192
Megin 1 ellenfél az FPS palettán!
  • grebber
    #112
    Lol milyen könnyü volt áturgani csak béna f.. voltam.

    Akit érdekel csináltam pár képet a gameből ERRE tessék
  • grebber
    #111
    Na azóta is ITT toporzékolok mert nem tudok továbbjutni.
    Felkéne jutni a szemben lévő kis utra de képtelen a geci felugrani :(
  • grebber
    #110
    Csak németbe jelent meg.Hs érdekel keress vissza van link.
  • strebacom
    #109
    Mikor jelenik meg ez a game fullba, vagy talán már megjelent, ha igen honnan tölthetö???
  • grebber
    #108
    Akinek majd kellenek kodok:

    Press [~] during the game and type in at the console:

    godmode 1/0 God mode ON/OFF
    giveall All weapons and ammo
    weapons All weapons
    give Unlimited anno
  • Gabe18
    #107
    Némileg korrigálnom kell magam,mert mégse magától gyulad ki a terület,hanem a lezuhant repülőből kifolyó üzemanyag nyomán...
    Viszont a semmiből megjelenő ellenfelek igy is tönkreteszik az egész hangulatát...
  • Gabe18
    #106
    Kb egy óra játék után.
    Öszintén most nagyon dühös vagyok azokra akik ezt a játékot csinálták.Tipikus példája hogy lehet egy játékba belerakni egy csomó jó dolgot,aztán néhány teljessen értelmetlen dologgal elcseszni az egészet.
    Grafika jó.Ma már nem kiemelkedő de kellően látványos,és emelett jól fut a gépen.
    Hangok terén semmi különös,se rossz se jó,átlag.
    Magában a játékmenetben viszont számomra teljessen érthetetlen pontok vannak.
    Kezdődik a fizikával ami teljessen sajátságos.Aszondja valami rekámszöveg erről hogy "rongybaba effekt"...Hát nem tudom,talán tanulmányozhatnák arrafelé a Half Life 2,Painkiller,vagy Max Payne 2 játékokat ezügyben.Talán feltünne a probléma.Itt meg a hiéna vagy miféle állat az elején fut,beleresztek az oldalába 3-4 lövedeket,erre a hátára dobja magát mintha szemgől találták volna el.Aztán a koncepcio teljessen követhetetlen.Megyek egy folyosón,előttem egy halott belelövök,elmozdul a test.Kicsit arréb halott egy dobozon,probaképp belelövök,semmi...
    De amugy minek a rongybaba effekt,ha a testek villámgyosan eltünnek?Illetve némelyik villámgyorsan,mások lassabban,számomra szintén felfdezhetetlen rendszer szerint.
    De a csúcs nem ez.Sokkal inkább az pl. hogy a fegyvereket nem kell betárazni.Nevetséges.Shotgun 50 töltény,amig van lőjed..."Reload" nincs,mert minek.Géppisztoly 200 töltény,hajrá...Nem tudom nem maradt már idő egy nyomorult betárazás animációt csinálni fegyverenként?Nem is értem...
    Na de fokozzuk a bajokat a legnagyobbra.Ellenfelek megjelenése.Megyek a füves terepen,erre valami nyomi hanghatás kiséretében,a SEMMIBŐL megjelenik 4-5 hiéna.Később ugyanez a tűzfújó tigrisekkel (már ha azok tigrisek,de jelen pillanatban ez lényegtelen szempont).
    Vagy pl. szintén a vadon közepén jönnek ezek a tűzfojók,erre négyzet alaban kigyullad körülöttem minden,hogy ne tudjak menekülni.Amikor meg lelövöm őket akkor egyből elalszik.De miért?Én elhiszem hogy kukacos kérdés,de szeretném tudni hogy már gyullad tűz a rét közepén,aztán alszik el a kellő pillanatban.
    Mert ez igy nekem olyan mintha a Serious Sam játékmenetét belekevernék egy elvileg komoly,jó történettel rendelkező játékba.Én nem tudom,csináltak itt pl az elején akkora területeket hogy csak na,mért nem lehet hogy ezek az állatkák ott mászkáljanak csoportokban,vagy ilyenek,és ne a semmiből teremjenek mint a csoda...
    Szoval ezeket a dolgokat nem értem igy az elején,de biztos továbbmegyek benne,mert amugy nem rossz,csak ha nem kevernek bele ilyen dolgokat,hanem simán megcsinálják relisra,akkor máris sokkal jobb lenne.
  • grebber
    #105
    Igen azért németeket nem teszik ki oda nekem igy van pár gamem.Előbb van mint az angol megjelenés azt töttöm is.
  • Gabe18
    #104
    Akkor ez mér nem ment Nfroce-ra?
    Csak mert német megjelenés?
  • Gabe18
    #103
    Pfff....
    De hát ez Starforce,azt nem szokták crackelni,főleg ilyen német verziókat...
    Na mindegy,ettől függetlenül hülye vagyok.

