4144
  • AndrewCB
    #2223
    Jaja, magyar szerver nélkül halálra vagyunk itélve!
  • [Jakuza]
    #2222
    Na jo ez igy szar.
    A kulfoldi szerverek mind kurva laggosak.
    Jatszhatatlanok.
  • [Jakuza]
    #2221
    Nekem igen.
  • Dankó
    #2220
    Megy most mindenkinek az online játék?
  • Lacc
    #2219
    Ha méltóztatják kiadni a Linuxos servert, akkor nálam még futhat egy darabig. De ez még odébb van.
  • SinClaiR
    #2218
    Nálam is olyan, és ki nem kapcsolom :)
  • [NST]Cifu
    #2217
    Nálam az élsimitás bekapcsolásakor olyan, mint blur lenne ráeresztve a képre, ha kikapcsolom akkor ez eltünik. A motion blur-t mintha az optionsba ki lehetne kapcsolni, nem gondoltam, hogy ilyen alap kérdéssel jön valaki...
  • [Jakuza]
    #2216
    Megkene nezni melyik szerver szerepel legfolul ha a pings szurot bekapcsoljuk.
  • AndrewCB
    #2215
    Ha nem lesz hungs.hu, kellene néznünk egy szervert, ahol megtaláljuk egymást.
  • AndrewCB
    #2214
    A többinek üzenem, hogy elég messze áll tőlem a kempelés. Imádom, az olyan embereket, akik egy esetből itélkeznek úgy, hogy ott sem volt és nem is látta az eseményt. Gratula.
  • AndrewCB
    #2213
    Az volt a gáz, hogy odamentem egy másik gyerekkel és az nem foglalta be a pontot, hanem elkötött egy járművet. Én hiba szálltam ki foglalni mindig oda született valaki. Akkor visszaszálltam lőttem és minden kezdődhetett előröl.
  • Solid Snake
    #2212
    Neszomokogymán Haxoror koma
  • MarkBlade
    #2211
    Köszi! Ment a priv! :)
  • Shep
    #2210
    na várjál, de nekem nem csak fordulásnál olyan, hanem mindíg, persze 4.9-es cataval nem volt ilyan viszont egy csomó mindent nem tudtam higra venni, meg marha lassú is volt, 4.8al meg homályos viszont minden maxon van és kb +10 fps.
  • haxoror
    #2209
  • HoTDoG
    #2208
    Esetleg majd egy köv. peccsnél meg lehetne próbálni újra.
    Hát asszem ezennel ezt is eláshatjuk... 1 időre. Bár amikor már kijön pár "nagyágyú", ezzel már úgy sem fog senkise játszani.
  • nimfas
    #2207
    "Kikapcsolod az Anti-Aliasing-ot. "

    Kezeit csoNkolom.... az Anti-Aliasing az az élsímítás...
    amit keresel az a Motion Blur (gyors forduló, goyrs mozgásnál, behomályosodik a kép, ezzel a mozgás "jobb" illúzióját nyújtva)

    "Szezon-fazon" :-)

    Amúgy van vmi rendes szerver a neten?
    Hungs kakukk... máshol játszottam... és úgy beszaggatott, hogy nem tudtam játszani. :-(

    Nimfas
  • Tatyla
    #2206
    Átküldhetem mailben!
  • MarkBlade
    #2205
    Hoi!
    Srácok Key gen. van hozzá? VAlaki fel tudja tenni estleg vagy cimet.. pls..
  • Tatyla
    #2204
    De kár én szivesen játszottam azokkal akiket itt láttam viszont! Remélem azért nem adod fel talán még egy esély!
  • antijedi
    #2203
    szvsz kb a 10. patchig ha lesz anyi egyátalán nem lesz tul népszerű a game... :)
  • Lifeforce
    #2202
    Nah most viszont harmadszorra fagyasztotta le a szerverem...
    Ezennel befejezte működését a hungs.hu az SW:BF-ben.
    Sorry emberek de ez így egy kínszenvedés.
  • teamwork100
    #2201
    De jó,most léptem ki róla mert üres...:(
  • Tatyla
    #2200
    Nem jó megint a HUNGS.HU? Megváltozott a jelszó?
  • [NST]Cifu
    #2199
    Kikapcsolod az Anti-Aliasing-ot.
  • Tatyla
    #2198
    Mostanában nem voltam serveren a töltögetések miatt mi a helyzet minden o.k.?
    [reménykedik]
  • Shep
    #2197
    A homályosságot mivel lehet kikpcsolni?
  • [Jakuza]
    #2196
    Akkor meg hasznald a mortaros mukit.
    Az granatokat lo a fegyverebol. Kiloves utan egybol robban ha hozzaer valamihez.
    Dantooinen azzal oltem meg 4 lazadot.
    Mentek foglalni, lelottek egy Dark Troopert, en meg pont akkor ertem oda a mortarral. Csak ugy repkedtek a testreszek jobbra balra. :P
    Csak ugyelni kell arra hogy eleg kozel lodd az enemyhez a granatot, mert kulonben nem hal meg.
  • haxoror
    #2195
    ami tetszik: futás közben is pontosak a fegyverek és nem nyílik ki a célkereszt, nálam a fejlövés sniperrel egyből blasterral 1-2-ből megfektetett eddig mindenkit.
    Ha valaki csirkével spawnkillingezik akkor spawnoljatok egy másik zászlóra és küldjetek rá egy recon droidot tegnap vagy 4 ATST nyírtam ki így
    Ja, a rakétásnak vannak aknái, még nem próbáltam de lehet hogy azok is jók lehetnek bár egyáltalán nem tetszik hogy az aknákat ha észreveszi akkor ki tudja messziről lőni az ATST

