoshophoz ilyen 3D plugint? vagy legalább a nevét... köszi
  • acsati
    #7436
    nálam fenn van a CS, a CS2 és a CS3 is és müködik mindegyik :D