144
Beyond Divinity, Diablo 2, Baldurs Gate 2... Má azt se tudom mi micsoda... :)
  • Joi
    #64
    És van hozzá crack is? Mert a cd key nem elég :(((((
  • Sadun Tryst
    #63
    miert irod minden komment utan a neved? mindeki tudja, h ki irta... :P
  • Scarto
    #62
    Friss :)))

    Scarto
  • Scarto
    #61
    Bocs elírtam a neved Shaba23 :)

    Scarto
  • Scarto
    #60
    Hi.

    Shabe23 régen láttalak már :)

    Most szedtem le a gamét dc-ről. Mire felébredtem reggel már lejött :) De kér cd-key-t és még nemtudtam kipróbálni. A gyerek akitől meg leszedtem, vmiért letörölte a cracket. Lol :( Most keresgélek neten cd-key után, de még nemigazán van.

    Scarto
  • Joi
    #59
    Nincs crack :((((((((((((((
  • Mihail
    #58
    Megjelent már?
  • shaba23 #57
    senki?
  • shaba23 #56
    Na mi van? Mindenki megrekedt ott, hogy letölti, aztán nem játszik senki??
  • Joi
    #55
    Másról nem tudok :(( Pedig 1 crack jól jönne.
  • Laza
    #54
    Overneten en is megtalaltam, de olyan lassan jott, hogy inkabb lelottem :)
  • Joi
    #53
    Overnettel letöltöttem, de nem tudom elindítani. Starforce 3 védelem van rajta...
  • Laza
    #52
    Hello arcok...

    tudja vki honnan lehetne letolteni a csodat?! (SMSWEB, vagy akarmi)
    seholsem talalom...
  • steweee
    #51
    megjelent már? sehol nem találom(isonews, nforce, ftp:)
  • Faterx
    #50
    Ne fáradjatok megoldottam drv frissítéssel
  • steweee
    #49
    mikor jelenik meg? a screenshotok alapján ez a divine folytatása.remélem ez már mentes lesz bugoktól, és már a játékmenetre is több idő jutott fejleszteni, az engine és a felépítés úgyis ua.nem mintha rossz lenne.szerintem még ma is megállja a helyét
  • Faterx
    #48
    Jó reggelt!
    Ébresztő!
  • Faterx
    #47
    ??
  • Faterx
    #46
    Nem indul a demó, configurációs fájlt hiányol. Volt valakinek ilyen gondja?
  • ollie
    #45
    höhö, láttam már 600 megás peccset is...
  • Amiga
    #44
    Ami nagyon fair volt, hogy a Larian már a játék megjelenésekor sűrű bocsánatkérésekbe fogott, mert a CDV nyomására előbb kellett kiadniuk a játékot. Persze még fairebb lett volna, ha egy 100 megás patch formájában tisztességesen befejezik a gamet.
  • dracoon
    #43
    szerintem ha mar mindenkeppen ossze kell hasonlitanom, osszegeszeben a diablo jobb volt, mivel azzal honapokig jatszottam, mig a dd-t par nap alatt vegigvittem ugyebar..

    a dd vegen az a henteles vmi eszmeletlen unalmas volt.. de azert erdekel a bd is ;)
  • Árnyvadász
    #42
    Ha már Beyond Divinity, akkor inkább a Sacred. Persze itt megint Diablo vs. DD típusú dolgokkal találkozunk. De akkor is a Sacred:) DD nagyon jó játék volt, de újrajátszani soha, és a vége az ahogy Amiga is írta.... szóval khm...khm...

    Sacred demó meg igen megfogott. Példának okáért a DD meg annyira elcseszte a kedvemet a végén, hogy a BD-t már meg sem nézem. Screenshotok alapján meg már előre temetem. Ettől függetlenül jó is lehet, de nálam a DD eljátszotta a pocsék befejezéssel magát.
  • Sadun Tryst
    #41
    Kijött a DEMO-ja a játéknak. Innen le is tölthetitek...
  • ollie
    #40
    Ezzekkel nem egészen értek egyett, de azért este majd megverlek
  • Amiga
    #39
    Hát nézzük, előnyök és hátrányok (nem írom le, azt ami mindkét játékra jellemző):

    Divine Divinity:
    + élő, interaktív környezet
    + a szebbik klónok közül való
    + rengeteg küldetés
    + fergeteges humor
    - kevés renderelt animáció
    - összecsapott a vége.

