144
Beyond Divinity, Diablo 2, Baldurs Gate 2... Má azt se tudom mi micsoda... :)
  • Sadun Tryst
    #1
    Hi!

    Itt van 1 új szerepjáték! Nem néz ki rosszul, és nagyon Diablo típusnak néz ki, szal rossz már nem nagyon lehet! :)
    Sokan még én se tudok róla, de az biztos, hogy jó sok varázslat lesz a gammában, meg harc! :) Itt van 1 kis ízelító a játékból:
  • shaba23 #2
    valaki szóljon a szakadt cigánygyereknek ott középen hogy fusson mert jönnek a pókok...télleg kalap van a fején?
  • shaba23 #3
  • shaba23 #4
    mégtöbb kép
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    és ez most jó?
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    na majd kiderül vannak szép képek is :)
  • traXion
    #7
    Elég gyengusnak tűnik, elég szomorú, hogy 2004 felé ilyeneket ki mernek adni!
  • FREAK
    #8
    golyót a kiadónak
  • Sadun Tryst
    #9
    látom nem valami pozitív a visszhang, de ne a képekre adjunk, lehet a játékmenet elég jó lesz...
  • FREAK
    #10
    az tuti

    valószínűleg kattintgatni kell majd, yippeeeeeeee
  • Sadun Tryst
    #11
    a dijablo is arról szól :)
    egér-, és csuklógyilkosság...
  • traXion
    #12
    De most komolyan? Te játszanál egy ilyen "játékkal"? Ez valami szar - a képek alapján - hogy lehet ilyet egyáltalán kiadni? Ki vesz meg ilyeneket? Mondom, itt vagyunk a 21. századba, és ilyenekkel etetnek minket...
  • Sadun Tryst
    #13
    hát 1 esélyt adhatunk neki, lehet, hogy egész jó szórakozás lesz... föleg ha lesz hálózati játék :)

    a grafika szar, szerintem ázsai csapat készíti, azok ilyen rpg fanatikusok... majd meglátjuk, hogy milyen lesz a játék amikor kiadják...

    addig is rákeresek a történetre, meg a többi dologra, szal' máma úgy 6 fele lesznek új infók!
  • Sadun Tryst
    #14
    1 új kép:
  • Sadun Tryst
    #15
    új kép, amin már láccik, hogy fejlődött a gamma:
  • Sadun Tryst
    #16
    a fejlesztőkhöz annyit, hogy a játékot vagy németek, vagy pedig franciák (vagy egy vegyes csapatról van szó) fejlesztik. és a gammának új neve van: Beyond Divinity
    itt van a link a fejlesztőkhöz:
    Larian Studios
  • Sadun Tryst
    #17
    Itt van a STORY, igaz angolul, de nem bonyolult a szöveg, így könnyen bárrkimegértheti, aki konyít valamelyest az angolhoz...
    "You are a servant of the Divine - scourge of necromancers and sorcerers alike. Your purpose in life is to fight all that is evil using any means possible. Your dilemma… during an intense battle with one of the great necromancers, a demon drags you into its universe. There you are soul-forged with a Death-knight. You are cursed and destined to spend the rest of eternity bonded to this creature of evil.
    Or maybe not...

    The Death-knight dislikes the soul forging as much as you do and together you embark on a great adventure. You both have a common goal - to undo the soul forging. You and your unlikely companion quickly figure out that the only way to rid this curse is if you unlock the secret of riftrunning – an ancient art that allowed the prison universe’s indigenous population to travel between universes.

    Your quest is set: To become a Riftrunner!"
  • PiszkosFred
    #18
    Mar nemazert, de ez a Larian csinalta a Divine Divinity nevu hasonlo jatekot, es az bizony eleg nagyra, osszetett es jora sikerult, leszamitva hogy diabloklon volt es eger/csuklogyilkos(hogy idezzem az elottem szolot). Nem kell egy gammanak csillognia, ha kijon adok egy eselyt neki. Aztan max delete, veszteni nem vesztek vele semmit
  • Sadun Tryst
    #19
    jót szólsz! :D
  • Sadun Tryst
    #20
    ja, és azér csinálta majdnem két ugyan olyan nevü gammát a cég, mert a 2 játék ugyan abban az univerzumban játszódik! :)
  • zaki
    #21
    kedden jön a demo (168mb)
  • Sadun Tryst
    #22
    ehh, megelöztél... :P
  • dracoon
    #23
    Nagyon jo ki jatek lesz ez :) Es egyaltalan nem olyan mint a Diablo. Gondolom legalabbis, ha a Divine Divinity folytatasa lesz... :)