  • grebber
    #102
    LÁL ottvan a crack megkell crackelni nem kell huzogatni semmit ez felvan törve!!!!!
  • Gabe18
    #101
    És neked miképp indult el?
    Mert nálam a DT4+DVD lehuzás modszer nem segit, a starforce megfogja...
  • Gabe18
    #100
    Ehh...kösz,nem,azóta is ezt kergetem.
    Nem vagyok egy gyakorlott torrent letöltő...
  • grebber
    #99
    Gondolom azóta megtaláltad de ha nem a kod: www.torrent-galaxy.to
  • Gabe18
    #98
    Nagyszerü,lejött az a istenverés,erre a kicsomagolásnál valami kódot akar...
  • Gabe18
    #97
    Még 6% a végéig nekem.Kiváncsi vagyok a demó után jobb lesz-e.
  • grebber
    #96
    Hétköznapi FPS átlagos graffal semmi extrával.
    A fostalicska gépemen minden maxon és nem akad.
  • ThugEdge
    #95
    és jó a gém?
  • grebber
    #94
    Na lejött StarForce 3.5.10.06 van rajta.
  • Gabe18
    #93
    Nekem már 26.5...
    Előbb megirom én mint letöltődik.
  • grebber
    #92
    Juj de lassan jön ez a game 14.1% .
  • grebber
    #91
    Aki nem tud várni az töccse :D INNEN Vivisector.Beast.Inside.GERMAN-SiLENTGATE verzió van itt fennt.
  • grebber
    #90
    Vivisector.Beast.Inside.GERMAN.SFCloneCD-MAX
  • Maxtreme
    #89
    Aki ajtót akar nyitogatni: :D
    2 demo van. Egy alpha ami teljesne szar, meg 1 német ami használható valaimire.

    Dec 29, 2005 189 MB public_demo_de.exe Playable official demo (2 levels)
    Dec 30, 2005 177 MB demo_vivisector.zip Playable alpha demo (1 level)

    Röviden tömören:
    Nem azt mondom hogy jó játék, de az eddigi orosz fps-ek közül talán a legjobb. (Hellforces, operation martriarchi, Kreed, etc..)
    A fizika nem olyan rossz, a ládákat lehet törni és dobálni.
    A textúrák kidolgozottsága hagy némi kívánni valót maga után, csakúgy mint az egész grafikai világ.
    A hangok elmennek, a gépigénye elég irreális..

    1-2 saját készítésű kép:





    (1024x768 max, 8xaf)
  • drop
    #88
    hát ez egy szar kimentem az embereket erre a liftajtót nem lehet kinyitni
    f betüvel meg az r betütöl van az hogy átmész a falon
  • STREEX
    #87
    Valami röhej ez a gém.Nekem még az ajtó sem nyílik ki magátol ha másodszorra próbálom újrakezdeni.
  • grebber
    #86
    Van benne két pálya csak kár hogy nem tudom megnézni csak az egyik negyedét se, mert a liftel nem jutok le mindig megmurdálok :(
    Meglátjuk mire lesz képes a full bár sima átlagos FPS max annnyiban tünik ki hogy állatok az ellenek.Egynek jó lesz mindenképpen.
  • Gabe18
    #85
    Újrarakva most néha jó volt.
    Hát érdekes.Ha a nyólcszázezer bugot kijavitják,meg lesz benne nem Giga Hard nehézségi szint is,akkor talán (nagyon talán) lehet belőle egy elfogadható játék.
    Ez a látványos sebzési rendszer is csak elsőre volt jó ötlet,mert persze sikerült elrontani.Mert igen érdekes hogy pisztoly használatával a tigrisember vagy micsoda egész teste csontvázzá sebződött...
  • grebber
    #84
    Sok benne a hiba az tuti meg nekem kicsit nehéznek tünt.
    Grafika sem valami hüde jó.
  • Ma2ska
    #83
    Ekkora gagyi fost...
  • Gabe18
    #82
    Érdekes.
    Elinditom,aztán a figurával teljessen szabadon lehet mozogni,mintha valami free kamera lenne.Át a falakon,fel az égbe,akárhova...De közbe ha valaki meglát akkor lő rám,meg én is rájuk.
    Most vagy én rontottam el valamit itt nagyon,vagy ez valami extra alfa-báta verzio.
  • grebber
    #81
    Na végre valami kézzel fogható töltöm is.
  • Gabe18
    #80
    576.hu:

