3056
  • dia
    #2296
    odaálsz a benzinkúthoz az ablaknál befizeted a pénzt és már ok
  • Sheke
    #2295
    tankolni hogy lehet?
  • mila69en
    #2294
    na ez mini:D
  • mila69en
    #2293
    upsz bocs:DDD
  • mila69en
    #2292
    mini
  • Rash87
    #2291
    Hát én lámer vagyok úgy látszik :D
    a SF3-as játékokat simán el tudom indítani kábelhúzogatás nélkül,de ez meg nem tudom elindítani :D
    Vagyis az Image 2-t letölttem,azzal nem ment :S
    Image 1-et nem tudom letölteni.

    Úgyh ezt a mini image-t valaki pls küldje már el ide:
    [email protected]

    Előre is kössz
  • grebber
    #2290
    Az jó lenne!
  • mila69en
    #2289
    de esetleg ha aranyvadász erre jár és megkérjük hogy hozza el nekünk a textures\hud-könyvtárából a 10-es könyvtárát ami 1 MB meg a skin\inertory-konyvtárából is a 10-est ami pát kilo bájt akkor ez is kiküszöbőlhető met akkor lesznek szkinjeink is:DDDD
  • mila69en
    #2288
    de igen a töltésnél van!!! na és? max pár másodpercig látom a töltő képernyőt szal az nem érdekel!!

    Rash87: ja igen azt elfelejtettem említen hogy crackel nem működik:DD
  • grebber
    #2287
    Semmi textúra hiba nincsen?
  • Rash87
    #2286
    Nah ha hazaértem,megpróbálom újból :)) a mini imagevel
  • mila69en
    #2285

  • mila69en
    #2284
    nekem tök jól működik:DD
  • dia
    #2283
    Milyen hivatalos oldalra gondoltál?
    Irjunk az atarinak, hogy a warez játékot nem tudjuk magyarítani?:)
  • grebber
    #2282
    Kéne irni a hivaalon oldalra hogy nincs-e normális megoldás magyar nyelvűvé tételre. Mert gázos igy nem?
  • Árnyvadász
    #2281
    ;) Nézd van egy ötletem. Tegnap vettem egy kártyajátékot. Eldöntöttem, hogy azzal fogok mostanság játszani. Rájöttem: Fő a nyugalom. Más projektet most jegelek. Bájlingot is :)
  • dia
    #2280
    Én is így rontottam el:))
    Tedd ujra de uninstall után a játék mappáját is töröld ki.

    mini image
  • Rash87
    #2279
    De én patchelés után megcrackeltem megint a játékot :|

    Akkor tegyem újra a játékot?

    Honnan tom letötleni a mini imaget?
  • dia
    #2278
    Azért lépett ki mert a cracket használtam és az úgy tünik a peccselés után nem jó. Leszedtem a mini imagét és avval elindult.
    Mila: pontosan nem emlékszem már de valakikkel rossz volt a viszonyom és nem tudtam a főküldetést folytatni mert beszélnem kelllett volna valakivel de az ellenség volt.
    ezért akarom mkost magyarul kipróbálni
  • mila69en
    #2277
    mét ilyen előfordulhat, hogy nem lehet végig vinni a gammát?
  • Rash87
    #2276
    Dia: a #2228-as hozzászólásban te is vmi ilyesmit írtál,h mnident jól megcsináltál,és neked is az első töltőképernyőnél kilépett.

    Ezután mit csináltál,h mégis magyar lett?
  • Rash87
    #2275
    Segítsetek már,mert nekem ez a magyar nem jön elő,sőtt,megcsináltam mnident a leírtak alapján,és a kezdő töltőképrnyőnél Texture Signed jön be,és kilép a játékból :S

  • dia
    #2274
    Én se:) Valahol elszúrtam a sok mellékküldetésnél és nem tudtam továbbvinni a fővonalat. pedig vagy 200 órát játszottam vele.
    Azért akarom most csíttel csak a fővonalat végigcsinálni magyarul
  • mila69en
    #2273
    én még nem játszottam végig és azét nem akarok csítelni
  • dia
    #2272
    akkor passz
    szedd le a mini imaget a gamecopyworldrol és próbáld avval nekem is az van
  • 00 Blue 00
    #2271
    de az 1.1 crackel elindutl mini image nélkül, csak nem tudni miben nyilvánul meg a game alatt majd, na mindegy addig játszok így, amíg nem lessz 2.0 crack
  • 00 Blue 00
    #2270
    nem crackeltem
  • dia
    #2269
    2192-ben le van írva mi kell a magyarhoz
    a mini imageval elvileg indul a játék
    crekkelted?
  • 00 Blue 00
    #2268
    felraktam az összes peccset 1.0 1.1 2.0
  • 00 Blue 00
    #2267
    Azt árulja el nekem valaki, mi a f*szt kel megbuherálni a regbeállításoknál, hogy elinduljon, mert nekem sehogy nem akar elindúlni a mini imagéval fuck
  • dia
    #2266
    itt a fórumon volt szó róla de mindenki arra jutott, hogy nem lehet villát építeni.Még külföldi fórumokat is idézgettek
    Ha nekem elindul magyarul asszem csittel fogom használni már egyszer végigtoltam anélkül nem akarok vele megint 2 hónapot eltölteni:)
    Vannak fenn hozzá trainerek abba van pénz is
    Akkor nem kell a fegyverjavításokkal meg minden szarral szórakozni csak élvezni a játékot:)
    Rash: kell hozzá a patch de asszem elég a 2.0 abban van a magyar szöveg
  • Rash87
    #2265
    Hogy a magyarosítást előhozzuk,ahhoz kellenek a patchet?
    És ha igen,melyik?
    1.1-es vagy 2.0-as?

    Elég a 2.0-ast feltenni? :)
  • mila69en
    #2264
    [homlokon csapja magát]
    ejj bazzeg buszsofőr
  • mila69en
    #2263
    csak 79 pezó kéne:DDD
  • mila69en
    #2262
    nem akarok csítet használni(nem szokott csítelni amíg kinem akasztja a játékot eseteleg utánna unalom űzés képpen csítel)vagyis..... ha nincs más megoldás hogy tovább vigyem a storit akkor kénytelen leszek mert régebbi mentésem márt nincs minden olyan szervel haragba vagyok aki pénzt hozhat:DD eladni nem tok semmit mert nincs rá pénzem

    mijaza pénz csít??
  • mila69en
    #2261
    mét senki sem tud rá tényleges konkrétumot mondani hogy tényleg nem lehet:DD
    vagy igen? belső ember-e vagy?:DDD
  • dia
    #2260
    nem lehet villát építeni ez a téma asszem már ki volt tárgyalva. csak a tervrajzot tudod megvenni az építésztől
    lődd le:))
    használj cheatet és lesz pénzed
  • Rash87
    #2259
    Pff,ez gáz :S
    Valami bug lehet biztos
  • mila69en
    #2258
    én meg most fogom letörölni azt kidobom a szemétbe a dvd-t:@@@@@

    vazz össze szarakottam 50k pezot jo mondom építek eggy villát erre kiderűl hogy lenyúlta az építész a pénzem gondoltam nem baj nem töltöm vissza a régi állásom megtartom a projectet azt hátha lessz valami a házból erre most túl vásáróltam magam -79 pesoba vagyok és nem tudok semmit se csinálni nem tudok eladni felvenni semmit semmit mert azt írja nincs pénzem nade kérem ATARI ahoz mért kell pénz ha elakarok adni egy fegyvert? késsz elegem vólt ebből a fosból
  • Rash87
    #2257


    Én most kezdek a játékhoz hozzá