3220
Szerintetek?
  • Sné Zsuzsa
    #2860
    És az ő szülei?

    Mit szólnak az egészhez?

    Hozzá is fog menni?

    Nekem is volt idősebb barátom. Először 16 évesen egy 26 - de az csak arra ment, h megfektessen.
    Utána volt 17 évesen egy 34, vele egy évig jártam, nagyon szerelmes voltam, ő is szeretett - mi mindenről beszélgettünk, nagyon jól megvoltunk egymással - ugyanakkor jó kérdés, hogyan tudott velem lenni...komoly felfogásom van sok dologban, de azért csak egy gyerek voltam még(vagyok most is).
    Utána szétmentünk és összejöttem újra azzal a sráccal, akivel 16 évesen jártam, így akkor én voltam 18 ő meg 28.
    Akkor fordult a dolog, mert ő belém szeretett én meg igazán nem voltam szerelmes. Csak 6 hónapomba tellett, míg elfelejtettem a 34 éves srácot.
    Utána őt elhagytam, összejöttem egy 25-tel (1 hónapra), de az meg egy nagy csődör :) Nagyon helyes, nagyon humoros, de még nem fér a bőrében...
    Aztán keresgéltem, jöttek-mentek, de senkivel nem jártam 6 hónapig...csak ilyen 1-2 napos ismerkedések voltak, max egy hetesek...aztán mikor dolgoztam (pultos voltam egy dizsiben) egy srác mindig ott volt...csak ült a kis energiaitalával és sasolt :) Nagyon édes volt, de hát még gyereknek tartottam, látszott rajta, h fiatal még...aztán leszólítottam, beszélgettünk, kiderült még csak 17...hát egy 19 mit kezdjen egy 17-tel...de most lesz 18! :D Jajj annyira cuki volt....de csak haverként tudtam kezelni...aztán ment az idő és lassan belészerettem...energikus, ugyanakkor zárkózott, játékos és nagyon édes...sok nehézségbe ütköztem....gyerekes viselkedés (megszoktam az idősebbeknél egy érettebb viselkedést), de nem volt nagy baj. Megszeretettem minden kis hülyeségét minden erényével együtt. És ami a legjobb dolog: amikor idősebb barátom volt, mind azt hitte, h nálam sokkalta okosabb és uralkodni lehet rajtam. Utáltam, h mindig bizonyítanom kellett, sosem voltam igazán nyugodt..de a kedvesemmel teljesen más..én nem akarom irányítani, de, amikor egy kicsit elszalad vele a ló, akkor tudok uralkodni a problémán. Szépen elmagyarázok neki mindent és ő még meghallgat és elgondolkozik rajta, nem úgy mint az idősebbek...én nem betanítani akarom, csak azt szeretném, ha figyelembe venné a másik a véleményemet és az idősebb srácok úgy vannak vele, h ők a tapasztaltabbak, majd ők tudják! Hát akkor menjenek máshoz.

    Szóval a lényeg, h így nagyon jól érzem magam már 8. hónapja :)
  • sz4bolcs
    #2859
    laca :D:D:D
  • laca103
    #2858
    ja igen ... a saját kérdésemre nem válaszoltam...

    Mit is akaork egy nálam 3 évvel idősebb lánytól?
    Azt amit egy nálam fiatalabb vagy velem egyidős koravén tiniringyótól nem kaphatok meg...egy mély lelki kapcsolatot...ahol a szex az a horizont szélén is alig látható...
  • zakika
    #2857
    hat... a medikak eleg ertelmesek szoktak lenni
    mindent bele
  • laca103
    #2856
    Nos...hű de régen írtam ide...

    Van kivétel!

    Első kérdés mit akarok 18évesen egy 21 éves orvostanhalgató csajtól?