    A ConcussionGrenade tulajdonképpen mire jó?
  • Devilke
    #2194
    Én egy érdekes felfedezést tettem, de lehet hogy ti már tudjátok. Ha pilota kasztal voltam és úgy szálltam be az X-wingbe akkor javul a gép(már ha sérült), és szerintem ez másra is igaz. Lehet hogy nem is annyira rossz az a pilota :).
  • Bat
    #2193
    Nem arra gondoltam, hanem tudod, kibiztositom, elszamolok 3-ig, dobom, es akkor biztos nem szaladnak szét, hanem az arcukba robban
  • [Jakuza]
    #2192
    A vukinak 5mp/s idozitett granatja van.
    Ha idozitos granat kell hasznald akkor azt.
    Igaz hamar megfogod unni a szornyu sipolasat egy ido utan. :PPPP
  • [Jakuza]
    #2191
    Nem. Szerintem az lenne a megoldas, hogy nem respawnolnanak a jarmuvek. Vagy olyan hosszu ido mulva hogy nem lenne ertelme ott alldigalni. De most oszinten az a homoksiklo mi az anyjabol van ?
    AT-ST-t olyan egyszeruen lelehet veleszedni hogy nem igaz.
    Dual lezer + Dual raketa vetovel es raadasul alig serul, meg hogyha 20at is beled lo egy AT-ST.
    Kozben meg egy Tie vadaszt ket lovessel szetlehet loni szinte barmivel, addig az X-Wing vigan szalldogal.
    A lezer fegyverekrol meg ne is beszeljek.
    Sniperrel erthetetlen modon van hogy 3 loves kell meg akkor is ha 3szor fejbe lovod az embert, valamikor meg egy loves eleg.(Es tuti nem azert mert elfogyott elotte az elete, lelottem a palit es jott ujra, tehat fullon volt).
    Aztan sima riflevel szemkozt lotem valakit vagy 8 szor es nem halt meg csak jajongott. Valamikor meg egyszerre lemegy.
    Nem ertem azt sem hogy mitol sebez nagyobbat a fegyver ha hasznalja az ember a tavcsovet a fegyvernek.
    Van hogy sima sorozatvetonel egy fejloves eleg tavcsovel, van hogy meg kell 8.
    Ez valami veletlengenerator elven mukodik?
    Ezert is utalom az ilyen tipusu jatekokat.
    R6-nek kellene a szabalya.
    Eltalalnak letfontossagu helyen lemesz azt kesz, ha labon lonek santitasz lelassulsz.
    De ez, hogy 20at belelosz valakibe egy lezerrel meg csak nem is lyukas. :PPPP
  • Bat
    #2190
    Meg multiban nem jatszottam vele, de akkor ahogy hallom nem is erdemes meg? :)
    En az egesz jatekban a granatnak orultem meg legjobban.
    Vegre egy game, ahol nem 1 ev mire elohalassza, nem kell fegyvert valtani, stb. Az viszont marhasag, hogy nem lehet idoziteni. Lenyomom, nyomvatartom, ha akarom eldobom...
    Már 20 éve kitalálták az übergránátozást TF-ben, miér nem lehet azt használni, tök1szerü...
  • Me0w
    #2189
    Hja, sok 'vicces' dolog van a jatekban, a granatot en is szeretem, bevagom 5 ember koze, varok, varok, semmi. Befordulok, es 5-en lonek ram.

    Azert a kasztok sincsenek agyonbalanszolva, mert pl. a Dark Trooper faszan atrepul mindenen, olyan helyekre ugrok ahonnan szinte ki sem lehet szedni, lasd Mos E-t, lehet vele ugy feheriteni hogy a lazadok nem tudjak kiloni a kulso pontokon. Ehez van meg granatja, meg egy eleg tapos 'soretes' lezere :) amibol kb 1 loves 1 ember kozelrol. Nem azt mondom, en mindig Dark Trooperrel jatszom, csak neha mar nekem faj hogy mennyire nem lehet normalisan vedekezni ellene.

    Vannak palyak, ahol Lucasek ugy gondoltak, csinaljunk ugy mintha BF lenne es rakjunk be a gyalogoknak 1-2 jarmuvet, es beraktak 1 AT-ST-t a palyara, amivel total tonkreba**tak az egeszet, lasd multkor Mos E., a lazadok belepattantak, es vege is volt a palyanak olyan jo 50 mp utan.

