3220
Szerintetek?
  • PPgergő
    #2900
    vajon miert? egy 20 eves kisgyerek se agyilag, se anyagilag nincs ugy eleresztve, mikozben a kislanyok elvarjak, hogy kocsival cipeld oket ide-oda, mozi-buli-meki legyen szombat este
    es meg csodalkoznak ezek utan, ha hamar mennek a levesbe? :)
  • Skill
    #2899
    wah anyám is most jött hogy ö 23 évesen már diplomás volt, volt gyereke és akkor vették a házat... mondtam neki a szülés még nincs kizárva :D
  • minigirl
    #2898
    Hát, nem tudom... Van egy atyai barátom, aki most 49 éves, és augusztusban veszi feleségül az egyik volt osztálytársamat (aki 21 éves lesz). És az én atyai barátom nem egy dúsgazdag krapek, ámde a leányzó sem egy Jessica Alba. Sőt! És épp ezért nem tudom, mit szeretnek annyira egymáson. Ráadásul érdekesen is néznek ki együtt.
    Bár, az is lehet, hogy én vagyok túl elfogult, mert nekem még fontosabb a fősuli, mint a munka, meg a családalapítás. Dehát, kinek mi az elképzelése az életben...
  • madrix
    #2897
    Pénz...
  • minigirl
    #2896
    Részemről teljesen nemnormális, hogy 18 éves lányok 30as pasikkal lógnak. A +-5-6 év ok (max 10), de hogy a pasim egyidős legyen apámmal, az már egy kicsit sok(k). Nem értem az ilyen kapcsolatokat, tényleg...
  • öregember
    #2895
    18as korosztály a 30 fölöttiek társaságát keresik, már ez az általános
  • laca103
    #2894
    A topikcímben benne van hogy egy 22éves lassan végzős egyetemista azonos szinten van egy 10edikes lánnyal...ma már ez egyértelmű...van közös beszédtéma meg ilyenek...ezen ma már nem lehet megbotránkozni...
  • laca103
    #2893
    AM már az a kérdés Emberek hogy mit akar egy 14éves lány egy 25éves pasitól, és egy 18éves csaj egy 30 éves pasitól...
  • gercse
    #2892
    te aztán kimondod a véleményed
  • gazkehely1
    #2891
    Zsuzsa!

    Hogy te mekkora egy lúzer gyökér ribanc vagy! ÚJRA összejössz azzal aki csak megtolni akart, a másik volt barátod meg lassan már nyugdíjas, a következő "az meg egy nagy csődör". És MÉG TE pofázol b*zmeg hogy mekkora nagy géniusz vagy:
    "Sztem, ha egy sokkal idősebb pali egy sokkal fiatalabb csajjal akar járni (pl 34-17) az a pasi egy vicc..."

    K*rva okosnak képzeled magad ugye? Valószínű, hogy a veled egykorú csődörök azért nem vettek észre, mert akkora egy ótvar lucskosp*nájú pattanásos picsájú kanca vagy!

    Tisztelettel, egy igazi vicces csődör!
  • cr3ativ3
    #2890
    mármint melyiket a felsoroltak közül? :D
  • cr3ativ3
    #2889
    OMG
  • sz4bolcs
    #2888
    nem is tudom, hol olvastam: "Szabad vagyok a szabadságtól."
  • zakika
    #2887
    nagyon emgyogyszeresz(patikus)
  • sz4bolcs
    #2886
    Ace: Szimpatikus a hozzáállásod. :)
  • Sné Zsuzsa
    #2885
    Édes-husi-nyuszi vagy :D Ezt csak azért írom, hátha félreérthető :)
    Szal a lényeg:
    1.: tetszik a stílusod, jól fogalmazol

    2.: igazad van mindenben, amit leírtál, de az az igazság, h ezt csak én olvasom, a párom nem és sajnos ő amúgysem az az egyetértő típus, nála még kell 6 kört futni, h elfogadja a tényeket :)
    Ezért nem haragszok rá, én így szeretem, de természetesen mind2-en tudjuk, h ahogyan bejutunk egyetemre ez a kapcsolat megszűnik.
    Nem azért, mert én így akarok, nem azért mert ő így akarja. Én már most nem bízok benne ő sem bennem, akkor meg egyetemen mi lesz? Majd börtönben tartom nehogy vkivel összejöjjön, kalandja legyen? Á...isten őrízz! Az a legszemetebb dolog, ha vki ezt csinálja. Valszeg majd szétegyünk, amit azért nem bánok, mert mind2 félnek lesz ideje kiélni magát, vagy lesz időnk átgondolni, h mit is akarunk...biztos lesz majd egy-két kaland, de sztem, ahhoz, h ez egy életen át tartó kapcsolat legyen....húúú...hát ahhoz már diplomásnak kellene lenni...ő tökéletes társ, leszámítva néhány gyerekes húzását, ami teljes mértékben megbocsátható, hisz még gyerek, mint jómagam, de én hiszek benne, h ha ő az életem társa, akkor így vagy úgy de egymás mellett fogunk kikötni.