    2-5 hónapja mélydepresszióban egy lány miatt, akibe szerelmes voltam...
    Elsírtam bánatom egy hasonlóan szar helyzetben lévő csajnak és kihúztuk egymást a szarból...És a legjobb hogy egyszerűen megszerettük egymást, de nem szerelemből mert abból mind2őnkek elegünk lett egy jó időre...ez a kapcsolat sokkal több mint egy barátság de mégsem szerelem, majd azzá válik IDŐVEL! én aki eddig folyton azért nyígtam hogy legyen barátnőm mert még nem volt egy sem... most örülök neki hogy nem járok s nem jártam senkivel...kimaradt a gyerekszerelem az életemből, és ami különös hogy a lány is ugyanolyan tapasztalatlan mint én, Ez pedig egy különösen nagy kritérium számomra hogy a csaj ne legyen tapasztaltab nálam mert az iszonyatosan sértené az önérzetemet.
    Eddig folytron nyígtam hogy miért nincs és miért nem volt... AZÉRT hogy ÚGY gondolkozzak témáról ahogy MOST. Úgyérzem jó pár embernél gondolkozok sokkal objetívebben ebben a tekinteben meg amúgyis...
    Még nem voltam a 'másik' oldalon, tudom hogy égés ez 18 évesen SOKAK SZEMÉBEN DE akinek égek ezzel a szemében annak meg van a maga szintje...
  • sz4bolcs
    #2855
    Volt egy időszak, amikor mindent felületesnek láttam.
    Azóta már nem vagyok annyira belehibbanva a mélységes mélységekbe.
  • mateus33
    #2854
    Miért,nem érzed?:)
  • Rundstedt17
    #2853
    egyszerű.nálam a felületes kapcsolat azt jelenti hogy csak akkor vok a csajjal "ha szükségem van rá".utána meg lépek
  • Ars3nal
    #2852
    hehe én ezt pont fordítva csináltam meg^^ marmint en voltam fiatalabb "csoppet" mint huszonvalahany eves faszija^^
    ilyen faszfejeknek akik 14 eves csajokra vadasznak mert sajat korosztalyuk elutasitja oket meg verés járna
  • sz4bolcs
    #2851
    számomra az is kérdés, mikortól felületes egy kapcsolat
  • gercse
    #2850
    de nem vágyok rá...furcsa de nem vonz, "nem állok be a tömegbe"
  • Rundstedt17
    #2849
    Igen van, van kivétel de sajnos ritka.DE a kis ribik jók ha szórakozni akarsz.
  • gercse
    #2848
    igazad van, de az is biztos hogy pl. engem taszít a velem egykorú lányok viselkedése (főleg az érzelmeket tekintve),
    túlságosan komolytalan az egész(amiket látok) és csak felületes kapcsolatokat látok...amelyek tartanak pár hónapig, jó esetben egy évig...
    és már az hogy hogyan jönnek össze az emberek egymással már az is érdekes...
    lassan már elég ha nyomulsz, elviszed a csajt egy két helyre, meg jó szöveged van, vicces vagy...stb.
    aztán ha komolyabb dolgokról van szó akkor mindjárt koppanás van, és "miért is vagyunk együtt? nem is ismerjük igazán egymást(igazán)?"
    persze én sem egyedül akarom eltölteni az életem, de ebből nem kérek
    tudom sok kivétel van, őket kell megkeresni :)
  • sz4bolcs
    #2847
    "Egy ifjú egy napon elment egy szerzeteshez, hogy tanítsa. Az ifjú ragaszkodott hozzá, hogy a szerzetes mondjon neki példát a Máyáról, mert érti ugyan, de mégsem érzi, mit is jelent valójában a máyá fátyla. Az öreg végül így szólt az ifjúhoz: rendben, tanítalak, de előbb hozzál nekem egy pohár vizet a kútról. Az ifjú elindult, hogy vizet hozzon. A kútnál azonban meglátott egy gyönyörű fiatal lányt, éppen olyat, amilyenről mindig is álmodott. Megijedt, hogy vajon érzéseit osztja-e a lány. Félelme boldogsággá változott, mert a lány rámosolygott és szemeiben ugyanazok az érzések tükröződtek. Beszélgettek, majd a szenvedély olyan magasra lángolt, hogy elhatározták, hogy összeházasodnak. Mivel ebben az időben a szokás az volt, hogy a szülők választják ki a férjet, féltek, hogy mit fognak szólni. De félelmük alaptalan volt, mert a szülőknek azonnal szimpatikus lett az ifjú és áldásukat adták a frigyre. Megházasodtak, boldogan éltek, s született egy szép kislányuk. Történt azonban, hogy egy nagy esőzés után iszaplavina zúdult a falura. Az ifjú is kétségbeesetten menekült kis családjával, megpróbált feljutni egy domboldara. A víz azonban hamarosan elsodorta mellőle a kislányt. Szorította a felesége kezét is, de hasztalan, az ár őt is elragadta tőle. Az ár elvonulása után bánatában összeroskadt és sírni kezdett. Akkor vette észre, hogy ott áll a kút mellett, kezében a pohár és könnyei a kútba hullanak. Majd egy ismerős hangot hallott maga mellől: - Hol van a pohár vizem?"