    A nagyobb jarmuvek borzalmasak, az AT-AT ugy vanszorog mintha valami baja lenne, szeriahibas vagy nemtudom. Elhiszem hogy nem egy furge joszag, de azert az 5cm/masodperces sebesseget atlephetne lejton lefele. Klon erat nem is feszegetem, a nagy 'Pok' meg az a masik ize, hat... no comment. Osszevissza beleakadnak mindenbe, olyan dolgokba is ami szinte nem is lathato.

    A lezer turretek botranyosak, lovok multkor egy egyhelyben allo vukit, kellett vagy 7 loves belole. Hihetetlen.

    Mesterlovesz 70-es ping felett total hasznalhatatlan, akire ralosz az ugyis elwarpol onnan, vagy nem is ott volt eredetileg sem ahova lottel :)

    Ah, hagyjuk... mig nincs peccs - ha lesz egyaltalan - addig ez szar nagyon.
  • [Jakuza]
    #2188
    Nem tom akkor mert nem lattalak egyszer sem. 2v2-on .
    Amugy te nem csak kiprobaltad, hanem allandoan te voltal az awardban, mint jarmubuzi.
    Gyalog meg csak akkor mentel, amig el nem mentel egy jarmuig.
  • [NST]Cifu
    #2187
    A rakéták valamilyen megfontolásból csak a járművek ellen érnek valamit, ha valaki esetleg 2mm-nyi életerővel keveredik eléd, talán még megéri rá pazarolni a rakétát, mert annyit talán még sebez rajta.

    Ami a járművek elleni sebzést illeti, a rakéta ötlete végülis nem lenne rossz: kifejezetten utáltam a BF-ben, hogy 3-4 kézigránáttal (nem páncéltörő gránáttal, hanem sima gyalogság elleni támadógránáttal!) szét lehet szedni egy tankot. Itt legalább tényleg csak a járművek elleni fegyverekkel érdemes támadni egy AT-ST-t. Ez eddig oké is lenne, csakhogy annyira pörgős a játékmenet, hogy nincs esély, hogy egyetlen rakétás kiszedjen egy járművet, sőt, az alapból nem is vagy képes rá, hiszen a nálad lévő rakétákat után kell tölteni általában hogy leszedj egy tankot vagy AT-ST-t. Ha viszont pilóta (különösen két pilóta) ül a járműben, akkor szépen lassan még gyógyul is a jármű!!!
    Ha lassabb lenne a játékmenet, semmi baj nem lenne ezzel, mert rákényszerítené az embereket arra, hogy csapatban játszanak (két rakétás, meg két-három sima harcos védeni őket), itt olyan gyorsan megy minden, hogy nem tud összeállni a csapat a támadáshoz...

    Az meg mondjuk elkeserítő, hogy a teambalance-ot nem lehet értelmesen játszva megoldani, nem kéne semmi auto-team, csak normális hozzáállás...
  • NeoMaN
    #2186
    Naszóval: ide rettentő gyorsan peccs kell, ez nem vitás. Volt egy meccs, ahol spawn kemp-et kaptunk a birodalmiaktól: hátbazz totál tehetetlenek voltunk ellene. már nem is jáccottam, vártam a köv. pályát. késöbb egy másik war-on (tatooine) én is kipróbáltam ezt a dolgot a chicken walkerral (utólag is bocs mindenkitől, de ki kellett prószálni). Na itt már folyt a könnyem a röhögéstől, hogy a büdös picsába bírtak elbaszni ilyesmivel a nagyon jónak ígérkező gammát. A gépek újratermelődése is egy vicc tényleg, a balance kiegyenlítetlenségéről nem is beszélve.
    NAGYON GYORSAN PECCSET KÖVETELÜNK!
    Jakuza: a mivan gyalog nem megy?-re meg annyi, hogy 5. éve q3-azom, úgyhogy megy gyalog is.
  • Lifeforce
    #2185
    Nem azt mondtam, hogy egyálltalán nem akaratból kempelnek, hanem nagy részük.
    Én is egy ideig csináltam, mire rájöttem, hogy mi a szarért nem foglaltam már el :)
    Azóta nem csinálom mert értelmetlen.
  • Nagydög
    #2184
    A legviccesebb targy a jatekban a granat. Egy hadirokkant rohamosztagos balt sem lehet felrobbantani vele, mert a jarokeptelenek is szetspriccelnek, mire felrobban. A hatoereje meg egyszeruen rohejes, bar repulni eleg szepen repul tole, akit telibe talalok, de ket meterrol mar csak annyit sebez, mint husz deka parizsi. A masodik legviccesebb a raketaveto. A lazadok dupla lovetu raketavetojebol sikerult leadnom egy olyan lovest, hogy a rohamosztagostol jobra ballra egy egy meterre csapodott be. Tulelte. Jarmuvek ellen viszont semmi mas nem hatasos.