144
Beyond Divinity, Diablo 2, Baldurs Gate 2... Má azt se tudom mi micsoda... :)
  • roli613
    #144
    hogy kell kivinni az első pályát?
  • roli613
    #143
    Jó ez a game?
  • pepe88
    #142
    kéne nekem beyond divinity magyarosítás
    ha tud valaki segíteni...
    köszi
  • Lyan Kyj
    #141
    Nekem első része jobban bejött, azt azóta is játszom:)
  • _Atti_
    #140
    Nemrég eljátszottam vele egy darabig de aztán észrevettem hogy nem nagyon töltögetem már be..talán az volt vele a bajom hogy könnyűn tul könnyű volt nehezebb fokozaton meg állandóan a battlefieldre kellett menni edzeni mert léptem nyomon elakadtam az ellenségek miatt..pedig a sztori meg a maga a világa érdekes.
  • EmThor
    #139
    pc guruhoz kövi teljes játék!
  • moszandi
    #138
    hellósztok mikor lesz diablo3?
  • Carsac
    #137
    Hi!
    Légyszíves meséljétek el honnan tudom letölteni a beyond divinity-t mdf- változatban?
    Köszi!
  • Gogo27
    #136
    valaki talalt mar teleport koveket??.. ami volt a divine divinitybe?


    SCARTO .. te az sf2-s scarto vagy???? (sf2 nem a street fighterre gondolok)
  • sirkope
    #135
    vazze... és tényleg mükszik, és tényleg csak az izonews-en hirdetett változattal, ami mdf kiterjesztésű. Én először az iso-s változattal próbálkoztam de az nem megy
  • Joi
    #134
    Csak lehúzva megy. Elég a tápot kihúzni.
  • sirkope
    #133
    Tegnap éjfél körül szedtem le egy fizetős oldalról az izonews-es változatot. Nem akartam felébreszteni a családot a gép szétszedéssel, így megpróbáltam kitiltani az optikai meghajtókat a gépből, mind XP, mind BIOS alól. Így nem működött, ma megpróbálom kihúzott kábelekkel, ha így sem megy, leszedem a herélt (RIP-elt) változatot a Torrentről...
  • Joi
    #132
    Az izonews félével biztosan megy.
  • sirkope
    #131
    Izonews:

    Beyond Divinity MiniImage Clone
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-ÄÄÄÄÄ
    [ http://www.beyond-divinity.com/ ]
    ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ³ Release Date: 13-08-04 ³³ No Of Rars.: CD1 57/807mb ³
    ³ CD2 37/518mb ³
    ³ Supplier....: CXZ ³³ Game Type..: RPG ³
    ³ File Format.: MDF ³³ CD(s)......: 2 CD's ³
    ³ Protection..: Starforce 3 ³³ Version....: US Retail ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÁÁÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ


    Torrent:
    File Size
    Beyond Divinity CD1.iso 700.65 Mb
    Beyond Divinity CD2.iso 680.35 Mb



    Ez nekem két külön változatnak tűnik. A mini image melyikkel megy együtt? (én sajnos egyenlőre csak a torrentes változatot érem el, nekem azzal nem működik - igaz nem image-ból installáltam, hanem kiírtam Nero-val, rá is kérdezett, hogy csak akkor fér rá a cd-re, ha engedem neki lezárni...
  • copass
    #130
    csatlakozni tudom a MiniImage-hez, azzal műkxik a leírtak szerint.
    Volt más verzióm az nem ment.
    a kill-switch is igy van meg és megy az is mint a barom!:D
    a cd kiiktatás kell feltétlen,anélkül ott keresi a cd-t!:D
  • Joi
    #129
    Komplett, angol nyelvű végigjátszás:


