17220
  • braaa
    #7598
    ja, ez most igy az hogy...öhm...izéá.....khmmm....(értelmez)... ..jáááá.... .A-haaaaaa...értem....hogy vírusos a gépem????????
    hát nemtom, nod fönnvann. Vagy pár "bizbasz"?? lehetséges, de a gépem ugyse egy hipermasina...
    (vagy félrekódoltam az alapgondolatot?????)
  • modellmaker
    #7597
    #7591 :)
  • braaa
    #7596
    erre a feltelepítős problémára ez az egyszerű megoldás, én így tudtam felszenvedni a gépemre a céeshármat(már régebben írtam ide most csak idézem):
    na heló, nekem is ezt volt a gond (please close Explorer) itt a megoldás (véletlenül jöttem rá,de nálam bejött):
    inditsd ujra a gépedet és amint betölti a windows+antivirust baromi gyorsan indítsd el a cs3 setupját, szóval az a lényeg hogy elöbb túljuss a Cs3 system checkjén minthogy a szaros Windows betöltse azt a explorer akármit...
    nálam működött
  • Czdano
    #7595
    Énmeg lusta voltam letölteni a CS3at, meg ahogy látom 1 csomo hibája van..=)
  • zsolesz92
    #7594
    Jah én CS2-t használok mert nem szeretem ujratelepítgetni, + az image ready miatt is
  • zsolesz92
    #7593
    Legalábbis nekem ugyrakellett, meg eddig sztem kaivl beszéltem mindenkinek. De köuzben lehet adtak rá javítászt nem tudom...
  • modellmaker
    #7592
    ezért van a fórum. ;)

    #7578
  • Magnumrolcsi
    #7591
    Kössz
    Volt egy trójai meg pár bizbasz... de végre felment...
    Bocsi a sok off miatt :)

    Igaz, hogy havonta újra kell telepíteni?? :O
  • modellmaker
    #7590
    eressz rá a gépedre egy vmi antispyware cuccot, vírusirtót stb. ez így már nem egészséges akkor. ha találnak vmit és kiírtják és még utána is fenáll a probléma szólj.
  • Magnumrolcsi
    #7589
    És azt meglehet nézni, hogy melyik program használja?
  • Met
    #7588
    akkor valami program futtatja a háttérben az ie-t..
  • Magnumrolcsi
    #7587
    Letíltottam a netet, reseteltem, de úgy se engedi... meg két IE is fut..
  • modellmaker
    #7586
    zárd be előtte
  • Magnumrolcsi
    #7585
    Köszi :)
    ie-t nem engedi :@
  • zsolesz92
    #7584
    ctrl+alt+delete folyamatok, kiválaszt és ott bezárogatod őket.
    jól mondja maker
  • modellmaker
    #7583
    lehet a folyamatok között még fut valamelyik. szedd ki.
  • Magnumrolcsi
    #7582
    Felakarnám tenni az Adobe CS3-at, de nem engedi, pedig kihúztam még a net kábelt is, de még is azt kéri zárjam be a böngészőt...

  • TRibor
    #7581
    Köszi szépen!
    Majd kipróbálom... :D
  • N1ggA
    #7580
    Hello! Az lenne a problémám, hogy amikor föl akarom telepíteni a cs3-at, nem reagál a setup.exe megnyitására. Nem tudom elindítani a telepítőt. Mi lehet a baj?
  • caseih9400
    #7579

    Szevasztok!
    Megszereztem a Photoshop CS2 v9.0-át és amikor beszeretném írni a kódot
    (már fel van telepítve) akkor ezt írja ki :(((
    Lécci segítsetek hogy mi lehet a baja mert szerintem valamit nagyon
    elszúrtam ! :((( :S
  • zsolesz92
    #7578
    havonta ujrakell installálni ez az egyik legynagyobb gondja a cs3-nak
  • berlinboy6329
    #7577
    Hi all!