    Szal értem miről beszélsz, értem miben szeretnél segíteni, de mi még túl fiatalok vagyunk egy komoly kacsolathoz...hiába szeretem, nincs itt senki sem, aki tetszene....de, ha ő ilyet meglépett egy lánnyal, aki 3 évig oszt.társa volt, mi lesz, amikor majd kikerül a "nagy világba"?

    Na mind1, ez a jövő kérdése, köszönöm a tanácsokat és a gondolataid, szeretek ilyen dolgokról beszélgetni, úgyhogy nemhogy te is felvetnél egy témát :)
  • Ace McCloud
    #2884
    Kedves Zsuzsa !
    A világ összes kincséért sem szerettelek volna megbántani, és nem akartam azt sem állítani, hogy mindent szó nélkül nyelj le :)
    Csupán ama nemes szándéktól vezérelve írtam soraimat, hátha tudok némi segítséget nyújtani neked, és azoknak akikkel együtt leszel. Azonban abból ítélve amit a soraidból kiolvastam arra következtettem hogy teis bánsz úgy a partnereiddel ahogyan egy kutyával sem bánnál...
    Éppen ezért nem kell csodálkozni ha néha teis megkapod a pofonokat, és nagyon elszomorít hogy ilyen félresikolott tapasztalataid vannak a fiúkkal. Sajnos egy hoszabb kapcsolat során ez a dolog nagyon visszaüthet, és a fiúk csak egy ideig hiszik hogy valamiért haragszol, és azért vagy velük ilyen :O) kegyetlen, késöbb megunják a harcot hogy jó kapcsolatot sikerüljön veled felépíteniük, és amellett hogy nagyon rossz tapasztalatokat visznek tovább, még életreszóló ellenségeket is szerezhetsz. Nemis beszélve arról hogy megszokod ezt a viselkedésformát, és bizony könnyen vénkisasszony maradsz. Tudom jobban tetszett volna hogy a kedvedben járva lelkessen kardoskodok az igazad mellett, de hála édesapámnak rájöttem hogy ez egyáltalán nem vezet helyes útra senkit.
    A kapcsolatos milyenségét igazából csak te tudod jól megítélni, és hogy megéri az illetővel foglalkozni vagy sem, de ha annak ellenére vele maradsz hogy nem tudsz túllépni a problémáin - ezesetben még meg is értem - illetve ő a tiéiden, akkor csak az idődet, a szellemi, és testi erődet pazarlod fölöslegessen, és nem tudsz teret engedni egy másik kapcsolatnak.
    Amikor eljön a megfelelő illető mindegy hogy szegény, gazdag, testi vagy ne adja isten szellemi fogyatékos, akkor azt fogod érezni hogy annyira szereted hogy jobban esik ha neki kedveskedhetsz, mintha ő kedveskedne bármivel a számodra. Sajnos mi fiúk kicsit kölykök, hiúk, figyelmetlenek komolytalanok vagyunk és leszünk mindíg is, és időnként szükségünk van arra hogy tudjuk, más lányt is képessek lennénk levenni a lábáról, de ugyanakkor nem bírjuk elviselni hogy esetleg a partnerünknek vannak hasonló sikerei. De hatalmas önfegyelemmel, és tapasztalattal megtanulhatjuk hogyan legyünk úrrá ezeken a kényszereinken, és ehhez a társunk segítsége, és kitartó ébersége is szükségeltetik. Mindazonálltal ha egy általad körülírt kapcsolatba belekényszerítik az embereket, csak a csalódások száma, és a rossz tapasztalatok fognak gyarapodni. Ellenben ha a feleségem tenne hasonló lépéseket - lásd iwiw - azt én tuti felkínálkozásnak venném ahogy minden éppeszű ember tenné, kivéve aki esetleg bele sem gondolva jószándékúan megteszi. Nemtudom nálatok ki kezdte a dolgot, de szerintem sűrgőssen zárjátok le, mert jó útra biztos nem vezet. Nem osztani szerettem volna az észt :O) csak segíteni szeretnék nektek, és azoknak akik hasonló hibákba esnek. Magam is végigjártam hasonló utakat, és ha jóatyám nem beszélget el velem néha nem túl kellemessen, bizony ma nem élnék boldog házasságban.
  • mateus33
    #2883
    Lehet h neked ez így jó,én fél éve vetettem véget egy ilyen kapcsolatomnak,ami 3és fél évig tartott,s csaj ugyanígy állt hozzám,de a szerelem kárpótolt,viszont sztem így hamarabb el is múlt,mert meguntam az ilyen balhékat,és nem is vágyok még egy ilyen kapcsolatra. Mostani bnőmmel semmi ilyesmi vita,tök jól elvagyunk,nekem ez kell nem a feszültség. De kinek mi a lételeme.
    Ha a srác szereti a bnőjét akkor a csajnak nem kell beleavatkoznia a dolgokba,a srác megoldja magától.
  • Sné Zsuzsa
    #2882
    intelligencia?