    http://studwww.ugent.be/~kvloeber/BD/A1/A1LL.html
  • Lord Zax
    #128
    Üdv.
    Valaki játszik ezzel a gammával?
    én elkezdtem mert semmi más normális rpg nincs, és amig kijőn a wow, vagy a ds2 addig gondoltam elleszek vele,de
    elakadtam benne..
    az imp városban vagyok, és valami alkemistát kellene megtalálni..
    már minden dungeont, minden helyet bejártam, de semmi..
    és csak akkor mehetnék tovább, ha az alkemista megcsinálná az ellenmérget..
    légyszi segijjen már valaki aki már megcsinálta..
  • Solid Snake
    #127
    Csak a "mini image" van hozzá egyenlőre
  • Lyan Kyj
    #126
    Még mindig nincs crack?:(
  • Solid Snake
    #125
    Hálás köszönetem
  • Solid Snake
    #124
    Hálás köszönetem
  • lwb
    #123
    m1 önállóan. nem kiegészítő, hanem új rész. bár a régihez csak érintőlegesen kapcsolódik.
  • Solid Snake
    #122
    Üdv! Ha valaki lenne olyan jó és beírná hogy kell-e hozzá az alapjáték /Divine Divinity/ vagy műxzik önálloan? THX.
  • lwb
    #121
    van fent egy ikon a karakterek feje alatt, amire kattintva kijelöli az összes csapattagot.
  • Rusy
    #120
    hát nemtom első látásra, nagyon nem jött be, majd még játszok vele, a grafika 2004-ben kb a diqblo 2-ével vetekszik, meg egy kicsit olyan sötét dungeon jellegű az eleje nem nagyon jött be, meg mekkora gáz hogy a két emberemet, nem tudom úgy kijelőlni, hogynégyzetet nyomok az egérrel, csak külön külön...
    Na mindegy azért még nem töröltem elsőre az iso-kat, majd még egy kicsit nyűstölöm, mer sok játékkal jártam így,hogy elején nem jött be egyáltalán, aztán megismertem, és nagyon jó volt...
  • Joi
    #119
    Nekem tetszik. Kicsit másabb mint a Divine, -fejlődés, skillek stb- de hangulatos. Grafika az kb ugyan olyan. A zene nagyon jó. Van pár dolog amit nem értek benne, de még az elején tartok.
  • Lyan Kyj
    #118
    Az a gáz, hogy ha lehúzom az ide-t más is vele megy, úgy viszont meg nem érem el a játékot. Szal lehet, hogy mégis kihúzom. Nekem (szvsz) sokkal jobban bejött a divine, mint mondjuk az icewind dale. Nem tudom miért, de nekem sokkal jobban tetszett itt a fejlődésrendszer megjelenítése. Szal remélem a beyondban sem csalódom. Ezért is akarom annyira!!!:)
  • lwb
    #117
    attól függ, mi jön be neked. ez diablosabb, mint a divine. ha a hent hiányzott abból, akkor lehet, hogy ez tecceni fog.
  • lwb
    #116
    szerintem is. :) de itt full 3d-sek a figurák. mondjuk azt nemtom, hogy ez most jó vagy rossz.
  • antijedi
    #115
    én valahol az első 1/10e tájékán beleuntam és del isostul mindenestűl :D
    de hát ha ez még annális gyengébb ako aszem lese szedem :/
  • Mr. Perfect
    #114
    Hát ez az, elég a power cable-t lehúzni!
    power cable = táp kábel
    Amúgy nekem a Devine Devinity sem nagyon jött be anno, max csak a grafika miatt, de szerintem ennek rosszabb a grafikája.
  • lwb
    #113
    én végigvittem.
  • antijedi
    #112
    nekem max vodkával ment el és ugyis csak elég döcögősen...
  • lwb
    #111
    mér? az tök jó volt... na jó, nem tök jó, de szódával elment.
  • antijedi
    #110
    divine divinity-nél rosszab? az már gáz :(
  • lwb
    #109
    jáccok vele. rosszabb a divine divinitynél, de nincs semmi szingli rpg manapság, szóval el lehet vele vegetálni. nem egy csúcsjáték, nagyon nehéz és eléggé dungeon-hent jellegű. viszont van benne egy-két jó poén, érdekes szöveg és klassz zene, ami miatt mégiscsak érdemes elbohóckodni vele.
    legalábbis, amíg valami értelmes crpg ki nem jön.
  • lwb
    #108
    idézet az nfo-ból:
    " Now remove power cables from the back of all your cd drives or disable them."

    power cable != ide cable

    gondolom nem viccből írták oda.
  • Mr. Perfect
    #107
    Na ne viccelj már, ugye nem gondolog komolyan, hogy a táp kábelen keresztül is felismeri a gép a CD-t, ha az IDE kábel nincs rádugva? :))))) a táp kábel nyugodtan maradhat, ill. szerintem a legegyszerűbb ha csak az van lehúzva. Ha nem működik a dolog akkor valami más a gond.
    Egyébként valaki játszik már a játékkal? Érdemes ezt a sok cécót végigcsinálni miatta?
  • lwb
    #106
    húzd le az áramkábelt is, ne csak az ide-t.
  • Joi
    #105
    Alcohollal is lehet mountoltatni. Én azzal telepítettem és simán megy (kábelek lehúzva persze) Mondjuk kell vagy 30 másodperc, míg elindul...