17220
  • VRSDM
    #7759
    image - image mod rgb-n van?
  • Palinko
    #7758
    miért van az,hogy csak 1 színnel tudok festeni 1 képen? meglévő weblas sablont szeretném egyedivé tenni csak az a bajom,hogy zöldre szeretném átszínezni a kék dolgokat. aztán meg megnyitom ps el és színezném,de akármilyen színre csak sötétkéket húz rá :(
  • acsati
    #7757
    Köszi szépen most már elindul és működik!
  • Shiwo
    #7756
    itt elvileg letod tölteni
  • acsati
    #7755
    hát akkor nem tom telepithetem újra?
  • braaa
    #7754
    nálam csak msvcrt.dll van, 10 nélkül
  • acsati
    #7753
    Valaki aki cs3-at használ elküldene egy dll fájlt?


    (privátba esetleg)
    Köszönöm!
  • VRSDM
    #7752
    az ilyenekre azt tudom mondani hogy lasso-stock.brush aztán kreatívkodás és egy ügyeskéz kell hozzá, szépen árnyékold...[szin=red]
  • acsati
    #7751
    Hellotok!
    Van egy olyan képem ahol egy ember papir pénzeket tart a kezébe, és azt hogy tudnám kicserélni vajon hogy élethű legyen? Más féle pénzt szeretnék a kezébe rakni és a gyűrődéseket hogy oldhatnám meg?
  • cikcakk
    #7750
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget és főleg a jó tanácsot! Ma végre sikerült!

    1000000köszönetem!
  • repvez
    #7749
    A jasc-al is ugyan ez a helyzet csak ott annyival bonyolodik a mutatvány hogy nem lesz háttér a másolás után és a crop selekciora sem urrik össze a kép akkorára amekkora a rajz.
  • Crem
    #7748
    Azért,mert ez nem PS, hanem Jasc Paint shop Pro!:P
  • repvez
    #7747
    Sziasztok
    Ezen ao oldalon az elsö videon lévö dolgot szeretném megcsinálni,de A magic wandos résznél megakadok vele mert nekem nem csak a körvonalát jelöli ki a rajznak hanem a belsejében is,de nem mindet és igy rossz lesz a cropolt képem.
    Esetleg van más eljárás is arra hogy Pontosan ugy Cropolja ki a képet amekkora a rajz és beforgatja a lappal párhuzamosan?Mert a kézzel ráigazitással nem lesz pontos és ugy már macera a beállitása a modellezésnél.
  • modellmaker
    #7746
    After effects videó utómunkára van.

    És Illustratorban, hogyan? :D

    #7745: na én meg ezt nem értem. :D

    Nem erről az alakzatról van szó, hanem egy pajzsról. Ill. egy pajzsra hasonlító dologról. Nem kell, hogy árnyék legyen rajta, egy olyan vastagság, mint ami a PS munkák topic fejlécében lévő négyzeten van tökéletes lenne.
  • zsolesz92
    #7745
    először is kösd össze a 2 végpontját
    Mármint a 2 alakzat 2 végpontjait kösd össze
    amit kaptál lyukat oda meg színátmenetesen kell festeni
  • dzsuvajoe
    #7744
    erre nem photoshopt szoktak használni! Adobe illustrator illetva afeter effect de lehet h az nem.
  • modellmaker
    #7743
    szal. Hogy tudok egy torzított rétegnek vastagságot adni?
  • VRSDM
    #7742
    csak én nem értem :S ?
    [szin=red]
  • modellmaker
    #7741
    Hogy tudom kitölteni a két minta közötti részt úgy, hogy 3D-s hatást keltsen? Ergo, ugyanazzal kitölteni, mint az első alakzat.


  • Marki
    #7740
    Köszönöm szépen!

    Majd meglátom, hogy sikerül..
  • modellmaker
    #7739
    Olyat lehet, hogy pl egy animáció elején bal oldalon van vmi, a végén már jobb oldalon. ergo térben lehet mozgatni a dolgokat. Lehet még opacity átmenetet stb. De pl. egy figurát ha az elején a keze fent van a végén meg lent, nem fogja animálni, hogy mozogjon.