    majd egyetemen, itt lakom az alvégen

    szabolcs megye
  • Sné Zsuzsa
    #2881
    Ezt ő is mondani szokta :) Mármint, h csak benne keresem hibát.

    Akkor most teljesebben.
    A kapcsolatunk érdekesen kezdődött stb..ő fiatalabb másfél évvel, de ez nem számít, csak először furcsa volt.
    Viszont: már 2 hónapja jártunk, ő még mindig tartotta más csajjal a kapcsolatot, akivel járni akart...de ezt nem veszem fel, hisz az első két hónapban senki sem ártatlan bárányka.
    Utána csörgették lányok, amire úgy reagáltam, h megkérdeztem ez mire jó...elmondta, de zavart...aztán tovább csörgették, így megkértem a barátomat, h szállítsa le magáról a lányokat mert egy kicsit zavar...és természetesen ez nem történt meg, hisz hiába kértem szépen nem foglalkozott vele...aztán felhívtam a csajt, akire a legjobban féltékeny voltam, h ha lehet, akkor ne hívja már este tájban, mert feleslegesen féltékenykedek....aztán persze tovább csörgették egymást...utána eltelt egy jó idő, kiborult a bili és küldtem a csajnak egy sms-t miben leírtam, h értelmes emberhez méltóan egyszer megkértem, h hagyja abba, nem kérem még egyszer, amire a csaj visszaírt egy flegma sms-t, amire kicsit bepöccentem....így felhívtam a csajt és megmondtam neki, h én szépen kértem egy dologra, de, ha kell durván fogok eljárni, amire megsértődött már majdnem sírni kezdett és mindent a barátom nyakába akart varrni (nem a barátom háta mögött akartam eljárni, csak ő nem lépett elég határozottan...pontosabban szarba vette, amire megkértem). Utána a barátom kezébe nyomtam a telót, h előttem kérje meg, ha már eddig nem járt el normálisan és erre a barátom kicsit arrébb sétált, h ne halljam mit mond...ja és tegyük hozzá, h ennek a csajnak sárga rózsát vitt szülinapjára (akkor már 2 hónaposak voltunk) szimpla barátságból....nos ezek után szted mennyire van bírka türelmem? Mert soha senkinek nem állok neki, h na most ezt csináld meg azt csináld meg ezek az elvárásaim meg azok...szal ezek után nyíltan ki tudom állítani: igenis vannak elvárásaim, és nem nézek mélyen magamba, mert magasról teszek ezek után, h mit csinálok rosszul, ha szép kérés után b*sznak velem foglalkozni.
    Minden fiúnál ugyanazt tapasztalom: amikor nagy elvárásaim vannak és rugdosom őket úgy nyaliznak, mint a kis kutyák és körbe rajonganak..

    Sajnálom, h ezt kellett írnom, ez tapasztalat.

