144
Beyond Divinity, Diablo 2, Baldurs Gate 2... Má azt se tudom mi micsoda... :)
  • lwb
    #104
    az egész ide-t kell letiltani hozzá, nem csak a drive-ot. (az integrated peripheralsban szokott ez az opció lenni) a szopás csak akkor van, ha más izé is fityeg azon az ide csatornán. mer' az is letiltódik akkor.
  • AnarchoiD
    #103
    ES lass csodat tenleg megy a drive lerangatas utan
  • Lyan Kyj
    #102
    Mi az, hogy kiírva? Úgy érted, cdre rányomtad, és műxik?
  • Rusy
    #101
    én nem minigame-el nyomom hanem kiírva...
  • Lyan Kyj
    #100
    Hát, nem tok mit csinálni. Mindent úgy csináltam, ahogy javasoltátok, külföldi fórumokon lévőeket is megcsináltam, de semmi. Nem tom mi van. 2 helyről is töltöttem le miniimaget, az egyiket onnan, ahonnan a játékot is, de semmi. Nem tudnád elküldeni a mailemre? Lehet, hogy az a gond.
  • Rusy
    #99
    nem a seriallal van a gond, amikor a starforce nem találja az eredeti cd-t akkor azt írja ki lemezkulcshiba, és előfordul hogy elsőre nem jó, próbál 5ször hatszor, de kiírva nem biztos megy, nem mindegy mivel írtad ki milyen olvasó meg ilyenek, viszont eddig a miniimage mindenkinél ment más straforce 3 játéknál is, úgyhogy próbálkozz, ja és csak 3.46-os daemon tools a jó és all option on....
  • Lyan Kyj
    #98
    Vicces, de mikor kiírtam egy újraírhatóra a miniimaget, akkor 100%CPU felhasználtsággal, bár töltöget, viszont, most meg nem fogadja el a serialt. Tud valaki egy generatort, vagy egy oldalt, ahol van pár serial?
  • Joi
    #97
    Szuper!!!

    Megy a games :))) Igaz, CD-k lehuzogatásával, de ez annyira nem probléma, mivel nem sűrűn használom őket :))). THX a tippeket, 5leteket mindenkinek!
  • Rusy
    #96
    jaja de így mennie kell, eddig mindenkinek ment, de mondom nekem kiírva ment a panzers meg a soldiers, amúgy mini imagét tudsz csinálni, te is, megyitod a védett cd-t asszem cd1 pl ultraisoval, kitörlöd belőle az összes mappát file-t és nem marad "semmi" csak a védett szektorok amit a starforce ellenőriz, és elmented bin-be majd átnevezed aszem img-re, de ha neked volt mellette és nem meg valamit elkursz szerintem...
  • Lyan Kyj
    #95
    Ahonnan én töltöttem, (Gamel**), ott rajt volt ez a mini image is. És így sem megy. Szal akkor lehet, hogy csak nálam nem megy. De akkor is egy hülye megoldás ez a cdrom húzogatás. Bár, sajna nincs más.
  • Joi
    #94
    Ezt én sem értem.... Ahonnan leszedtem a BD-t, ott nem volt más.....
  • Sheol
    #93
    Most nem teljesen értelek.
    Leszedted azt a rilízt amit mondtam?
    Ha igen, akkor mennie kellene.
    Írd már le, hogy mit csinálsz pontosan!
  • Lyan Kyj
    #92
    Ahonnan letöltötted a játékot. Hozzá tartozik.
  • Joi
    #91
    Hali!
    És ezt a "pár kb-os mdf/mds file-t" honnan lehet megszerezni?
  • Lyan Kyj
    #90
    Most olvastam utána, hogy soha az életben nem lesz hozzá crack, a starforce miatt. Hát, nagy kár. Nekem meg mi a francért nem indítja?!...
    Mindegy, ha valaki talált más megoldást, azért szóljon.
  • Lyan Kyj
    #89
    Kiírtam őket a bioszból, kihúztam őket, és semmi. Asszem megvárom a cracket. ha lesz egyáltalán.
  • Lyan Kyj
    #88
    Kösz. megpróbálom
  • lwb
    #87
    biosban tiltsd le (ha lehet) vagy húzd le. eszközkezelő nem elég.
  • Sheol
    #86
    Kipróbáltam, és tökéletesen működik a dolog.
    Sőt még a legújabb patch-et is ráraktam, és semmi gond vele.
    A CD-ről le kellett húznom a kábelt, valahogy a letiltás nem működött nálam.
    Egyébként úgy müködik a dolog ahogy Rusy mondja.
    Azt hogy honnan szedd, sajna nem tudom, én privi ftp-ről húztam le....
  • Lyan Kyj
    #85
    Az infóba az van, hogy ki kell húzni a gépből a cdlejátszókat. az is elég szted ha eszközkezelőbe letiltom őket?
  • Rusy
    #84
    ennek a megoldásnak mennie kell, mert ez az "újjabb" másolásvédelem már 4 hónapos és krek valóban nincs, de ez a kis image megoldás műxik, vagy a kiírós módszer nekem pl műxik, de lehet hogy félreértettél, nem csak a cd-ket kell lehúzni, hanem ez a kis image file-t kell bemountolni, ami azokat a szektorokat tartalmazza amit a másolásvédelem ellenőriz, de eddig én se találtam hozzá de nekem a game sincs meg mert valszínű menne nekem kiírva is az eddigi 3 starforce 3-mas játék ment...
  • Lyan Kyj
    #83
    Nekem nem megy így sem. De úgylátszik, nem én vagyok az egyetlen. A világon mindenhol panaszkodnak, hogy még ez a fajta megoldás sem műxik nagyon sok mindenkinek. Azt mondják, ez egy újabb fajta biztonsági rendszer, és még nem sikerült feltörni cracknek. De amit Sheol mondott, azt honnan szerezhetném meg, mert én csak egy kínai oldalon láttam, de nem vagyok nyelvész. Esetleg valakinek más ötlete? vagy aki megtalálta a cracket, szóljon!
  • Rusy
    #82
    na utánanéztem, ha valaki ismeri a soldiers heroes of world wart, úgy kell elindítani, van egy mini image, pár kilobájtos image file, előszőr feltelepíted a gémet, lehúzod a cd/dvd meghajtókat, bemountolod ezt a pár kb-os mdf/mds file-t a daemon toolsba és már megy is asszem mindenkinek, de én nem próbáltam nekem megy kiírva...
  • Rusy
    #81
    múködik?
    valószínű működni fog nekem, a soldiers heroes of world war 2 és a panzers is működik nekem, hátha ez is fog...
  • Lyan Kyj
    #80
    Lécci, valaki mondjon valamit, mert nem bírom ki!!!
  • Lyan Kyj
    #79
    És ezt honnan tom letölteni?
  • Sheol
    #78
    Van már megoldás: Beyond.Divinity.MI.CLONECD.CXZISO
  • Lyan Kyj
    #77
    Cracket akarok!!!!Játszani akarok már vele, valaki sürgősen találjon valami megoldást!
  • Scarto
    #76
    :((((