  • sz4bolcs
    #2846
    Nagy érzelmeknél nagyot lehet koppanni.
    Érdemes, nem érdemes?
    Úgyis itt kell hagyni egyszer.
    Valaki egyszer talál egy olyan embert, akibe mindennél jobban szerelmes, mi lesz akkor? Talán örökké fog tartani?
    Vagy abban reménykedik, hogy majd együtt halnak meg? :)
  • gercse
    #2845
    ha nekik ez jó..., hol a probléma?..:)
    13-15 évesen át lehet már látni a "helyzetet", azt hogy mi a fontos az életben,
    úgyhogy az ilyen lányok miatt én nem törném a fejem, és nem is változtatnám meg őket, mindenki tanuljon saját hibájából, ha képes egyáltalán belátni, ha meg nem, akkor meg úgyis mindegy annak a csajnak
  • lucifer19
    #2844
    gondolom azért van a 13-15 közötti lányoknak idősebb pasijuk hogy felvágjanak hogy már nem szüzek.
    Gondolkozhatnának azért.
  • PíszLávJuniti
    #2843
    mennyi irígykedő kisgyerek :D
  • lucifer19
    #2842
    nem értem a 13-15 év közötti lányokat akiknek 20 év feletti pasija van.
    ez az egész megpecsételi a fiatal lányok életét. szerintem majd 16-18 éves korban legyen komoly kapcsolata a lányoknak. De a srác is gondolkozhatna hogy túl fiatal a lány. Inkább keressen a korához megfelelő partnert.
  • gercse
    #2841
    ja ez így macseleknek ment, de végülis általánosságban is elfogadható
  • gercse
    #2840
    oly mindegy az egész...életed szerelmét úgysem 14 évesen találod meg(valószínüleg)
    19 leszek holnap, de még nem találkoztam olyan lánnyal életemben, aki úgy igazán "megfogott" volna, jó, nem is vagyok az a nagy bulizós tipus, meg a nyomom a sódert és másnap már járunk is..., de semmi problémám nincs emiatt, várok amíg benő a velem egy korúak feje lágya, és akkor talán észreveszem, kiért érdemes élnem
  • Rundstedt17
    #2839
    valószínű
  • Rundstedt17
    #2838
    Szörnyű hogy mik vannak!
  • Rundstedt17
    #2837
    Bizony az ilyen kis ribancok nem érdemelnek kegyelmet!
  • macselek #2836
    Kész idegbaj. Ha kezd kialakulni vmi egy korombeli csajjal, akkor egyből összejön vmi 20 évessel, aztán meg olyan kis szarnak érzem magam. Szóval 13-14 éves lányok már teljessen máshol járnak mint az annyi idős fiúk... És szvsz ez tök szar így. Valóban egyre divatossabb a lányok körében, hogy 20 évessekkel járjanak. El se tudom képzelni mi jár ilyenkor a fejükben... És akkor én vagyok a gyerekes? ÁÁHgrr... Láttátok a 13 címü filmet? HBO-n szokott menni, na kb. az megy itt. De ugyanakkor ismerek egy csomó olyan 13 éves fiút, aki meg 18 éves csajjal jár... tiszta gáz. Ez szerintem mindkét félről égő. F@sz kivan már komolyan... Sztem ha a kiscsaj van olyan hülye hogy belemegy ilyenekbe akkor meg is érdemli ami valszeg rá váár...
  • Agunesu
    #2835
    Egyébként mostanában azt vettem észre, hogy szinte kivétel nélkül minden fiú és lány igyekszik még 20 éves kora előtt megtalálni élete szerelmét, összeköltözni, összeházasodni, gyereket csinálni. Csak azt nem értem, minek akar valaki anyuka/apuka/feleség/férj lenni, amikor még szinte ő is gyerek? A fiatalok minimum 80%-ának valami nagyon nincs rendben a fejében.
  • Agunesu
    #2834
    Hát már másfél éve együtt vannak és nagyon boldogok, úgyhogy nem hinném, hogy nagyon rá kellett beszélni. Elég volt megkérdezni és rögtön igent mondott. A szexuális életükhöz meg nincs semmi közöm, de azért gondolom, hogy másfél év alatt már nem egyszer voltak együtt. :) Úgyhogy nem hinném, hogy ez a mozgatórugója az egésznek. Habár én sem értem, hogy minek akar valaki 16 évesen férjhez menni.... de azok után, hogy az egyik barátnőm húga 17 évesen lett terhes, most meg 18 évesen boldog anyuka, már semmi nem tudok meglepődni!
  • zakika
    #2833
    jol ra beszelte a pasi. ha maskent nem engedi a sexet akkor jon a hazassag. lehet hogy akkora mikor eskuvo lenne belole felno a hugod is agyilag es talal maganak mas elfoglaltsagot is mint ferjhez menni (csak nem az az eletcelja...)
  • PíszLávJuniti
    #2832
    és ?
    majd felnő a csaj, addig meg türelmesen vár :)
  • Agunesu
    #2831
    Lány vagyok. Amikor 16 éves voltam, akkor jártam egy 26 éves palival. /Hát az se most volt már. :D/ De csak csók volt semmi több, és hála égnek eszébe nem jutott megkérni a kezem.

