3056
  • mila69en
    #2256
    ejj pazmek ez nagyon csúnya!!!!4444 kicsit költekeztem minuszba:D erre kilyukatt a kocsim kereke mondom kicsrélem van a csomagtartóba kiakarom venni és azt íraj mem lehetséges mert nincs nálam elég pénz benn van egy csomó cuccom semmit sem tudok kivenni ok mondom nem baj majd késöbb kiveszem ha lessz zsém viszem inkább a fő storit ott járok mikor elkell kapni a főszerkesztő gyilkosát ok elmegyek oda legyilkolom elakarom venni tőle a levelet erre azt írja hogy nincs nálam elég pénz nem vehetem el ejj pazmek húúúú de felkurta az agyam eza szar játék
    most miez búúúg? mert ez nagyon csúnya!!!!
  • mila69en
    #2255
    asszem őaz, így hívják aki főzte a beteg gyereknek gyószert. haragba voltam az indiánokkal mert elloptam a bálványukat kellet a banditáknak:DD na és ez a indián meg felajánlotta nekem hogy némi pénzért vagy szivességért rendezi a kapcsolatom attam neki 3000 pesot kevesebbért nem vólt hajlandó mindíg azt mondta, hogy "ez nevetséges nem gondolja":DD

    vazze akkor vissza töltöm a régebbi mentésem mert direkt ezét szenvedtem, hogy összejöjjön a 50k peso azt lessz egy házam az építészt meg lepuffantom
  • CS@
    #2254
    Csak Cachua -t a potion árust ismerem aki egyedül lakik az erdőben és indián is.
    De nekem ő a potion árusításon kívül mást nem tud intézni.
    Úgyhogy léci muti meg melyik az akire te gondoltál THX!

    Hááát az építész lenyúlt téged arra az 50k pesora.
    Jó sok téma volt ennek szentelve a xenus fórumon, de lakást még senki sem kapott.
  • ssolitude
    #2253
    Maximális tiszteletem a magyarítónak.Tökéletesen működik.Thx.
  • mila69en
    #2252
    össze güriztem 50.000 pízt azt odaadtam az építésznek azt mondta épít nekem egy villát de hova?? adott valami projectet de nem tom mit kéne vele csinálni hova vigyem ötlet?
  • mila69en
    #2251
    csak is utána az kell hozzá mindenképp
  • ssolitude
    #2250
    Még a megjelenéskor nekiveselkedtem ennek a game-nek,és igazából nem volt rossz az első benyomás(a Black Panther-ban jól benyomtam)Közben valahova elkutyultam,most megszereztem ismét,miután hallottam,hogy elő lehet csalni a magyar nyelvet.Csupán egy kérdésem lenne:a 2.0-ás EU patch felrakása után is elvégezhető a nyelvi mahináció?
    Thx előre is.
  • mila69en
    #2249
    aha thx.

    az indiánokat is vissza lehet hozni +ba van egy őslakos indán vagy mi tök egyedűl lakik egy sátorba az erdőbe ő lóvéért vagy szivességért csérébe rendezte a viszonyom az indiánokal.
  • CS@
    #2248
    A táskákat fegyverekbe lehet rakni.
    Van egy Upgrade menü, ahol saját magad is próbálkozhatsz az összeszereléssel : bal alsó téglalapba behúzod a tuningolni kívánt fegyvert majd a felette lévő kis kockákba a táskákat, ha kész ráklikkelsz az Ok-ra. Viszont ha kevés a technikai hozzáértésed akkor jó eséllyel „eltörik” néhány táskád(a technika skill „gyors” növelését leírtam a #1327 –ben).
    Puerto Sombra –ban a fegyverbolt sarkában egy asztalnál álldogál egy ember aki potom 100peso –ért megcsinálja neked(ekkor is neked kell beletenni a táskákat és a fegyvert) és akkor tuti, hogy sikerül. A már összerakot fegyverekből ugyanezzel a módszerrel bármikor kiveheted a táskákat(ha magad csinálod alacsony technikával akkor itt is „eltörhetnek” a táskák!). A táskákat szín szerint „keverheted”, de egy fajtából csak egyet érdemes belerakni mert a tulajdonságaik nem adódnak össze.