    A demóval játszottam, egész jó. Egyszer, kétszer végiglehet játszani. De azért annyira nem jó, tizenxezer forintot kiadjak érte. Addig jáccom mással míg nemlesz hozzá crack :)))

    Scarto
  • Joi
    #75
    Lehúztam a kábeleket, a helyzet változatlan :((((((
  • Scarto
    #74
    Nahh senkinek semmi? :)

    Nekem még mindig nem megy :((

    Scarto
  • Scarto
    #73
    Ez nekemis megvan. Én letiltottam a 2db cd-meghajtót, mert azt írja h azis megoldás lehet, de nemigazán akart elindulni :((( Egy krekk kijöhetne már, annak jobban örülnék. Addigis painkillerezem :))) Deha kipróbáltad a lehúzom a cd-ről a kábelt, mondd el az eredményt.
    Thx

    Scarto
  • Joi
    #72
    Ezek szerint, ha lehúzod a CD-kről a kábeleket, akkor be lehet csapni a StarForce védelmet. 1x majd kipróbálom, de most a melóm miatt nem tudom kipróbálni.
  • Joi
    #71
    Mellékelek 1 állítólagos "megoldást":

    Beyond Divinity uses StarForce copy protection which is unable to be cracked at this time. The only method which
    allows you to play a StarForce protected game is to use a Virtual CD-Rom program like Daemon Tools
    which is FREE and available at http://www.daemon-tools.cc/dtcc/portal/index.php or Virtual Drive available at
    http://www.farstone.com NOT FREE, but what I used.

    Simply download the two authentic CD images, which in English are:
    Beyond Divinity CD1 ENGLISH Ripped by -=poelabwa=- (Ripped from the orignal cd,so it's real)
    Beyond Divinity CD2 ENLISH Ripped by -=poelabwa=- (Ripped from the orignal cd,so it's real)

    Mount these images to your virtual drive and install them. After installing the game the only way to make the game
    run is to disable your CD ROM drives under Device Manager or manually disconnect their power supply. It seems part
    of the StarForce copy protection prevents you from accessing your virtual drives tp run the game, but you can bypass
    this by disconnecting your CD-Rom Readers.

    You will require a Serial Number, the following should work:
    GCZ867-BEQ9AU-RNNEBV-S3ASPY
    5XSHD5-L679LW-V3M8X9-6SEGV8
    If this serial does not work we need MORE ENGLISH serial numbers. Poelabwa, please post
    your original serial number for use with the above images.


    Best of Luck!
    -Sam



  • Joi
    #70
    Nem :((((((((((
  • Scarto
    #69
    Friss :))

    Még mindig nemsikerált senkinek elindítani a gamét?

    Scarto
  • Scarto
    #68
    WOW :)
  • Mihail
    #67
    biztos egoista, és akarja mégjobban erősíteni az egóját
    (pl. ha az ember gyakorolja az aláírását, az erősíti énünket)
    egy kis pszichológia
  • Scarto
    #66
    Nekem még cd-keyt sem sikerült találnom :(

    Neked van az Joi?

    Scarto
  • Scarto
    #65
    Megszokásból.

    Írsz egy levelet aztis aláírod :)

    Scarto