4144
  • marsu
    #2743
    nem az instant actional próbálkozom.
  • ScaN
    #2742
    Campaignt csinalod? Lehet, hogy a vegere ertel, ezert adja be mindig az utolso mapot.
  • marsu
    #2741
    sziasztok, nyomulok mint állat,de játék közben kiírja, hogy viktory,
    és újarakezdi az egészet, kb 25-ször próbáltam, és mindig így járok.
  • Temporal Vortex
    #2740
    Dedikált szerver: 3658,3659, 6500
    Net felé tiltani a szerverről: 29910

    Így lehet "biztonsági másolattal" játszani!Multiban.
  • haxoror
    #2739
    Mert ezek a játékok nem rólad szólnak hanem a csapatról de ettől függetlenül egyáltalán nem elvárás hogy meghalj, ha vigyázol a bőrödre itt is túlélheted az egész kört csak itt ez sokkal nehezebb mint mondjuk a CS-ben :)
  • Tetsuo
    #2738
    Szerintem a Hoth, a Rhen War és a Genesis bolygókat (objektekkel, karakterekkel) naon pöpecen fabrikálták meg.. ezek a legjátszhatóbbak. A megjelenített világ + a hangok beszarás, olyan mintha a "Birodalom visszavág"ban lennék.

    Bár a "Battlefield" típusú játékokat nem szeretem, mert elvárás hogy halj meg. Azaz nem az a legfőbb probléma ha meghalsz, nyugodtan, akár 5-6szor is.. akkor is Te nyertél. Na ez xar.
  • marsu
    #2737
    ok kösz már nézem is.
  • ScaN
    #2736
    A Single Player menu alatt ket hadjaratot jatszhatsz vegig. Az elso a SW EpisodeI- ben megismert gunganos-robotos Nabooi esemenyekkel indul *ez lathato a kepen*. A masodik hadjarat a New Hope era torteneseit dolgozza fel, a Tatooinon kezdunk. Itt van rohamosztagos, lepegeto, xwing meg minden ami kell :)

    De kattints az Instant Actionre, ha nem akarod a sztorivonalat kovetni, es barmelyik palyan jatszhatsz, akarmelyik oldalt valaszthatod.
  • marsu
    #2735
    akarom mondani ebben az üziben látható. #2713
  • ScaN
    #2734
    varjuk a robotodat egyenlore
  • marsu
    #2733
    Sziasztok

    én miért csak robottal tudok játszani, ami ebban az üziben láthatóóó
    segitsetek!!!
  • arty
    #2732
    olvass ... vissza ... ha fontos, nem egyértelmű?
  • Roland 92
    #2731
    Nekem még nincs meg de itt érdemes körülnézni valamelyik biztosan megy (vagy nem) SZÓVAL ITT
  • Johnny23
    #2730
    Sziasztok srácok!

    Naggyon fontos lenne megtudnom ,melyik portot használja a gamma online játékkor ???????


    HELP PLEASE !!!!!!!
  • Temporal Vortex
    #2729
    Szerintem alapból benne van egy kis elmosás, hiába kapcsolod ki az anit-aliasing-ot a játékban, vagy a vga drivernél. Nálam legalábbis...(GeCube Radeon 9550 (400/500) 128MB)
  • Temporal Vortex
    #2728
    Tessék:
    http://starwarsbattlefront.filefront.com/news/New_Screenshots_for_Jabbas_Palace;14020
  • Csuhai G
    #2727
    Készült a játékhoz most egy patch ami tartalmaz egy pályát is. Betudnátok szúrni róla pár képet?
  • ACE
    #2726
    Valakinek sikerült az elmosást kikapcsolnia?
  • haxoror
    #2725
    Jaja, szervert a népnek!
  • Johnyy
    #2724
    nekem mindegy havan valamio tört akkor szóljatok elárasztjuk!!!!!!
  • grebber
    #2723
    Tört szerverek vannak mármint külföldiek???
  • gecko
    #2722
    kössz az infót
  • Temporal Vortex
    #2721
    Szerver listát nem tudok, de néha feltünik egy cd kulcs nélküli magyar szerver , az enyém
    Jelszóval védem, ugyanis haverommal szoktunk játszani. A nevét nem árulom el csak annyit, hogy a nevének a végén ez van: [HUN]
  • LEADER
    #2720
    Szevasztok nem tud valaki tört szerver listát, esetleg tört magyar szervert?
  • arty
    #2719
    hümmmm ... :) akkor lehet érdemes lenne még1 esélyt adnom ... csak már ugy unom :(

    zoza: NE OLVASS VISSZA !!!! SEMMIKÉPPEN!!!! :D
  • Zoza
    #2718
    Hy all!A haverjaimmal Battlefrontozni akarok direct connectionban!
    A játék tört ezért nem enged minkent játszani PLS help!
    Ha lehet részletesen írjátok le!Előre is kösz
  • Temporal Vortex
    #2717
    patch-eltem 1.1-re, hozzá crack megvan a www.gamecopyworld.com -on. Úgyis ment, bár csinált furcsa dolgokat(pl. spawn után 5-6 másodpercig nem tudtam tüzelni. Ja és a dedikált szerver is már 1.1.
  • arty
    #2716
    de az csak 1.0 ....... :( persze, a semminél jobb. thx
  • skorpio7
    #2715
    Hát persze... eredeti játékkal minden bizonnyal. :)
  • Buci
    #2714
    sry ha túl nagy lett
  • Buci
    #2713
    Mivan ha reggelek Game Spy-on, akkor tok külföldi szervekereken gémelni? Egyébként háj mindenkinek
    Engedjétek meg h kicsit szinesítsem a topic-ot az egyik kedvenc Screenshotommal:

    Van egypár droid :)
  • Temporal Vortex
    #2712
    #2696-ban leírtam hogy kell multit indítani kulcs ellenőrzés nélkül. Mi tegnap játszottunk egy haverommal. Simán ment lag nélkül. Természetesen mindkettőnknek "biztonsági másolata" van. Mondjuk a szerver dedikált volt, egy harmadik gépen.
  • haxoror
    #2711
    A hungs.hu tört volt tehát meg lehet csinálni, nekem nincs orig és nem is lesz ha csak külföldre mászkálhatok bazi nagy pingel ráadásul külföldön egy csomó külföldi van
    Jobban szeretem kishazánk playereit :)
  • arty
    #2710
    van origi sw battled, amivel tudsz csatlakozni?

    (nix tört szerverre lehetőség!)
  • Kucker
    #2709
    Jaja, nagyon ki kéne már próbálni multiban!
  • haxoror
    #2708
    Indítson már valaki egy szervert PLZ!!!!
  • Temporal Vortex
    #2707
    nem laggol neten! És különben is nov. második felében minden ADSL sebbeséget dupláz a Matáv
  • HoTDoG
    #2706
    Splinter Cell: Pandorra Tomorrow-nál is ezt használtuk.
    Kevés embernél még jó, de soknál már nem annyira...
  • arty
    #2705
    az a gond, h LAN esetén mások a paraméterek, és igy neten át laggolni fog :( szvsz legalábbis.
  • runcájsz
    #2704
    Ha még valakit érdekel no cdkey-es szerver indítása, talán ezt érdemes megpróbálni:
    GIT program fóruma

    Ha lan gémhez nincs cdkey ellenőrzés, e programmal lehet az interneten virtuális lan hálózatot kreálni a játékhoz.