    Jóban lenni szerintem az indiánokkal a legfontosabb, merthogy ők kellenek egyszer a főszál alatt is és ha elmennek mínuszba arra nem tudok megoldást(mivel nincs ellenségük).
    Bárki más elmehet mínuszba mert az ellenségük irtásával visszaállíthatóak.
    A Mafia a „legideálisabb” ellenség mert sokan örülnek az irtásuknak(GOV,GUE,CIV) és a BlackPanterbe van egy csávó aki pénzért visszaállítja az ő viszonyukat(ilyet a civileken kívül egyetlen más csoportnál sem ismerek).
  • mila69en
    #2247
    ja megh kivel érdemes jóban lenni mindíg? mert én a mafiával vagyok a legrosszabb kapcsolatba banditák a legjobb a tobbi meg olyan semleges körül:DD
  • mila69en
    #2246
    aha oks de még mindíg nem tudom, hogy akkor mit is kell csinálnom ezekkel a táskákkal?:DDD
  • CS@
    #2245
    A karaktered képességeit csak az adott képesség használatával tudod fejleszteni.
    Ha sok cuccot cipelsz akkor erősödsz és nő a teherbírásod is.
    Amelyik fegyvertípust(automata,sniper,coldSTB) használod ahhoz nő a hozzáértésed
    (emiatt 2 max 3 féle fegyvertípusnál többet nem nagyon érdemes használni).
    Ha sokat üzletelsz akkor nő a kereskedelmed, ha fegyvereket upgrade –elsz akkor a technikai hozzáértésed.
    Ha sokat iszol alkoholista leszel :) ha drogozol akkor drogos.
    A megszerzett XP -ért pedig Rank(max3) jár ami minél magasabb annál jobb cuccokat árulnak. A jogsikat pedig a történet alatt megtalálod.

    A táskákkal „csak” a fegyvereid képességeit tudod fejleszteni 4féle van :
    FireRate-Tűzerő, Magazine-TöltényekDarabszáma, Range-Távolság, Reload-ÚjratöltésSebessége. Mindegyikből 4különböző szintű (minél több annál jobb).
    Valamint 2.0esetén vannak még repairos táskák amik a fegyver Wear-Használtság csökkentésére alkalmasak.
  • mila69en
    #2244
    valaki magyarázza el, hogy hogyan tudom fejleszteni az emberem képességeit mert az látom hogy lehet venni ilyen táskákat vettem is de nem tom mit kell vele csinálni
  • dia
    #2243
    régebben legalább 1 hónapot játszottam a játékkal akkor nem volt gond.
    Megpróbálom magyarítás nélkül...
  • CS@
    #2242
    Magyarítás nélkül nem jött elő ugyanez a probléma ?
    Így látatlanba abból amit írtál video problémának tűnik esetleg egy driver cserét próbálj ki más 5letem nem nagyon van.
  • dia
    #2241
    sziasztok
    2235-re nem tudtok megoldást?
    Akkor törölhetem és elfelejthetem a játékot:(