    "Az Action Forms az amúgy roppant csendes december végét választotta a Vivisector: Beast Inside demonstrációs verziójának nyilvánosságra hozására. Két éve valószínűleg még mindenkinek ismerős lett volna a játék címe, de a fejlesztés olyan szinten elhúzódott, hogy most mi leszünk kénytelenek frissíteni egyet a Nyájas Olvasó emlékezetén - orosz fejlesztésű, némileg Dr. Moreau szigetét idéző hangulatú (a pucskacső kevésbé vidám végén furcsa ember-állat hibridek ugrálnak) horror / FPS-ről van szó. A demo 180 megát nyom, és két pályát tartalmaz: tölteni egyelőre INNEN tudjátok, a lokális verzió átszipkázása folyamatban van (... ha átjött, ápdételünk egyet a híren).
    "
  • grebber
    #79
    Vivisector: Interjú Wells Úr Szörnyei

    Sogun, 12:01 - PC - Játék: Akció


    (GameCloud) Az Oroszországban már megjelent Vivisector jelenleg várja, hogy angolra fordítsák és kiszivattyúzzák belőle a sok fölösleges vodkát. Valentine Jeltisevvel, az Action Forms PR menedzserével készült interjú összefoglalása következik. Elmondható a Vivisector egészéről a grafikai kidolgozás igényessége. Aki látta a tréler elején a betondurva logójukat, ízelítőt kaphat az orosz csapat profizmusából.

    Az FPS kamera előtt, kezünkben tartott puskák és egyéb fegyverek kialakítása masszív és meggyőző. A szörnyek valószínűleg nagyfelbontású, extrém szuper modellek leegyszerűsített változatai, mert még alacsony polygonszámmal is jól néznek ki. Szépen csillog a pixel shaderekkel megfejelt, átlátszó víz. Nyugtalanító érzetet kelt a fenyegetően sűrű köd. Jólesik ránézni az égre. Éjjel a világítás pedig hangulatos. Az a láthatatlanság technológiával felturbózott tigris szörny pedig elképesztően durván fest. Ráadásul fegyvereink lövedékei felhasítják az ellenfelek testét és az széjjelrobbanó darabok mellett előtűnnek belső részek, a lefaragott irha és csontok alól.

    Herbert George Wells [jobbra fent] több mint száz évvel ezelőtt, 1896.-ban kiadott regénye ihlette meg a fejlesztőgárdát. A Vivisector sztorijában Dr. Moreau szigetére látogatunk el egy felmentő kommandóscsapat élén. Eltűnt bajtársainkat keressük és rátalálunk egy őrült tudósra, aki harcra idomítja és genetikailag masszírozza lényeit. Természetesen mindez csak a kezdet. Az igazi szórakozás csak ezután kezdődik! A pályák 24 óriási szabadtéri és beltéri részeken kaptak helyet. Dzsungeltől az ipartelepen és titkos bázisokon át a havas hegyekig mindenféle helyszíneket bekommandózunk. 20 féle hagyományos és futurisztikus fegyvert markolunk csaták közben.

    Az őrült doki kísérletei nagyjából három fő fejlődési stádiumra bonthatók, melyek során készített szörnyek drasztikusan eltérnek és szépen nő a veszélyességi fokozatuk. Brutális Főszörnyek ígérkeznek a legszórakoztatóbb játszótársaknak. Egyedi ellenfelek eltérő irtási stratégiát igényelnek, ezzel a gárda megakadályozta, hogy unalomba fulladjon a Vivisector. Multiplayer élvezet kimarad. Szerepjátékokhoz hasonlóan fejleszthetjük a főszereplőt, képességpontjait tetszés szerint növelhetjük. A szörnyek testébe becsapódó golyók helyét pontosan mutatja a 3D motor, így folyamatosan állíthatunk a célzásunkon. Soldier of Fortune-ban látott csonkoló hentesmunkák itt művészi igényességgel kivitelezhetők.

    A 3D motort a legmodernebb fícsörökkel hizlalták fel. Változó időjárás, hajladozó fűtenger, animált hátterek, szőrös ellenfelek, rongybaba fizika, átlőhető falak, pajzsnak felkapható és magunk elé tartható tárgyak, ellenségek fejéhez vágható berendezés figyelnek be. Oroszhonban népszerű játékmagazinokban tízből 8.5 pontot kapott a a Vivisector.

    info: Hardwired
  • grebber
    #78
    Trailer (124MB) 3:13 gameplay.
  • Dynamic
    #77
    Már éppen ideje volt.Már egy éve is elavult volt a grafikája, mégsem akarták az istennek sem megjelentetni.
  • Istencsászár
    #76
    királyság
  • grebber
    #75
    Aranylemezen a Vivisector Oroszországban.A nemzetközi verzióról továbbra sincsen hivatalos információ.
  • Gabe18
    #74
    Fantasztikus,ezt a játékot láthatóan nagy erőkkel visszafejlesztik.
  • Visitor
    #73
    Egy kicsit Carnivorest idéző a hangulata