4144
  • haxoror
    #2703
    Várd meg hogy beszálljon egy bot is a siklóba és lassan kezdj keringeni egy ATAT körül, a bot automatikusan kábelt lő majd a lábaira kb. 4-5 kör és az egész összezuhan
  • Kis Szabó
    #2702
    Hello! Nemrég játszom a cuccal, és azt akartam kérdezni hogy meg lehet e csinálni hothon az ATAT-al amit a filmben, hogy körbetekered a lábait? Mert nekem sehogy sem megy, és mindig defeatet kapok. Aki esetleg tudna segíteni pls írjon. THX
  • HoTDoG
    #2701
    Időközben kijött a 1.1-es kliens patch. Elég sok javítás van benne.
    Info: SWBATTLEFRONT.NET

    Igazán jó lenne már 1 tört magyar szerver :(.
  • busman001
    #2700
    jajj nincs már törtszerver? én nem tudtam szerezni
  • ekiaki
    #2699
    Sziasztok! Tudja valaki, hogyan lehetne multiban megnövelni a kezdő csapat-pontszámokat, hogy hosszabb legyen egy-egy csata?
  • Temporal Vortex
    #2698
    Vagy a router tűzfalán tiltod le, vagy a géped sima tűzfalán.
  • Dankó
    #2697
    És hogyan kell ezt a portot letíltani ha neten szeretnék multizni?
  • Temporal Vortex
    #2696
    29910-es portot kell tiltani kifelé a dedikált szerverről. Így működik a netes multi. A game pedig 1.0 és a private server patch van rátéve. Így ment töbször is gond nélkül.
    (nem direct connection!!)
  • Temporal Vortex
    #2695
    Megjelent az 1.1-es dedikált szerver és nem sokára hozzá az új game patch is.
    Ha valaki tudja, hogy kell beizzítani "biztonsági másolat"-hoz a szervert help me

  • arty
    #2694
    a no_key srv, ami ASE ben is látszik, 1.0-n fut ... :(
  • Temporal Vortex
    #2693
    khm... és nem tudtam egyelőre velük mit kezdeni
    de majd igyekszem
  • Temporal Vortex
    #2692
    Kösz a helpet mindkettőtöknek. Megnézem az említett cuccost.
    Játék szerver adminolást most kezdtem csak. Eddig egy BF1942 szervert adminoltam, ott azonban a ded szerverhez is van törés.

    LAN-nál nem használja, ez is újdonság számomra, thx!
  • Lifeforce
    #2691
    Tudod mennyi szervert indítottam már? :D
    Ha mindegyiknek megjegyeznám a portját amin a kulcsellenörzés folyik, akor...
    Amúgy lényegtelen, mert az első pachnál megváltoztatták, és utána nem foglalkoztam vele.
    Tegyél fel ComView programot, és rögtön meglátod, hogy melyik porton ellenőrzi a cdkulcsot.
  • [Jakuza]
    #2690
    Probalkozzal meg az itt talalhato programok egyikevel : http://www.sysinternals.com/ntw2k/utilities.shtml

    Ezekkel megtudod nezni, hogy melyik portot nyitja meg a program.
    Szerintem a Filemonitor vagy a TCPView jo lesz hozza.
  • arty
    #2689
    LAN inditásakor alapbol nincs key ellenőrizgetés - ezért nincs semmi gond :(
  • Temporal Vortex
    #2688
    ?????? (lemaradt)
  • Temporal Vortex
    #2687
    ja igen...
    csak azért gyanakszom port tiltás megoldásra, ugyanis LAN-on simán megy...
    vagy nincs köze a kettőnek egymáshoz
  • Temporal Vortex
    #2686
    a #2655-ben leírtakat nem sikerült véghez vinni:
    mindenfajta crack-kel próbálkoztunk, sehogy sem jött össze a multi. Se a Direct Connection, se az internetes multi. Mindig vagy: CD key bla bla, vagy pedig busy 1 2 3 4 .. 60 fuck off :)

    Szóval engem is érdekelne, hogy melyik portot kell esetleg tiltani kifelé a cd kulcs ellenőrzés tiltásához, vagy egyátalán hogy kell beállítani másolt játékhoz a DEDIKÁLT szervert.

    Lifeforce please help!
  • haxoror
    #2685
    Van hozzá ASE filter
  • mobal
    #2684
    Hi' monnyátok az ASE talál hozzá szervert? vagy be kell pötyögni a ip.-t csak azért mert a gamespy nem kóser.
  • haxoror
    #2683
    Itt a fórumon beszélj Lifeforce-al, egy ideig ő csinált magyar szervert
  • belys
    #2682
    Szevasztok lenne egy kérésem hogy a lent említett Német szerverek adminját hol lehet elérni mert akkor lehet hogy tudnák vele beszélni.
    És akkor lenne esetleg Magyar szerver is de már régebben írtam hogy ha tudtok működő tört szervert akkor írjátok meg az elérhetőségüket.
  • Dankó
    #2681
    Sziasztok!
    Honnan tudom megállapítani az all seeing eye-ban hogy melyik a tört szerver és melyik nem?
  • skorpio7
    #2680
    Jahhh egy kis kultúrát még jó lesz magadra szedned.
  • arty
    #2679
    csiszolgasd a stilusod, talán máskor komolyan veszenk ...
  • CLINT EASTWOOD9
    #2678
    Tényleg?
    Megerőltető volt????????
  • CLINT EASTWOOD9
    #2677
    Na végre megmondtátok!
    Kössz!
  • Kalk
    #2676
    jaaaaaaaaj de gyökér itt mindenki :)
    ha valaki tud szervert az azért szóljon.
    az all seeing ben már van 2 tört német szerver
    csak jó sokan várnak rá ...
  • DarkHorSe
    #2675
    http://web.axelero.hu/tressy/rld-swbk.rar

    ez
  • DarkHorSe
    #2674
    megse
  • DarkHorSe
    #2673
    nesze
  • CLINT EASTWOOD9
    #2672
    Mi a másolási kódja a játéknak?
    Így már jó?!
    Légyszives segítsetek!
  • skorpio7
    #2671
    Most ez feltétlen kellett ide?!... bár míly gyorsan is múlik el egy játék dicsfénye ha nincs szerver --> nincs scene --> nincs kivel miről diskurálni a játék fórumán.
    Nos így veszik a múlt ködébe egy jobb sorsra érdemes játék (persze a kiadó tehetett volna a legtöbbet azért, hogy ne így legyen - normálisabb netkód, könnyebb szerverindítási/kezelési lehetőség).
  • Tatyla
    #2670
    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • Tombi
    #2669
    en semmit nem ertek:
    ???????????????????
    :D
    mellesleg aza alabb olvasott modszert probalta már vki ???
  • tomo
    #2668
    jol nyomjak a sracok, de igazuk van , nem volt eleg a kerdojel :lol:
  • arty
    #2667
    :D LOL :D

    kész a topik
  • haxoror
    #2666
    Ezek után miért adjam oda neked??????????????????????????????????
  • DarkJedi
    #2665
    Ezaz, folytasd, kérlek! :DDDDD
  • CLINT EASTWOOD9
    #2664
    bolonduljmeg!!!!!!!!!!!!!!!!!