    Majd egyszer, ha lesz egy férjem.....hát azzal sem lesz más :D

    Majd az még eldől...
  • YMan
    #2880
    Sné:)))
    félreértetted, én a hozzászóláshoz mosolyogtam nem a neveden. Pontosabban azon hogy szerintem nem az anyagi szintnek kell meghatározónak lenni párválasztáskor hanem az összeillő intelligenciának. Az anyagiak nem státusz hanem egy pillanatnyi állapot.
  • Ace McCloud
    #2879
    Szia / szevasztok !
    Amit itt leírtál az mind nagyon szép, és jó dolog egy laza futó kapcsolatnál, de nem egy komoly és hosszútávú kapcsolat alapja.
    Ha boldog szeretnél lenni egy kapcsolatban, akkor a másik felet is boldoggá kell tenned, ezért kompromisszumokat kell kötnötök bizonyos dolgokban. Minden másik ember egy saját külön világ érzésekkel, élményekkel, tervekkel, és múlttal. Sok fontos dolgot hord magában, mellyek fájóak, és/vagy szépek, de mindenképp az ő részei, akárcsak a te emlékeid, érzéseid és elképzeléseid a te életedéi, éppen ezért mindíg úgy viselkedj ahogy szeretnéd hogy veled viselkedjenek. Gyakran megtehetsz dolgokat önzetlenül, viszonzást nem várva, mert tudod hogy fordított esetben te is szeretnéd ha őis így viselkedne veled, és sokszor nem teszel meg dolgokat, habár kedved lenne hozzá, mert tudod hogy neki nem tetszene azaz neked sem tetszene az ő helyében. Ha eddíg eljutotál akkor komoly a kapcsolat, és egy életet építhetsz rá, ellenkező esetben ha elhagy vagy elhagyod, később ne sírdogálj hogy mégis ő volt az igazi, csak egy kis türelem és megértés kellett volna hozzá. Rövidítve a dolgot :) szerintem ne ingereld azokkal a dolgokkal amiket nem szeret, vagy neked se legyenek elvárásaid vele kapcsolatban.
    Amit pedíg a való világban megszenvedsz, hogy ha nyújtok valamit akkor más is nyújtson nekem, az nem egy családi kapcsolat része, ugyanis mindkettőtöknek egymáshoz kell menekülni a világ bajai elől, a biztonságba, a megértésbe. És bocs hogy ezt feltételezem de tapasztalataim szerint a hozzád hasonló lányoknak vannak a legnagyobb elvárásaik a másikkal szemben a " ha ez neki nem tetszik elhagyom, és van még ezer és ezer srác a világon" kijelentésekkel lazára veszik a figurát és nem becsülik a párjukat. De kérdezem akkor ők, vagy te milyen alapon várod el hogy megbecsüljenek, és figyelembe vegyék a kívánságaidat??? Szerintem kicsit azon is gondolkozz el néha hogy te mit hibázol, és ne csak az ő heppjeivel indokold a hozzáállásod.
  • mateus33
    #2878
    Mindenki annyira uralkodik a másik felett amennyire az hagyja.
    Ha mégis elfajulnak a dolgok,akkor lépni kell,mert max. átmenetileg lehet jobb,úgyis előjönnek még ezek a dolgok.
  • Sné Zsuzsa
    #2877
    Mélyen kivágott felső:
    Nagyon ritkán hordok mélyen kivágott felsőt és nem is mentünk sehova, mikor felvettem, hisz direkt miatta vettel fel. Ez egy szolid, nőies ruha, nincs kint belőle a mellem, csak szép a dekoltázs. Karácsonykor vettem fel, ez egy fehér felső, sztem nagyon elegáns és nőies.