  • CS@
    #2240
    Ha nem vesznek észre a lopásnál és aztán lejelented a már kész küldetést az előre meghatározott mínusz(és plusz) pontokat akkor is megkapod.
    Úgyhogy tulképp mindegy, hogy észrevettek e vagy sem.
    Úgy vettem észre, hogy ezek a lopós feladatok csak úgy oldhatóak meg anélkül, hogy észrevennének, ha mindenkit le „silent kill” –elsz. Nálam bejött a beszéd és a megvesztegetés is, de ezzel meg az a gond, hogy mihelyst ellopod a lopnivalót a már ledumált/vesztegetett emberek is ellenségesek lesznek. Ha a cél a minél kevesebb mínusszal való megúszás akkor ellopod a cuccost aztán jó gyorsan lelépsz.
    A CIA –s lehallgatós missziókkal már más a helyzet mert ha ezeknél észrevesznek akkor rögtön ugrott a küldetés.
  • mila69en
    #2239
    ja és valaki aki játszotta küldiket válaszoljon nekem a #2237-re pls
  • mila69en
    #2238
    hm... újra telepítettem a boiling pointot gondóltam meg próbálom hogy milyen ha csak a 2.0-ás peccset rákom rá hm... rohadjak el de sokkal jobb az egész na jó nem sokkal de fixebb szal nem úgrál az fps értékem nagyon keveset swappol és nagyon ritkán, persze ezt a városra értem mert az erdőkbe ott eddig is jó volt
  • mila69en
    #2237
    vannak ezeka elopós feladatok, hogy lopjam el ezt meg ezt.... azokat nem lehet úgy ellopni, hogy ne vegyenek észre?
  • ThugEdge
    #2236
    gyerekek én azt mondom ezer thx amiért ki találtatátok,hogy lehet magyarul tolni,de sajnos patchek tömkelegével is akkora egy optimalizálatlan foshalmaz,hogy még
    nagyon sajnálom,mert biztos,hogy tuti kis gém lenne,ritka manapság az ilyen interaktív stuff
    részemről rip(egyenlőre)
  • dia
    #2235
    sziasztok
    sikerült a magyarítás, a mini imageval elindul magyarul DE:
    kb 5 percig semmi gond se volt amikor elkezdtem az első küldetést elkezdett szarakodni
    A képen lévő grafikák elkezdtek villogni majd már csak minden 5. szó látszott.
    A menübe sem tudtam kilépni mert eltünt csak a hangját hallom.
  • mila69en
    #2234
    ez csak egy kosza gondolat volt mert ha ha mondjuk felrakom az 1 1.1 és 2-st is akkor a 2-s nagyon hamar végez szinte nem is telepítt semmit de ha csak simán a 2-st rakom akkor meg elég sokáig telepűl
  • CéZé
    #2233
    én csak 1.1-et meg 2-t raktam fel és a kettesben vol a magyar szöveg
  • mila69en
    #2232
    hát én felraktam mindet de szerintem a 2-es az tartalmazza mindeggyiket de ez nem bizta
  • MikX
    #2231
    Jahh, és elég hozzá a patch2-is, vagy kell az 1-es is?
    Mert csak azt találtam eddíg...
  • mila69en
    #2230
    háát valamit nem jóól csináltál..
  • mila69en
    #2229
    nem nyomom még(eddig nem nyomtam csak játszogattam vele de küldetéseket eggyáltalán nem csináltam):DDDD még csak most kezdtem el igazán játszani eddig vártam a magyarosítást mint a messiást vazze azt közbe egész eddig meg volt magyarúl hát ez loool
  • dia
    #2228
    sziasztok
    segítség kellene
    végigcsináltam az alább leírtakat de nem megy
    az első töltés végén textura assigned és kifagy
    Már 3x próbáltam peccsekkel és anélkül is az innen letöltött resource fájllal is
    ötlet?
  • MikX
    #2227
    Hali!
    Látom nyomod még a gammát, meg hogy van "magyarítás" is, lehet felteszem megint!!
  • Gabe18
    #2226
    Ennek a játéknak szerintem 1 giga ram-al jól kéne menni.Mert rendbe hogy nagy terepek meg minden de azért nem néz ki olyan eszeveszetten.
    Ráadásul tök mindegy neki hogy 1024-ben vagy 800x600-ban játszom,ugyanugy akad.Ugyhogy szerintem is egy igazi magyarázat van,ATARI...
  • grebber
    #2225
    Mondjuk ez igaz sajnos.
  • mila69en
    #2224
    nem hinném ugyanis a kiado hajlamos a félkész játékot is kiadatni főleg az ATARI hiába mondják a fejlesztők, hogy még nem jó még nincs késsz még kéne egy félév ha a kiadó nagyon erőszakolja a dolgot az gém tuti, hogy ki lessz adva
  • grebber
    #2223
    Nem a csak a kiado hibája hanem a game készítőéi is.
  • mila69en
    #2222
    hát kiadó ATARI más nem is lehet tőle várni:@
  • grebber
    #2221
    Akkor a game a szar sajnos.És a patchekkel is leálltak ugynézki azokse tudnak segíteni már rajta.
  • CéZé
    #2220
    nekem 2 giga ram mellett is szaggat, de csak 9600xt-m van
  • grebber
    #2219
    Hát én 4 hónap mulva veszek ramot és ha 2GB melett is szaggat akkor nem tudom mire gondoltok, mert akkor a game a szar nem pedig a gépünk.
    Nemértem miért nem tudták faszára megcsinálni pedig kurvajó hangulatos dehát akadozáshegy miatt nem lehet tolni normálisan:(
  • mila69en
    #2218
    :O akkor neked tényleg jól jön még a ram:DDD nekem jól jönne az eladott hangkártyám:S
  • báttyó02
    #2217
    hangkártyám van :S