4144
  • multivazzeg
    #2263
    Üdv !
    Tud vki mondani nekem 1 tört server nevet ?
  • Curze
    #2262
    Ja, bocs, a Geonosis, és a Kamino is egypályás.
    Egy menetben csak 8 bolygó játszható a 10-ből attól függően, hogy melyik kor csatáit akarod játszani.
  • Kalmika
    #2261
    Köszi, azt hiszem ertem:)
    megnezem most:)
  • Curze
    #2260
    Egy bolygó 2 menetből áll, igen. De nem ugyanazon a pályán. A legtöbb bolygóhoz 2 pálya tartozik, asszem Hoth-ot és Endor-t kivéve.
  • Kalmika
    #2259
    Aha!

    Akkor 1 pálya 2 menetből áll?
  • Curze
    #2258
    Az elfoglalt bolygók adhatnak bónuszt. Pl. pontosabb célzást, egy jedi segítségét, stb. Mindegyik mást ad. Egy bolygó mindkét pályáját le kell nyomni ahhoz, hogy használhasd a bónuszt. Amikor véletlenszerüen választ, azt az ellenfélnek választja, nem neked.
    Általában célszerű Tatooine-nal kezdeni, mert az adja a jedit. A jedit nem lehet sem irányítani, sem megölni a játékban. Sok segítséget ugyan nem jelent, de ha az ellenfél oldalán van elég kellemetlen tud lenni.
    Alapból asszem csak a Yavin4 bónuszát választhatod, ez adja a katonák pontosabb célzását.
  • haxoror
    #2257
    Na erre én is kíváncsi vagyok, pont most keresgélek a neten valami leírás után
    (amíg nincs online lehetőség addig vigigtolom a singleplayert hehe)
  • Kalmika
    #2256
    Sziasztok!

    Csak 1 kérésem lenne : )
    Galactic Conquest nél mi történik?
    Kiválasztok egy bolygót, amit megtámadnék, addig értem...
    a másik 2 választás mi? az utolsó eleve olyan, hogy ő valamit randomol rajta, amit egyáltalán nem értek...
    valami plus képességek azok, amiket használhatok ha és a hogy?:)))
  • [Jakuza]
    #2255
    Hm. Atallitottam az Online tick/sec opciot nagyobbra es utana jo lett.
    Viszont nem tok egy szerverre se bemenni mert CD auth hiba van. :(
  • [Jakuza]
    #2254
    Ez nagyon erdekes, mert en mindosze 3at. Tegnap meg tele volt a szerverlista most meg alig van szerver, igaz nem a GS-en keresztul nezem.
  • haxoror
    #2253
    Most engem sem enged be sehova :(
    Leszarom, nekem iszonyatosan bejön a game, idő kérdése és meg lesz oldva a stabil tört szerver aztán újra mehet a hent.
    Remélem akkor még lesz annyi magyar rajongó hogy legyen magyar szerver is. Ha meg nem, akkor marad a külföld :/
  • Me0w
    #2252
    kb 300-at
  • [Jakuza]
    #2251
    Es te mennyi szervert latsz a listaban ?
  • Me0w
    #2250
    5 cdkeyt valtottam, egyikkel sem engedett be :) Mindegy, a sajat jatekukat iteltek halalra evvel, osszesen 50 ember ha volt a szervereken ;)
  • Dankó
    #2249
  • Dankó
    #2248
    Beindult a lukas arts tört verzió kiiktatására alkalmas védelmi eljárása.
  • [Jakuza]
    #2247
    Valami tuti valtozas volt, mert most alig latok a szerver listaban szervereket.
    Eddig tomkelegevel voltak szerverek, most meg vagy 3-4mp-ig nem is jelenik meg benne semmi.
  • STeev
    #2246
    neked megy?
  • Tombi
    #2245
    ehh sok szar progi, sztem mindet nyomd ki.
  • Lacc
    #2244
  • STeev
    #2243
    Hello mindenkinek!!!

    Hogy lehet Multiplayeren játszani?
    Valami Patch kell hozzá?
    Van ZoneAlarmom, Msn Messenger popupkiller spyware norton anti vírus, mit kapcsoljak ki?
    pls írjátok meg nekem!!!
    thx
  • Tombi
    #2242
    hogy tudod kicserélni ???
  • HoTDoG
    #2241
    Engem általában 1 cdkulcs csere után felenged.
  • [Jakuza]
    #2240
    Megint nem lehet felmenni, tuti bekapcsoltak az ellenorzest.
  • Lacc
    #2239
    Ha jött hozzá linux server valaki szóljon.
  • Daza500
    #2238
    Ez a game tök Tooló :)
    Már a 2.-dik hadjáratot viszem.
  • LSC
    #2237
    tegnap még jó volt ma már énsem tudok felmenni. Valaki tud esetleg erről?
  • Stotoo
    #2236
    hat en az elobb raktam fel es nemtudtam 1 szerverre se felmenni, de kiproaltam singliben es nagyontetszik
  • teamwork100
    #2235
    Én mindig a legjobb pingüt választom, bár most szivat, és nem enged fel. Te feltudsz menni simám? Nem kukorékol a cd key miatt?
  • Alblink
    #2234
    Koszi,hat ez nem jo hir,melyik szerveren szoktatok lenni most.
  • teamwork100
    #2233
    Ha kicsit visszaolvasol írták, hogy a hungs.hu battlefrontra lelőve. Nagyon instabil...
  • teamwork100
    #2232
    Eddig 2 napon keresztül be tudtam simán a netre lépni, most nem jó a cd kulcsom...szerintem ki be kapcsolgatják, hogy kedvet kapj megvenni a cuccot. Ez van...
    Másnak nincs ilyen gondja most?
  • Alblink
    #2231
    Most melyik szerveren vagytok.elobb kerestem a hungs.hu-t de nem talaltam megy meg ez a server?
  • [NST]Cifu
    #2230
    A lent már említett játékmenetbéli problémák illetve játékoshozzáállási problémák, plusz a szerver részének instabilitása. "Csak" ennyi.
  • SinClaiR
    #2229
    mi bajotok ezzel a játékkal, azon kívül hogy rakás szar a szerverkeresője, és nem tudunk mindig neten nyomulni?
  • Me0w
    #2228
    Nemet szerverekra ha befer az ember akkor olyan 80-as pinget elerhet, en jatszottam ma par kort es nem volt olyan borzalmas :)
  • [Jakuza]
    #2227
    En meg egy ujabb 3CD-t. :P
  • Braveheart
    #2226
    Hát én kiadnék hozzá egy 100 mb-s patchet :))
  • antijedi
    #2225
    szvsz jelen állapotában ez az egész game halálra van itélve mindenestül... :(
  • Shep
    #2224
    azt én is kikapcsoltam mégis olyan volt/élsimítás, motion blur/, na minegy majd megoldom vhogy.