    Diablo 2:
    + érdekes játszható karakterek
    + battlenet (de itt nem ér, mert most a single player részről beszélünk)
    + Blizzard-átvezetőmozik
    + érdekes küldetések
    - kizárólag hentelés
    - játék közben nem lehet menteni (a városi checkpoint nagyon karcsú)
    - az összes legyakott főellenfél feltámad, ha újra belépünk a játékba (mega LOL)
    - szédületes grafika, alapjáték 640*480, de a kieggel akár 800*600)!!!
    - teljesen lineáris
    - véletlenszerűen generált pályák (megint csak LOL).

    A két játék nem összehasonlítható abból a szempontból, hogy a Divine Divinity inkább szerepjáték henttel, a Diablo pedig kizárólag ügyességi akciójáték, amiben a karakter fejlődik (de ettől még nem lesz szerepjáték). A Diablo újrajátszhatósága single playerben a videók minőségéből és a hentelés okozta gyönyörből fakad.

    Szvsz persze.
  • ollie
    #38
    Hát azért a Diablo 2-őt többször véginyomtam single-ben, de a Divine Divinity-re még nem tudtam még egyszer rávenni magam. Szerintem nem túl jó az újrajátszhatósága, hiszen bármivel is indulsz, végül ugyanolyan karaktert fejlesztesz ki.
  • Amiga
    #37
    Nálam a Diablo azért csak a DD mögött van, mert nem tudom megbocsátani a Diablonak azt, hogy az egyjátékos módot ennyire nem vették komolyan (és itt most arra gondolok, mennyire konzolos lett - a lehető legrosszabb értelemben - a game).
  • ollie
    #36
    A Divine Divinity tényleg nagyon jó, de szerintem azért nem ér fel a Diabloval. De tutira megveszem a Beyond Divinity-t is.
  • Amiga
    #35
    ÉN végigjátszottam a DD-t, összességében jobb volt mint a Diablo 2.
  • dracoon
    #34
    Pedig jo volt nagyon. Igaz, neha mar elegem volt a harcbol, de a kivancsisagom a tortenet folytatasa irant mindig atlenditett ezen. :) Amugy tok jo humoros is volt.

    Egy nagy gondom volt, varazsloval jatszottam, aztan a mana az ugy b*szott visszajonni, potion meg alig volt. Szoval amint elfogyott, piramis le, teleport agyhoz, pihi, teleport vissza, piramis fel. :) /volt egy teleportalo piramis/ Remelem itt nem igy lesz.
  • Sadun Tryst
    #33
    nem, ezt a topicot is csak azér nyitottam, mert a bejelentésének nagyon örültek... gondoltam akkor biztosan jó game lesz...
  • dracoon
    #32
    teged nem feltelek, minden nap jon ki neked valo jatek, izom grafikaval :P
  • dracoon
    #31
    a hozzaszolasokbol nekem nem jon le, hogy itt barki is divine divinity-zett volna :)
  • dracoon
    #30
    arra a warcraftos metaforadra gondoltam :)

    divine divinityvel jatszottal? :P
  • Sadun Tryst
    #29
    ja, meg amúgy olvad el az alcímet... ÉN írtam, tehát pontosan tudom, hogy milyen lesz a játék...
  • Sadun Tryst
    #28
    vagy csak Te nem látod át azt, amit írok... :P
  • dracoon
    #27
    akkor miert irsz hulyesegeket? :)
  • Sadun Tryst
    #26
    ezt mind 'tom... :)
  • dracoon
    #25
    akkor te se nagyon olvastad el, mert tokua a stilus lesz, mint a divine divinity volt, motor is ua, azert mondtam hogy folytatasa.. jo, a tortenet nem folytatodik, de a jatek ua.

    a csata igaz, hogy diablos, viszont humoros (dark fantasy-s) osszetett tortenet + parbeszedek jelentos reszet kepezik a gamanak