    Egyebkent annak sem a grafikaja volt az erossege, viszont nagyon jo kis tortenete volt. En inkabb ezeket a jatekokat szeretem, ellenben a mostani trendel, miszerint odab*szos grafika, 0 tartalom...
  • Sadun Tryst
    #24
    nem folytatás, csak ugyan abban a világban játszódik... ez olyan, mint a World of WarCraft és a WarCraft 3. 1ik RTS, a másik MMORPG...
    itt az 1ik fingom sincs, hogy mi a másik pedig RPG (klikk&kill)...
  • dracoon
    #25
    akkor te se nagyon olvastad el, mert tokua a stilus lesz, mint a divine divinity volt, motor is ua, azert mondtam hogy folytatasa.. jo, a tortenet nem folytatodik, de a jatek ua.

    a csata igaz, hogy diablos, viszont humoros (dark fantasy-s) osszetett tortenet + parbeszedek jelentos reszet kepezik a gamanak
  • Sadun Tryst
    #26
    ezt mind 'tom... :)
  • dracoon
    #27
    akkor miert irsz hulyesegeket? :)
  • Sadun Tryst
    #28
    vagy csak Te nem látod át azt, amit írok... :P
  • Sadun Tryst
    #29
    ja, meg amúgy olvad el az alcímet... ÉN írtam, tehát pontosan tudom, hogy milyen lesz a játék...
  • dracoon
    #30
    arra a warcraftos metaforadra gondoltam :)

    divine divinityvel jatszottal? :P
  • dracoon
    #31
    a hozzaszolasokbol nekem nem jon le, hogy itt barki is divine divinity-zett volna :)
  • dracoon
    #32
    teged nem feltelek, minden nap jon ki neked valo jatek, izom grafikaval :P
  • Sadun Tryst
    #33
    nem, ezt a topicot is csak azér nyitottam, mert a bejelentésének nagyon örültek... gondoltam akkor biztosan jó game lesz...
  • dracoon
    #34
    Pedig jo volt nagyon. Igaz, neha mar elegem volt a harcbol, de a kivancsisagom a tortenet folytatasa irant mindig atlenditett ezen. :) Amugy tok jo humoros is volt.

    Egy nagy gondom volt, varazsloval jatszottam, aztan a mana az ugy b*szott visszajonni, potion meg alig volt. Szoval amint elfogyott, piramis le, teleport agyhoz, pihi, teleport vissza, piramis fel. :) /volt egy teleportalo piramis/ Remelem itt nem igy lesz.
  • Amiga
    #35
    ÉN végigjátszottam a DD-t, összességében jobb volt mint a Diablo 2.
  • ollie
    #36
    A Divine Divinity tényleg nagyon jó, de szerintem azért nem ér fel a Diabloval. De tutira megveszem a Beyond Divinity-t is.
  • Amiga
    #37
    Nálam a Diablo azért csak a DD mögött van, mert nem tudom megbocsátani a Diablonak azt, hogy az egyjátékos módot ennyire nem vették komolyan (és itt most arra gondolok, mennyire konzolos lett - a lehető legrosszabb értelemben - a game).
  • ollie
    #38
    Hát azért a Diablo 2-őt többször véginyomtam single-ben, de a Divine Divinity-re még nem tudtam még egyszer rávenni magam. Szerintem nem túl jó az újrajátszhatósága, hiszen bármivel is indulsz, végül ugyanolyan karaktert fejlesztesz ki.
  • Amiga
    #39
    Hát nézzük, előnyök és hátrányok (nem írom le, azt ami mindkét játékra jellemző):

    Divine Divinity:
    + élő, interaktív környezet
    + a szebbik klónok közül való
    + rengeteg küldetés
    + fergeteges humor
    - kevés renderelt animáció
    - összecsapott a vége.

    Diablo 2:
    + érdekes játszható karakterek
    + battlenet (de itt nem ér, mert most a single player részről beszélünk)
    + Blizzard-átvezetőmozik
    + érdekes küldetések
    - kizárólag hentelés
    - játék közben nem lehet menteni (a városi checkpoint nagyon karcsú)
    - az összes legyakott főellenfél feltámad, ha újra belépünk a játékba (mega LOL)
    - szédületes grafika, alapjáték 640*480, de a kieggel akár 800*600)!!!
    - teljesen lineáris
    - véletlenszerűen generált pályák (megint csak LOL).

    A két játék nem összehasonlítható abból a szempontból, hogy a Divine Divinity inkább szerepjáték henttel, a Diablo pedig kizárólag ügyességi akciójáték, amiben a karakter fejlődik (de ettől még nem lesz szerepjáték). A Diablo újrajátszhatósága single playerben a videók minőségéből és a hentelés okozta gyönyörből fakad.

    Szvsz persze.
  • ollie
    #40
    Ezzekkel nem egészen értek egyett, de azért este majd megverlek