    A "húgom" (nem vérszerinti) MOST 16 éves, és a 28 éves palija jegyezte el nem rég.

    Tizenhat évesen eszembe nem jutott volna hozzámenni bárkihez, de még jó pár évvel később sem, sőt, az elkövetkezendő jóóó néhány évben még nem is tervezem. :D
  • zakika
    #2830
    mondjuk azoknak a fiuknak jo, akik szeretik magukat produkalni - mond egypar (szeirnte) vicceste es a kislany ugy figyel ra mint aki eleteben meg jobb poent nem hallot + mej mond egypar szepet is a csajnak aki mindjart nedves lessz tole...
  • blackswan
    #2829
    Van egy 18 éves fiú barátom. Nyáron járt egy éppen 14 éves lánnyal, és mikor megkérdeztem, hogy ez miért jó? "Megértjük egymást!" Könyörgöööööm... miről tudnak ezek az emberek beszélni? Hogy a kiscsajnak megjött-e már?! Én 14 éves koromban még szinte féltem a 18-20 éves srácoktól!
  • Sné Zsuzsa
    #2828
    Most te fiú vagy vagy lány?

    Most te jártál egy idősebb palival, téged jegyeztek el vagy a hugodat?

    A lényeg, h nekem is volt idősebb barátom, de azért hál'istennek nem jegyzett el ...az kellett volna még....szerelmes voltam, de azért a realitás talaján mozgok...még csak 19 vagyok, messze állok én még egy igazán komoly, hosszú, egész életre szóló kapcsolattól...még csak most megyek fősulira/egyetemre...ez mindent megmagyaráz sztem
  • Agunesu
    #2827
    Semmi különöset nem szóltak hozzá. Azt mondták, ha tisztességes a pali, nem akar átverni vagy kihasználni, akkor nem számít majd' 10 év különbség. A csadádi, de leginkább ismerősi körben amúgy sem ritka a 10-15 év korkülönbség a párok között, úgyhogy nem lógtam volna ki a tömegből. :D
    A fickó értelmi szintje egyébként kábé 13 éves volt 26 éves korában, úgyhogy még én éreztem úgy magam, mint aki egy jóval fiatalabb fickóval beszélget. :D Nem csoda, hogy az akkori huszonévesek nem akartak tőle semmit! Ennyi évvel később már én sem állnék vele szóba.
  • Sné Zsuzsa
    #2826
    Pffff...


    ez gáz, ha tudja, h mire jók a kiscsibék...

    sztem ciki, ha csak egy fiatallal tudja kiélni magát, mert már egy vele egykorú nőt nem képes rávenni dolgokra

    én az ilyen fickókat hívom: igénytelennek, pedofilnak és ritka szar embernek

    Egy nulla
  • sz4bolcs
    #2825
    miért? Ha a lánynak az kell..
  • Rundstedt17
    #2824
    Ezért megkövezni?Ez szinte semmi korkülönbség!:)
  • sz4bolcs
    #2823
    Én most erre a felvetésre válaszoltam:
    "
    Én azzal találkoztam, hogy minden simen ment, majdnem összejött, erre meg jön egy 20 éves f@sz, a lány többé nem ismer engem, és kb. miután meglátta, fél óra mulva már ott smároltak kint az udvaron. Mindez szilveszteri partyn, és a nemtomkinek a bátyja jött, látott, tarolt. "
  • sz4bolcs
    #2822
    Egy igazán okos, és intelligens pali tudja, mire jók a kiscsibék. :))
  • Rundstedt17
    #2821
    Igen de a férfiaknak más igényük van:)