    Lenne egy kis problémám a CS3-as PS-sel.Nem indul el és nem tudom miért.Mikor felraktam,az appéication.sifet szépen elraktam valahova,és elindítottam.Elindult minde egyes alkalommal használtam is rendesen aztán egy nap megint el akarom indítani és nem indul.Bejö addig,hogy van fenn a fejléc,alatta a fájl/filter/layer... sor,és kilép mindeféle hibaüzenet nélkül.Még a ki kék kép sem jelenik meg,amin a töltéi folyamat meg a készítők vannak rajta.Aztán ma megint elakartam indítni,hogy hátha,és ha előrébb nem is,de addig eljutottam,hogy kapok hibaüzenetet,méghozzá ezt:"product license has expired".Mit lehetne ezzel kezdeni reinstallon kívül?Vmi crack van?
  • zsolesz92
    #7576
    filter sharp unsharp mask itt probálj állítgatni, bár ha homályos akkor nem sok változás lessz, de probálgasd.
  • Penec
    #7575
    Sziasztok!

    Még új avgyok itt, és a photoshop-ban is, ezért kérek segítséget!
    Lenne 1 olyan problémám, hogy van 1 homályos képem, és az hogy lehet megcsinálni, hogy ne legyen homályos?
    kérlek segítsen vki!
    ja és vagy írd le ide vagy pedig írj e-mailt ide: [email protected]
  • artschi
    #7574
    komoly
  • PeeTeR
    #7573
    a Photoshop ereje: ClickClickClick
  • Met
    #7572
    www.google.co.hu
    de ha ekkora problémát okoz a warezolás javaslom a Gimp-et
  • repvez
    #7570
    visszatérve a 7537-es hsz-emhez gondolkoztam egy kicsit csak nem vagyok olyan guru hogy le tudjam a gyakorlatban is ellenörizni az elmélet helyességét.
    Tehát valamilyen mask segitségével el lehetne távolitani a nem kivánt rácsokat vagy megadni hogy az ilyen távolságra elhelyezkedö vonalakat törölje?Esetleg kicserélni más szinre a rácsozat szinét és igy eltüntetni azt a szint a képröl?
  • Met
    #7569
    Import és Twain eszközök de szerintem ekkor elindul a scanner progija
  • Monoton
    #7568
    hülyeséget kérdeztem volna? :D
  • ffxi
    #7567
    NP :)
  • Met
    #7566
    nem warez topic
  • modellmaker
    #7564
    áh sry. kiment a fejemből. holnap délelőtt megcsinálom. ma már nincs rá energiám.
  • ffxi
    #7563
    Erre plz vki?
  • Monoton
    #7562
    illetve a scanneles utáni zajok eltüntetése miképp zajlik ?

  • Monoton
    #7561
    csao

    képet szeretnék bescannelni PS be de nem a gyári szoftverrel

    melyik aza menüpont ahol a PS el tudok scannelni ? thx
  • Bobber
    #7560
    akkor probáld ki ugyenezt mondjuk 2 monitorrt hajtó videókártyával:)
    én két moncsit használok egyszerre és az egyiken vannak a kezelőfelületek a másikon dolgozom:)
    hidd el az is nagy élmény eleinte hogy nem lóg bele a képbe minden:)
    mert mindig van valami ami belelóg a képbe egy monitornál:)
  • droidika
    #7559
    ...sokféleképpen lehet vágni, mágneses lasszóval gondolom jelen esetben nehéz lenne, alatta van a sokszög lasszó esetleg ezzel, ha igényli töbszöri kijelöléssel vagy (ez a legjobb, de legbonyolultabb is) szerkesztőpontok megadásával és kijelöléssé változtatásával.
    ...probáld még ki, CTRL+I billentyűkombinációt, hátha invers-é téve megerősödnek a határok.
    Csináltam egy tutorialt (igaz kicsit zagyva de a lényeg benne van)
  • modellmaker
    #7558
    #7535
  • TRibor
    #7557
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problámám hogy van egy üvegbögréről fényképem, fehér hátér előtt. De mivel nincsennek éles határok nem tudom kiemelni szépen a képből hogy máshova helyezem át. Hogy lehetne szépen és egyszerűen megoldani?
    Előre is köszi!