    A szerelem minden kapcsolatban elmullik és legyünk reálisak: a gondok főleg a pénz hiáynából adódnak. Ha én eltartatom a s*ggem, akkor majd azért kell hajtanom, h a kedvesem elfogadjon és ha netán-tán rossz kedvem lenne, vagy egy olyan időszak következne be az életembe mikor kisség életuntá válnék és nem lenne kedvem semmihez, egy-egy esetleges veszekedés során 100%, h felvetődne az eltartás téma...hát ez nekem nem kell...majd én gondoskodok magamról, ha akarok és nem azért fogom összetenni a 2 kezem, hogy "Hű, de jó "party" a férjem", hanem majd a férjem fogja azt mondani, h de faca csaj vagyok, aki nem várja el, h eltartsák, mert tesz a családi békéért és a családi kasszába ő is tesz...igaz ezzel az is jár, h önálló vagyok és nekem is lehet szabad véleményem, sőt szabad akaratom, amit a fiúk nagyon nem szeretnek, de ez már csak egy ilyen dolog.
    Most pl a barátom azon akadt ki, h mertem én feltenni olyan képet iwiw-re, amin egy rövid gatyában és garbóban állok (régi fotózás) és h mertem én olyat kiírni bemutatkozáshoz a külső jegyek tömör felsorolása utána, a belső jegyekhez, h "Aki ismer tudja milyen vagyok,
    aki nem és kiváncsi, írjon :) " ...mert ezzel én már társat keresek magamnak, holott képek között ott vagyunk, ahogyan csókolózunk, ki is van írva, h kapcsolatban vagyok....de hát én ilyet nem írhatok! Minden eddigi barátom csak birtokolni akart, nekem nem lehet saját terem, nekem nem lehet saját akaratom és gondolatom! Én nem hordhatok szép ruhákat, nekem nem tetszhet, ha megdícsérnek, mert én csak egy bnő vagyok, de neki csaj haverjai vannak, akik csörgetik, ő eljárhat edzésre, holott én amikor elkezdtem járni karate-ra, akkor azt mondta, h aznap már ne találkozzunk, mert csak másfél órát lehetnénk együtt és az kevés, meg akkor inkább menjek és rugdossak a levegőbe!
    Hát kapja már be minden uralkodni vágyó férfi a sajátját! Engem nem érdekel, ki mennyire akar uralkodni, mert én sem uralkodok senki felett én szimpla tiszteletet és szabad teret várok el, amit én is megadok! Szal inkább elvégzek egy egyetemet, kialakítom az egzisztenciámat, önállóságra törekedek. Akinek ez nem tetszik, az foglalkozzon más nővel, van még ezer és ezer srác a világon (természetesen szeretem a barátomat, de nem tűröm a szabályokat egy kapcsolatban).

    És igenis utálok függeni, nekem nem a függésről szól egy kapcsolat, hanem a kölcsönös tiszteletről, bizalomról és szerelemről.

    Yman: nem tudom miért vigyorogsz a "sné"-n, ha tudnád honnan van a nevem és nem ítélkeznél előre, talán okosabb lennél.
  • YMan
    #2876
    sné:)))
    én leszarom hogy a barátnőmnek egy árva vasa se volt amikor összejöttünk, viszont szépen megtanítom neki hogy legyen sikeres, és szerintem jó úton halad, az ő sikere az én örömöm is :) Most kifejezetten az a fő téma hogy neki elinduljon a karrierje rendesen, én már jó úton haladok és ez megteremti a hátteret az övéhez is.
  • sz4bolcs
    #2875
    lol, te úgy akarsz barátot, hogy közben nem függsz senkitől. Én úgy érzem, hogy ez elég nonszensz.
    Felületes kapcsolatoknál esetleg elmegy, de ott nem is kellenek kompromisszumok.
  • sz4bolcs
    #2874
    én is szeretem inkább a szolidabb dolgokat, nem kell hogy őt is, engem is megnézzenek az utcán..

    vagy nem tudom.. ha a jó ruha mértéke az, hogy mennyire lóg ki belőle a cici, akkor lehet hogy én is meglepődnék ilyen dolgokon.
  • Sné Zsuzsa
    #2873
    Őszintén: Nem :)

    Miért lenne az?
    Ha nekem kell vki, és járok vkivel, akkor nem csalom meg. Ha már majd más kell, akkkor meg előtte szakítok vele.
    És utálom a gazdag fiúkat, főle azért, mert általában apuci seggük alá nyomja a vállalkozást vagy egy kocsit, és rettenetesen el vannak kényeztetve...nekem meg úgy kell majd egy helyes, gazdag, értelmes, hűséges srác :D Hogy nem ő tart majd el, hanem közösen építjük a jövőnket.
    Csak ezért tanulok. Hogy sose legyek kiszolgáltatva senkinek. Akkor lépek ki a kapcsolatból amikor akarok és akkor vásárolok be olyan szarokat, amik nekem tetszenek, amikor akarok, mert lesz saját jövedelmem és senki nem tud majd bele dumálni.

    Viszont, h megmondjam az igazat: szegény sráccal tutira nem fogok járni, de gazdagabbal sem...velem legyen egy súlycsoportban pénzügyileg :)

    Éljen az egyenjogúság!
  • laca103
    #2872
    Őszintén!