    Megcsinálni úgy tudod, hogy kezdő képkocka, mellé vége képkocka. Kijelölöd az "animation window"-ban mindkettőt. van ezen ablak alja felé egy gomb, ami átmenetet készít majd. "Tween" a neve, (egy csomó karika egymás mellett) ha erre kattintasz akko rmég be tudsz állítani pár dolgot, pl hogy az eleje és vége között hány képkockát hozzon lérte.

    Csodát azért ne várj tőle, de apróságokra tökéletes.
  • Marki
    #7738
    Sziasztok!

    Bocsi a lámáskodásért; nem volt időm visszaolvasni (meg nem is lesz).

    Az lenne a kérdésem, hogy mozgó gif készítésekor lehet-e IR-ben animációs átmeneteket tenni, illetve hogy merre találom őket.

    ELőre is köszönöm a válaszokat!
  • air12
    #7737
    Hogyne:D, köszi
  • VRSDM
    #7736
    amit szöveget írsz, azt vektorosan írja, vagyis koordináták alapján rögzíti a vonalak helyzetét, stb.stb. minden adatot, a raszterizálás során, pixelekké alakítja. így a nagyítás során homályos lesz. stb.stb.stb. érted gondolom ;]
  • air12
    #7735
    Kössz,és ez a resztarizálás mit csinál pontosan?
  • VRSDM
    #7734
    raszterizálod - layer menü, aztán simán free transformal (ctrl-t)
  • air12
    #7733
    Hi
    A szöveget h tudom tükrözni?
  • Met
    #7732
    1. rossz topic
    2. warez

    De ne menj át másik topicba mert ott is a 2. pont van érvényben.
    Ha gondot okoz egy program beüzemelése akkor javaslom, hogy vedd meg vagy egy A4-es papír és ceruza.
  • tugyiti
    #7731
  • zsolesz92
    #7729
    ezt csak zért kell hogyha erre jár egy warez ellenőr ne jelentsen fel xD
    Én pl a cégtulajdonossal is jóban vagyok, ő lát el a softwareekkel ;)
  • dzsuvajoe
    #7728
    asziszedmiasziszed
  • zsolesz92
    #7727
    Itt az sg-n mindenki eredetivel tolja...
  • droidika
    #7726
    HerrKiss, ment a privát!
  • HerrKiss
    #7725
    A lemaradt a megállapításom után. Feltételezem, hogy nem egyedül nyomom (nyomnám) másolt Photoshop-pal. Bár emlékeim szerint már 200e körül láttam valami árlistán, szóval a félmilla költői túlzás, azért nem az a kategória, ami az átlag magyarnak ott figyel a polcán eredetiben.
    De a kérdésemre értékelhető választ sajnos még mindig nem kaptam
  • HerrKiss
    #7724
    Sajnos a második, ennyire nem vagyok kezdő photoshop-ban. Nyitok egy új képet, és alig pár menüpont él a filter-ek között, pedig mindnek kellene...
  • VRSDM
    #7723
    nekem eredeti a ps cs2-őm van (nyomdász ismerős által).
  • dzsuvajoe
    #7722
    Tutti sztem h senki nem nyomja eredeti PS-el, szted földi halandó költ rá félmilla körül?
  • VRSDM
    #7721
    vonalóról sima alap nyíl tool-al húzol csikokat, beigaztod a 2 tengelyen a megfelelő távolságra, aztán a lógót már csak rá kell húznod a kívánt logót és magától a segédvonalak találkozási pontjához igazítja.
  • braaa
    #7720
    na,üdv, olyat hogy tudok, hogy van egy psd-be lementettem layerem, amit mondjuk 10-20-30... képre a bal alsó sarokba (mondjuk) az aljátol 20pixelre, szélétől 10pixelre rá szeretnék tenni, tudjátok mire gondolok, pl. partyfotókon a honlap/cég/fényképész logója minden képen, csak vhogy automatizálva, nem akarom egyenként, ilyet lehet ps-be?
    ez meg nem ebbe a topikba való, de ha valaki tudja hogy Paint shop pro-ba hogy lehet ugyanezt, extra köszönet, az nálam sokkal gyorsabban fut.
  • Laox
    #7719
    Köszönöm :)