    Nem reális a félelme?
  • Sné Zsuzsa
    #2871
    Na ez tök jó!
    Tartsd meg jószokásod! :D
    Engem egyik barátom sem dícsérget, sőr egyszer olyat is kérdezett a barátom mikor egy mélyen kivágott felsőt vettem fel, hogy :"Hogy nézel ki?"
    Ennyit erről...először azt hittem rosszul nézek ki, utána már úgy is éreztem magam abban a ruhámban, de most már úgy vagyok vele, hogy tudom, h jó az a ruci, csak ő akar bennem gátlásokat, komplexusokat gerjeszteni....de egyszer el is szólta magát..
    "Jajj, ne vegyél már fel ilyen jó rucikat..így is túl jó nő vagy hozzám, hát még így...jön egy idősebb, gazdagabb pali és elcsábít.. "

    Szal ennyit erről. :)
  • L7wy
    #2870
    bocsi ezt nem akartam, a net nem épp jó ezért többször mehet-eztem.
  • L7wy
    #2869
    Nekem ez a véleménem:férfiak gondolkozásmódja
  • L7wy
    #2868
    Nekem ez a véleménem:férfiak gondolkozásmódja
  • L7wy
    #2867
    Nekem ez a véleménem:férfiak gondolkozásmódja
  • L7wy
    #2866
    Nekem ez a véleménem:férfiak gondolkozásmódja
  • laca103
    #2865
    Pontosan
  • Katun
    #2864
    Szerintem az egész téma mármint nem a beszlegetés, hanem maga a cím az maga nagy rakás szar, ez a divat vagy nem tudom. De legalább nekünk maradnak az érettebb nők?
  • Agunesu
    #2863
    Az anyja nem bánja a dolgot, apja nincs. Kérdeztem tőle én is, mit szól az anyja, de annyit mondott, hogy nagyon örül neki. Biztos, hogy hozzámegy a fickójához, ha még 2,5 év múlva is együtt lesznek, addigra végzi el ugyanis a sulit, előtte semmiképp nem mehet férjhez.

    Nekem az a korábban említett pali volt az egyetlen ennyivel idősebb barátom. Azóta aki nálam idősebb volt, maximum 1 hónappal volt idősebb, aki fiatalabb az meg 6 hónappal volt fiatalabb. Szóval egyidős voltam minddel. Az, hogy mennyire éretten viselkednek, gondolkodnak egyébként egyáltalán nem korfüggő. Ismerek olyat, aki fiatalabb nálam, de rendkívül értelmes, normális minden szempontból, a 10 évvel idősebb, meg tisztára gyerek volt még 27 évesen is. Szó szerint olyan volt, mint egy nagy gyerek, aki játszik még a közlekedési eszközökön is. Égő volt vele megjelenni az utcán... Szerencsére már nem beszéltem vele hosszú évek óta, de biztos vagyok benne, hogy még most is ugyanolyan gyerekes és tíz év múlva is az lesz.
  • YMan
    #2862
    a topic címet meglátva magamra ismertem..:)
    én 22,5 voltam a párom 15 amikor összejöttünk. Most én 31 múltam, a párom...? számoljátok ki :) Novemberben vettem el feleségül, és boldogan élünk szerelemben. Hogy mit akarhat a 22 éves fiu? Elmondom. Őszinte szeretetet, rajongást, kötődést és azt a romlatlanságot ami ahoz kell hogy ne folyamatosan más pasi kezéből kelljen kiszedni. És ami az én esetemben volt, én szerettem volna törődni valakivel, valakire vigyázni és gondoskodni. Mivel 22,5 éves koromra már 5 éve önálló életet éltem korábban jött. A párom családi háttere borzalmas volt, így 17 évesen már hozzám költözött. Azt mondta ha én nem jövök neki nem tudja mi lenne.
    Nekem bejött ez, de egy ilyen kapcsolatban megfelelő szabadságot kell adni a másiknak hogy a saját egyénisége bontakozhasson ki és ne a pasi domináljon. Így is lett, nem véletlen az hogy nemsokára 9 éve vagyunk együtt (áprilisban) és nem kell senki más. Ja és a szex? Nos igen hamar volt (már aznap amikor összejöttünk) de a kapcsolatunknak azóta is nagyon erős pillére ez. Egyébként az ilyen kapcsolatok a pasin dőlnek be többnyire. Nem bír magával és kiskirályt játszik meg pórázon akarja vezetni a nőt, vagy komplexusokat gerjeszt benne amikor már kezd igazán jó nővé válni hogy óvja a flörtöktől és hogy másra is felnézzen.
    Nálunk ez nem így van. :) Én hagyom hogy bókoljanak neki, vagy hogy flörtöljön kicsit, és én is dicsérem és folyamatosan éreztetem vele hogy jó party számomra.
  • tmsaron
    #2861
    azt akarják, amit ezek a srácok: kretens.atw.hu
    de tényleg :D